Top
دستبند مغناطیسی  Quantum

دستبند مغناطیسی

دستبند مغناطیسی اصل امول امگا


قیمت: 6100000 تومان
قیمت برای شما: 5000000 تومان

 دستبند مغناطیسی امول امگا,
دستبند مغناطیسی استیل,
تست دستبند مغناطیسی,

خرید دستبند مغناطیسی مردانه,دستبند مغناطیسی زنانه,قیمت دستبند مغناطیسی,دستبند مغناطیسی استیل,دستبند مغناطیسی سلامت,

 


دستبند مغناطیسی

 

 

 

 

دستبند مغناطیسی

 

نکته: تمامی دستبند ها از نظر خاصیت درمانی بایکدیگر یکسان هستند و تفاوت فقط در تنوع مدل ها بنا به سلیقه های گوناگون می باشد.

 

 

 

 

 

توضیحات کامل دستبند مغناطیسی را در این لینک مشاهده بفرمایید.

Amega.ir/dastband

 

 

 

 

دستبند مغناطیسی


دستبند مغناطیسی 

 

 

 

✅ لینک خرید دستبند مغناطیسی مردانه این محصول در سایت رسمی کمپانی امول آمگا:

Amwell.biz/shop/catalog/Titanium-Energy-Bracelets--Necklaces/Bracelet

 

 

خرید با دلار:قیمت جهانی دستبند مغناطیسی مردانه 179 دلار آمریکا میباشد.

❇️ شما میتوانید به جای پرداخت ریالی؛ بصورت اسکناس یا تتر دلار را پرداخت و محصول را تهییه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

لطفا قبل از تماس لینک "پرسش های متداول" را مطالعه نمایید.

 

دستبند مغناطیسی چیست ؟

 

خرید دستبند مغناطیسی مردانه زنانه سلامت,دستبند مغناطیسی سلامت چیست,دستبند سلامت,دستبند سلامت مغناطیسی دستبند آرامش اعصاب انرژی مثبت مگنت امول امگا

 

 

 برای شنیدن متن دستبند مغناطیسی زیر میتوانید از فایل صوتی استفاده کنید.

 

 

 

 

دانلود فایل صوتی دستبند مغناطیسی

amega.ir/Magnetictherapy.mp3

 

 

 

 

چرا به استفاده از این محصولات نیاز داریم ؟
 
تابحال توجه کرده اید, چرا زمانی که از شهر و لوازم الکتریکی دور میشویم و در دامان جنگل و طبیعت هستید: خواب شما عمیق و راحت تر،احساس شادابی و آرامش بیشتری میکنید ؟

خرید و قیمت دستبند مغناطیسی اصل

 

دلیل اینکه بعد از کار با کامپیوتر، صحبت با تلفن همراه و... دچار سردرد، خستگی و در نهایت استرس میشوید چیست؟

 

تمامی وسایل برقی اطراف زندگیمان(موبایل، دکلهای مخابرات و برق فشار قوی، ماکروویو, پارازیت های ماهواره ای و...) از خود امواج و پالس هایی تولید می کنند که با برخورد به بدن انسان ایجاد اختلال و تولید استرس میکنند.


دستبند و گردنبند ضد استرس

 

 

طبق آخرین تحقیقات دانشمندان, عامل اصلی بوجود آمدن 67% از بیماری های غیر ویروسی به خاطر تاثیرات امواج الکترومغناطیسی مزاحم (استرس) بر روی بدن انسان می باشد.

 

 

راهکار مقابله با امواج مضر الکترومغناطیسی 

بسیاری از افراد هنگام آشنایی با دستبند مغناطیسی و محصولات شرکت ما, نظرشان اینگونه است که: چون من بیماری خاصی ندارم و الان سالم هستم پس نیازی به استفاده از این محصولات ندارم؛ در صورتی که در بلند مدت این امواج الکترومغناطیسی تاثیر مخرب خود را گذاشته و انواع بیماری ها در بدن انسان بروز پیدا میکنند و شما میبایست با صرف هزینه های بیشتر برای ویزیت، دارو، زمان های رفت وآمد و مراجعه متعدد به پزشک و مصرف داروهای شیمیایی با درد و رنج، آن بیماری را کنترل کنید.

 

از خداوند متعال پرسیدند عجیب ترین مخلوق تو کیست؟

   خداوند فرمود انسان

                      پرسیدند چرا؟

                                فرمودند : در طول عمر خود  سلامتیش را صرف بدست آوردن ثروت میکند

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     و بعد از آنکه به پول رسید

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                ثروتش را صرف سلامتی ازدست رفته اش میکند!

 

 "کسی که برای پیشگیری سرمایه گذاری کمی نکند؛ قطعا برای بیماری اش هزینه زیادی خواهد کرد"شعار فروشگاه امول آمگا "سلامتی از طریق پیشگیری" است. پیشنهاد ما این است از هم اکنون با پیشگیری به بدن و سلامتی خود ارج دهید.

 

دستبند ژرمانیوم سلامت

 


اما برای مقابله با این امواج مضر چه باید کرد؟ راه حل چیست؟


در کنار فواید و راحتی زیادی که تکنولوژی و لوازم برقی قرن 21 به ما میدهد, مضراتی نیز در پشت این فواید وجود دارند.
همه ما از مضرات امواج و حالتهایی که بعد از کار با وسایل برقی در بدن تاثیر میگذارد مطلع هستیم, ولی جز استفاده کمتر از این وسایل راه دیگری را می شناسید؟


ما با جرات و اطمینان استفاده از دستبند مغناطیسی و محصولات کمپانی آمگا را توصیه میکنیم تا با آسودگی خاطر و در کمال آرامش به فعالیت روزمره خود ادامه دهید و از فواید وسایل برقی نیز لذت ببرید. smile

 

 

 شما در زندگی طبیعی هر وقت مریض و بیمار می شوید به دکتر مراجعه میکنید و پول می دهید یک داروی شیمیایی مصرف میکنید که در دراز مدت همان دارو شیمیایی نیز برای بدن شما مضرات فراوانی را بهمراه دارد.


امروزه به درمان های مغناطیسی "درمان هزاره سوم" گفته می شود به علت اینکه اثرات منفی داروهای شیمیایی را ندارد و کاملا طبیعی میباشد.


علت دیگر استفاده از آن ارزان بودن مغناطیس درمانی است زیرا انرژی آهنربا بر خلاف سایر انرژی ها مصرف نمی شود بلکه به منبع خود به صورت چرخشی باز می گرددبه زبان ساده یعنی مادام العمر میباشد.

 


🔴حتما بخوانید:در لینک زیر چندین تحقیق و پژوهش علمی جهت ایمان بیشتر در مورد مغناطیس درمانی مگنت آهنربا بر روی انواع بیماری ها آماده کرده ایم:

مستندات و تحقیقات علمی در مورد مغناطیس درمانی 

Amega.ir/Magnetictherapy

 

 

 

دستبند مغناطیسی

 

 

مغناطیس درمانی چیست؟


 
میدان مغناطیسی زمین: ما روی یک میدان مغناطیسی بزرگ به نام کره زمین زندگی می کنیم. تمام موجودات در طول میلیون ها سال تحت تاثیر این میدان رشد و تکامل پیدا کرده اند.

بدن ما هم به زبان ساده یک میدان مغناطیسی کوچک است و از ارتباط میدان بدنمان با زمین انرژی بسیاری از فعالیت های حیاتی بدن ما تامین میشود.


این فعالیت ها شامل کلیه فعل و انفعالات داخلی بدن از جمله متابولیسم, گردش خون و بسیاری از فعالیت های مهم دیگر است.

بنابراین هرگونه اختلال در تاثیرگذاری این میدان روی بدن باعث ایجاد اختلال در این فعل و انفعالات میشود که در کوتاه مدت باعث ایجاد عوارض متعددی مثل کوفتگی و درد مفاصل و در دراز مدت باعث بروز مشکلات و بیماری های جدی تر میشود.

 

فروش مغناطیس درمانی مگنت تراپی

استفاده از مغناطیس درمانی یا آهنریا به عنوان یک طب درمانی از قرن ها پیش مورد توجه بشر بوده است

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngارسطو 300 سال قبل از میلاد مسیح از کاربرد مغناطیس برای درمان صحبت کرده است.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدویست سال قبل از میلاد مسیح فیزیکدانان یونانی در می یابد استفاده از آهنربا در کاهش دردهای موضعی بر روی مفاصل بدن تاثیر مثبتی دارد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngهفتاد سال پیش از میلاد ملکه زیبای رم باستان کلِئوپاترا برای حفظ زیبایی خود روی پیشانی یک تکه آهنربا مانند جواهر آویزان میکرد و راز زیبایی خود را در آن می دانست .

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر ایران نیز حکیم ابو علی سینا از آهنربا در درمان بیماری هایی مانند زانو درد استفاده می نمود. کهربا و سنگ درمانی میتواند به نوعی پیشینه این درمان باشد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر قرن 15 و 16 میلادی دانشمندان و دکتران اروپایی کتابهای متعددی درمورد مغناطیس درمانی نوشته اند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر قرن 16 پاراسلوس از مگنت برای درمان انواع بیماری ها استفاده کرد و از همه مهمتر در سال 1970 زمانی که پروفسور دیوروس متوجه شد مغناطیس میتواند سلول های سرطانی را در حیوانات بکشد، استفاده از مگنت به شکل مدرن کنونی آغاز شد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngفارادی دانشمند انگلیسی، آمپر فیزیکدان فرانسوی و لوئیس پاستور هم در مورد تاثیرات مغناطیس درمانی تحقیق بسیاری کرده اند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر سال 1954 لنیس پاولینگ جایزه نوبل را در شیمی به خاطر کشف ویژگیها و تاثیرات مفید مغناطیس درمانی روی هموگلوبین خون در بدن دریافت کرد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر سال 1996 اولین کنگره جهانی در مورد مغناطیس درمانی در انجمن پزشکی در لندن برگزار شد.

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngمحققین بسیاری با به کارگیری داروها و عوامل مداخله گر فیزیکی سعی در تسهیل روند ترمیم بافتی نموده اند دراین راستا استفاده از میدان مغناطیسی از سال 1979 به تصویب انجمن غذا ودارویی آمریکا رسید امروزه بالغ بر 173 میلیون دلار سالانه در آمریکا هزینه خرید ادوات مغناطیسی می شود.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر اروپا از مغناطیس درمانی برای صنایع مختلف از جمله کشاورزی و باغداری استفاده می شود به این صورت که میوه ها و سبزی ها با نام (بایو مگنت) که توسط آبهای مغناطیسی آبیاری شده و تحت تاثیر این نیرو رشد میکنند این محصولات در آلمان یا استرالیا به علت مغذی تر بودن و اثرات مثبت آن گران تر از نوع معمولی بفروش میرسند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngاستفاده از طب مغناطیسی در کشاورزی باعث 50 تا 100 درصد رشد بیشتر میوه ها و سبزی ها و طعم عالی شده و در دامداری باعث افزایش شیر دهی گاو ها شده است. 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png و هزارتن مورد دیگر....

 

استفاده از مغناطیس درمانی امروزه یک صنعت بزرگ در اروپا و آمریکا تبدیل شده است و سال هاست در کشورهای آسیای شرقی مانند ژاپن, مالزی, سنگاپور, تایلند و ... به طور گسترده مصرف و صادر میگردد.

 

 

 

همانطور که مشاهده می فرمایید در حال حاضر نیز کتاب های متنوعی از طریق دکتر های مغناطیس درمانی در کشورمان به زبان فارسی به چاپ رسیده است و این نوع درمان روز به روز در حال گسترش و شکوفایی می باشد.
مغناطیس درمانی

  

فواید و خواص دستبند مغناطیسی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png بالا بردن سطح انرژی و شادابی روزانه و کیفیت خواب بهتر

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png تسکین دهنده اعصاب و آرامش بخش (عدم استرس اضطراب و دلشوره بی مورد) میگرن وسردرد های عصبی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png بسیار موثر در جهت تعادل فشار خون و کم خونی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png افزایش درک ذهنی و تمرکز ذهن و فکر

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png ایجاد یک گارد محافظ در برابر امواج مضر الکترومغناطیسی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png به دلیل تنظیم صحیح گردش خون در بیماری های خونی بسیار موثر است (کاهش کلسترول, تری گلیسرید, اوره, چربی و...)

