خواص مگنت تراپی مغناطیسی درمانی همراه اهنربا تاثیر سر مغز قلب خرید قیمت بدن صورت آموزش


گذاشتن آهنربا روی سر مضرات آهنربا برای بدن آهن ربا در طب سنتی تاثیر آهنربا بر مغز گذاشتن آهنربا روی سرخواص آهنربا برای پوست صورت خرید آهنربای نیکن 

مغناطیس مگنت تراپی آهنربا درمانی
مغناطیسی درمانی | راه حل های جایگزین | شفای کل نگر

منبع:

https://accesspossibilities.com/pages/magnetic-therapy

 آهنربا درمانی  همراه داشتن خواص

.

.

.


درمان مغناطیسی: راه حلی جایگزین برای سلامت و تندرستی کل نگر


مگنت تراپی یک درمان جامع طب سنتی است که بیشتر به دلیل توانایی آن در کاهش درد شناخته شده است. با این حال، این درمان طبیعی مزایای سلامتی متعدد دیگری را ارائه می دهد.

مغناطیس درمانی از انرژی طبیعی مغناطیس استفاده می کند که برای وجود انسان و سلامت کلی انسان ضروری است. بدن فیزیکی ما توسط میدانی از انرژی که معمولاً به عنوان یک جسم انرژی ظریف یا میدان انرژی ظریف نامیده می شود، احاطه شده است. این بیوفیلد یا بیومغناطیس توسط همه موجودات زنده تولید می شود. هنگامی که این موضوع محقق شد، نباید چندان تعجب آور باشد که بدانیم بدن ما می تواند از این میدان انرژی زیست سازگار طبیعی بهره مند شود.

.

.

.

آهنربا درمانی همراه داشتن خواص بدن

.

.

.

مغناطیس تراپی چیست؟

مغناطیس درمانی که به عنوان مگنت تراپی یا بیومغناطیس درمانی نیز شناخته می شود، یک درمان انرژی بدن است که شامل اعمال آهن ربا یا میدان های مغناطیسی به بدن انسان به منظور شفا یا مزایای سلامتی است. ما در مورد آهنربای معمولی صحبت نمی کنیم. آهنربای شفابخش یا بیومگنت آهنربایی است که به طور خاص به منظور شفای جسمی و ذهنی ساخته می شود.

تصور می شود که مغناطیسی درمانی با تقویت میدان های انرژی طبیعی بدن، متابولیسم را تحریک می کند و گردش خون را افزایش می دهد و در نتیجه میزان اکسیژن تحویلی به سلول ها را افزایش می دهد. این درمان طبیعی برای تسکین استرس، افسردگی، سردرد و درد، تسریع و ارتقای بهبودی و کند کردن فرآیندهای بیماری مانند سرطان و عفونت استفاده می‌شود.

قدمت این درمان جایگزین به دوران باستان باز می گردد، اما هنوز هم در طب مکمل و جایگزین و امروزه استفاده می شود. مگنت تراپی در بسیاری از کشورها بسیار پیشرفته است، اما اخیراً در ایالات متحده محبوبیت پیدا کرده است.

..

..

 مگنت تراپی چیست

.

.

.

.

تاریخچه مغناطیس تراپی

تاریخچه مغناطیس درمانی به حدود چهار هزار سال پیش برمی گردد. در برخی از قدیمی ترین نوشته ها در مصر، هند، یونان و چین به آن اشاره شده است.

کتاب طب داخلی امپراطور زرد از سال 2000 قبل از میلاد، یکی از نوشته‌های اولیه طب چینی، به استفاده از سنگ‌های مغناطیسی (لودستون) برای تأثیر درمانی بر نقاط دارای بار انرژی (نقاط طب سوزنی) و کانال‌های مرتبط با آنها (مریدین‌ها) اشاره می‌کند. این کار برای متعادل کردن انرژی های ظریف بدن انجام شد.

گفته می شود سنگی که ملکه کلئوپاترا بر پیشانی خود می پوشید، لودستون بود که به نام مگنتیت (یک فرم معدنی مغناطیسی از اکسید آهن) نیز شناخته می شود. او معتقد بود که این کار او را جوان و زیبا نگه می دارد.

سوابق نشان می‌دهد که چینی‌ها، هندی‌ها و مصری‌ها همگی معتقد بودند که بیماری‌های جسمی نتیجه عدم تعادل انرژی است. درمانگران باستانی از این درمان جامع برای کمک به توانایی ذاتی بدن برای تعادل و خود درمانی استفاده می کردند.

امروزه مغناطیس درمانی در چین، ژاپن، هند، استرالیا و آلمان به خوبی پیشرفت کرده است و تحقیقات زیادی انجام شده است. اکثر پزشکان، اینجا در ایالات متحده، در تشخیص و پذیرش آن کند بوده اند.

