Top

10 مزایای استفاده از انرژی AFT در گردنبند امپندنت و قلم اموند


چاکرا چشم سوم,فعال سازی چاکراهای بدن,تست باز بودن چاکراها,چاکرا درمانی چیست؟,تست چاکرا,تقویت هاله انرژی,هاله انرژی مثبت,تشخیص رنگ افراد هاله,

 


10 مزایای استفاده از انرژی AFT  در گردنبند امپندنت و قلم اموند

 http://www.amega.ir/files/GOD/%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%87/%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D9%85%DA%AF%D8%A7.jpg

 

What is AFT Quantum Healing?
AFT Quantum Healing refers to quantum healing leveraging on ENERGIZED products without the interference/manipulations of any individual. Just like using light to conduct light therapy and music to conduct sound therapies, AFT Quantum Healing uses specialized ENERGIZED products that resonate at the Zero Point resonance field.

In AFT Quantum Healing, no manipulation or channeling of energy through the healer is performed

 


 1. کاهش استرس و اضطراب

هنگامی که شما تحت فشار های روزانه هستید، اموند و امپندنت می توانید مانند یک گارد از بدن محافظت کندو  اجازه دهد نیروی حیاتی زندگی در جریان باشد و بخشی از مغز که مسئول مکانیسم ترس است, را از بین ببرد و کورتیزول، هورمون مضر استرس و مسائل مربوط به سلامت را حنثی میکند.

این کمک می کند تا احساسات به دام افتاده را پاک کنید. یک مطالعه تایید می کند که مدیتیشن می تواند تقریبا 40 درصد از اضطراب را کاهش دهد و مسلما مدیتیشن همراه با این محصولات میتواند تاثیر شگفتی داشته باشد.
 


2. دوباره جوان سازی و ارتقا

اکثر ما به طور منظم احساس خستگی و بی انرژی را به دلیل "انواع عوارض" که در زندگی روزمره ما بوجود می آیند، احساس می کنید.

استفاده از قلم اموند کمک می کند تا همه اینها را کاهش داده و به شما یک احساس جوان و زنده ماندن دهد.

 


3. اعتماد به نفس را بهبود بخشید

ما همه با اعتماد به نفس بسیار بالا متولد شده ایم، اما اغلب به تدریج توسط آسیب های عاطفی در سطوح مختلف تخریب شده ایم.

شما میتوانید قدرت درونی و هویت خود را با محصولات آمایزد گسترش دهید.
 


4. تمرکز و روشنایی را بهبود بخشید

قلم آمگا به شما کمک می کند تا افکار ناخواسته را خاموش کنید، ذهن خود را از حواس پرتی، افکار پر سر و صدا پاک کنید و وضوح بیشتری را برای آنچه که برای شما اهمیت دارد، افزایش دهید و تمرکز و خود را بیشتر کنید.

 


 
5. احساس صلح و سعادت

در جریان شستشوی خون، جریان خون به سیستم عصبی پاراسمپاتیک هدایت می شود و موجب استراحت و آرامش و تحریک احساسات شادی، رفاه و آرامش می شود.

از این وضعیت صلح آمیز و سعادتمند بودن (که طبیعت واقعی شماست)، شما شروع به تغییر دیدگاه خود می کنید. شما شروع به احساس یکپارچگی با تمام وجود در این جهان میکنید.

 

 
 
6. تنظیم چاکرا و اتصال به زمین

شما را به انرژی زمین متصل می کند و شما را از تخلیه انرژی بدن خود آگاه می کند. این اتفاق زمانی که "چاکراها" در طول فرایند فول بادی با قلم اموند هم تراز شده اند میافتد.

 

http://www.amega.ir/files/GOD/all/%DA%86%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%87%D8%A7.jpg

 


 
7. گسترش آگاهی

چرخش انرژی امایزد به طور منظم به ما کمک می کند تا افکار منحرف شده را از بین ببریم و ما را با ذهن و حالت پر انرژی تسلط یابیم.

این کمک می کند تا به گسترش هوشی داخلی و دستیابی به خود تحقق یابیم. از این رو، ما را قادر می سازد در درون عمیق تر نگاه کنیم. آگاهی ما به عنوان توانایی ما به بی نهایت گسترش می یابد.

 


 
8. خواب و استراحت بهتر

افزایش تولید ملاتونین (هورمون خواب) که با ترشح منظم اتفاق می افتد به بهبود خواب کمک می کند. در واقع، خواب عمیق کیفیت استراحت را بهبود می بخشد.

 

 


 
9. از بین برنده ی درد و رنج


خود چرخش اموند می تواند هر نوع درد را از بین ببرد و درد مزمن به تنش عضلانی ناشی از استرس، سردرد میگرن یا سکته و درد دوران قاعدگی را کاهش دهد. همانطور که انرژی انعکاس یافته و متعادل است، گردش خون را نیز بهبود می بخشد.
 

 


10. دوباره جوانسازی کنید

استفاده از انرژی امایزد منظم می تواند تولید DHEA را افزایش دهد. DHEA تنها هورمون است که با افزایش سن رشد آن کاهش می یابد.

آن را به عنوان قدرتمندترین هورمون ضدپیری توصیف کرده و یک عامل کلیدی برای سن فیزیولوژیک ما است. این هورمون بدن ما را در برابر بیماری محافظت می کند، میل جنسی را افزایش می دهد و احساس شادابی و جوان بودن را افزایش می دهد.

 انواع قلم های اموند آمگا

 

AMWand Classic             AMWand BlackTip                 AMWand Plus

 

Classic Wand                AmwandPlus

 منبع:

http://amworld.amwell.biz/index.php?getpage=store&getsec=blog&theme=1&blogid=11

 

 


گردنبند سلامت اسکالر,بایو دیسک جی پندنت,گردنبند امپندنت اسکالر نانو کوانتوم گردنبند مغناطیسی,خرید قیمت گردنبند امپندنت,گردنبند ضد تشعشع امواج پارازیت سقط جنین,گردنبند سلامت بایو انرژی نظر تست,قیمت خرید گردنبند بایو انرژی کوانتوم اسکالر اصل,

 


amwand amega اموند
قیمت قلم نانو,
فروش خرید قلم اموند,
قلم Amega,
قیمت خرید قلم اسکالر,
قلم انرژی درمانی,