خواص گردنبند ضد امواج الکترومغناطیس سلامت تعادل آرامش ,انرژی مثبت شفابخش,بایو دیسک جی پندنت,گردنبند امپندنت اسکالر نانو کوانتوم ,خرید قیمت امپندنت,گردنبند نظر تست,قیمت خرید بایو انرژی کوانتوم اصل

 

گردنبند مگنتی سلامت اسکالر بایو دیسک جی پندنت

 قیمت خرید گردنبند امپندنت اسکالر نانو کوانتوم و قلم اموند امگا

 

برای شنیدن متن زیر میتوانید از فایل صوتی استفاده کنید.

 

 

 

دانلود فایل صوتی گردنبند مغناطیسی بایو انرژی


Amega.ir/nano.mp3

 

ضد امواج الکترومغناطیس گردنبند تشعشع امواج پارازیت

  

فناوری نانو چیست؟

ناتو تکنولوژی روش جدیدی در هزاره سوم است که بوسیله ی آن میتوان اجسام مورد نیاز را چند میلیاردیم کوچکتر از اندازه طبیعی جسم کرد.

 

گردنبند بایو انرژی امگا

 

تکنولوژی آمایزد فیوژن چیست؟ Amized Fusion Technology


در بین اجسام سنگ ها و عناصر تک اتمی مانند: الماس, یاقوت, زمزد و غیره ای هستند که خاصیت جذب انرژی را دارند.


فناوری آمایزد فیوژن با یک همجوشی محرمانه 14 عنصر تک اتمی را با یکدیگر پیوند داده و با قدرتی 100 برابر بیشتر بوجود می آورد که باعث میشود شما با قیمت ناچیزی از مزیت سلامتی سنگ های گران قیمت استفاده نمایید.


این فناوری در طول بازه زمانی 25 سال تحقیق به کمک دانشمندان فیزیک کوانتوم و فیزیک هسته ای ایجاد و توسعه یافته و در انحصار کمپانی آمگا به اختراع و ثبت رسیده است.

 
به زبان ساده تکنولوژی آمایزد فیوژن انرژی نقطه ی صفر را به بدن منتقل میکند و باعث افزایش گردش جریان انرژی در بدن شده و یک نظم ساختاری صحیح در بدن انسان ایجاد میکند تا بدن از طریق بالا رفتن سطح انرژی در چاکرا و هاله ی خود بدن؛ خودش را تکمیل و درمان کند.
 
 
شرکت امول آمگا با بیش از بیست هشت سال سابقه دارای مجوز ثبت از کشورهای مختلف دنیا: آمریکا, کانادا, بریتانیا, استرالیا و ...صادر کننده به 151 کشور جهان و هفده دفتر رسمی در کشورهای فوق میباشد.

 

گردنبند بایو انرژی اسکالر اصل

 

 گردنبند مغناطیسی بایو انرژی امپندنت امگا AMPendant :فنآوری آمایزد فیوژن در محصول امپندنت انرژی نقطه صفر را به بدن شما منتقل میکند. این انرژی که قبلا در محصولاتی مانند بایو دیسک و جی پندنت به کار رفته بود هم اکنون در انحصار کمپانی آمگا قرار دارد.


این انرژی را انرژی اسکالر نیز مینامند که باعث تخلیه یا ریست شدن و در نهایت انرژی زایی چاکرا های بدن میشود.
امپندنت از 14 نوع کریستال معدنی که در سطح مولکولی به هم متصل شده تولید میگردد


  جی پندنت و بایو دیسک

مخترع آن آقای دکتر لاینز (dr.ian lyons ) دارای پروفسرای فیزیک کوانتوم، جراح و مهندس شیمی در کشور آلمان می باشد.

قیمت گردنبند خرید کوانتوم اسکالر اصل

جنس گردنبند اسکالر کوانتوم امپندنت دارای ویژگی های زیر می باشد:

از تیتانیوم CP از نوع گرید 2 می باشد در این نوع گرید تیتانیوم به علت فشرده شدن زیاد, اکسیژنی در بین مولکول های آن قرار نگرفته است؛ از این رو هیجگونه فعل و انفعالات شمیایی در آن صورت نمیگیرد و میزان آلرژی و حساسیت این نوع گرید تیتانیوم به 0% رسیده است و این فلز در ساخت وسایل جراحی و دندان پزشکی استفاده میشود .

همچنین از لحاظ استحکام مانند فولاد بوده در مقابل ضربه, خش و مواد شوینده کاملا مقاوم است و از لحاظ وزن سبکی آلومینیوم را داراست و از لحاظ قیمت نیز تیتانیوم سی پی گرید 2 از نقره گرانتر است. 


