Top
انگشتر مغناطیسی Silver

انگشتر حلقه مغناطیسی

انگشتر مغناطیسی


ناموجود

گردنبند مغناطیسی,انگشتر حلقه مغناطیس درمانیمحصولات مغناطیس درمانی,انگشتر مغناطیسی,

 

حلقه و انگشتر مغناطیسی امگا

 

همه ی ما در طول روز با انگشت های خود فعالیت های زیادی را انجام میدهیم, از این رو مچ دست و انگشتانمان در معرض خطر جراحت و آسیب های زیادی مانند: شکستگی استخوان ، دررفتگی رباط و تاندون ,مشکلات در مفاصل,آسیب و مشکلات عصب و..قرار دارد

 

 این انگشتر مغناطیسی را می توان بر روی هر انگشت  که دچار ضرب دیدگی یا جراحت شده است استفاده نمود, این کار باعث تسکین درد و ترمیم سریعتر انگشت یا دست آسیب دیده میشود.اگر شغل شما نیز با انگشتهایتان مرتبت است مانند کار زیاد و مدام با کامپیوتر, انواغ طراحی و نقاشی, تایپیست یا آرایشگری و هر شغلی که در درجه اول انگشت های شما بیشترین فعالیت شغلی شما را در بدن تشکیل میدهد, استفاده از این محصول حتما توصیه میگردد.

 

همچنین بسیار مناسب برای مبتلایان به بیماری آرتریت ورم و التهاب مفاصل میباشد چرا که با گردش خون بهتر در دست ها و انگشتان تا حد زیادی از روند رشد بیماری جلوگیری و با استفاده متداوم بهبود می بخشد.

 

 

 

چاکراهای انرژی و چاکرای دست:

 وظایف چاکرا رساندن انرژی به سلول های بدن است .همچنین نیروگاه‌هایی هستند که انرژی حیاتی را برای اعضای حیاتی و اصلی تامین می‌کنند. اگر این نیروگاهها به خوبی کار نکنند اعضای حیاتی ضعیف یا بیمار می‌شوند، زیرا برای درست کارکردن، انرژی حیاتی کافی ندارند.

 

1 جذب، گوارش و توزیع پرانا (انرژی حیاتی) در بخش‌های مختلف بدن بر عهده آنهاست.

2 کنترل، تقویت و مسئولیت درست کار کردن کالبد جسمانی و اعضای مختلف آن را برعهده دارند. غدد درون ریز به وسیله بعضی از چاکراهای اصلی تنظیم می‌شوند و انرژی می‌گیرند. با کنترل و دستکاری چاکراهای اصلی می‌توان غدد درون ریز را تحریک یا مهار کرد. تعداد زیادی از ناخوشی‌ها، تا حدودی ناشی از خوب کار نکردن چاکراها هستند.

3 بعضی از چاکراها مراکز استعدادهای روانی هستند. فعال سازی چاکراهای خاص ممکن است باعث توسعه یافتن استعدادهای روانی خاص شود. برای مثال چاکراهای کف دست برای فعال کردن، آسانترین و امن ترین چاکراها هستند. با فعال کردن چاکراهایی که در مرکز کف دستها قرار دارند فرد می‌تواند توانایی خود را در احساس کردن انرژی‌های لطیف، هاله درونی، هاله تندرستی و هاله بیرونی توسعه دهد. این کار با تمرکز کردن به سادگی انجام می‌شود.

 

منبع:

https://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%86%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7

 

انگشتر مغناطیسی با در نظر گرفتن حرکت خون و انرژی در چاکرای دست اگر به درستی و در قسمت مناسب دست استفاده شود می تواند در کاهش اشتها ودرنهایت کم کردن اضافه ی وزن افراد کمک کند.

 

 

http://shapf.ir/files/GOD/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C.jpghttp://shapf.ir/files/GOD/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C/%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C.jpg

گردنبند مغناطیسی,انگشتر حلقه مغناطیس درمانیمحصولات مغناطیس درمانی,انگشتر مغناطیسی,

 

 

 

 

کاهش چربی صورت و گردن - انگشت شست.

 

کاهش چربی بازو - انگشت اشاره.

 

کاهش چربی از معده و کمر - انگشت وسط.

 

کاهش چربی شکم و باسن - انگشت حلقه.

 

کاهش چربی ران - انگشت کوچک.

 

استفاده برای افراد لاغر یا نرمال تاثیری ندارد

 http://shapf.ir/files/GOD/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C.gif

 

محصولات شرکت آمگاگلوبال Amega Global با بیش از بیست پنج سال سابقه، دارای مجوز ثبت از کشورهای مختلف دنیا از جمله آمریکا, بریتانیا, استرلیا, کانادا, دبی و ...
صادر کننده به 150 کشور جهان وهفده دفتر رسمی در کشورهای فوق با شعار سلامتی, ثروت ,شادکامی آماده ارائه بهترین خدمات به شمامشتریان عزیز میباشد.
یکی از محصولات این شرکت که در ایران هم اکنون موجود است انگشتر مغناطیسی طب مغناطیس درمانی است

جنس این حلقه مغناطیسی دارای ویژگی های زیر می باشد:

1-جنس این محصولات ازتیتانیوم سی پی (cp)ازنوع گرید 2 است. این نوع گرید تیتانیوم به علت فشرده شدن مولکول ها ، اکسیژن کمتری در بین مولکول های قرار گرفته از این رو هیج فعل و انفعالات شمیایی در آن صورت نمیگیرد و میزان آلرژی و حساسیت این فلز درون دستبند به 0% رسیده است.

 

2-از لحاظ قیمت نیز این نوع از تیتانیوم و از نقره گرانتر و از طلا ارزانتر است3-از این نوع گرید برای تهیه پنس ها و تیغ های جراحی در اتاق عمل و دندان پزشکی ها استفاده می شود.جنس پیچ و مهره ی فلزی که در هنگام تصادفات شدید به جای استخوان در بدن شخص استفاده میکنند نیز از این نوع تیتانیوم است و همان طور که مطلع هستید بعد از گذشت چندین سال استفاده این فلز در بدن بیمار هیچ مضراتی را ایجاد نمیکند.

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D8%AA%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%88%D9%85.jpg


اگر از تیتانیوم های معمول ,که در جواهر فروشی ساعت فروشی و... ارایه میشود استفاده کرده باشید به این نکته واقف هستید که بعد از چند هفته رنگ تیتانیوم کم رنگ شده شروع به سیاه شدن میکند، و در بعضی افراد حساسیت همراه با سوزش، قرمزی خارش، دون دون شدن و.... در محل بستن محصول تیتانیومی مشاهده میشود؛ اما همانطور که اشاره کرده ایم این محصولات بااین نوع تیتانیوم به هیج عنوان مضرراتی را برای هیچ موجود زنده ای در بر ندارد.


4-از سوی دیگر این نوع گرید تیتانیوم دارای استحکام بالایی و وزن بسیارکمی است که به همین علت در صنعت هواپیما وهلکوپتر سازی از آن استفاده میشود.پس بدیهی است که تماس این دستبند با آب و عرق انسان باعث سیاهی و رفتن رنگ آن نمی شود و در اثر ضربه با اجسام دارای خش و خط خوردگی و آسیب نمیشود. 

مغناطیس درمانی چیست؟

توضیح جامعی در مورد مغناطیس و مغناطیس درمانی:

بزرگترین میدان مغناطیسی دنیای ما کره زمین میباشد که میدان آن تا 100,000کیلومتری زمین موثر است.تغییر و تحولات این میدان مغناطیسی بر روی زندگی در این کره تاثیرات مثبت زیادی دارد.

 

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%D9%85%DA%AF%D9%86%D8%AA%20%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE%DB%8C.jpg200 سال قبل از میلاد مسیح فیزیکدانان یونانی در می یابد استفاده از آهن ربا در کاهش دردهای موضعی بر روی مفاصل بدن تاثیر مثبتی دارد.

در ایران نیز حکیم ابو علی سینا از آهن ربا در درمان بیماری ها مانند زانو درد استفاده می نموده سنگ درمانی میتواند به نوعی پیشینه این درمان باشد.

70سال پیش از میلاد ملکه زیبایی رم باستان کلِئوپاترا برای حفظ زیبایی خود روی پیشانی یک تکه آهن ربا مانند جواهر آویزان میکرد و راز دوام زیبایی خود را در آن می دانسته است.

همونطور که مشاهده می فرمایید در حال حاضر نیز کتاب های مختلفی از طریق دکتر های مغناطیس درمانی در کشورمان به چاپ رسیده است و این نوع درمان روز به روز در حال گسترش می باشد.

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3.jpg

 

 

 

شما در زندگی طبیعی هر وقت مریض و بیمار می شوید به دکتر مراجعه میکنید پول خرج می کنید؛ پول می دهید و یک داروی شیمیایی می خرید که در تاثیرات دراز مدت همان دارو شیمیایی نیز برای بدن شما ضرر دارد .


امروزه به درمان های مغناطیسی درمان هزاره سوم گفته می شود که به علت اثرات منفی داروهای شیمیایی و گرانی بر خی از آنها جایگزین آن می شود.علت دیگر استفاده از آن ارزان بودن مغناطیس است زیرا انرژی آهن ربا بر خلاف سایر انرژی ها مصرف نمی شود بلکه به منبع خود به صورت چرخشی باز می گردد به همین دلیل شما با خرید دستبند مغناطیسی میتوانید سال ها از این محصول استفاده کنید.

 طب "مغناطیس درمانی" بعنوان یک متد مکمل درمانی و بدون زیان است.

و جالب است بدانید که تا سال 2010 طبق آمار 140 میلیون نفر تا به امروز از مغناطیس درمانی به روش ها و محصولات متفاوت استفاده کرده اند که 90 درصد آنها جواب مثبت موثری در بهبود بیماریشان گرفته اند .

در اروپا از مغناطیس درمانی برای صنایع مختلف از جمله کشاورزی و باغداری استفاده می شود به این صورت که میوه ها و سبزی ها با نام (بایو مگنت) که توسط آبهای مغناطیسی آبیاری شده و تحت تاثیر این نیرو رشد میکنند که این محصولات به علت مغذی تر بودن و اثرات مثبت آن گران تر از نوع معمولی آن است.همینطور استفاده از طب مغناطیسی در کشاورزی باعث 50 تا 100 درصد رشد بیشتر میوه ها و سبزی ها شده است.

 


در این قسمت چند آزمایش و تحقیق علمی را برای ایمان بیشتر در مورد طب مکمل مغناطیس درمانی بر روی انواع بیما ری ها به صورت تصادفی برایتان آماده کرده ایم, شما میتوانید با سرچ کلمه
Magnetic Therapy بیش از پنجاه میلیون سایت که انواع مقاله تحقیق و آزمایش در آنها موجود میباشد دسترسی پیدا کنید.

مستندات و تحقیقات علمی در مورد مغناطیس درمانی

http://shapf.ir/Research

 

 


مغناطیس درمانی مزایا و مفاید بسیاری را داراست و در درمان بیماریها و  زیر بسیار موثر است:

کاهش کلسترول، تلیگریسین، اوره و چربی

تنظیم فشار خون

بهبود سریعتر شکستگی استخوان ها و ترمیم سریعتر زخم در بدن

حرکت ودفع شدن سنگ کلیه

تاثیر و کاهش دردهای مختلف عضلانی و مفاصل و ماهیچه ای

تنظیم قند خون (دیابت)

استرس و عصبانیت، دلشوره بی دلیل و اضطراب، میگرن وسردرد های عصبی 

بد خوابی، بی خوابی وپر خوابی 

مشکلات گوارشی ویبوست

 


بدن ما از جنس خاک و آب است پس هر چه از طبیعت به آن برسد باعث شادی وآرامش بدن میشود. در پشت این محصولات مغناطیسی سنگ هایی قرار گرفته که از دل طبیعت واز معدن هایی در کوه های آلمان و کشور های دیگر برداشت شده و  طی مراحلی بارهای الکتریکی ومغناطیسی موجود در این سنگ ها را تنظیم میشود تا میدان مغناطیسی مفید برای بدن انسان یعنی 3000 تا 3300 گاوس (گاوس واحد سنجش میدان مغناطیسی است)به وجود آید.
برای جلوگیری از خروج این سنگ ها و نرسیدن آب و موادشوینده به مگنتها  چسب های بسیار قوی ومحکم بر روی آنها زده شده .که کار قرار دادن سنگ ها و زدن چسب ها در کشور ژاپن انجام میشود.

 

 

چگونگی عملکرد محصولات مغناطیسی روی بدن انسان

وقتی شما این دستبند را روی دست خود میبندید به محض تماس سنگ های مغناطیسی با پوست شما رگ ها وعروقی که به علت بارهای مثبت موجود در امواج مزاحم دچار گرفتگی شده باز میشود و خون در بدن شما به طور یکنواخت و منظم جریان پیدا میکند و در نتیجه به تمامی عضلات واندام های بدن خون و مواد غذایی موجودبه درستی تقسیم و توزیع می گردد.

دستبند های مغناطیسی آمگا هر نوع گرفتگی و رسوب در رگهاکه باعث به وجود آمدن بیماری هایی مانند: دیابت،فشار خون، واریس، سکته، میگرن و... شده است را با به جریان انداختن خون در رگ ها ومویرگ ها شفا میدهد

 

 

 

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C%20%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%20%D8%AE%D9%88%D9%86.jpg

 

فیلم آزمایش تاثیر استفاده از دستبند مغناطیسی و باز شدن چسبندگی و لختگی عروق با دستگاه گردش خون Microcirculation

http://www.aparat.com/v/ipTjv

 

دانلود

http://hw1.asset.aparat.com/aparat-video/22c4c6ccd3c60c38e7db099517d80e4c2144067-288p__61053.mp4

 

 

محصول های سری مگنت آمگا که دارای قدرت 3000تا3300 گاوس میباشد اما از سال 2007 به بعد با تلاش متخصصین و محققین شرکت برای ارتقاع محصولات مغناطیس درمانی تصمیم گرفته شد که غیر از سنگ مگنت سنگ ژرمانیوم نیز در محصولات استفاده شود.که این نوع تکنولوژی در انحصار شرکت آمگا گلوبال میباشد.

چکیده و مختصر فوایید سنگ ژرمنیوم از سایت ویکیپدیا :

http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%98%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85

1-دوباره جوان کردن سلولها 

2-محافظت در برابر سموم و تولید قدرت آنتی اکسیدانی که سبب کاهش درد می گردد

3-با تولید گلبولهای سفید واستحکام گلبولهای سفید باعث افزایش سیستم دفاعی بدن میشود

4-افزایش و تنظیم حس شه*وانی در اشخاص

5-بسیارکارآمد برای مبتلایان به دیابت که قند آنها را در بدترین حالت ثابت نگه میدارد

 

مصاحبه ی جناب دکتر آرام, دکترای مغناطیس درمانی از ایتالیا با شبکه ی اول صداو سیما در سال 1386 در مورد طب مغناطیس درمانی

همچنین کتاب "دستبند مغناطیسی" نوشته ی این عزیز در پکیچ هدایای ما بصورت رایگان در اختیارتان قرار میگیرید.

 

 

 دانلود

http://hn8.asset.aparat.com/aparat-video/d96fd4caf8e622ab6c5ef52f5e4feff617665__56573.mp4

 

 

 

 

 

لطفا قبل از تماس لینک "پرسش های متداول" را مطالعه نمایید.

 

 

 

 

 


فروش محصولات مغناطیس درمانی
,دانلود کتاب مغناطیس درمانی,
لوازم مغناطیس درمانی,
tms مغناطیس درمانی دستگاه
,مغناطیس درمانی دکتر
,مراکز مغناطیس درمانی
,کتاب آهنربا درمانی,
مگنت درمانی,

 

 

 

  

نظرات کاربران

نظر بدهید