Top

10 مزایای استفاده از انرژی AFT قلم اموند


10 مزایای استفاده از انرژی AFT  قلم اموند

 http://www.amega.ir/files/GOD/%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%87/%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D9%85%DA%AF%D8%A7.jpg

 1. کاهش استرس و اضطراب

هنگامی که شما تحت فشار های روزانه هستید، اموند می توانید مانند یک گارد از بدن محافظت کندو  اجازه دهد نیروی حیاتی زندگی در جریان باشد و بخشی از مغز مسئول مکانیسم ترس را از بین ببرد و کورتیزول، هورمون مضر استرس مسئول کل مسائل مربوط به سلامت را حنثی میکند.

این کمک می کند تا احساسات به دام افتاده را پاک کنید. یک مطالعه تایید می کند که مدیتیشن می تواند تقریبا 40 درصد از اضطراب را کاهش دهد.
 


2. دوباره جوان سازی و ارتقا دهید

اکثر ما به طور منظم احساس خستگی و بی انرژی را به دلیل "انواع عوارض" که در زندگی روزمره ما بوجود می آیند، احساس می کنید استفاده از قلم اموند کمک می کند تا همه اینها را کاهش داده و به شما یک احساس جوان و زنده ماندن دهد.

 


3. اعتماد به نفس را بهبود بخشید

ما همه با اعتماد به نفس بسیار بالا متولد شده ایم، اما اغلب به تدریج توسط آسیب های عاطفی در سطوح مختلف تخریب شده ایم.

شما میتوانید قدرت درونی و هویت خود را با قلم اموند گسترش می دهد.
 


4. تمرکز و روشنایی را بهبود بخشید

قلم آمگا به شما کمک می کند تا افکار ناخواسته را خاموش کنید، ذهن خود را از حواس پرتی، افکار پر سر و صدا پاک کنید و وضوح بیشتری را برای آنچه که برای شما اهمیت دارد، افزایش دهید و تمرکز و خود را بیشتر کنید.

 


 
5. احساس صلح و سعادت

در جریان شستشوی خون، جریان خون به سیستم عصبی پاراسمپاتیک هدایت می شود و موجب استراحت و آرامش و تحریک احساسات شادی، رفاه و آرامش می شود.

از این وضعیت صلح آمیز و سعادتمند بودن (که طبیعت واقعی شماست)، شما شروع به تغییر دیدگاه خود می کنید. شما شروع به احساس یکپارچگی با تمام وجود در این جهان ابدی میکنید.


 
6. تنظیم چاکرا و اتصال به زمین

مرکزبندی به سادگی تمام انرژی های پراکنده خود را به پایه خانه بازگرداند، خود را در اطراف مرکز جاذبه ذهنی یا معنوی خود قرار می دهد.

شما را به انرژی زمین متصل می کند و شما را از تخلیه انرژی بدن خود آگاه می کند. این اتفاق زمانی که "چاکراها" در طول فرایند فول بادی با قلم اموند هم تراز شده اند میافتد.

 


 
7. گسترش آگاهی

Self-Wending به طور منظم به ما کمک می کند تا افکار منحرف شده را از بین ببریم و ما را با ذهن و حالت پر انرژی تسلط یابیم. این کمک می کند تا به گسترش هوشی داخلی و دستیابی به خود تحقق. از این رو، ما را قادر می سازد در درون عمیق تر نگاه کنیم. آگاهی و آگاهی ما به عنوان توانایی ما برای ضربه زدن به بی نهایت گسترش گسترش می یابد.

 


 
8. خواب و استراحت بهتر

افزایش تولید ملاتونین (هورمون خواب) که با شستشوی منظم اتفاق می افتد به بهبود خواب کمک می کند. در واقع، خواب عمیق کیفیت استراحت را بهبود می بخشد به عنوان عدم تعادل انرژی برداشته شده و از بین بردن هزینه های انرژی است.

 

 


 
9. امداد از Aches و Pains

خود شستشو می تواند هر نوع درد را از بین بردن زندگی درد مزمن به تنش عضلانی ناشی از استرس، سردرد میگرن یا سکته قاعدگی کاهش دهد. همانطور که انرژی انعکاس یافته و متعادل است، گردش خون را بهبود می بخشد.
 

 


10. دوباره جوانسازی کنید

Self-Wanding منظم می تواند تولید DHEA را افزایش دهد. DHEA تنها هورمون است که با افزایش سن رشد می یابد. آن را به عنوان قدرتمند ضد هورمون پیری توصیف کرده و یک عامل کلیدی برای سن فیزیولوژیک ما است. آن را در برابر بیماری محافظت می کند، افزایش میل جنسی را افزایش می دهد و احساس رفاه و جوان بودن را افزایش می دهد.

 انواع قلم های اموند آمگا

 

AMWand Classic             AMWand BlackTip                 AMWand Plus

 

Classic Wand                AmwandPlus

 

http://amworld.amwell.biz/index.php?getpage=store&getsec=blog&theme=1&blogid=11