Top

روز ملی خلیج پارس

به نام خدا

با درود 10 اردیبهشت روز ملی شاخاب پارس(خلیج فارس) را به همه ی شما هموطنان گرامی تبریک عرض مینمایم.

 

 

 

چرا نام شاخاب پارس (خلیج فارس) را برای برند شرکت انتخاب کرده ایم؟

در شروع فعالیت ما در سال 1385 تا 1387 و در پی حَجمه و بُه بُهی ادعای کذب کشورهای عربی در مورد جزایر و نام مقدس خلیج پارس؛ برخود وظیفه دانستیم کوچکترین کاری را که میتوانیم برای حفظ نام و باقی ماندن این اسم بعنوان یک ایرانی و در راه ادامه ی هدف شهدای عزیزمان یعنی "حفظ تمامیت ارضی" کشورمان انجام دهیم, انتخاب نام شرکتمان بجای تکنیک های برند سازی استفاده از نام مقدس و پرارزش خلیج پارس بود.

که با افتخار از نام خلیج پارس استفاده نمودیم و با لطف خدای متعال خوشبختانه پس از 13 سال فعالیت به خود میبالیم که توانستیم از این نام مقدس با خدمات و محصولاتمان به خوبی دفاع کنیم و سرفرازانه همراه با دفاع جانانه ی دولت و نظام؛ و کوشش ملت غیور کشورمان از این امتحان سخت بیرون بیاییم و کشورهای عربی شیطنت های گذشته خود را تکرار نکرده و سر تعظیم نسبت به ملت و کشور ما فرود آورده اند.

 

به عنوان یک فرزند کوچک و سرباز این کشور از تمام هموطنانی که به هر نحوه ی از نام و تاریج خلیج همیشگی پارس در این دهه ی حساس دفاع کردند تشکر و سپاسگزاری می نمایم.

 
 

به منظور پاسداشت این روز بزرگ تمامی قیمت های محصولات با دلار 10 هزار تومانی محاسبه گردیده و از شنبه 14 اردیبهشت با قیمت جدید در نظر گرفته خواهد شد.