اخیراً، متخصصان مراقبت های بهداشتی و پزشکان کل نگر مانند طب سوزنی، کایروپراکتیک، ماساژدرمانگر و پزشکان طبیعی درمان مغناطیسی ساکن را در فعالیت های خود در ایالات متحده ترکیب می کنند. آنها اکنون متوجه شده اند که چگونه این درمان جایگزین می تواند به بدن کمک کند تا به حالت تعادل دست یابد. (هموستاز) و سلامت کل نگر.

.

.

تحقیقات مغناطیسی درمانی


افراد بدبین اغلب ادعا می کنند که مزایای مگنت تراپی باید به دلیل اثر دارونما باشد. با این حال، تحقیقات ثابت کرده است که استفاده از بیومگنت‌ها در بدن یک میدان مغناطیسی ساکن ایجاد می‌کند که می‌تواند به تعادل بدن و خود ترمیم کمک کند.

مزایای مغناطیسی درمانی توسط تحقیقات بیومغناطیس پشتیبانی می شود. ژاپن، چین و بسیاری از کشورهای اروپایی قرن‌هاست که از مگنت‌تراپی استفاده می‌کنند که قدمت آن به دوران باستان بازمی‌گردد و تحقیقات زیادی در این زمینه انجام شده است. در اینجا در ایالات متحده تحقیقات به دلیل رواج طب غربی تا حدودی محدود شده است.

اگرچه بیومگنت‌ها (آهن‌رباهای شفابخش) توسط FDA به‌عنوان ابزار پزشکی تأیید نشده‌اند، در چند دهه اخیر این درمان جامع در ایالات متحده محبوبیت پیدا کرده است و محققان بیشتری شروع به انجام تحقیقات کرده‌اند و در حال حاضر بسیاری سودمند بودن آن را ثابت کرده‌اند. اثرات مغناطیسی درمانی برای شرایط مزمن و حاد

یکی از مشهورترین مطالعات انجام شده در ایالات متحده معمولاً به عنوان مطالعه بیلور شناخته می شود. مطالعه "مگنت درمانی درد را در بیماران پس از فلج اطفال کاهش می دهد" در سال 1997 توسط کالج پزشکی Baylor در هیوستون، تگزاس انجام شد. چاپ مجدد از مطالعه اصلی Baylor را در زیر دانلود کنید.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0016/1172/6914/files/1997_Baylor_Study_Reprint.pdf?v=1586483923

.

.

.


محققان گزارش کرده اند که آهنرباهای دائمی می توانند روند بهبود طبیعی بدن را تسریع کنند. آنها نشان داده‌اند که استفاده از اهنربا در طب سنتی می‌تواند زمان بهبودی پس از جراحی را تسریع کند و بهبود جراحات و زخم‌ها را سرعت بخشد.

هم پزشکان و هم محققین از میزان موفقیت چشمگیر 80 تا 90 درصدی در کاهش درد برخوردارند. تحقیقات بیومغناطیسی همچنین نشان داده است که آهنرباهای دائمی انرژی را بازیابی می کنند، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنند و خواب را بهبود می بخشند.

آهنربا درمانی اموزش تست کتاب نظر

.

گذاشتن آهنربا روی سر مضرات آهنربا برای بدن آهن ربا در طب سنت تاثیر آهنربا بر مغز گذاشتن آهنربا روی سرخواص آهنربا برای پوست صورت خرید آهنربای نیکن

.

.

مغناطیسی درمانی برای درد

بیومگنت ها برای تسکین درد جایگزین در شرایطی مانند آرتریت، بورسیت، روماتیسم، تاندونیت، درد گردن و شانه، کمردرد و سایر مشکلات کمر، سردرد از جمله میگرن، کشیدگی عضلانی، رگ به رگ شدن، سندرم تونل کارپ، فیبرومیالژیا استفاده شده است. بر. از مغناطیس درمانی حتی در مراقبت های بعد از عمل برای تسریع بهبود زخم های جراحی استفاده شده است.

پزشکان و محققان میزان موفقیت در کاهش درد را 80 تا 90 درصد گزارش کرده اند. تجربه شخصی من 100% کاهش درد بوده است. اکثر مشتریان من نیز میزان موفقیت 100% را گزارش کرده اند.

بسیاری از ورزشکاران حرفه ای استفاده از آهنربا را به افزایش عملکرد و افزایش استقامت خود نسبت می دهند. همچنین گزارش شده است که استفاده از آهنربا باعث کاهش زمان بازیابی آنها می شود. ورزشکاران حرفه ای نیز از این درمان جایگزین برای تسکین درد طبیعی و تسریع در بهبود آسیب های ورزشی استفاده می کنند.

مگنت تراپی باعث افزایش سطح اندورفین می شود
IMmagnet تراپی سطح اندورفین را افزایش می دهد | مغناطیسی درمانی | امکانات دسترسی اگر تا به حال از علائم کمبود اندورفین رنج برده اید، می دانید که چقدر می تواند ناتوان کننده باشد. یا شاید شما علائم را تجربه کرده اید اما علت آن را نمی دانید.

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد استفاده از بیومگنت‌ها (آهن‌رباهای شفابخش) باعث افزایش سطح اندورفین در بدن می‌شود. اندورفین ها مسکن های طبیعی بدن هستند. اندورفین ها هورمون های بازدارنده درد هستند که به طور طبیعی توسط بدن شما تولید می شوند. اندورفین ها با اتصال به گیرنده های مواد افیونی در مغز، درد را مهار می کنند. آنها مشابه داروهای ضد درد مخدر مانند اکسی کدون یا مورفین عمل می کنند. اندورفین ها معمولا به عنوان "هورمون های شادی" شناخته می شوند. از آنجایی که این مسکن های طبیعی توسط بدن تولید می شوند، هیچ عارضه جانبی منفی ندارند.

دکتر Saul Liss گزارش داد که پس از اعمال یک آهنربای ساکن در یک نقطه طب فشاری، سطح اندورفین 48 درصد نسبت به سطح قبل از درمان افزایش یافت. تقریباً دو هزار نقطه طب سوزنی در بدن وجود دارد. حتی زمانی که آهنربا مستقیماً روی یک نقطه طب سوزنی قرار نمی گیرد، این احتمال وجود دارد که میدان مغناطیسی بر یک یا چند نقطه از این نقاط تأثیر بگذارد و بدن اندورفین های تسکین دهنده درد را آزاد کند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد برای تسکین درد به درمان مغناطیسی روی آورده اند.
مغناطیس درمانی مزایای کلی را ارائه می دهد
این درمان جامع، مزایای فیزیکی، ذهنی، عاطفی و معنوی فراتر از تسکین درد را فراهم می کند. می‌تواند برای مجموعه‌ای از علائم و مشکلات سلامتی مانند دیابت، افسردگی، بی‌خوابی و سندرم خستگی مزمن (CFS) مفید باشد.

این درمان طبیعی نه تنها برای علائم مفید است. می توان از آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه نیز استفاده کرد. به عنوان مثال، من مشتریان زیادی با سابقه میگرن داشته ام که شروع به پوشیدن جواهرات مغناطیسی مگنتیت من کردند و گزارش دادند که هرگز در حین پوشیدن گردنبند مغناطیسی خود دچار میگرن نشده اند. مغناطیسی درمانی همچنین محافظت EMF را در برابر اثرات نامطلوب تشعشعات الکترومغناطیسی ارائه می دهد.

استفاده از جواهرات مغناطیسی درمانی یک راه ساده و مقرون به صرفه برای بهره مندی از این درمان جامع است. جواهرات مغناطیسی را می توان به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای کاهش علائم، کمک به بهبودی بدن و رسیدن به حالت هموستاز و کمک به دستیابی به سلامتی کامل استفاده کرد.

.

.

.

آهن ربا در طب سنتی

مغناطیس درمانی حیوانات خانگی

.

.

.

.

مغناطیس درمانی برای حیوانات خانگی


مغناطیسی درمانی برای حیوانات خانگی | قلاده حیوانات خانگی مغناطیسی تراپی | امکانات دسترسی دامپزشکان از جمله گروه های حرفه ای اولیه بودند که مغناطیس درمانی را پذیرفتند. در حدود 3 دهه گذشته، استفاده از آهن ربا بر روی سگ ها و اسب ها، به ویژه برای سرعت بخشیدن به بهبود جراحات، به طور فزاینده ای گسترش یافته است.

مغناطیس درمانی برای حیوانات خانگی و سایر حیوانات بی خطر و موثر است. جواهرات مگنتیت را می توان به عنوان قلاده گربه یا سگ استفاده کرد. خواهر من یک پیرنه بزرگ داشت که از آرتروز رنج می برد و واقعاً در راه رفتن مشکل داشت. من یک گردنبند مگنتیت برای سگش شکارچی برایش فرستادم. او به زودی گزارش داد که او دوباره به دویدن و بازی برگشته است. او گفت که او را از زمانی که توله سگ بوده آنقدر فعال ندیده است!

.

.

.

.

آیا مغناطیس تراپی کار می کند؟


آره! تحقیقات ثابت کرده است که مغناطیسی درمانی موثر است. در کشورهایی مانند ژاپن، چین و بسیاری از کشورهای اروپایی، مگنت‌تراپی قرن‌هاست که قدمت آن به دوران باستان می‌رسد و تحقیقات زیادی انجام شده است.

اگرچه بیومگنت‌ها (آهن‌رباهای شفابخش) توسط FDA به‌عنوان دستگاه‌های پزشکی در ایالات متحده تأیید نشده‌اند، در چند دهه گذشته محققان بیشتری شروع به انجام تحقیقات کرده‌اند و در حال حاضر بسیاری اثرات مفید مغناطیسی درمانی را برای هر دو مزمن ثابت کرده‌اند. و شرایط حاد

مزایای مغناطیسی درمانی توسط تحقیقات بیومغناطیس پشتیبانی می شود. در زمینه مغناطیسی درمانی، یکی از محبوب ترین مطالعات انجام شده در اینجا در ایالات متحده معمولا به عنوان مطالعه Baylor شناخته می شود.

https://accesspossibilities.com/blogs/news/does-magnetic-therapy-work

این مطالعه "مگنت درمانی درد را در بیماران پس از فلج اطفال کاهش می دهد" در سال 1997 توسط کالج پزشکی Baylor در One Baylor Plaza، هیوستون، TX 77030 انجام شد.

.

.

.

.

.

.

بایو مغناطیس مگنت تراپی آهنربا درمانی

.

.

.

.

.

مغناطیس تراپی چگونه کار می کند؟


یک سوال رایج در میان کسانی که تازه وارد مغناطیسی درمانی می شوند این است که "مغناطیسی درمانی چگونه کار می کند؟" همه متخصصان در مورد نحوه عملکرد این درمان طبیعی موافق نیستند. نظریه ها و باورهای مختلفی در زمینه مغناطیسی درمانی وجود دارد.

اگرچه ما دانش زیادی در مورد آهنربا و استفاده از آنها به عنوان یک درمان جایگزین به دست آورده ایم، هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری داریم. دانشمندان و محققان برای پاسخ به این سوال سخت کار می کنند.

چیزی که ما می دانیم این است که آهنرباها با انتشار یک میدان مغناطیسی ساکن بسیار شبیه میدان مغناطیسی زمین عمل می کنند که برای زندگی ضروری است و برای حفظ سلامت مطلوب ما ضروری است. میدان انرژی ایجاد شده توسط بیومگنت‌ها (آهن‌رباهای شفابخش) به بدن فیزیکی و انرژی‌های ظریف بدن کمک می‌کند تا تعادل و خوددرمانی را حفظ کنند. مقاله کامل را بخوانید...

https://accesspossibilities.com/blogs/news/how-does-magnetic-therapy-work

.

.

.

.

.

میدان مغناطیسی زمین برای زندگی بر روی زمین ضروری است


میدان مغناطیسی زمین نه تنها برای وجود ما، بلکه برای به دست آوردن و حفظ سلامت بهینه لازم است.

میدان مغناطیسی حاصل از چرخش آهن مذاب داغ در هسته زمین تا چندین ده هزار کیلومتر در فضا گسترش می یابد. به آن مگنتوسفر می گویند. مگنتوسفر سطح زمین را در برابر ذرات باردار باد خورشیدی که از خورشید ساطع می شود محافظت می کند. این بادهای خورشیدی در غیر این صورت برای حیات روی زمین کشنده خواهند بود.

سیاراتی که دارای میدان مغناطیسی ضعیف یا غیر موجود هستند، در معرض خلع اتمسفر توسط باد خورشیدی هستند. مریخ در حال حاضر میدان مغناطیسی جهانی ندارد. وجود بادهای خورشیدی برای میلیاردها سال به از دست رفتن آب و فرسایش جو مریخ کمک کرده است. مقاله کامل را بخوانید...

https://accesspossibilities.com/blogs/news/earths-magnetic-field-essential-for-life-on-earth-and-optimal-health

.

.


.

.

.

آیا از کمبود میدان مغناطیسی رنج می برید؟


محققانی مانند دکتر کیویچی ناکاگاوا معتقدند که سندرم کمبود میدان مغناطیسی به دلیل کاهش میدان مغناطیسی زمین رخ می دهد. این سندرم با علائمی مانند خستگی، بی خوابی، سردردهای مکرر، سرگیجه و دردهای عمومی مشخص می شود.

میدان مغناطیسی زمین نه تنها برای وجود ما، بلکه برای به دست آوردن و حفظ سلامت بهینه لازم است. کارل فردریش گاوس برای اولین بار قدرت میدان مغناطیسی زمین را در سال 1835 اندازه گیری کرد. از آن زمان، دانشمندان توانستند میدان مغناطیسی زمین را زیر نظر داشته باشند و متوجه شده اند که قدرت آن در طول 4000 سال گذشته حدود ده برابر شده است.

سبک زندگی مدرن ما به کمبود میدان مغناطیسی کمک می کند. ما دیگر مانند گذشته با زمین در تماس نیستیم. در عوض، بسیاری از ما روزهای خود را در ساختمان های فولادی و وسایل نقلیه فلزی می گذرانیم، که قرار گرفتن ما در معرض میدان مغناطیسی زمین را محدود می کند.

https://accesspossibilities.com/blogs/news/do-you-suffer-from-magnetic-field-deficiency-syndrome

..

.

