Top

چهاردهمین سال تاسیس کمپانی آمگا


به نام خدا سلام

خوشحالیم توانستیم ۱۳ سال با افتخار در خدمت شما سروران گرامی باشیم و هم اکنون چهاردهمین سال تاسیس فروشگاه خلیج پارس و کمپانی امول را جشن بگیریم .

 

 

سال گذشته (مرداد گذشته تا کنون) متفاوت ترین سال نسبت به سالهای قبل بود زیرا بیشترین دغدغه ما بحث تهیه محصولات با کمترین قیمت نسبت به نوسانات شدید دلار بود.

زیرا همانطور که شاهد بودید شدیدترین نوسانات تاریخ دلار در یک سال اتفاق افتاد و دلار از 4هزار تومان به نزدیکی مرز ۲۰ هزار تومان رسید و تا 10 هزار ریزش ومجددا شروع و در چند ماه گذشته نیز نوسانات زیادی را از نزدیکی ۱۶ هزار تومان تا ۱۱ هزار تومان سپری کرد.

 ما با اخذ انواع روش ها و مشاوره از تحلیلگران و اقتصاددان ها به لطف خداوند, کمترین نوسان ممکن را در قیمت محصولات اخذ کردیم.


و شما مشتریان گرامی در طول این مدت یک سال با این همه نوسانات زیاد دلار همانطور که شاهد هستید قیمت محصولات باکمترین نوسان همراه بود.

امیدواریم که توانسته باشیم در این سال پرتکاپو با کاهش قیمت کالاها نسبت به تمام محصولات وارداتی دیگر مثل موبایل لپ تاپ و غیره رضایت شما عزیزان را کسب کرده باشیم .

انشالله شما سروران هم همانطور که در ۱۳ سال گذشته همراه و همیار ما بودید در سال جدید هم در کنار ما باشید.

 


خدا را شکر...انگار همین چند روز پیش بود وقتی 13 سال قبل در مردادماه سال 1385 در زمانی که هیچ فروشگاه اینترنتی حتی دیجی کالا هم وجود نداشت, تصمیم گرفتیم محصولاتمان را از طریق سایت و فروش اینترنتی بفروش برسانیم.
آن زمان همه ی همکاران و رقبا مارا مسخره میکردن "که کسی اطمینان نمیکنه پشت کامپیوتر چیزی رو ندیده بخره و پول بده" اما موج سوم به ایران رسیده بود و دنیا در حال پیشرفت و تغییر بود.
 

 

فروشگاه آمگا خلیج پارس پیشرو در جدیدترین تغییرات خدماتش را ارائه میکند:

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر ابتدا ما در پک آموزشی از سی دی و بعد دی وی دی و هم اکنون از فلش مموری استفاده میکنیم.

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngساختار نرم افزار سایت فروشگاه 3 بار تغییر و هم اکنون طبق فیدبک مشتریان بسیار سبک وسریع و بدون خطاست.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدامین های سایت بروزرسانی و ساده تر شده در ابتدا با AmegaGlobal.20m.com شروع سپس ShopAmega.com و هم اکنون Amrga.ir در خدمت شما هستیم.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png پشتیبانی 24 ساعته ی ما در ابتدا با تلفن و موبایل سپس با یاهو مسنجر و هم اکنون در تلگرام برقرار است.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png مطالب سایت حداقل هر ماه بروزرسانی شده و جدیدترین اخبار کمپانی آمگا و اطلاعات در ضمینه ی مغناطیس درمانی و هاله و چاکرا و... ترجمه و در سایت قرار داده میشود.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png بیش از 20 بار آپدیت مختلف جدیدترین و بروزترین مطالب و عکسها در انواع بروشور و کاتالوگ در این 13 سال و سعی در بهترین کیفیت و کارآمد بودن هدایای تبلیغاتی در پکیج آموزشی.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png تغییر مکان انبار به غرب تهران برای تسریع در ارسال با پیک برای اکثر سفارشات که در غرب یا شمال تهران قرار دارند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png  در اختیار گذاشتن سبد کاملی از محصولات برای برآورده کردن سلیقه و نیازهای مختلف مشتریان عزیز؛ مانند هر 4 رنگ امپندنت و هر 3 نوع قلم اموند و 15 مدلپرفروش دستبند

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png و...

 

نمونه های از خدمت رسانی فروشگاه آمگا به شما مشتریان گرامی در طول این 13 سال میباشد.

 

متاسفانه بسیاری از سایتها با بی احترامی قیمت کالا را در هنگام تبلیغ پایین درج کرده و هنگام ثبت سفارش و دریافت به انواع مختلف قیمت را افزایش میدهند و هزینه های جانبی به محصول اضافه میکنند.

فروشگاه آمگا مفتخر است که با رعایت تکریم مشتری تمامی خدمات مانند بسته بندی ارسال (پیک یا پست) و مالیات و غیره همه رایگان درنظر گرفته است و مشتری فقط همان قیمت درج شده روی سایت را پرداخت میکند.

 

 

 

 

مسلماً در پارت آینده شرکت با در نظر گرفتن بالا رفتن هزینه های شیپینگ ,حمل و نقل و غیره ناچار به افزایش قیمت هستیم.

 

بنابراین شما دوستان عزیز می توانید از باقیمانده پارت هم اکنون به عنوان یک تخفیف و خرید و قیمت مناسب استفاده کنید.