Top

قوانین فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس 

 

 

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس از سوی کاربر است.


لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

 

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است یا تلفنی و پیامک و پست الکترونیکی، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج فارس اقدام نماید.

 

 

ارتباطات الکترونیکی:
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس را با ریپلای کردن ایمبل خود درخواست لغو در خبرنامه کنند.
توجه داشته باشید که شماره های داخل سایت تنها شماره‌های  است که فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس است

 

وب ‏‌سایت آمگا خلیج پارس www.Amega.ir هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت آمگا خلیج پارس تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. آمگا خلیج پارس هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

 

 

حفظ قانون کپی رایت:
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس محفوظ می‏‌دارد.

 

 

 سلب مسولیت:

تمامی محصولات کمپانی ام ول آمگاجایگزینی بعنوان پزشک یا متخصص برای شما نمیباشد و از طب مکمل درمانی استفاده میگردد و بمنظور درمان یا تشخیص یا جلوگیری هیچ گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

 

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9 صبح الی 20 بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.


کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس محفوظ است.


فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه محفوظ است.

 

 در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود و یا اتمام محصول در انبار و غیره در سایت آمگا خلیج پارس حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری برای آمگا خلیج پارس محفوظ است.

آمگا خلیج پارس در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

 

زنجیرهای ارائه شده توسط کمپانی در هرپارت متفاوت بوده و فروشگاه آمگا تعهدی درقبال تحویل زنجیر مطابق با عکسهای متفاوت امپندنت در سایت ندارد.

 

 باز پس گیری کالا:

 محصولات پس از تحویل و چک کردن صحت و سلامت آن توسط خریدار تا 7 روز بعد بشرط عدم استفاده و فک پلمپ یا هرگونه نشانه ای که محصول را از حالت آکبند خارج نماید, قابل تعویض یا مرجوع کردن میباشد و پس از جمعا 7 روز (از زمان سفارش تا تحویل محصول به شرکت, اعم از روز غیر کاری و انتظار پست) اسقاط كافه خيارات منجمله خيار  غبن فاحش و افحش ولو به اعلي درجهاز طرفين ساقط می گردد.

درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، یا عدم تمایل نسبت به استفاده از محصول به هر دلیلی تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه آمگا خلیج پارس در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

 

 

طرح پروموشن یا تخفیف :
طرح پروموشن در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی ویژه‏‌ نسبت به فروش‌‏ عادی درج می‏‌شود. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید (پروموشن) است، فروشگاه اینترنتی آمگا خلیج پارس تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد.

 

 

ارسال کالا

ارسال سفارشات در محدوده تهران از طریق پیک و در سایر مناطق تهران بزرگ و شهرستانها به واسطه پست پیشتاز بصورت هدیه رایگان انجام می شود.

 

 نحوه ثبت شكايات مصرف‌كنندگان

با مراجعه به منوی اینماد شما میتوانید مراتب شکایت خود را در صورت عدم بررسی توسط فروشگاه اعلام کنید.

 

نمایندگی

فروشگاه آمگا خلیج پارس در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و فقط از طریق سایت www.Amega.ir  خدمات و محصولات خود را ارائه می نماید.

 

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه آمگا خلیج پارس هیچ گونه مسئولیتی ندارد.