.

.

آهنربا درمانی اموزش تست کتاب نظر

.

.

.

.

بایومگنت چیست؟


بیومگنت که به عنوان آهنربای شفابخش یا آهنربای درمانی نیز شناخته می شود، به سادگی آهنربایی است که برای فواید سلامتی به بدن اعمال می شود.

اینها فقط آهنرباهای معمولی نیستند که ممکن است در اطراف خانه دراز کشیده یا به در یخچال خود چسبیده باشند. بیومگنت ها به طور خاص برای شفای جسمی، ذهنی و عاطفی تولید می شوند. آنها یک میدان مغناطیسی ساکن ساطع می کنند.

اگرچه ما چیزهای زیادی در مورد مگنت تراپی کشف کرده ایم، هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. در حالی که همه کارشناسان موافق هستند که آهنرباها کار می کنند، بسیاری از موضوعات در زمینه مغناطیسی درمانی بحث برانگیز هستند. مقاله کامل را بخوانید...

https://accesspossibilities.com/blogs/news/what-is-a-biomagnet

.

.

.

.

.

یک آهنربای دائمی بهترین بایومغناطیس را می سازد


آهنربای دائم آهنربایی است که مغناطیسی باقی می ماند. این یک آهنربای ساکن (ایستا) است که یک میدان مغناطیسی ساکن ایجاد می کند. آهنربای دائمی نمی تواند بار مغناطیسی خود را از دست بدهد. آهنربای دائمی بهترین بیومگنت (آهنربای شفابخش) را می سازد.

آهنربای موقت آهنربایی است که می تواند حافظه مغناطیس قبلی را از دست بدهد. یک مثال خوب از این هماتیت مغناطیسی شده است. هماتیت در حالت طبیعی خود مغناطیسی نیست. با این حال، انسان اغلب هماتیت را مغناطیسی می کند تا از آن در جواهرات مغناطیسی استفاده کند. هنگامی که یک آهنربای موقت خاصیت مغناطیسی خود را از دست می دهد، ارزش درمانی کمتر یا احتمالاً از بین می رود.

آهنرباهای دائمی به طور طبیعی در برخی از سنگ ها، به ویژه مگنتیت (لودستون) وجود دارند. آهنرباهای دائمی در حال حاضر بیشتر ساخته می شوند. مگنتیت مغناطیسی ترین ماده معدنی طبیعی روی زمین است. کتاب طب داخلی امپراطور زرد از 2000 قبل از میلاد. سنگ های مغناطیسی (Lodestone) را ذکر می کند که برای متعادل کردن میدان انرژی ظریف بدن استفاده می شود، که امروزه معمولاً به عنوان بیوفیلد بدن یا بیومغناطیس بدن شناخته می شود. مقاله کامل را بخوانید...

https://accesspossibilities.com/blogs/news/a-permanent-magnet-makes-the-best-biomagnet

.

..

..

.

.

.

.

.

استفاده از آهنرباهای خاکی کمیاب نئودیمیم برای درمان مغناطیسی


چندین روش مختلف برای استفاده از آهنرباهای خاکی کمیاب نئودیمیم برای مغناطیسی درمانی وجود دارد. ساخت آهنرباهای نئودیمیم که به عنوان آهنرباهای خاکی کمیاب نیز شناخته می شوند، در سال 1983 آغاز شد. آنها از آلیاژی از آهن، بور و نئودیمیم، یک عنصر خاکی کمیاب ساخته شده اند.

نئودیمیم دارای درخشش فلزی درخشان و نقره ای است. با این حال، به عنوان یکی از فلزات خاکی کمیاب واکنش پذیرتر، به سرعت در هوا اکسید می شود. این آهنرباها شکننده هستند و اغلب با پوشش محافظ فلزاتی مانند نیکل روکش می شوند تا از شکستگی و خرد شدن آنها محافظت کند.

آهنرباهای نئودیمیوم نیز بسیار خورنده هستند. برخی از تولیدکنندگان برای کمک به جلوگیری از خوردگی، آبکاری چند لایه نیکل-مس-نیکل را اعمال می کنند. آهنرباهای خاکی کمیاب نئودیمیم که گاهی اوقات به عنوان آهنرباهای نئوس یا نئو نامیده می شوند، گاهی اوقات با اپوکسی پوشانده می شوند که به افزایش عمر آهنربا کمک می کند. مقاله کامل را بخوانید...

https://accesspossibilities.com/blogs/news/neodymium-rare-earth-magnets

.

.


.

..

.

قدرت مغناطیسی: چه مقدار مغناطیس برای مزایای درمانی؟


قدرت یا قدرت آهنربا با اندازه گیری چگالی خطوط شار مغناطیسی تعیین می شود. ابزاری که برای اندازه گیری میدان مغناطیسی یا قدرت بیومغناطیس (آهنربای شفابخش) استفاده می شود، گاوس متر، تلسامتر یا مغناطیس سنج نامیده می شود.

دو واحد اندازه گیری مختلف برای اندازه گیری چگالی خطوط شار مغناطیسی استفاده می شود - تسلا و گاوس.

قدرت آهنربا: تسلا (با نماد T) واحد استاندارد چگالی شار مغناطیسی است. تسلا یک واحد بزرگ است و عمدتاً در الکترومغناطیسی صنعتی استفاده می شود.

هنگام برخورد با آهنرباهای کوچکتر، مانند آهنرباهایی که در سایر محصولات مصرفی و آنهایی که در مغناطیسی درمانی استفاده می شوند، واحد کوچکتری از چگالی شار به نام گاوس (با نماد G) بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. مقاله کامل را بخوانید...

https://accesspossibilities.com/blogs/news/magnet-strength-how-much-magnetism-for-therapeutic-benefit

.

قیمت دستبند مغناطیسی چند است؟
خواص دستبند مغناطیسی چیست؟

.

.

انتخاب آهنرباهای دوقطبی در مقابل آهنرباهای تک قطبی برای درمان مغناطیسی
وقتی صحبت از انتخاب آهنرباهای دوقطبی در مقابل آهنرباهای تک قطبی برای مغناطیسی درمانی می شود، همه کارشناسان دیدگاه مشابهی ندارند. برخی از کارشناسان معتقدند که آهنرباهای دوقطبی موثرتر هستند، در حالی که برخی دیگر معتقدند آهنرباهای تک قطبی راه حلی هستند. قطبیت یکی از بحث برانگیزترین موضوعات در زمینه مگنت تراپی است. صرف نظر از موضوع قطبیت، همه کارشناسان موافق هستند که آهنرباها کار می کنند.

همه آهنرباها دوقطبی هستند، یعنی دارای یک قطب شمال و یک قطب جنوب هستند. آهنربای تک قطبی واقعی وجود ندارد. با این حال، در زمینه مغناطیسی درمانی، تک قطبی به بیومغناطیس اطلاق می شود که به گونه ای مورد استفاده قرار می گیرد که فقط یک قطب – اعم از شمال یا جنوب (اما نه هر دو) – رو به بدن باشد، در حالی که قطب مخالف رو به دور از بدن باشد.

تولیدکنندگان جواهرات مغناطیسی از جنس استنلس استیل و جواهرات مغناطیسی تیتانیوم، آهنرباهای کوچک نئودیمیم را در پشت جواهرات مغناطیسی درمانی قرار می دهند به طوری که تنها یک قطب، معمولاً سمت شمالی، رو به بدن است. در این کاربرد آهنرباهای نئودیمیم تک قطبی هستند. مقاله کامل را بخوانید...

https://accesspossibilities.com/blogs/news/bipolar-magnets-vs-unipolar-magnets-for-magnetic-therapy

.

.

.

جنجال قطب شمال مغناطیسی قطب جنوب


مناقشه قطب شمال مغناطیسی قطب جنوب در مغناطیسی درمانی به اوایل دهه 1930 برمی گردد و هنوز هم ادامه دارد.

این ایده که قطب شمال مغناطیسی و قطب جنوب مغناطیسی یک بیومغناطیس (آهنربای شفابخش) اثرات متفاوتی را ایجاد می کند، با تحقیقات دکتر آلبرت روی دیویس و والتر سی رالز جونیور در اوایل دهه 1930 سرچشمه گرفت.

آنها معتقد بودند که انرژی قطب شمال یا قطب منفی اثرات درمانی مثبت دارد در حالی که انرژی قطب جنوب یا مثبت اثرات منفی بر سلامتی دارد. امروزه، بسیاری از پیروان آنها هنوز بر این باورند که فقط سمت شمالی آهنربای زیستی مزایای مثبتی را ارائه می دهد. مقاله کامل را بخوانید...

https://accesspossibilities.com/blogs/news/the-magnetic-north-pole-south-pole-controversy-in-magnetic-therapy

.

.

.

.

نام گذاری قطب های یک بیومگنت در مغناطیسی درمانی


نامگذاری قطب های مغناطیسی بیومغناطیس (آهنربای شفابخش) می تواند بسیار گیج کننده باشد، زیرا اکثر دانشمندان، متخصصان و سازندگان بیومغناطیس تمایل دارند که قطب های آهنربای یک بیومغناطیس را کاملاً برعکس نامگذاری قطب های علمی و صنعتی سنتی نام گذاری کنند. از یک آهنربای معمولی

در جامعه علمی، قطب جنوب مغناطیسی یک آهنربا نشانگر شمال قطب نما را جذب می کند. و قطب شمال مغناطیسی یک آهنربا نشانگر جنوب را جذب می کند.

به طور معمول، در زمینه مغناطیسی درمانی، قطب یا سمت یک بیومگنت که نشانگر شمال قطب نما را جذب می کند، سمت شمال یا قطب شمال نامیده می شود. سپس این سمت از بیومغناطیس به عنوان "شمال" یا "زیست شمال" نامیده می شود. مقاله کامل را بخوانید...

https://accesspossibilities.com/blogs/news/naming-the-magnetic-poles-of-a-biomagnet

.

.

.

.

.

چگونه می توان انرژی های یین یانگ قطب را با مغناطیس درمانی متعادل کرد


اگرچه در زمینه مغناطیسی درمانی در مورد اینکه از کدام قطب، قطب شمال مغناطیسی یا قطب جنوب مغناطیسی برای مزایای درمانی استفاده شود، اختلاف نظر وجود دارد، طب سنتی چینی (TCM) فواید درمانی هر دو قطب مغناطیسی را تشخیص می دهد.

هنگامی که برخی از اصول را بدانید، متعادل کردن انرژی های یین یانگ با مغناطیسی درمانی آسان است. انرژی های یین یانگ باید در سرتاسر بدن متعادل باشند تا سلامتی مطلوب داشته باشند. هنگامی که کمبود یین یا یانگ وجود دارد می توان از مگنت تراپی برای بازگرداندن تعادل بدن استفاده کرد.

قطب های مغناطیسی یک بیومگنت (آهنربای شفابخش) با انرژی های یین و یانگ مطابقت دارد. بسته به نوع عدم تعادل، می توان از یک قطب مغناطیسی خاص برای رسیدن به تعادل استفاده کرد که به عنوان هموستاز شناخته می شود. مقاله کامل را بخوانید...

.

.

.

.

یک میدان مغناطیسی ساکن، حفاظت EMF و سایر مزایای سلامتی را ارائه می دهد
تشعشعات الکترومغناطیسی که معمولاً مه دود الکترومغناطیسی نامیده می شود، توسط میدان های الکترومغناطیسی ساطع می شود. میدان های الکترومغناطیسی، میدانی از نیرو است که از هر دو مؤلفه الکتریکی و مغناطیسی تشکیل شده است که از حرکت بار الکتریکی ناشی می شود و حاوی مقدار مشخصی انرژی الکترومغناطیسی است.

میدان‌های الکترومغناطیسی (EMF) تولید شده توسط خطوط برق بالا و تمام وسایل الکترونیکی خانگی، تشعشعات الکترومغناطیسی را منتشر می‌کنند که با سرطان و سایر مسائل بهداشتی مرتبط است.

در این روزگار، به ویژه با استفاده از فناوری بسیار رایج و خطوط برق بالا در سراسر سیاره گسترش یافته است، چه کاری باید انجام داد؟

خوب، آیا می‌دانستید درمان‌های ایمن، طبیعی و جایگزینی وجود دارد که می‌تواند با اثرات بد تشعشعات الکترومغناطیسی مقابله کند؟ مقاله کامل را بخوانید...

https://accesspossibilities.com/blogs/news/static-magnetic-field-offers-emf-protection-and-other-health-benefits

.

.

.

.

.

ایمنی درمان مغناطیسی: آیا مغناطیس درمانی ایمن است؟ حقایق را دریافت کنید
مغناطیس تراپی یک درمان کامل و رایگان است. این می تواند مکمل طب مدرن و درمان های جایگزین باشد. این درمان طبیعی قرار نیست جایگزین مراقبت های پزشکی مناسب شود. اگر درد حاد یا مداوم تشخیص داده نشده دارید، باید به یک متخصص مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مراجعه کنید. چنین درد ممکن است نشان دهنده یک مشکل جدی باشد.

مغناطیس درمانی که به عنوان مگنت تراپی یا بیومغناطیس درمانی نیز شناخته می شود، یک روش درمانی انرژی بدن است که شامل اعمال آهن ربا یا میدان های مغناطیسی به بدن انسان به منظور شفا یا فواید سلامتی است. قدمت این درمان جایگزین به دوران باستان برمی گردد و امروزه نیز در طب مکمل و جایگزین استفاده می شود.

استفاده از مغناطیس درمانی برای اکثر افراد نگرانی کمی دارد یا اصلاً اهمیتی ندارد. تحقیقات اثرات مفید مغناطیسی درمانی را برای شرایط مزمن و حاد ثابت کرده است. آهنرباهای دائمی ابزارهای درمانی قوی، ایمن و قابل استفاده مجدد هستند. برخی از پزشکان دریافته‌اند که مگنت‌تراپی به طولانی‌تر شدن اثرات مفید درمان‌های طبیعی، مانند دستکاری و طب سوزنی کمک می‌کند. مقاله کامل را بخوانید...

https://accesspossibilities.com/blogs/news/magnetic-therapy-safety

.

.

.

.

.

.