خواص گردنبند مغناطیسی سلامتی امپندنت به صورت جزء در بدن :


1- کمک به دفع مواد زاید معدنی در کبد و کلیه, همچنین سوخت وساز بهتر
2-سطح اکسیژن خون را افزایش میدهد بنابراین چین و چروک پوست را ترمیم میکند.
3-به تقویت و شارژ دستگاه تناسلی و غریزه جنسی و بیماری های مربوط به آن کمک میکند.
4- آب که حلال اولیه برای ویتامین ها و مواد معدنی است, را در تمام  قسمتهای بدن جابجا میکند.
5-در درمان بیماری های عصبی مانند بد یا کم خوابی، استرس، دلشوره بی مورد، افسردگی، تشنج و... بسیار موثر است.
6-برای بیماریهای غیر ویروسی مانند: میگرن، دیابت، ام اس، آسم، بیماری های مربوط به مخچه و تعادل 100% مفید و تاثیر گزار است.
7-با تاثیر مستقیم بر روی گلبول های سفید (غده تیموس) بدن که وظیفه ی محافظت از بدن را دارند, باعث بالا بردن کارایی سیستم دفاعی و ایمنی بدن میشود.


8- یکی از مهمترین خصوصیات آویز اسکالر؛ از بدن شما در برابر تمامی فرکانسهای الکترومغناطیسی مضر (ماکروویو، پارازیت های ماهواره، موبایل و ...) محافظت میکند.

 

 

 

گردنبند سلامتی اسکالر

 

آب


درون هر چیزی که ما می خوریم درصدی از آب وجود دارد در نتیجه آب نقشی بسیار مهمی را در زندگی ما ایفا می کند .
75% از بدن 90% از مغز انسان 92% از خون ما و 22% از استخوان های بدن از آب تشکیل شده است.


شکل بلوری آبی که مصرف می کنیم بهم ریخته است و سطح انرژی مولکولهای آن بسیار پایین یا خنثی است هر ماده غذایی قبل از جذب در سیستم گوارشی بدن ابتدا باید در معده "هیدراته" شود یعنی مولکولهای آب و مواد غذایی از یکدیگر جدا شوند تا مواد زائد آن بهتر دفع شود.

 
اما وقتی این پیوند بهم چسبیده است این فرآیند بدرستی انجام نمیشود و باعث بروز بیماری های مختلفی مانند: نفخ, زخم معده, تـُرش کردن, یبوست, گاز معده, سنگ صفرا و کلیه, اسهال, ورم معده و دیگر بیماری های مربوط به سیستم گوارشی بدن می شود.

 

امپندنت امگا اسکالر

 

اما بعد از انرژی دهی شدن مایعات با استفاده از تکنولوژی آمایزد فیوژن حالت ساختار بلوری آب مانند آبهای طبیعی معدنی خوشه ای و منظم میشود و عمل هیدراته شدن بدرستی در بدن انجام می گیرد.

 

 

چاکرا امپندنت بایو انرژی

قابل ذکر است که اندازه زنجیر آویز بایو انرژی امپندنت به گونه ای طراحی شده تا بین دو چاکراه قلب و چاکراه گلو قرار بگیرد .

که علاوه بر تاثیر روی انرژی دهی دو چاکراه, باعث شود تمامی مایعات و طعامی که میل میکنید و هوای تنفسی شما ابتدا انرژی زا شده و سپس به سیستم گوارشی شما هدایت شود.(زنجیر خاصیت درمانی و قیمتی ندارد)

 
محصولات نانو آمگا هیچ گونه عوارضی را برای موجود زنده ای ندارد و یک درمان کاملا طبیعی و بدون محدودیت سنی میباشد.
همچنین به خاطر ساختار ویژه نانو, این محصول مادام العمر و بدون تاریخ انقضاء میباشد و شما تنها بایک بار خرید میتوانید تا آخر عمر از این محصول استفاده کنید.

 
سوال متداولی که در مورد گردنبند انرژی مثبت شفابخش مطرح میشود:
آیا خانم های باردار ونوزادان یا افرادی که بتازگی عمل جراحی سختی را داشته اند میتوانند از محصولات نانو استفاده کنند؟
کلیه محصولات نانو مانند: گردنبند امپندنت, قلم اموند و... بدلیل آنکه با انرژی نقطه ی صفر در ارتباط هستند 100% طبیعی میباشند و استفاده ی از آن برای همه ی افراد جامعه با هر سن و شرایطی منعی ندارد.


ضمنا استفاده از این محصولات به علت محافظت در برابر ورود امواج مضرر الکترومغناطیسی و استحکام سیستم دفاعی بدن به این افراد حتما توصیه میگردد.

گردنبند چاکرا هاله انرژی اسکالر


 

اطلاعات کامل در مورد تاثیرگزاری و عملکرد گردنبند کوانتوم امپندنت را از لینک زیر مشاهده فرمایید.

Amega.ir/products1/ampendant

 

 

گردنبند اصل اسکالر امگا

 وزن محصول گردنبند امپندنت بسیار سبک است و همراه با زنجیر فقط 30 گرم وزن دارد.

ابعاد حدودی آن یک چهارم 1/4 کف دست است  (طول 4 - عرض 4 - قطر 0.5 سانتی متر)

 

گردنبند امپندنت اسامی دیگری مانند:  گردنبند بایو انرژی, گردنبند کوانتوم اسکالر, گردنبند مغناطیسی ضد سقط جنین, گردنبند مغناطیسی, گردنبند ضد امواج و... نیز دارد.

گردنبند سلامت اسکالر,بایو دیسک جی پندنت,گردنبند امپندنت اسکالر نانو کوانتوم گردنبند مغناطیسی,خرید قیمت گردنبند امپندنت,گردنبند ضد تشعشع امواج پارازیت سقط جنین,گردنبند سلامت بایو انرژی نظر تست,قیمت خرید گردنبند بایو انرژی کوانتوم اسکالر اصل,

 

 

 خواص گردنبند مغناطیسی امول انرژی زا

 گردنبند کوانتومی مگنتی حفظ تعادل

 

ویدیو کلیپهایی از تست گردنبند بایو انرژی سلامت:
محصولات آمگا تست ها و آزمایشهای فیزیکی درلحظه ای دارد که ایمان و اطمینان از تاثیر محصول را بلا فاصله بعد از استفاده به شما نشان می دهد؛ بدیهی است در صورت استفاده طولانی مدت بمراتب اثرات بهبودی را در انواع بیماری هایتان به وضوح احساس خواهید کرد.

 


 

تمامی کلیپ های فوق بهمراه فیلم های آموزشی چند ساعته ی محصولات آمگاگلوبال در پکیج اختصاصی خلیج پارس بصورت رایگان همراه محصول ارائه خواهد گردید.

 

🔷مشاهده تمامی ویدیوهای محصولات آمگا

Amega.ir/Videos

 


 

 

 

💢چگونه گردنبند مغناظیسی اورجینال را بشناسیم؟

Amega.ir/original

 

 

 

 

 

 قلم نانو اموند امگا AMWand

 

قلم نانو میله امگا

 

قلم جادویی اموند تولید شده از فناوری آمایزد فیوژن میتواند مقدار زیادی از انرژی نقطه صفر را وارد بدن و اجسام کند. شما می توانید با گردش قلم نانو روی چاکراهای بدنتان انرژی مورد نیاز برای کار کردن نرمال و طبیعی بدنتان را فراهم کنید.

 

فرق بین گردنبند امپندنت و قلم اموند چیست؟

 

✅ هر دو این محصولات دارای یک قدرت انرژی و یک نوع تکنولوژی میباشند.

اما فرق آن را با مثالی ساده توضیح میدهیم: امپندنت انرژی خود را مانند نور یک لامپ به اطراف خود پخش میکند اما اموند مانند یک لیزر تمام قدرتش را به نقطه ی هدف فرستاده و طوفانی از انرژی اسکالر را ایجاد میکند.

 
قلم اموند: به صورت تخصصی (فول بادی) تمامی چاکراه های بدن را ریست کرده و برای انرژی زایی غذا, مایعات و ماساژ پوست تعبیه شده و برای دردهای موضعی مانند کتف, کمر, زانو  و دیگر مفاصل و ماهیچه های بدن بسیار موثر است.


گردنبند امپندنت: به صورت اتوماتیک چاکراها را انرژی زایی میکند. همچنین با بالا بردن سطح انرژی بدن و بافعال کردن غده تیموس کمک میکند که بیماریها و مشکلات بدن بهبود پیداکند؛ درضمن از ورود امواج الکترومغناطیسی مزاحم نیز جلوگیری میکند و هر مایع و غذایی که میل میکنید ابتدا انرژی زا شده سپس به سیستم گوارشی شما هدایت میگردد.


 بنابراین هر کدام از این دو محصول کاربردهای مشخص و جداگانه خود را دارند و بهتر است همزمان و درکنار یکدیگر استفاده شوند.

 

 اموند تقویت پاکسازی چاکرا هاله انرژی بدن فعال تست تخلیه ریست

چاکرا چیست؟

در بدن انسان 7 چاکرای مهم وجود دارد که وظایف چاکرا رساندن انرژی به سلول های بدن است. چاکرا ها مانند  نیروگاه‌هایی هستند که انرژی حیاتی را برای اعضای مهم و اصلی بدن تامین می‌کنند.
اگر این چاکراها به خوبی کار نکنند اعضای حیاتی ضعیف یا بیمار می‌شوند.

 

 

عکسبرداری کرلیان اسکن تست از هاله چاکرا

 


 

با قلم اموند تمام مواد غذایی را با چرخاندن به صورت ساعتگرد امایزد کنید این عمل باعث میشود آب داخل این مواد انرژی دار بشوند .

 

قیمت خرید قلم اسکالر نانو امگا

 

 

 

نحوه انرژی دهی: قلم اموند را به سمت هدف بگیرید و بین 3 تا 18 بار ( اموند کلاسیک 18دور, اموند سرمشکی 9 دور و اموند پلاس 3 دور ) به صورت ساعت گرد بچرخانید. (اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام آموزشی)


اگر شما در طولانی مدت این کار را انجام دهید عمل بازسازی سلول ها در بدن شما بهتر میشود و در نتیجه سلول های بدن شما جوان می مانند.

 
وقتی این انرژی در آن ناحیه وارد بدن می شود باعث شارژ شدن گلبول های قرمز خون شده و در نتیجه گردش خون در آن نقطه بهتر میشود پس شما می توانید گرفتگی ها و صدمات ماهیچه ای در این نواحی را از بین ببرید.

http://www.amega.ir/files/GOD/all/amwanding.jpg


مزایای قلم انرژی اسکالر AMWand Benefits


1-بعد از استفاده در چندین ماه بسیاری از بیماری های شما ازبین میرود.
2- جهت بهبود کمر درد در اثر بلند کردن یا ضربه خوردن و قاعدگی ماهانه زنانه, پا درد روزانه, درد واریس و غیره
3-افزایش قدرت وانعطاف پذیری ماهیچه های بدن, از بین بردن خستگی و کوفتگی روزانه, رفع گرفتگی عضلات گردن, شولدر و شانه

4-کمک در بازیابی سریع زخم و آسیب دیدگی و آرامش بیشتر در مقابل رنج و درد
5- مقاومت و ترشح بیشتر گلبول های سفید و سیستم ایمنی بدن با توجه به تقویت غده تیموس
6-بهبود دستگاه گوارشی و بیماری های مربوط به معده 
7-بسیار تاثیر گذار در زیبایی و سفتی پوست برای بانوان
8- تقویت قدرت جنسی و تولید مثل (نا باروری) و بهبودی بیماری های مربوط به آن
9-کمک برای تقویت و خنثی کردن عناصر مضر از مایعات, هوایی که تنفس می‌کنیم و غذایی که می‌خوریم.
10-جهت خواب راحت و عمیق؛ تعادل وزن بدلیل کم یا پر خوری نیز مفید میباشد.

 

 

قلم اموند در زیبایی و لیفتینگ پوست صورت:

ماساژ لیفتینگ قلم نانو

شما همچنین می‌توانید با ماساژ توسط قلم اموند پوست و صورت خود را جوانتر و زیباتر کنید.
قلم اموند پوست صورت شما را تقویت خواهد کرد عضلات چهره شما را با گردش بهتر خون سفت تر کرده و در نتیجه خطوط و چین چروک پوستتان تغییر خواهد کرد.

(برای کسب ایمان و تاثیر گزاری از صورت خود چند عکس گرفته سپس یک سمت صورت و کرم های خود را با اموند انرژی زایی وسپس ماساژ دهید تا بعد از 3 هفته در دو سمت صورت خود تفاوت را مشاهده کنید.)

 

 

 

اموند امگا نانو اسکار

 

 

❇️ آموزش و اطلاعات کامل کار با قلم اسکالر اموند:

Amega.ir/products1/amwand

 

 

 

پکیج آموزشی و هدایای تبلیغاتی در راستای تکریم از مشتریان گرامی که بر روی هر سفارش رایگان تقدیم شما میگردد.

 

http://www.amega.ir/files/GOD/all/%D9%BE%DA%A9%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3.jpg

 

 

روش شناخت گردنبند اصل بایو انرژی امپندنت کوانتوم اسکالر و قلم اموند امگا

Amega.ir/original

 

لطفا قبل از تماس لینک "پرسش های متداول" را مطالعه نمایید.

 

 
سلب مسولیت:

تمامی محصولات کمپانی ام ول جایگزینی بعنوان پزشک یا متخصص برای شما نمیباشد و از طب مکمل درمانی استفاده میگردد و بمنظور درمان یا تشخیص یا جلوگیری هیچ گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

Disclaimer
The statements made here not been evaluated by the Food and Drug Administration. All information, content, and material listed above is for informational purposes only and are not intended to serve as a substitute for the consultation, diagnosis, and/or medical treatment of a qualified physician or healthcare provider
AmWell Products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease and no inference should be made in that regard about any of the information contained herein

بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶ - ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱
7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان هستیم! حتی تعطیلات ایام عید😊

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2023
ورود/ثبت نام
لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید