Top

دستبند مغناطیسی گردنبند بایو انرژی نظرات

گردنبند بایو انرژی نظرات خرید قیمت دستبند مغناطیسی انرژی مثبت دستبند آرامش گردنبند کوانتوم اسکالر اصل ژرمانیوم

 

✅ در این قسمت به سوالات و نظرات متداولی که از تاسیس فروشگاه خلیج پارس طی این 14سال در مورد محصولات آمگا مطرح شده است اشاره می کنیم:


 

1-چرا قیمت محصولات مغناطیسی امگا بالا است؟


این پرسش را به دو قسمت تقسیم میکنیم :


یک: محصولات کمپانی امول آمگا با کیفیت فوق العاده عالی توسط کمپانی آمریکایی امول تولید و از لحاظ فلز, سنگهای بکار رفته, گارانتی, خدمات پس از فروش و...؛ قابل مقایسه با هیچ کدام از محصولات مشابه در بازار ایران نمی باشد.

توضیحات کامل در تست گردنبند بایو زیر مشاهده فرمایید.

مقایسه دستبند مغناطیسی اصل و گردنبند اسکالر سلامت  amega.ir/original

 دو: کمپانی آمگا از سال 2009 تاکنون قیمت جهانی هر دستبند را 169$ تعیین و بفروش رسانده است, اما افزایش تدریجی قیمت دستبند از 240 هزار تومان تاهم اکنون 2300 هزارتومان فقط بدلیل افت ارزش ریال نسبت به ارزهای دیگر است یا به زبان عامیانه گران شدن دلار است, پس قیمت محصولات حداقل 11 سال است که افزایش پیدا نکرده است.
این مثال بغیر از دستبند برای تمامی محصولات دیگر امگا نیز صدق میکند.

 

 

 2- آیا دستبند سلامت مغناطیسی کوچک میشوند؟ باید به کدام دست ببندیم؟ امپندنت اسکالر از روی لباس هم تاثیر داره؟نیازی به تعویض یا شارژ مگنت دستبند مغناطیسی است و...


جزوه نحوی استفاده ی موثر از خواص دستبند مغناطیسی و گردنبند امپندنت در پکیج آموزشی با استفاده از تجربه، فید بک، نظرات و پرسشهای شما مشتریان در این 14 سال به تمامی سوالات در مورد دستبند به شرح کامل پاسخ داده است, که شما بعد از سفارش آن را در پک آموزشی دریافت خواهید نمود.

✅ همچنین در کانال مخصوص آموزشی تلگرام ادد خواهید شد که تمام مطالب آموزشی ازجمله فایل های پاورپوینت, ورد تمام فایل فیلم های آموزشی و عکس و غیره در کانال قرار دارد.

 

 

 

 

3- استفاده همزمان دو دستبند مغناطیسی ژرمانیوم تاثیر بیشتری و مفیدتری برای بدن دارد؟

مسلما بله.

شما میتوانید دو دستبند را همزمان در دست چپ و راست استفاده کنید.

و در روشی بهتر یک دستبند را در حالت عادی ببندید و یک دستبند (معمولا دست چپ) را برعکس ببندید تا از خواص درمانی هر دو قطب آهنربا نیز استفاده کنید.

http://www.amega.ir/files/GOD/dastband/%D8%A2%D9%87%D9%86%D8%B1%D8%A8%D8%A7%20%D9%82%D8%B7%D8%A8%20%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8.jpg

 

همچنین میتوانید یک دستبند مگنت را به دست و یک دستبند دیگر را به پای مخالف یعنی به صورت ضبدری استفاده کنید

(دست راست - پای چپ)

 

این روش مغناطیس درمانی برای افرادی که مشکلات و بیماری در قسمت پا دارند

مانند: دیابت, واریس, نقرس, روماتیسم انواع درد و سندروم و غیره فوق العاده بیشتر از بستن یک دستبند در بهبودی بیماری مربوط به پا بسیار تاثیر دارد.

 

 

 


4-آیا این محصولات مغناطیسی و نانو بیماری من را درمان میکند؟ یا چند درصد روی بهبودی بیماری من تاثیرگذار است؟

بعضی از مشتریان میپرسند اگر این محصولات 100% بیماری من را خوب میکند من حاضر به خرید آن هستم!

این صحبت مثل آن میماند که شما نزد پزشک بروید و بگویید اگر تضمین میدهید که بیماری من را قطعی درمان کنید من پول ویزیت را به منشی میدهم؛ که مسلما هیچ پزشکی حاضر به دادن ضمانت برای هیچ درمان بیماری نیست چه برای بیماری ساده سرماخوردگی و چه عمل جراحی سنگین.

مغناطیس درمانی هزاران سال است که در دنیا استفاده و تجویز میشود ... در قسمت مغناطیس درمانی کاملا این نوع درمان را تشریح داده ایم.

 

همانطور که مشاهده می فرمایید در حال حاضر نیز کتاب های مختلفی از طریق دکتر های مغناطیس درمانی در کشورمان به زبان فارسی به چاپ رسیده است و این نوع درمان روز به روز در حال گسترش و شکوفایی می باشد.
http://www.shopamega.com/files/GOD/dastband/%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%20%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg

مغناطیس درمانی بر روی تمامی بیماری ها تاثیر گذار است اما درمان 100% و قطعی, خیر.

 

تاثیرگذاری از 1% تا 99% محسوب میشود و تفاوت این درصد به فیزیک بدن و بیماری آن فرد بستگی دارد که در زیر درصد تاثیرگذاری را توضیح می دهیم.

 

 تست تاثیرگذاری دستبند مغناطیسی و گردنبند سلامت بایو انرژی:

در قدم اول میبایست مجدد اشاره کنیم این محصولات از طب مکمل درمانی هستند اما درجهت کیفیت خواب بهتر, بالا بردن سطح انرژی روزانه, تنظیم فشار خون, سردرد ها و کوفتگی های روزانه, تمرکز بیشتر و غیره بسیار تاثیر گذار است؛ همچنین برای جلوگیری از ورود امواج الکترومغناطیسی مضر و مزاحم بسیار کاربرد دارد که همانطور که عرض کردیم دلیل 67% بیماری ها همین استرس و امواج است.

 

پس نتیجه میگیریم بغیر از بیماری مد نظر شما, دو دلیل بالا استفاده از این محصولات را در زندگی شهری بسیار ضروری میکند.

 

آیتم های تاثیرگزاری:

در قدم بعدی باید 5 آیتم رابرای دادن درصد تاثیر محصول در نظر بگیریم از شما میخواهیم صادقانه به سوالات زیر پاسخ و از 1 تا 20 به هر کدام نمره دهد.

 

یک:علت بیماری.

اگر شخصی بدلیل تصادف شدید یا افتادن جسم سخت خارجی یا از بین رفتن آن بافت یا مفصل و از این قبیل دلایل, بیمار است درصد نتیجه مسلما کم میشود.

مثال بیماری کمر درد: من با موتور تصادف کردم و دوتا از مهره های ستون فقراتم شکست و بعد از عمل هم خوب نشده نمره 5.

من در حالت عادی کمر درد ندارم اما وقتی فعالیت شدید میکنم یکی دو روزی کمرم درد میگیره و بعدش خوب میشه نمره17

 

 

دو: مدت عمر بیماری. هرچه بیماری در بدن کهنه تر شده باشد درمان آن سخت تر است. نسبت به سن شخص و مدت بیماری نمره میدهیم .هر چه سن شخص نسبت به مدت بیماری کمتر باشد نمره کمتر.

مثال:سن 30 –مدت عمر بیماری 2 سال- نمره 16.

سن 60 -عمر بیماری 35 -نمره 5

 

 

سه: ارثی یا ژنیتیکی بودن بیماری میباشد.

اگر شما مثلا دیبابت ارثی یا مادرزادی دارید هیچ دکتر ومتد علم پزشکی نمیتواند بیماری را درمان کامل و قطعی نماید چرا که بیماری در تک تک کرومزوم و دی ان ای آن نهادینه شده است.بنابراین نسبت به شدت ارثی بودن بیماری در خانواده شخص به آن نمره میدهیم.

مثال بیماری دیابت: تمام خانواده خودم و شوهرم که ازدواج فامیلی هم هستیم دیابت دارند نمره 5 .

فقط مادرم و یکی از خاله هام در کل فامیل دیابت دارند نمره 10 .

هیچ کسی رو در اطرفم ندیدم که دیابت داشته باشند نمره 19

 

 

 

چهار: شدت بیماری یا خوشخیم و بدخیم بودن بیماریست.

به زبان ساده بیماری در چه مرحله ای است در مرحله ی ابتدایی که مشکلات خاصی برای بیمار ندارد یا بیماری بسیار پیشرفت کرده ؟ دوز و مقدار داروها چقدر است؟  شخص مجبور است هر هفته به دکتر مراجعه کند؟

مثال بیماری میگرن: من میگرن دارم اما دکتر گفته اگه رعایت کنم چیزی نیست و قرصی هم نمیخورم نمره 17 .

من هر روز حمله میگرنی بهم دست میده و باید روزی چند عدد قرص بخورم و در مکان بسیار آرام زندگی کنم نمره 5

 

 

 

پنج:متدهای انجام شده برای بهبود بیماری.

یعنی چه روشهایی را برای بیماری تا به حال امتحان کرده است؟ و بیماری چقدر دربدن قوی شده و دوزش پیشرفت کرده است.

مثال بیماری ام اس: من ام اس دارم و با خوردن یسری قرص چند ساله بیماریم رو کنترل کردم نمره 16.

من ام اس دارم و پیش هر دکتری بگید رفتم هرچی قرص و دعوا بوده خوردم و از طب سنتی هم هر معجونی بوده خوردم حتی انرژی درمانی یا طب سوزنی و... هم رفتم ولی هنوز خوب نشدم. نمره 5

 

 

در آخر مجددا یکبار دیگر سوالها و نمره ها را چک کنید و پنج مورد را جمع بزنید و 10 درصد کم و بیشتر را مد نظر بگیرید.

جمع بندی : از 100 نمره شما مثلا 60 نمره را گرفته اید یعنی این محصولات میتوانند حدودا حداقل 50 و حداکثر 70 درصد روی بیماری شما تاثیر گزار باشد .

 

نکته: بعضی از بیماری ها مانند سرطان یا بیماری های عفونی کمتر از چند ماه باعث مرگ شخص شده و آیتم های فوق برای همه ی بیماری ها کاربرد ندارد.

شما میتوانید از مشاوره ی رایگان کارشناسان ما درمورد بیماریتان بهرمند شوید.

02144856794-02144388816-09126222611

دستبند مغناطیسی h&s,دستبند مغناطیسی زنانه,دستبند مغناطیسی داتیس,دستبند مغناطیسی استیل,دستبند مغناطیسی ژرمانیوم,تست دستبند مغناطیسی,دستبند مغناطیسی دیجی کالا,قیمت دستبند مغناطیسی اصل,

 

 

 

 

5- چرا شما در فلان شهر (مشهد, اصفهان ,شیراز و...) دفتر نمایندگی ندارید؟


اگر قرار باشد درهر استان فقط یک دفتر نمایندگی در نظر بگیریم حداقل به 30 دفتر با هزینه ی میانگین هرماه 6 میلیون و سرمایه برای انبار محصول حداقل 50 میلیون و کادر مجرب و بسیاری امکانات دیگر نیازمندیم که با یک حساب ساده میتوانیم به غیر منطقی بودن این روال پی برد!

با گسترش روز افزون دنیای اینترنت و فضای مجازی دیگر خرید به روش های حضوری و سنتی منسوخ شده و هم اکنون تمامی فروشگاه های اینترنتی دنیا و حتی در ایران مانند: دیجی کالا, مدیسه و غیره از طریق پست محصولات خود را به مشتریان تحویل میدهد.


ما برای رفاه حال مشتریان ارسال با پست پیشتاز را رایگان در نظر گرفته ایم, تا مشتریان گرامی ما در شهرستانها نگران هزینه و مسائل تحویل سالم و بیمه ی محصول خود نباشند.

 همچنین مشتریان عزیز در تهران میتوانند با پیک رایگان برای خرید دستبند یا گردنبند چند مدل را از سایت انتخاب کرده و محصولات را درب منزل مشاهده و از بین چند مدل یکی را انتخاب کنند.
 
6- تاثیر این محصولات و واقعیت این مطالبی که نوشتید چند روز یا ماه بعد از استفاده آن معلوم میشود؟


محصولات مغناطیسی و نانو آمگا تست ها و آزمایشهای فیزیکی درلحظه ای دارد که ایمان و اطمینان از تاثیر محصول را بلافاصله بعد از استفاده به شما می دهد.

 برای مشاهده ی ویدیوها به این لینک مراجعه کنید.  amega.ir/Videos

 


همچنین چند آزمایش و تحقیق علمی را برای ایمان بیشتر در مورد طب مکمل مغناطیس درمانی جمع آوری نموده ایم.
مستندات و تحقیقات علمی در مورد مغناطیس درمانی

 

 


7- آیا این محصولات مجوز وزارت بهداشت ایران را دارند؟


محصولات دستبند سلامت امول و گردنبند اسکالر کوانتوم کاملا طبیعی بوده و هیچ گونه ضرری برای هیچ موجود زنده ای ندارد به همین دلیل نیازی به اخذ مجوز از وزارت بهداشت نمی باشد.

استعلام از وزارت بهداشت

 

 

 
8-آیا خانم های باردار و نوزادان یا افرادی که بتازگی عمل جراحی سختی را داشته اند میتوانند از محصولات آمایزد نانو استفاده کنند؟

استفاده از محصولات مغناطیسی برای گروه هایی از اقشار جامعه ممنوعیت دارد؛

✅ اما کلیه محصولات نانو مانند: گردنبند امپندنت, قلم اموند, کفی کفش و... بدلیل آنکه با انرژی نقطه ی صفر در ارتباط هستند 100% طبیعی میباشند و استفاده ی از آن برای همه ی افراد جامعه با هر سن و شرایطی منعی ندارد.


ضمنا استفاده از این محصولات به علت محافظت در برابر ورود امواج مضرر الکترومغناطیسی و استحکام سیستم دفاعی بدن به این افراد حتما توصیه میگردد.
 

 

 

 

10-چرا آگهی شما در ماهواره پخش نمیشود؟ من تابحال تبلیغ شرکت شما را جایی ندیدم؟

 چرا برای مردم پیامک و ایمیل های فله ای نمیفرستید و در تلگرام و اینستا با پول فالور و ممبر نمیخرید یا در کانالهای جُک تبلیغ نمیکنید؟ چرا چند نفر را استخدام نمیکنید تا تراکت در مترو و خیابان پخش کنند؟ یا به افراد معروف پول بدهید تا با محصولات شما عکس استوری بگیرند و چرا در مجلات و بیلبوردها آگهی نمیزنید؟ و ....

بعضی از مشتریان سوال میپرسند که چرا شما روی محصولات ارزان قیمتتر بازار یا نمونه های کم کیفیت تر کار نمیکنید تا فروشتان بیشتر شود.... یا چرا آف و تخفیف های بالا شگفت انگیز و اشانتیون جذاب و غیره برای تحریک مشتری اعطاء نمیکنید؟

 

درپاسخ به تمام این نظرات یک حکایت کوتاه نقل میکنیم:

گران ترین الماس جهان با نام "صورت فلکی" توسط یک شرکت سوئیسی به قیمت 68 میلیون دلار خریده شد.

همگی انواع دست فروش ها، میوه فروش ها و... را سرچهارراه و خیابان ها دیده ایم که محصول خود را فریاد می زنند مثلا: سیب زمینی سیب زمینی ... همیشه هم سرشان شلوغ است و مشتریانشان زیاد !

اما تا به حال کسی الماس فروشی را ندیده که فریاد بزند : الماس الماس...!! 😁

مدتهای زیادی زمان می برد تا الماس آنها به فروش برود: چون هر کسی سراغ الماس نمی آید، کسانی خریدارش هستند که ارزشش را می دانند، قیمتش را می پردازند و شیوه نگهداری از آن را بلد هستند و درنهایت لیاقت استفاده از الماس را دارند.

 

💎هیچ وقت الماس برای اینکه دور و برش شلوغ باشد و بیشتر و زودتر به فروش برود، سیب زمینی نمی شود💎

 بنابراین مفتخریم که شما مشتری خاص و با لیاقت بدون شگردها و دروغهای تبلیغاتی به سراغ محصولات آمگا می آیید.👍😉

 

 

 

 

 

11- آیا لازم است موقع وضو گرفتن یا حمام و دریا رفتن و... دستبند یا گردنبند امول را از بدنم دربیاورم؟


درمورد زیبایی محصول :حتما قبل از ورود به حمام یا استخر و دریا محصول خود را از بدن باز کنید, زیرا متاسفانه آبهای فعلی در ایران دارای انواع مواد شیمیایی مانند: کلر, وایتکس, آهک, نیترات و غیره بوده که به زیبایی محصول ضربه میرسانند.

اما در حالت عادی مانند شستن دست برخورد کم آب یا عرق یا باران و غیره ایرادی ندارد.

گرچه که بهتر است تا جای ممکن مواظب بود محصول کمتر با آب برخورد داشته باشد تا همیشه زیباییش حفظ شود.

 

 اما در مورد سلامتی محصول هیچ موردی نداشته و تحت هر شرایتی این محصولات مادام العمر بوده و قدرت و انرژیشان کم نخواهد شد.

 

 

 


گردنبند سلامت اسکالر,بایو دیسک جی پندنت,گردنبند امپندنت اسکالر نانو کوانتوم گردنبند مغناطیسی,خرید قیمت گردنبند امپندنت,گردنبند ضد تشعشع امواج پارازیت سقط جنین,گردنبند سلامت بایو انرژی نظر تست,قیمت خرید گردنبند بایو انرژی کوانتوم اسکالر اصل,

 12- بین محصولات خواص و تست و تاثیر دستبند مغناطیسی و گردنبند اسکالر کدام بهتر است؟ کدام را اول بخرم؟ قلم اموند بهتر است یا گردنبند نانو؟

خرید و قیمت دستبند گردنبند سلامت زنانه مردانه

 

برای درک بهتر این سوال و پاسخ مناسب با یک مثال توضیحات را شروع میکنم :

 شما به یک سرما خوردگی جزئی مبتلا می شوید, سپس جهت درمان نزد پزشک مراجعه میکنید؛ وی چند عدد آمپول, چند بسته قرص, چند بسته کپسول ,یک شیشه شربت و قرصهای تقویتی وغیره برای شما تجویز میکند.

حال سوال اینجاست:  آیا میشود بجای شربت و کپسول فقط چند بسته قرص تقویتی مصرف کنیم؟
آیا میشود به جای این داروها فقط با چند آمپول ما بهبود کامل یابیم؟
آیا میتوانیم فقط با خوردن قرصها و کپسولها بهبود کامل بیابیم؟
 

مسلما خیر؛ هرکدام از این دارو ها برای درمان قسمت خاصی از بدن تولید و طراحی شده اند که استفاده از آنها در کنار یکدیگر باعث بهبود کامل امراض شما میشود

 


حال در مورد محصولات آمگا نیز این موضوع صدق میکند:
کمپانی آمگا از بخشهای مختلفی محصولاتش را برای درمان و ترویج فرهنگ سلامتی در سراسر قسمت های بدن تولید کرده است و استفاده از این محصولات در کنار یکدیگر باعث داشتن بدنی سالم میشود.

البته قبول داریم باتوجه به مشکلات مالی درجامعه تهییه و استفاده ی همه ی محصولات در ابتدا برای اقشار زیادی از جامعه سخت است.

شما میتوانید در ابتدا یکی از محصولات را تییه نماید و مسلما بعد از دیدن تاثیرات و ایمان به این نوع درمان قطعا محصولات دیگر را نیز بعدا سفارش خواهید داد.محصولات مغناطیسی
دستبند مغناطیسی: باعث بوجود آمدن گردنش خون سریع؛ رساندن اکسیژن و مواد غذایی به بافت های بدن؛ تنظیم فشار خون, تعادل بین مغز و ماهیچه کمک میکند.

 

محصول مغناطیس درمان مگنت

 

محصولات آمایزد نانو تکنولوژی
شامل قلم اموند و گردنبند امپندنت با استفاده از تکنولوژی آمایزد که باعث انرژی زا شدن مواد و آب داخل بدنتان میشود همچنین با ریست کردن و شارژ چاکرا ها و بالا بردن سطح انرژی هاله دور بدن و خصوصا مفاصل کمک به درمان انواع بیماری های ماهیچه ای و مفصلی همراه با شادابی و آرامش بیشتر شما میشود.


قیمت خرید گردنبند بایو انرژی کوانتوم اسکالر اصل

 

محصولات کرم و روغن
روغن درمانی هر کدام با تاثیر گذاری خاصی همراه با استفاده از تکنولوژی آمایزد به غیر از استفاده از مواد 100% طبیعی و اورگانیک؛ شما تاثیر گذاری این محصولات در مدت زمان کمی احساس کنید.

 


روغن امگا تراپاتیک اگا

 

محصولات پودر خوراکی
 امجنیکس نیز با برطرف کردن نیاز بدن به انواع مواد معدنی و ویتامین های موجود در میوه های کمیاب, بدن ما را از اصلی ترین عنصر یعنی DNA وسپس سلول و بعد بافت و در آخر اندام بدن, بازسازی و ترمیم میکند که شما دارای یک بدن کاملا سالم از بنیه و ریشه می شوید.

 

پودر امگا

 

 

نتیجه گیری: شما برای داشتن یک بدن عادی و سالم باید از تمامی محصولات با هم و در یک زمان استفاده نمایید. 
در نظر داشته باشید این محصولات برای یک فرد عادی در یک جامعه ی نرمال میباشد.
در کشور ما نیاز به استفاده ی بیشتری از این محصولات داریم زیرا که متاسفانه نسبت به استانداردهای جهانی در تغذیه و دیگر موارد شرایط بدتری را داریم مانند:

همه میدانیم آب و هوا دو عنصر اصلی و مهم برای زندگی و سالم بودن بدنمان است.
اما آب اکثر شهرهای ایران آلوده به نیترات است که حتی با جوشاندن نیز تصفیه نمیشود، آب دیگر شهرها نیز دارای آهک و یا کلر زیاد میباشد.

آلودگی شدید هوای تهران و آلودگی گرد وغبار ذرات معلق دیگر شهرستانها هر روز بدنمان را به شدت تخریب میکند.ولتاژ برق ایران 220 ولت است و دکل های فشار قوی در کنار ساختمان هاست و سیم های آن از بالای سرمان عبور میکنند در صورتی که کشورهای جهان اول ولتاژ برق 110 و سیم آن از زیر زمین کشیده شده است.

دکلهای مخابراتی در هر کوچه و خیابانی از طرف شرکتهای ایرانسل, رایتل و همراه اول نصب شده که برای ساکنان ساختمان های اطراف آن خطرات وحشتناکی را در بر دارد.

بحث مواد غذایی که اکثر میوه ها و سبزیجات یا گلخانه ای هستند یا با آب پسماند شهری آبیاری شده اند, مرغ ها و گوشت های هورمونی, برنج های آلوده هند و پاکستانی و انواع محصولات چینی غیر استاندارد که بازار ایران را اشباع کرده است نیز نیازی به توضیح ندارد.

پارازیتهای رادیویی و ماهواره ای،, اشعات ماکرویو, لامپهای فلورسنت, موبایل, لپ تاپ و صدها مورد که باعث میشود بیشتر از هر چیز شما بفکر سلامتی خود در این محیط آلوده باشید.

 

در کنار استفاده از محصولات آمگا شما باید به ورزش و استفاده از سبزیجات و میوه های تازه در کنار پرهیز از اطعامی که دکتر شما را از آنها منع کرده و مصرف قرص و دیگر داروهای تجویز شده ادامه بدهید و همیشه به یاد خدای متعال ومهربان باشید که بهترین درمانگر وآرامش دهنده ی روح و جسمِ شماست.


شعار کمپانی آمگا (Health Wealth happiness) سلامتی ,ثروت وشادکامیست آرزومندیم تک تک شما به این سه نعمت دست یابید.

 

 قیمت خرید گردنبند دستبند بایو انرژی اصل,