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png کمک به حرکت و دفع سنگ کلیه و مشکلات گوارشی

 شرکت امول آمگا با بیش از بیست هشت سال سابقه دارای مجوز ثبت از کشورهای مختلف دنیا: آمریکا, کانادا, بریتانیا, استرلیا و ...صادر کننده به 151 کشور جهان و هفده دفتر رسمی در کشورهای فوق میباشد.

دستبند مغناطیسی

 

 

🔶با مراجعه به قسمت زیر اطلاعاتتان را درمورد شناخت دستبند مغناطیسی اصل تکمیل نمایید.

Amega.ir/original

 

 

 

جنس دستبند مغناطیسی دارای ویژگی های زیر می باشد: از تیتانیوم CP از نوع گرید 2 می باشد در این نوع گرید تیتانیوم به علت فشرده شدن زیاد, اکسیژنی در بین مولکول های آن قرار نگرفته است؛ از این رو هیجگونه فعل و انفعالات شمیایی در آن صورت نمیگیرد و میزان آلرژی و حساسیت این نوع گرید تیتانیوم به 0% رسیده است و این فلز در ساخت وسایل جراحی و دندان پزشکی استفاده میشود .

همچنین از لحاظ استحکام مانند فولاد بوده در مقابل ضربه, خش و مواد شوینده کاملا مقاوم است و از لحاظ وزن سبکی آلومینیوم را داراست و از لحاظ قیمت نیز تیتانیوم سی پی گرید 2 از نقره گرانتر است.

 دستبند مغناطیسی

 

 آهنرباهای بکار رفته در دستبند مغناطیسی امول آمگا چهار ویژگی مهم دارند:

 

از جنس رئل مگنت می باشند.

قدرت مگنت ها 3000 گاوس است.

مگنت ها از گرانترین نوع آن یعنی نئودیمیوم تهییه شده است.

در کنار مگنت از سنگ دیگری با نام ژرمانیوم نیز استفاده می شود.

 


1 - رئل مگنت: بدن ما از جنس خاک و آب است پس هر چه از طبیعت به آن برسد باعث شادی وآرامش بدن میشود. در پشت دستبندهای مغناطیسی سنگ هایی قرار گرفته که از دل طبیعت و از معدن هایی در کوه های آلمان و کشورهای دیگر برداشت میشود. اسم این مگنت ها رئل مگنت یا آهنربای خالص است و هیچگونه عنصر دیگر و ناخالصی درآنها وجود ندارد.

این نوع مگنت سفید بوده و با آهنرباهای معمولی مشکی بازار بسیار متفاوت است زیرا آنها تکه آهنی هستند که با روش القای الکترونیکی به آهنربا تبدیل شدند. (آزمایش بارور کردن میخ در کتاب علوم ابتدایی)

 
2 - قدرت مگنت ها: طی مراحلی بارهای الکتریکی و مغناطیسی موجود در این مگنت ها تنظیم میشود تا میدان مغناطیسی مفید برای بدن انسان یعنی 3000 تا 3300 گاوس (گاوس واحد سنجش میدان مغناطیسی) به وجود آید.

 
3 - جنس مگنت ها: مگنت های به کار رفته در این محصولات از جنس "نئودیمیوم" ساخته شده است.

مگنت های نئودیمیوم از کمیاب ترین مگنت های دائم ساخته شده در جهان است. چند گرم از این نوع مگنت میتواند چند هزار برابر وزن خود را بالا ببرند.

این نوع مگنت ها سبکترین و قوی ترین نوع بین مگنت هاست و بدون تاریخ انقضاء و مادالعمر است.


 
4 - ژرمانیوم: از سال 2007 به بعد با تلاش متخصصین و محققین کمپانی آمگا برای ارتقاء محصولات مغناطیس درمانی تصمیم گرفته شد که غیر از سنگ مگنت, سنگ ژرمانیوم نیز در دستبند های سری آیون آمگا استفاده شود.

 

این نوع دستبند در جهان به اسامی دیگری همچون:,دستبندمغناطیسی اسکالر یونی اصل ژرمانیوم استیل ,خرید دستبند مغناطیسی امگا امول اورجینال و...  نیز معروف است.
 

 

 

 

❇️ خواص سنگ ژرمانیوم در بدن


1- تولید ویتامین D و تسریع روند بازسازی سلول ها و بافت ها (زخم)
2-محافظت در برابر سموم و سم زدایی طبیعی؛ تولید بیشتر آنتی اکسیدانی که سبب کاهش درد می گردد.
3-با تولید یا تقویت گلبولهای سفید باعث افزایش قدرت سیستم دفاعی و اعصاب در بدن میشود.
4-افزایش و تنظیم حس جنسی و بیماریها مربوط به آن


 
 در نهایت تاثیر دستبند مغناطیسی آمگا با سنگ مگنت 3000 گاوسی از جنس رئل مگنت و نئودمیوم همراه با سنگ ژرمانیوم تولید شده است
یعنی شما از بهترین و کامل ترین دستبند مغناطیسی در جهان استفاده میکنید 😊

 

 

 
چگونگی عملکرد دستبند سلامت مغناطیسی روی بدن انسان:


وقتی شما این دستبند را روی دست خود میبندید به محض تماس سنگ های مغناطیسی با پوست و رگهای شما، رگ هایی که به علت بارهای مثبت موجود در امواج مزاحم دچار گرفتگی یا همان چسبندگی و لختگی خون شده باز میشود و خون در بدن شما به طور یکنواخت و منظم جریان پیدا میکند و در نتیجه خون و مواد غذایی به تمامی عضلات واندام های بدن بدرستی تقسیم و توزیع می گردد.

 

 

تست دستبند مغناطیسی

 

 

 دستبند مغناطیسی

 

دستبندهای مغناطیسی آمگا هر نوع رسوب در رگها که باعث به وجود آمدن بیماری هایی مانند: دیابت، فشار خون، واریس، سکته، میگرن و... شده است را با به جریان انداختن صحیح خون در رگ ها ومویرگ ها بهبود می بخشد.

 

 

فیلم تاثیر تست دستبند مغناطیسی و باز شدن چسبندگی و لختگی عروق با دستگاه "گردش خون Microcirculation"

مشاهده      http://aparat.com/v/ijv

دانلود     http://hw1.asset.apa053.mp4

 

 

 

 

 

شما برای موبایل خود یک محافظ قاب یا کاور گلس تهیه میکنید تا آسیب نبیند ولی برای بدن خود که بسیار با ارزش است چه می کنید؟ 

دستبند ضد امواج استرس

 

 بدن ما در میان بمباران امواج وسایل برقی مضر قرار دارد و میبایست برای بدنمان نیز یک کاور در نظر بگیریم

به محض استفاده از دستبند امول میدان مغناطیسی 3000 گاوسی موجود در آن از ورود امواج مزاحم برقی مانند:موبایل، دکل های مخابرات و برق فشار قوی، پارازیت های ماهواره ای و... به بدن شما جلوگیری میکند.

 

 

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%D9%87%D8%A7%D9%84%D9%87%20%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C.jpg


 

 
سوال متداول: تاثیر این محصولات و واقعیت این مطالب چند روز یا چند ماه بعد از استفاده آن معلوم میشود؟


جواب:محصولات آمگا تست ها و آزمایشهای فیزیکی درلحظه ای دارد که ایمان و اطمینان از تاثیر محصول را بلا فاصله بعد از استفاده به شما نشان می دهد؛ بدیهی است در صورت استفاده طولانی مدت بمراتب اثرات بهبودی را در انواع بیماری هایتان به وضوح احساس خواهید کرد.


 برای مشاهده ی هر ویدیو روی آن کلیک وتا بارگزاری کامل یک دقیقه صبر کنید.

 

 

تاثیر تست گردنبند بایو انرژی امپندنت و دستبند مغناطیسی

مشاهده   http://aparat.com/v/NEo2c

دانلود        http://sset.apar_72.mp4

 

 

 

استفاده از محصول دستبند مغناطیسی وقلم نانو اموند دفع سنگ کلیه

مشاهده    http:.aparat.com/v/R8JSF

دانلود      http://hn6.aa63755.mp4 

 

 


خرید و قیمت دستبند مغناطیسی ژرمانیوم,خرید دستبند مغناطیسی سلامت,قیمت دستبند مغناطیسی اصل,خرید و قیمت دستبند مغناطیسی زنانه مردانه,

 

 

❇️ مشاهده تمامی ویدیوهای تست نظر دستبند مغناطیسی اصل سلامتی آمگا 

Amega.ir/Videos

 

 

 

💢 آیادستبند مغناطیسی امگا مجوز وزارت بهداشت ایران را دارد؟

Amega.ir/Certificate

 

 

 

 

 

 

بایو مغناطیس مگنت آهنربا درمانی در شبکه ی اول

 

دانلود    http://hn8665__56573.mp

 

 

پکیج آموزشی و هدایای تبلیغاتی در راستای تکریم از مشتریان گرامی که بر روی هر سفارش تقدیم شما میگردد.

 http://www.amega.ir/files/GOD/all/%D9%BE%DA%A9%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3.jpg

 

لطفا قبل از تماس لینک "پرسش های متداول" را مطالعه نمایید.

 

 توجه: افرادی که باید با مشاوره پزشک از محصولات مغناطیسی استفاده کنند: 
1- خانمهای باردار 2- خانمهای شیرده 3- کسانی که از باطری قلبی استفاده میکنند 4- کسانی که به تازگی عمل باز رگ انجام داه اند 5- مبتلایان به تومورهای سرطانی

سلب مسولیت:تمامی محصولات کمپانی ام ول جایگزینی بعنوان پزشک یا متخصص برای شما نمیباشد و از طب مکمل درمانی استفاده میگردد و بمنظور درمان یا تشخیص یا جلوگیری هیچ گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

:Disclaimer
The statements made here not been evaluated by the Food and Drug Administration. All information, content, and material listed above is for informational purposes only and are not intended to serve as a substitute for the consultation, diagnosis, and/or medical treatment of a qualified physician or healthcare provider
AmWell Products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease and no inference should be made in that regard about any of the information contained herein

 

نظرات کاربران

95/10/07 10:30
توی پنبه ریز همه ی بالاسری هام از این دستبندها دارن و چندین ساله که دستشونهو کلی بهش ایمان و تعصب دارن
95/10/06 00:45
من بعلت اینکه شغل نظامی دارم نمیتونستم از دستبند استفاده کنم به همین علت دستبند رو مچ پام بستم و تاثیره خیلی خوبی روی بنیه و انرژیم داشت همین باعث شد کفی و امپندنت هم تهییه کنم
95/10/05 23:25
یه زمانی پخش در داروخانه ها داشتید اون زمان یه بار توی یه داروخانه تست کردم محصولو و همون لحظات اولیه تاثیرشو احساس کردم ولی چون پول همراهم نبود نتونستم بخرم
از اون موقع مدتی گذشت ولی الان تونستم از طریق سایتتون خرید کنم منتها با افزایشی حدود 250 هزارتومن بیشتر
ایشالا تو خریدای بعدی بهمون تخفیف بدید ممنون
95/10/05 23:19
اگر فشار خون دارید حتما توصیه میکنم از این دستبند استفاده کنید چون هم تپش قلب و هم فشار خون من رو کنترل کرد تشکر

نظر بدهید

نقد و بررسی - 1 نظر برای دستبند مغناطیسی Quantum

95/10/05 23:28
من از 86 دارم دستبند استفاده میکنم و این نوع فلزی که توش بکار رفته انقدر محکم و بادوامه که هیچ چیش نشده یعنی من باهاش هرکاری بگید کردمو هرجا بوده رفتم واقعا که جنس آمریکایی مرگ نداره