احتیاطات غیرپزشکی در مورد مضرات آهنرباها


مگنت ها بسیار قوی هستند و می توانند دستبند ساعت ها و اطلاعات ذخیره شده مغناطیسی را تحت تاثیر قرار دهند. حتما آهنرباها را چندین اینچ از مواردی مانند نوارهای صوتی و تصویری، هارد دیسک کامپیوتر و فلاپی دیسک، مانیتور تلویزیون و کامپیوتر، کارت های اعتباری مغناطیسی شده یا هر کارت دیگری با نوارهای مغناطیسی دور نگه دارید. هرگز آهنرباها را در تماس مستقیم با این اقلام قرار ندهید، زیرا ممکن است وسایل آسیب ببینند.

.

.

.

...

.

زیورآلات مغناطیسی درمانی | مغناطیس درمانی: یک درمان مکمل کل نگر | امکانات دسترسی

گردنبند مغناطیس درمانی مگنت

چرا من زیورآلات مغناطیسی درمانی را به سایر دستگاه های مغناطیسی ترجیح می دهم
استفاده از زیورآلات مغناطیسی درمانی یکی از ساده ترین راه ها برای بهره مندی از مگنت تراپی است. میدان مغناطیسی ایستا گردش خون را افزایش می دهد، تورم و التهاب را کاهش می دهد، درد را کاهش می دهد، محافظت در برابر تشعشعات الکترومغناطیسی را ارائه می دهد و بدن را برای تعادل و خود ترمیم تسهیل می کند.

انواع مختلفی از دستگاه‌های پزشکی موجود است که می‌توان از آنها برای تأمین یک میدان مغناطیسی استاتیک درمانی برای بدن استفاده کرد که هدف مغناطیسی درمانی است. مقاله کامل را بخوانید....

https://accesspossibilities.com/blogs/news/why-i-prefer-magnetic-therapy-jewelry-over-other-magnetic-devices

.

.

.

.

.

زیورآلات مغناطیسی درمانی | گردنبند دستبند خلخال گوشواره و انگشتر


استفاده از زیورآلات مغناطیسی درمانی راهی بسیار آسان، راحت و مقرون به صرفه برای بهره مندی از مزایای مغناطیسی درمانی است. بسیاری از ورزشکاران حرفه ای از جواهرات مغناطیسی استفاده می کنند تا از مزایای این درمان جامع بهره ببرند.

زیورآلات مغناطیسی درمانی به شکل گردنبند، دستبند، خلخال، گوشواره و انگشتر می باشد. نوع علامت یا مشکلی که دارید می تواند به تعیین تکه یا تکه های جواهری که ممکن است بخواهید بپوشید کمک کند. مقاله کامل را بخوانید...

https://accesspossibilities.com/blogs/news/magnetic-therapy-jewelry-necklaces-bracelets-anklets-earrings-rings

.

.

.

.

.

انواع جواهرات مغناطیسی


آیا دوست دارید با استفاده از زیورآلات مغناطیسی از مزایای مغناطیسی درمانی بهره مند شوید اما کاملا مطمئن نیستید که کدام نوع از جواهرات مغناطیسی برای شما مناسب است؟ انواع مختلفی از جواهرات مغناطیسی برای انتخاب وجود دارد.

برخی از افراد ممکن است نوع خاصی از جواهرات درمانی مغناطیسی را تنها بر اساس ظاهر زیبایی آن انتخاب کنند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند تصمیم آگاهانه تری بگیرند. ما اطلاعاتی را در زیر جمع آوری کرده ایم تا به شما در یافتن نوع جواهرات مغناطیسی مناسب برای شما کمک کند!

خرید و قیمت مغناطیسی اصل

استفاده از زیورآلات مغناطیسی درمانی یکی از ساده ترین راه ها برای بهره مندی از مغناطیس درمانی است. تا حد زیادی مورد علاقه من است! صرف نظر از نوع جواهرات انتخاب شده، این درمان جایگزین می تواند به تعادل بدن و بهبودی خود کمک کند. تحقیقات نشان داده است که مگنت تراپی گردش خون را افزایش می دهد، تورم و التهاب را کاهش می دهد، درد را کاهش می دهد و به بسیاری از مسائل سلامتی کمک می کند.

من شخصا از این درمان جامع بهره برده ام. ایندرمان جایگزین همچنین از اثرات منفی پرتوهای الکترومغناطیسی محافظت می کند. با انواع جواهرات مغناطیسی آشنا شوید.

.

.

.

مشاهده و خرید انواع محصولات مغناطیس درمانی

https://amega.ir/allmagnet/products3 

.

.

.

.

.

جهت مطالعه تمامی مقالات و تحقیقات درمورد مغناطیس درمانی و بحث چاکرا و هاله بدن به لینک زیر مراجعه فرمایید.

https://amega.ir/mag

بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶ - ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱
7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز (حتی تعطیلات) پاسخگوی شما عزیزان هستیم 😊

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2023
ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید