بسته کامل 30 عددی امجنیکس

بسته کامل 30 عددی امجنیکس

AMgenex DNA SWITCH ON
۵ از ۵ (۲ رای)
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
73
۶,۹۹۷,۰۰۰

معرفی

امجنیکس AMgenex DNA یک مکمل غذایی با آنتی اکسیدان بالا و ضد پیری است. یک فرمولاسیون ممتاز ضروری روزانه که با بیش از 14 میوه و سبزیجات فوق العاده ساخته شده است تا ایمنی و سرزندگی ما را بهبود بخشد.

بررسی تخصصی

پودر امگا امفود امجنیکس Amgenex مکمل غذایی خوراکی انرژی زا امول amwell

 

پودر خوراکی مکمل غذایی امگا امجنیکس AMgenex DNA SWITCH ON

 

پودر امگا انرژی


کلیپ معرفی محصول امجنیکس با دوبله پارسی

 

 
 

 

برای شنیدن متن زیر میتوانید از فایل صوتی استفاده کنید.

 

دانلود فایل صوتی
amega.ir/Amgenex.mp3

  

 AMgenex DNA SWITCH ON یک مکمل غذایی با آنتی اکسیدان بالا و ضد پیری است.

یک فرمولاسیون ممتاز و ضروری روزانه که با بیش از 14 نوع میوه و سبزیجات فوق العاده ساخته شده است تا ایمنی و سرزندگی ما را بهبود بخشد.

انرژی زایی شده توسط AFT :

با فناوری AMized Fusion، که در آن مواد برای افزایش قدرت و کارایی برای کمک به ما در حفظ سلامت مطلوب و کند کردن روند پیری انرژی زایی شده است.

 

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که چرا کودکان بیشترو بیشتر در حال بیمار شدن هستند در صورتی که این بیماری ها برای نسل های گذشته بوجود نمی آمد؟

سبک زندگی مدرن و شهری امروزه باعث آلودگی های زیست محیطی بیشتر و کیفیت کمتر در رژیم غذایی ما شده است.

نتیجه تحقیقات دانشمندان نشان میدهد در جوامع امروزی رادیکال های آزاد مضر بیشتر از هر زمان دیگر وارد بدنمان شده و تولید انواع بیماری ها را میکنند.


در یک مطالعه ی علمی  که بر روی کودکان آمریکایی انجام شده نشان میدهد, حدود 43 درصد (32 میلیون نفر) از کودکان آمریکایی در حال حاضر به بین 1 تا 20 بیماری مزمن مبتلا هستند که بخش بزرگی از این بیماری ها به دلیل رژیم غذایی ناسالم می باشد.

 

پودر امجنیکس amgenex

 

ضمنا باید اضافه کرد واقعیت این است که مواد غذایی ما در خاک ضعیفِ فاقد مواد معدنی و پر از علف کش ها و قارچ کش هاست و منابع ما از پروتئین نیز با هورمون های مصنوعی و آنتی بیوتیک ها مسموم شده است که بدن ما را تخریب میکنند وباعث بوجود آمدن انواع بیماری ها مانند اوتیسم, پارکینسون و آلزایمر و غیره برای کودکانمان شده است.

همانطور که میدانیم سلول های سرطانی بصورت بالقوه در بدنمان وجود دارند و وقتی که شرایط محیط و تغذیه ما ناسالم باشد این سلول ها بالفعل میشود و باعث بوجود آمدن انواع سرطان ها در بدن انسان میشوند.

 

 

نقش سولفورافان در بدن:

 ویتامینهای متداول مانند C، E و ومواد معدنی، نقش بسیار مهمی در سلامتی ما دارند، اما به هیچ وجه نمی‌توانند جایگزین گلوتاتین درون سلول‌ها DNA و دیگر آنزیم‌ها باشند.

 سولفورافان بیش از 200 ژن متفاوت را که سلول برای حفاظت خودش از آن‌ها استفاده می‌کند فعال می کند.  

امجنیکس amgenex

 

این ماده (سولفورافان) به طرزی شگفت آور در جوانه‌های کوچک کلم بروکلی و به مقدار اندک در سبزیجات خانواده‌ی بروکلی متمرکز شده است. متخصصان تغذیه مدتهاست از تأثیر فوق العاده کلم بروکلی در مقایسه با هر خوراک گیاهی دیگر در سلامتی بدن ما آگاه هستند.

