Top
انگشتر مغناطیسی Silver

انگشتر مغناطیسی

انگشتر مغناطیسی


ناموجود

محصولات مشابه

حلقه و انگشتر مغناطیسی امگا

 

همه ی ما در طول روز با انگشت های خود فعالیت های زیادی را انجام میدهیم, از این رو مچ دست و انگشتانمان در معرض خطر جراحت و آسیب های زیادی مانند: شکستگی استخوان ، دررفتگی رباط و تاندون ,مشکلات در مفاصل,آسیب و مشکلات عصب و..قرار دارد

 

 این انگشتر مغناطیسی را می توان بر روی هر انگشت  که دچار ضرب دیدگی یا جراحت شده است استفاده نمود, این کار باعث تسکین درد و ترمیم سریعتر انگشت یا دست آسیب دیده میشود.اگر شغل شما نیز با انگشتهایتان مرتبت است مانند کار زیاد و مدام با کامپیوتر, انواغ طراحی و نقاشی, تایپیست یا آرایشگری و هر شغلی که در درجه اول انگشت های شما بیشترین فعالیت شغلی شما را در بدن تشکیل میدهد, استفاده از این محصول حتما توصیه میگردد.

 

همچنین بسیار مناسب برای مبتلایان به بیماری آرتریت ورم و التهاب مفاصل میباشد چرا که با گردش خون بهتر در دست ها و انگشتان تا حد زیادی از روند رشد بیماری جلوگیری و با استفاده متداوم بهبود می بخشد.

 

 

 

چاکراهای انرژی و چاکرای دست:

 وظایف چاکرا رساندن انرژی به سلول های بدن است .همچنین نیروگاه‌هایی هستند که انرژی حیاتی را برای اعضای حیاتی و اصلی تامین می‌کنند. اگر این نیروگاهها به خوبی کار نکنند اعضای حیاتی ضعیف یا بیمار می‌شوند، زیرا برای درست کارکردن، انرژی حیاتی کافی ندارند.

 

1 جذب، گوارش و توزیع پرانا (انرژی حیاتی) در بخش‌های مختلف بدن بر عهده آنهاست.

2 کنترل، تقویت و مسئولیت درست کار کردن کالبد جسمانی و اعضای مختلف آن را برعهده دارند. غدد درون ریز به وسیله بعضی از چاکراهای اصلی تنظیم می‌شوند و انرژی می‌گیرند. با کنترل و دستکاری چاکراهای اصلی می‌توان غدد درون ریز را تحریک یا مهار کرد. تعداد زیادی از ناخوشی‌ها، تا حدودی ناشی از خوب کار نکردن چاکراها هستند.

3 بعضی از چاکراها مراکز استعدادهای روانی هستند. فعال سازی چاکراهای خاص ممکن است باعث توسعه یافتن استعدادهای روانی خاص شود. برای مثال چاکراهای کف دست برای فعال کردن، آسانترین و امن ترین چاکراها هستند. با فعال کردن چاکراهایی که در مرکز کف دستها قرار دارند فرد می‌تواند توانایی خود را در احساس کردن انرژی‌های لطیف، هاله درونی، هاله تندرستی و هاله بیرونی توسعه دهد. این کار با تمرکز کردن به سادگی انجام می‌شود.

 

منبع:

https://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%86%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7

 

انگشتر مغناطیسی با در نظر گرفتن حرکت خون و انرژی در چاکرای دست اگر به درستی و در قسمت مناسب دست استفاده شود می تواند در کاهش اشتها ودرنهایت کم کردن اضافه ی وزن افراد کمک کند.

http://shapf.ir/files/GOD/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C.jpghttp://shapf.ir/files/GOD/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C/%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C.jpg

 

کاهش چربی صورت و گردن - انگشت شست.

 

کاهش چربی بازو - انگشت اشاره.

 

کاهش چربی از معده و کمر - انگشت وسط.

 

کاهش چربی شکم و باسن - انگشت حلقه.

 

کاهش چربی ران - انگشت کوچک.

 

استفاده برای افراد لاغر یا نرمال تاثیری ندارد

 http://shapf.ir/files/GOD/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C.gif

 

محصولات شرکت آمگاگلوبال Amega Global با بیش از بیست پنج سال سابقه، دارای مجوز ثبت از کشورهای مختلف دنیا از جمله آمریکا, بریتانیا, استرلیا, کانادا, دبی و ...
صادر کننده به 150 کشور جهان وهفده دفتر رسمی در کشورهای فوق با شعار سلامتی, ثروت ,شادکامی آماده ارائه بهترین خدمات به شمامشتریان عزیز میباشد.
يكي از محصولات اين شركت كه در ايران هم اكنون موجود است انگشتر مغناطيسی طب مغناطيس درماني است

جنس این حلقه مغناطیسی دارای ویژگی های زیر می باشد:

1-جنس این محصولات ازتيتانيوم سی پی (cp)ازنوع گريد 2 است. این نوع گريد تیتانیوم به علت فشرده شدن مولکول ها ، اکسیژن کمتری در بین مولکول های قرار گرفته از این رو هيج فعل و انفعالات شميايي در آن صورت نميگيرد و میزان آلرژی و حساسیت این فلز درون دستبند به 0% رسيده است.

 

2-از لحاظ قيمت نيز اين نوع از تيتانيوم و از نقره گرانتر و از طلا ارزانتر است3-از این نوع گريد برای تهیه پنس ها و تیغ های جراحی در اتاق عمل و دندان پزشكي ها استفاده می شود.جنس پیچ و مهره ی فلزي كه در هنگام تصادفات شديد به جاي استخوان در بدن شخص استفاده ميكنند نيز از اين نوع تيتانيوم است و همان طور كه مطلع هستيد بعد از گذشت چندين سال استفاده اين فلز در بدن بیمار هيچ مضراتي را ايجاد نميكند.

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D8%AA%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%88%D9%85.jpg


اگر از تيتانيوم هاي معمول ,كه در جواهر فروشي ساعت فروشي و... ارايه ميشود استفاده كرده باشيد به اين نكته واقف هستيد كه بعد از چند هفته رنگ تيتانيوم کم رنگ شده شروع به سياه شدن ميكند، و در بعضي افراد حساسیت همراه با سوزش، قرمزي خارش، دون دون شدن و.... در محل بستن محصول تيتانيومي مشاهده ميشود؛ اما همانطور كه اشاره كرده ايم اين محصولات بااين نوع تیتانیوم به هيج عنوان مضرراتي را براي هيچ موجود زنده اي در بر ندارد.


4-از سوی دیگر اين نوع گريد تيتانيوم دارای استحکام بالایی و وزن بسياركمي است که به همین علت در صنعت هواپیما وهلکوپتر سازی از آن استفاده میشود.پس بدیهی است که تماس این دستبند با آب و عرق انسان باعث سیاهی و رفتن رنگ آن نمی شود و در اثر ضربه با اجسام دارای خش و خط خوردگی و آسیب نمیشود. 

مغناطیس درمانی چیست؟

توضیح جامعی در مورد مغناطیس و مغناطیس درمانی:

بزرگترين ميدان مغناطيسي دنياي ما کره زمین میباشد که ميدان آن تا 100,000کيلومتري زمين موثر است.تغيیر و تحولات اين ميدان مغناطيسي بر روي زندگی در اين کره تاثيرات مثبت زيادي دارد.

 

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%D9%85%DA%AF%D9%86%D8%AA%20%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE%DB%8C.jpg200 سال قبل از ميلاد مسيح فيزيکدانان يوناني در مي يابد استفاده از آهن ربا در کاهش دردهاي موضعي بر روی مفاصل بدن تاثير مثبتي دارد.

در ایران نیز حکيم ابو علي سينا از آهن ربا در درمان بيماري ها مانند زانو درد استفاده مي نموده سنگ درماني ميتواند به نوعي پيشينه اين درمان باشد.

70سال پيش از ميلاد ملکه زیبایی رم باستان کلِئوپاترا براي حفظ زيبايی خود روي پيشاني يک تکه آهن ربا مانند جواهر آویزان میکرد و راز دوام زيبايي خود را در آن مي دانسته است.

همونطور که مشاهده می فرمایید در حال حاضر نیز کتاب های مختلفی از طریق دکتر های مغناطیس درمانی در کشورمان به چاپ رسیده است و این نوع درمان روز به روز در حال گسترش می باشد.

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3.jpg

 

 

 

شما در زندگی طبیعی هر وقت مریض و بیمار می شوید به دکتر مراجعه میکنید پول خرج می کنید؛ پول می دهید و یک داروی شیمیایی می خرید که در تاثیرات دراز مدت همان دارو شیمیایی نیز برای بدن شما ضرر دارد .


امروزه به درمان هاي مغناطيسي درمان هزاره سوم گفته مي شود که به علت اثرات منفي داروهاي شيميايي و گراني بر خي از آنها جايگزين آن مي شود.علت ديگر استفاده از آن ارزان بودن مغناطيس است زيرا انرژي آهن ربا بر خلاف ساير انرژي ها مصرف نمي شود بلکه به منبع خود به صورت چرخشي باز مي گردد به همین دلیل شما با خرید دستبند مغناطیسی میتوانید سال ها از این محصول استفاده کنید.

 طب "مغناطيس درمانی" بعنوان يک متد مکمل درمانی و بدون زيان است.

و جالب است بدانيد که تا سال 2010 طبق آمار 140 ميليون نفر تا به امروز از مغناطيس درمانی به روش ها و محصولات متفاوت استفاده کرده اند که 90 درصد آنها جواب مثبت موثری در بهبود بیماریشان گرفته اند .

در اروپا از مغناطیس درمانی برای صنايع مختلف از جمله کشاورزي و باغداري استفاده مي شود به اين صورت که ميوه ها و سبزي ها با نام (بايو مگنت) که توسط آبهاي مغناطيسي آبياري شده و تحت تاثير اين نيرو رشد ميکنند که اين محصولات به علت مغذي تر بودن و اثرات مثبت آن گران تر از نوع معمولي آن است.همينطور استفاده از طب مغناطيسی در کشاورزي باعث 50 تا 100 درصد رشد بيشتر ميوه ها و سبزي ها شده است.

 


در این قسمت چند آزمایش و تحقیق علمی را برای ایمان بیشتر در مورد طب مکمل مغناطیس درمانی بر روی انواع بیما ری ها به صورت تصادفی برایتان آماده کرده ایم, شما میتوانید با سرچ کلمه
Magnetic Therapy بیش از پنجاه میلیون سایت که انواع مقاله تحقیق و آزمایش در آنها موجود میباشد دسترسی پیدا کنید.

مستندات و تحقیقات علمی در مورد مغناطیس درمانی

http://shapf.ir/Research

 

 


مغناطيس درمانی مزایا و مفاید بسیاری را داراست و در درمان بيماريها و  زير بسیار موثر است:

کاهش کلسترول، تلیگریسین، اوره و چربی

تنظيم فشار خون

بهبود سريعتر شکستگي استخوان ها و ترمیم سریعتر زخم در بدن

حرکت ودفع شدن سنگ کليه

تاثير و کاهش دردهاي مختلف عضلاني و مفاصل و ماهیچه ای

تنظیم قند خون (دیابت)

استرس و عصبانيت، دلشوره بي دليل و اضطراب، ميگرن وسردرد هاي عصبي 

بد خوابی، بي خوابي وپر خوابي 

مشکلات گوارشي ويبوست

 


بدن ما از جنس خاک و آب است پس هر چه از طبیعت به آن برسد باعث شادی وآرامش بدن میشود. در پشت این محصولات مغناطیسی سنگ هایی قرار گرفته که از دل طبیعت واز معدن هایی در کوه های آلمان و کشور های دیگر برداشت شده و  طی مراحلی بارهای الکتریکی ومغناطیسی موجود در این سنگ ها را تنظیم ميشود تا میدان مغناطیسی مفید برای بدن انسان یعنی 3000 تا 3300 گاوس (گاوس واحد سنجش میدان مغناطیسی است)به وجود آید.
برای جلوگیری از خروج این سنگ ها و نرسیدن آب و موادشوینده به مگنتها  چسب های بسیار قوی ومحکم بر روی آنها زده شده .که کار قرار دادن سنگ ها و زدن چسب ها در کشور ژاپن انجام میشود.

 

 

چگونگی عملکرد محصولات مغناطیسی روی بدن انسان

وقتی شما این دستبند را روی دست خود میبندید به محض تماس سنگ های مغناطیسی با پوست شما رگ ها وعروقی که به علت بارهای مثبت موجود در امواج مزاحم دچار گرفتگی شده باز ميشود و خون در بدن شما به طور یکنواخت و منظم جریان پیدا میکند و در نتیجه به تمامی عضلات واندام های بدن خون و مواد غذایی موجودبه درستي تقسیم و توزیع می گردد.

دستبند های مغناطیسی آمگا هر نوع گرفتگی و رسوب در رگهاکه باعث به وجود آمدن بیماری هایی مانند: دیابت،فشار خون، واریس، سکته، میگرن و... شده است را با به جریان انداختن خون در رگ ها ومویرگ ها شفا میدهد

 

 

 

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C%20%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%20%D8%AE%D9%88%D9%86.jpg

 

فیلم آزمایش تاثیر استفاده از دستبند مغناطیسی و باز شدن چسبندگی و لختگی عروق با دستگاه گردش خون Microcirculation

http://www.aparat.com/v/ipTjv

 

دانلود

http://hw1.asset.aparat.com/aparat-video/22c4c6ccd3c60c38e7db099517d80e4c2144067-288p__61053.mp4

 

 

محصول های سری مگنت آمگا که دارای قدرت 3000تا3300 گاوس میباشد اما از سال 2007 به بعد با تلاش متخصصین و محققین شرکت برای ارتقاع محصولات مغناطیس درمانی تصمیم گرفته شد که غیر از سنگ مگنت سنگ ژرمانیوم نیز در محصولات استفاده شود.که این نوع تکنولوژی در انحصار شرکت آمگا گلوبال میباشد.

چکیده و مختصر فوایید سنگ ژرمنیوم از سایت ویکیپدیا :

http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%98%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85

1-دوباره جوان كردن سلولها 

2-محافظت در برابر سموم و توليد قدرت آنتي اكسيداني كه سبب كاهش درد مي گردد

3-با تولید گلبولهای سفید واستحکام گلبولهای سفید باعث افزایش سیستم دفاعی بدن میشود

4-افزایش و تنظیم حس شه*وانی در اشخاص

5-بسیارکارآمد برای مبتلایان به دیابت که قند آنها را در بدترین حالت ثابت نگه میدارد

 

مصاحبه ی جناب دکتر آرام, دکترای مغناطیس درمانی از ایتالیا با شبکه ی اول صداو سیما در سال 1386 در مورد طب مغناطیس درمانی

همچنین کتاب "دستبند مغناطیسی" نوشته ی این عزیز در پکیچ هدایای ما بصورت رایگان در اختیارتان قرار میگیرید.

 

 

 دانلود

http://hn8.asset.aparat.com/aparat-video/d96fd4caf8e622ab6c5ef52f5e4feff617665__56573.mp4

 

 

 

 

هدایای ما به همراه این دستبند مغناطیسی به شما مشتری عزیز:1-کتاب آموزشی دستبندهای مغناطیسی2-دی وی دی آموزشی 3-جزو نحوه استفاده موثر از دستبندها 4- بسته بندی شکیل 5- پست یا پیک رایگان

 

 http://shapf.ir/files/GOD/all/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C.jpg

 

نظرات کاربران

نظر بدهید