 

تکنولوژی سل اکتیو به کار رفته در پودر امجنیکس

برای داشتن یک بدن سالم، شما باید سلول و DNA ‌های سالمی داشته باشید. پودر خوراکی امجنیکس با تکنولوژی روز دنیا و استفاده از میوه های کمیاب می‌تواند دفاع داخلی سلول‌ها را از طریق ژن‌ها فعال سازد. 

با دستیابی به یک فناوری نوین و انحصاری، روشی با نام CellActiv® توسط شرکت استرالیایی امجنکس زیر نظر کمپانی آمریکایی آمگا اختراع و به ثبت رسیده است تا منبعی متمرکز از سولفورافان بدست آید.

 

پودر انرژی زا امگا

 

 در نهایت بدن شما با استفاده از پودر امجنیکس از طریق میوه های کمیابی که مانند کلم بروکلی وظیفه فعال کردن سلول ها را دارند, به طور مداوم سلول‌هایش را تخلیه و پاکسازی ومواد مضر و رادیکال‌های آزاد و دیگر مواد سمی موجود در داخل سلول را ازبین میبرد, سپس سلول ها را اکتیو و فعال سازی میکند.

 

 

میوه‌های کمیاب استفاده شده در امجنیکس که با تکنولوژی امایزد انرژی زایی شده است:

حاوی مواد مغذی خالص بسیاری از میوه ها و سبزیجات غنی از آنتی اکسیدان مانند:

توت آکای، توت گوجی، کامو کامو، چغندر، انار، روزلای وحشی، انبه، نونی، لو هان گو، ریشه کاسنی، آمالاکی، جوانه بروکلی، فلفل کوهی تاسمانی و... است.

 

همچنین استفاده از انواع ویتامین ها بکار رفته در پودر امجنیکس باعث تقویت و استحکام بنیه بدن شده و شما بعد از میل نمودن این پودر مکمل غذایی در صبح تاثیر  آن را بر روی استقامت و عدم ضعف بدنتان تا اواسط روز احساس خواهید کرد.

 

هنگام مصرف امجنیکس، سوئیچ DNA روشن می شود و به بدن کمک می کند تا آنتی اکسیدان کافی و بیش از 200 نوع مختلف آنزیم گوارشی را برای هضم بهتر و ترمیم و جوان سازی سلولی تولید کند.

پودر امگا مکمل غذایی

 

 

مزایای کلیدی پودر مکمل غذایی امجنیکس:

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png شامل گلوکورافانین میباشد که فعال‌ترین ترکیب موجود در کلم بروکلی است .

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png باعث تولید سولفورافان می‌شود که فعالیت آنزیم‌های سم زدای سلول را افزایش می‌دهد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png با بالا بردن کارایی متابولیسم بدن باعث انرژی و هیجان بالاتر و شادابی و سرزندگی بیشتری میشود.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png تاثیر گزار در کاهش وزن- برای افرادی که بدلیل مصرف غذایی پرکالری اضافه وزن دارند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png یک مکمل مغذی برای شارژ و تقویت بنیه بدن و جلوگیری از ضعف و خستگی انسان در طول روز

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png تمامی محتویات مواد داخل امجنیکس به طور 100% طبیعی و ارگانیک و فاقد تغییرات ژنتیکی یا گلخانه ای است.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngکمک به تولید آنتی اکسیدان های تولید شده توسط سلول برای مبارزه با رادیکال های آزاد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngبه بدن کمک می کند تا بیش از 200 نوع مختلف آنزیم سم زدایی را برای جذب بهتر مواد مغذی تولید کند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngعملکرد سیستم ایمنی دستگاه گوارش و روده مرتبط را بهبود می بخشد و نیز ترمیم و جوانسازی سلولی را ترویج می دهد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngو در آخر یک مکمل غذایی کامل  از انواع ویتامین ها، مواد معدنی و فیتونوترینت ها (از جمله پلی فنول ها) را فراهم می کند که جبران کننده ی کمبود آن در غذاهای روزمره شهری است.

 

1 ساشه پودر امجنیکس برابر با 7 کاسه میوه و سبزیجات تازه در ارزش ORAC است 😍

امجنیکس سرشار از مواد مغذی گیاهی است.

پودر امگا مکمل غذایی خوراکی

 

 طرز استفاده:

یک بسته ی پودر را داخل یک لیوان آب, شیر یا انواع آب میوه و ... مخلوط و میل کنید (ترجیحا صبح یا قبل از شروع فعالیت زیاد)

 

استفاده از آن در ماست یا سالاد و انواع دسر بعنوان یک دوز اضافی از مواد مغذی نیز پیشنهاد میشود.

 

همچنین شما میتوانید یک پودر را به 2 قسمت تقسیم و مصرف کنید:

مانند اشخاصی که ورزشی را بصورت حرفه ای دنبال میکنند؛ قبل و بعد تمرین

.

 جهت کنترل وزن: 1 ساشه امجنیکس را با 2 قاشق پودر پروتئین بعنوان جایگزین غذا مخلوط کنید.

.

.

یک جعبه امجنیکس حاوی 30 عدد ساشه میباشد.

.

پودر امگا امجنیکس دارای تاییده ی از اداره نظارت بر غذا و داروی ایالات متحده آمریکا FDA است و ساخت کشور استرالیا و دارای مجوز بین المللی حلال میباشد.

 

پودر امگا انرژی زا

 
تجربیات:

جودی
من این محصول را توصیه می کنم. بویژه در آب گازدار شیرین نشده طعم خوبی دارد. مواد مغذی موجود در آن با کیفیت بالا و درمانی هستند.


آلفرد دومینگو
مادر من چندین سال از آرتریت روماتوئید رنج می برد تا اینکه شروع به مصرف DNA کرد. بعد از 1 هفته سلامتش بهتر شد، فعال تر و پرانرژی بود و مهمتر از همه دردش از بین رفت. او طعم را دوست دارد و پیشرفت ها را می بیند. مطمئناً آن را توصیه می کنم، متشکرم!


جودی اندرسون
مادرم از بی اشتهایی و کم انرژی شاکی است. او همچنین از مشکلات سلامتی مختلفی رنج می برد، بنابراین دیدن رنج او ناراحت است.

من با DNA Switchon روبرو شدم و آن را امتحان کردم. من در چند روز اول تغییر یا بهبود زیادی در او نمی بینم اما بعد از یک هفته، من و او متوجه بهبود قابل توجهی در اشتها، انرژی و حتی مشکلات سلامتی او شدیم.

با دیدن بهبود او، من نیز آن را مصرف می کنم. محصول عالی، دلیل قوی برای مصرف، و نتایج شگفت انگیز.


دیوید کاروپ
من یک نفر هستم که میوه و سبزیجات کافی نخوردم. وقتی علم پشت این محصول را خواندم، برایم حس زیادی پیدا کرد.

خوردن یک کیسه در روز برای تکمیل نیازهای تغذیه ای و سولفورافان که تولید گلوتاتیون بدن را تحریک می کند بسیار شگفت انگیز است. طعم را دوست دارم! عاشق این محصول! امتحانش کن 


جرالد کنینز
در سن 54 سالگی فکر می کردم خستگی و سستی منظم به دلیل کهولت سن است. هنگامی که به من در مورد کلید DNA گفته شد، متوجه شدم که ما همان چیزی هستیم که می خوریم و بدنم را با میوه ها و سبزیجات تامین نکرده ام.

بعد از 30 روز مصرف DNA سوییچ روشن می‌توانم تفاوت را احساس کنم. علم، محصول و خدمات عالی.


دراکانی
تقویت کننده انرژی و ترمیم سلول های خونی به هیچ وجه نمی توانم توانایی های شناختی تمرکز، تمرکز و حافظه را بدون امجنیکس روشن کنم.


کریستینا ولف
محصول عالی! از زمانی که تمام خانواده 4 نفره من از سال 2012 شروع به مصرف 1 کیسه SwitchOn هر روز صبح کردند، ما حتی برای یک آنفولانزای معمولی بیمار نشده ایم.

امجنیکس قطعا کمک می کند!!!


جودی مک برنی
غذای واقعی انرژی! من به DNA SwitchOn از دوستم ترزا برخوردم. من محصولات آنتی اکسیدانی زیادی را امتحان کرده ام، اما چیزی به این محصول نزدیک نمی شود.

بهبود قابل توجهی در شرایط پزشکی من فقط بعد از 3 ماه. بیش از 1 سال از شروع من می گذرد و قصد ترک آن را ندارم زیرا فقط یک مکمل غذایی آنتی اکسیدان و ضد پیری است!


اریک بنکس
من بیش از 6 سال است که روزانه SwitchOn مصرف می کنم. این باعث می شود در طول روز به فکر تیز باشم و انرژی داشته باشم.

مردم از اینکه من بالای 80 سال دارم چقدر فعال هستم شگفت زده می شوند. مطمئناً این نام سزاوار نام Switch-ON است!

یک بار تمام شدم و بعد از چند روز کمی احساس بی حالی کردم، انگار به طور تصادفی دکمه خاموش کردن را فشار داده بودم. خوشبختانه سفارش من برای عرضه جدید 4 روز بعد رسید، به زودی پس از 2/3 روز در عمل بازگشت. احساس خوب این است که "متشکرم آمول" را باور کنید.


ساکینا آکانی
بدون SWITCH ™ هیچ راهی وجود ندارد که توانایی های شناختی تمرکز، تمرکز و حافظه را داشته باشم - 


دارلا، ایل
این را به دلیل تمام مواد مغذی موجود در آن، همانطور که توصیه می شود، خریداری کردم. مواد تشکیل دهنده عالی هستند! فقط یک ساشه در روز.


پیتر میلر
محصول فوق العاده!!! خوش دست، خوشمزه و بسیار پرانرژی!!! تمام خانواده من بیش از 1 سال است که از DNA SwitchOn استفاده می کنند، باید بگویم این محصول فوق العاده خوب است. سرماخوردگی، سرفه، آنفولانزا در 1 سال گذشته دیگر وجود ندارد. بسیار پر انرژی!!!


مری رابینز
به بدن کمک می کند تا خود را بهبود بخشد. در عرض 3 ماه پس از مصرف روزانه سوئیچ، من فواید زیادی به دست آوردم.

بورسیت (التهاب) در زانو و شانه من از بین رفت، پسوریازیس در پوست سر نیز از بین رفت و در عرض 2 روز جرقه چشم برطرف شد. سطح انرژی بسیار بالا است. عاشقشم.

من معتقدم که Switch On با روشن کردن DNA خودمان برای تولید آنزیم های ضدالتهابی برای کنترل رادیکال های آزاد، آنچه را که می گوید انجام می دهد.


پتی میلر
من عاشق پودر Switch On هستم. من هر روز از این استفاده میکنم. من همچنین یک AMwand، AMpendant، AMgizers دارم. من محصولات آنها را به شدت توصیه می کنم، زیرا همه آنها با انرژی نقطه صفر تزریق می شوند که به بدن کمک می کند تا هموستاز را بدست آورد.


آلیس

نوشیدنی عالی! عاشق این محصول هر بار که آن را مینوشیدم احساس انرژی میکردم.


ساندرا جونز
من بیش از 4 سال است که از DNA SwitchOn استفاده می کنم، سلامت و تندرستی من به شدت بهبود یافته است. در واقع، تمام خانواده من آن را به طور منظم مصرف می کنند!

 
 
 

 

 

پکیج آموزشی و هدایای تبلیغاتی در راستای تکریم از مشتریان گرامی که بر روی هر سفارش تقدیم شما میگردد.

 http://www.amega.ir/files/GOD/all/%D9%BE%DA%A9%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3.jpg

 

 

 

 

 لینک پودر غذایی امجنیکس در سایت رسمی کمپانی امول آمگا:

https://amwellinc.com/Product-Details/DNA-SWITCHON---P/78-86-0#amworld

خرید با دلار:قیمت جهانی این محصول 90 دلار آمریکا میباشد.

❇️ شما میتوانید به جای پرداخت ریالی؛ بصورت اسکناس یا تتر, دلار را پرداخت و محصول را تهییه کنید.

TRC20:

TNHtHkR6PzEcHrEzAyL61vikBHGqnhu5Fy

BEP20 & Polygon:

0xd9B9d37560c33399119a723d9d354D0Ecf7A4d35

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

۵ از ۵
از مجموع ۲ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
۵.۰

انرژی

شنبه 21 آبان 1401 ساعت 10:29:30

من در حین ورزش به جای آب خالی از این پودر استفاده میکنم و واقعا سطح انرژی رو تا آخر تمرین بالا نگر میداره

۵.۰

پنج شنبه 24 آذر 1401 ساعت 11:44:59
systeminfo

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
73
۶,۹۹۷,۰۰۰
بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶ - ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱
7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز (حتی تعطیلات) پاسخگو و آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان تلفنی و یا در تلگرام هستیم 😊

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2024
ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید