Top

اطلاعات قیمت گردنبند مغناطیسی بایو انرژی امگا اسکالر

خواص گردنبند مغناطیسی گردنبند سلامت تعادل آرامش اسکالر,گردنبند انرژی مثبت شفابخش,بایو دیسک جی پندنت,گردنبند امپندنت اسکالر نانو کوانتوم گردنبند مغناطیسی,خرید قیمت گردنبند امپندنت,گردنبند سلامت بایو انرژی نظر تست,قیمت خرید گردنبند بایو انرژی کوانتوم اسکالر اصل,

 

 قیمت خرید گردنبند امپندنت اسکالر نانو کوانتوم و قلم اموند امگا

 

برای شنیدن متن زیر میتوانید از فایل صوتی استفاده کنید.

 

 

 

دانلود فایل صوتی گردنبند مغناطیسی بایو انرژی


Amega.ir/nano.mp3

 

  

فناوری نانو چيست؟

ناتو تكنولوژي روش جديدي در هزاره سوم است كه بوسيله ي آن ميتوان اجسام مورد نياز را چند ميليارديم كوچكتر از اندازه طبيعي جسم كرد.

 

گردنبند بایو انرژی امگا

 

تکنولوژی آمایزد فیوژن چیست؟ Amized Fusion Technology


در بین اجسام سنگ ها و عناصر تک اتمی مانند: الماس, یاقوت, زمزد و غیره ای هستند که خاصیت جذب انرژی را دارند.


فناوری آمایزد فیوژن با یک همجوشی محرمانه 14 عنصر تک اتمی را با یکدیگر پیوند داده و با قدرتی 100 برابر بیشتر بوجود می آورد که باعث میشود شما با قیمت ناچیزی از مزیت سلامتی سنگ های گران قیمت استفاده نمایید.


اين فناوري در طول بازه زماني 25 سال تحقيق به کمک دانشمندان فیزیک کوانتوم و فیزیک هسته ای ايجاد و توسعه يافته و در انحصار كمپاني آمگا به اختراع و ثبت رسیده است.

 
به زبان ساده تکنولوژی آمایزد فیوژن انرژی نقطه ی صفر را به بدن منتقل میکند و باعث افزایش گردش جریان انرژی در بدن شده و یک نظم ساختاری صحیح در بدن انسان ایجاد میکند تا بدن از طریق بالا رفتن سطح انرژی در چاکرا و هاله ی خود بدن؛ خودش را تکمیل و درمان کند.
 
 
شرکت امول آمگا با بیش از بیست هشت سال سابقه دارای مجوز ثبت از کشورهای مختلف دنیا: آمریکا, کانادا, بریتانیا, استرالیا و ...صادر کننده به 151 کشور جهان و هفده دفتر رسمی در کشورهای فوق میباشد.

 

گردنبند بایو انرژی اسکالر اصل

 

 گردنبند مغناطیسی بایو انرژی امپندنت امگا AMPendant :فنآوري آمايزد فیوژن در محصول امپندنت انرژی نقطه صفر را به بدن شما منتقل میکند. این انرژی که قبلا در محصولاتی مانند بایو دیسک و جی پندنت به كار رفته بود هم اکنون در انحصار كمپاني آمگا قرار دارد.


این انرژی را انرژی اسکالر نيز مينامند كه باعث تخلیه یا ریست شدن و در نهايت انرژي زايي چاکرا های بدن ميشود.
امپندنت از 14 نوع کریستال معدنی که در سطح مولکولی به هم متصل شده تولید میگردد


  جی پندنت و بایو دیسک

مخترع آن آقاي دکتر لاینز (dr.ian lyons ) داراي پروفسرای فیزیک کوانتوم، جراح و مهندس شیمی در کشور آلمان مي باشد.

گردنبند مغناطیسی بایو انرژی

جنس گردنبند اسکالر کوانتوم امپندنت دارای ویژگی های زیر می باشد:

از تیتانیوم CP از نوع گرید 2 می باشد در این نوع گريد تیتانیوم به علت فشرده شدن زیاد, اکسیژنی در بین مولکول های آن قرار نگرفته است؛ از این رو هيجگونه فعل و انفعالات شميايي در آن صورت نميگيرد و میزان آلرژی و حساسیت این نوع گرید تیتانیوم به 0% رسيده است و این فلز در ساخت وسایل جراحی و دندان پزشکی استفاده میشود .

همچنین از لحاظ استحکام مانند فولاد بوده در مقابل ضربه, خش و مواد شوینده کاملا مقاوم است و از لحاظ وزن سبکی آلومینیوم را داراست و از لحاظ قيمت نيز تیتانیوم سی پی گرید 2 از نقره گرانتر است. 


خواص گردنبند مغناطیسی سلامتی امپندنت به صورت جزء در بدن :


1- كمك به دفع مواد زايد معدني در كبد و كليه, همچنين سوخت وساز بهتر
2-سطح اكسيژن خون را افزايش ميدهد بنابراین چین و چروک پوست را ترميم میکند.
3-به تقويت و شارژ دستگاه تناسلي و غريزه جنسي و بيماري هاي مربوط به آن کمک میکند.
4- آب كه حلال اوليه براي ويتامين ها و مواد معدني است, را در تمام  قسمتهاي بدن جابجا ميكند.
5-در درمان بيماري هاي عصبي مانند بد يا كم خوابي، استرس، دلشوره بی مورد، افسردگي، تشنج و... بسيار موثر است.
6-براي بيماريهاي غير ويروسي مانند: ميگرن، ديابت، ام اس، آسم، بيماري هاي مربوط به مخچه و تعادل 100% مفيد و تاثير گزار است.
7-با تاثير مستقيم بر روي گلبول های سفيد (غده تیموس) بدن كه وظيفه ي محافظت از بدن را دارند, باعث بالا بردن كارايي سيستم دفاعي و ایمنی بدن ميشود.


8- يكي از مهمترين خصوصيات آویز اسکالر؛ از بدن شما در برابر تمامی فرکانسهای الکترومغناطیسی مضر (ماکروویو، پارازيت هاي ماهواره، موبایل و ...) محافظت ميكند.

 

 

 

گردنبند سلامتی اسکالر

 

آب


درون هر چیزی که ما می خوریم درصدی از آب وجود دارد در نتیجه آب نقشی بسیار مهمی را در زندگی ما ایفا می کند .
75% از بدن 90% از مغز انسان 92% از خون ما و 22% از استخوان های بدن از آب تشکیل شده است.


شکل بلوری آبی که مصرف می کنیم بهم ریخته است و سطح انرژی مولکولهای آن بسیار پایین یا خنثی است هر ماده غذایی قبل از جذب در سیستم گوارشی بدن ابتدا باید در معده "هیدراته" شود یعنی مولکولهای آب و مواد غذایی از یکدیگر جدا شوند تا مواد زائد آن بهتر دفع شود.

 
اما وقتی این پیوند بهم چسبیده است این فرآیند بدرستی انجام نمیشود و باعث بروز بیماری های مختلفی مانند: نفخ, زخم معده, تـُرش کردن, یبوست, گاز معده, سنگ صفرا و کلیه, اسهال, ورم معده و دیگر بیماری های مربوط به سیستم گوارشی بدن می شود.

 

امپندنت امگا اسکالر

 

اما بعد از انرژی دهی شدن مایعات با استفاده از تکنولوژی آمایزد فیوژن حالت ساختار بلوری آب مانند آبهای طبیعی معدنی خوشه ای و منظم میشود و عمل هیدراته شدن بدرستی در بدن انجام می گیرد.

 

 

چاکرا امپندنت بایو انرژی

قابل ذكر است كه اندازه زنجير آویز بایو انرژی امپندنت به گونه اي طراحي شده تا بين دو چاكراه قلب و چاكراه گلو قرار بگيرد .

كه علاوه بر تاثير روي انرژي دهی دو چاكراه, باعث شود تمامي مايعات و طعامي كه ميل ميكنيد و هوای تنفسی شما ابتدا انرژي زا شده و سپس به سيستم گوارشي شما هدايت شود.(زنجیر خاصیت درمانی و قیمتی ندارد)

 
محصولات نانو آمگا هیچ گونه عوارضی را براي موجود زنده اي ندارد و يك درمان كاملا طبيعي و بدون محدودیت سنی میباشد.
همچنین به خاطر ساختار ويژه نانو, این محصول مادام العمر و بدون تاریخ انقضاء میباشد و شما تنها بایک بار خرید میتوانید تا آخر عمر از این محصول استفاده کنید.

 
سوال متداولی که در مورد گردنبند انرژی مثبت شفابخش مطرح میشود:
آیا خانم های باردار ونوزادان یا افرادی که بتازگی عمل جراحی سختی را داشته اند میتوانند از محصولات نانو استفاده کنند؟
کلیه محصولات نانو مانند: گردنبند امپندنت, قلم اموند و... بدلیل آنکه با انرژی نقطه ی صفر در ارتباط هستند 100% طبیعی میباشند و استفاده ی از آن برای همه ی افراد جامعه با هر سن و شرایطی منعی ندارد.


ضمنا استفاده از این محصولات به علت محافظت در برابر ورود امواج مضرر الکترومغناطیسی و استحکام سیستم دفاعی بدن به این افراد حتما توصیه میگردد.

گردنبند چاکرا هاله انرژی اسکالر


 

اطلاعات کامل در مورد تاثیرگزاری و عملکرد گردنبند کوانتوم امپندنت را از لینک زیر مشاهده فرمایید.

Amega.ir/products1/ampendant

 

 

گردنبند اصل اسکالر امگا

 وزن محصول گردنبند امپندنت بسیار سبک است و همراه با زنجیر فقط 30 گرم وزن دارد.

ابعاد حدودی آن یک چهارم 1/4 کف دست است  (طول 4 - عرض 4 - قطر 0.5 سانتی متر)

 

گردنبند امپندنت اسامی دیگری مانند:  گردنبند بایو انرژی, گردنبند کوانتوم اسکالر, گردنبند مغناطیسی ضد سقط جنین, گردنبند مغناطیسی, گردنبند ضد امواج و... نیز دارد.

گردنبند سلامت اسکالر,بایو دیسک جی پندنت,گردنبند امپندنت اسکالر نانو کوانتوم گردنبند مغناطیسی,خرید قیمت گردنبند امپندنت,گردنبند ضد تشعشع امواج پارازیت سقط جنین,گردنبند سلامت بایو انرژی نظر تست,قیمت خرید گردنبند بایو انرژی کوانتوم اسکالر اصل,

 

 

 

 

 

ویدیو کلیپهایی از تست گردنبند بایو انرژی سلامت:
محصولات آمگا تست ها و آزمایشهای فیزیکی درلحظه ای دارد که ایمان و اطمینان از تاثیر محصول را بلا فاصله بعد از استفاده به شما نشان می دهد؛ بدیهی است در صورت استفاده طولانی مدت بمراتب اثرات بهبودی را در انواع بیماری هایتان به وضوح احساس خواهید کرد.


برای مشاهده ی هر ویدیو روی آن کلیک وتا بارگزاری کامل یک دقیقه صبر کنید.

 

استفاده آقای برایان تریسی نویسنده بزرگ دنیا از قلم نانو آمگا اموند

دانلود http://hn13.asset.aparat.com/aparat-video/08525.mp4

 

 

 آزمایش فوق العاده میله نانو اموند امگا با زیرنویس پارسی

دانلود http://hw7.asset.aparat.com/aparat-video/7067.mp4


 

 

گردنبند انرژی و آویز امپندنت نانواسکالر

دانلود http://hn12.asset.aparat.com/aparat-video/77fa0cd63920.mp4

 

تمامی کلیپ های فوق بهمراه فیلم های آموزشی چند ساعته ی محصولات آمگاگلوبال در پکیج اختصاصی خلیج پارس بصورت رایگان همراه محصول ارائه خواهد گردید.

 

🔷مشاهده تمامی ویدیوهای محصولات مغناطیسی نانو آمگا

Amega.ir/Videos

 


 

 

 

 

💢چگونه گردنبند مغناظیسی اورجینال را بشناسیم؟

Amega.ir/original

 

 

 

 

 

 قلم نانو اموند امگا AMWand

 

قلم نانو میله امگا

 

قلم جادویی اموند تولید شده از فناوری آمایزد فیوژن میتواند مقدار زیادی از انرژی نقطه صفر را وارد بدن و اجسام کند. شما می توانید با گردش قلم نانو روی چاکراهای بدنتان انرژی مورد نیاز برای کار کردن نرمال و طبیعی بدنتان را فراهم کنید.

 

فرق بین گردنبند امپندنت و قلم اموند چیست؟

 

✅ هر دو این محصولات دارای یک قدرت انرژی و یک نوع تکنولوژی میباشند.

اما فرق آن را با مثالی ساده توضیح میدهیم: امپندنت انرژی خود را مانند نور یک لامپ به اطراف خود پخش میکند اما اموند مانند یک لیزر تمام قدرتش را به نقطه ی هدف فرستاده و طوفانی از انرژی اسکالر را ایجاد میکند.

 
قلم اموند: به صورت تخصصی (فول بادی) تمامی چاکراه های بدن را ریست کرده و برای انرژی زایی غذا, مایعات و ماساژ پوست تعبیه شده و برای دردهای موضعی مانند کتف, کمر, زانو  و دیگر مفاصل و ماهیچه های بدن بسیار موثر است.


گردنبند امپندنت: به صورت اتوماتیک چاکراها را انرژی زایی میکند. همچنین با بالا بردن سطح انرژی بدن و بافعال کردن غده تیموس کمک میکند که بیماریها و مشکلات بدن بهبود پیداکند؛ درضمن از ورود امواج الکترومغناطیسی مزاحم نیز جلوگیری میکند و هر مایع و غذایی که میل میکنید ابتدا انرژی زا شده سپس به سیستم گوارشی شما هدایت میگردد.


 بنابراین هر کدام از این دو محصول کاربردهای مشخص و جداگانه خود را دارند و بهتر است همزمان و درکنار یکدیگر استفاده شوند.

 

چاکرا چیست؟

در بدن انسان 7 چاکرای مهم وجود دارد که وظایف چاکرا رساندن انرژی به سلول های بدن است. چاکرا ها مانند  نیروگاه‌هایی هستند که انرژی حیاتی را برای اعضای مهم و اصلی بدن تامین می‌کنند.
اگر این چاکراها به خوبی کار نکنند اعضای حیاتی ضعیف یا بیمار می‌شوند.

 

 

قلم میله نانو اموند چاکرا

 


 

با قلم اموند تمام مواد غذایی را با چرخاندن به صورت ساعتگرد امایزد کنید این عمل باعث میشود آب داخل این مواد انرژی دار بشوند .

 

قیمت خرید قلم اسکالر نانو امگا

 

 

 

نحوه انرژی دهی: قلم اموند را به سمت هدف بگیرید و بین 3 تا 18 بار ( اموند کلاسیک 18دور, اموند سرمشکی 9 دور و اموند پلاس 3 دور ) به صورت ساعت گرد بچرخانید. (اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام آموزشی)


اگر شما در طولانی مدت این کار را انجام دهید عمل بازسازی سلول ها در بدن شما بهتر میشود و در نتیجه سلول های بدن شما جوان می مانند.

 
وقتی این انرژی در آن ناحیه وارد بدن می شود باعث شارژ شدن گلبول های قرمز خون شده و در نتیجه گردش خون در آن نقطه بهتر میشود پس شما می توانید گرفتگی ها و صدمات ماهیچه ای در این نواحی را از بین ببرید.

http://www.amega.ir/files/GOD/all/amwanding.jpg


مزایای قلم انرژی اسکالر AMWand Benefits


1-بعد از استفاده در چندین ماه بسیاری از بیماری های شما ازبین میرود.
2- جهت بهبود کمر درد در اثر بلند کردن یا ضربه خوردن و قاعدگی ماهانه زنانه, پا درد روزانه, درد واریس و غیره
3-افزایش قدرت وانعطاف پذیری ماهیچه های بدن, از بین بردن خستگی و کوفتگی روزانه, رفع گرفتگی عضلات گردن, شولدر و شانه

4-کمک در بازیابی سریع زخم و آسیب دیدگی و آرامش بیشتر در مقابل رنج و درد
5- مقاومت و ترشح بیشتر گلبول های سفید و سیستم ایمنی بدن با توجه به تقویت غده تیموس
6-بهبود دستگاه گوارشی و بیماری های مربوط به معده 
7-بسیار تاثیر گذار در زیبایی و سفتی پوست برای بانوان
8- تقویت قدرت جنسی و تولید مثل (نا باروری) و بهبودی بيماري هاي مربوط به آن
9-کمک برای تقویت و خنثی کردن عناصر مضر از مایعات, هوایی که تنفس می‌کنیم و غذایی که می‌خوریم.
10-جهت خواب راحت و عمیق؛ تعادل وزن بدلیل کم یا پر خوری نیز مفید میباشد.

 

 

قلم اموند در زیبایی و لیفتینگ پوست صورت:

ماساژ لیفتینگ قلم نانو

شما همچنین می‌توانید با ماساژ توسط قلم اموند پوست و صورت خود را جوانتر و زیباتر کنید.
قلم اموند پوست صورت شما را تقویت خواهد کرد عضلات چهره شما را با گردش بهتر خون سفت تر کرده و در نتیجه خطوط و چین چروک پوستتان تغییر خواهد کرد.

(برای کسب ایمان و تاثیر گزاری از صورت خود چند عکس گرفته سپس یک سمت صورت و کرم های خود را با اموند انرژی زایی وسپس ماساژ دهید تا بعد از 3 هفته در دو سمت صورت خود تفاوت را مشاهده کنید.)

 

 

استفاده از قلم آمگا گلوبال جهت چاکرا ها پوست صورت

http://www.aparat.com/v/mcVvI

 

 

 

گلچینی از معجزات درمانی قلم اموند نانو اسکالر

دانلود http://hlo1.asset.aparat.ce175d82188138-360p.mp4

 

 

 

 

 

اموند امگا نانو اسکار

 

 

❇️ آموزش و اطلاعات کامل کار با قلم اسکالر اموند:

Amega.ir/products1/amwand

 

 

 

پکیج آموزشی و هدایای تبلیغاتی در راستای تکریم از مشتریان گرامی که بر روی هر سفارش رایگان تقدیم شما میگردد.

 

http://www.amega.ir/files/GOD/all/%D9%BE%DA%A9%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3.jpg

 

 

 

خرید قیمت گردنبند مغناطیسی اصل

روش شناخت گردنبند و قلم سلامت اصل کوانتوم اسکالر 

 

❌ هشدار:
تکنولوژی استفاده شده در این محصولات آمایزد فیوژن بصورت انحصاری توسط کمپانی آمگا اختراع و به ثبت رسید است لذا این محصول هیچ نمونه ی مشابه ای در ایران وسراسر جهان حتی با قدرت کمتر یا جنس ارزانتر نیز ندارد.

 

خرید قیمت گردنبند اسکالر اصل

اخیرا مشاهده شده است افراد کلاهبردار نمونه ی تقلبی ساخت چین این محصول را در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی, وبلاگ و سایت ها بدون داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و تنها با یک شماره موبایل به فروش میرسانند.

قیمت جهانی گردنبند امپندنت 289$ میباشد.لطفا در هنگام خرید  گردنبند بایو انرژی امپندنت رزگلد و مشکی به شماره شناسه ای که ابتدای آن با APX شروع میشود و  آرم حک شده ی eAMEGA ودر نهایت هولوگرام کنار آرم محصول دقت فرمایید.

 

گردنبند سلامت بایو انرژی اصل

 


 رنگ طلایی و نقره ای امپندنت تولید 2017 کمپانی باطراحی جدید, که ابتدای شماره شناسه ی با  APG وAPS شروع شده و در زیر لوگو آمگا Energized By AFT درج شده است.

 

 قیمت خرید گردنبند اسکالر

 

 

تولید جدید گردنبند سلامت امپندنت 2018  🆕

✅ گردنبند بایو انرژی امپندنت تولید 2018 با بسته بندی جدید از این پس در کاور مخملی همراه با کارت سرتیفیکیت مطابق عکس فوق تقدیم شما میگیرد.

 

آویز نانو کوانتوم
 

قلم اسکالر اموند همراه با دفترچه ی راهنما, کارت سرتیفکیت (شناسنامه) کاور چرم یا مخمل با آرم آمگا و جعبه مخصوص؛ همراه با پک آموزشی تحویل مشتری گرامی میگردد.

قلم اسکالر امگا اموند

 

 

 

 

لطفا قبل از تماس لینک "پرسش های متداول" را مطالعه نمایید.

 

 
قیمت گردنبند چی پندنت گردنبند مگنتی دیجی کالا قیمت گردنبند بایو انرژی قیمت چی پندنت گردنبند انرژی مثبت گردنبند امپندنت خواص گردنبند کپسولی بایو انرژی

سلب مسولیت:

تمامی محصولات کمپانی ام ول جایگزینی بعنوان پزشک یا متخصص برای شما نمیباشد و از طب مکمل درمانی استفاده میگردد و بمنظور درمان یا تشخیص یا جلوگیری هیچ گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

Disclaimer
The statements made here not been evaluated by the Food and Drug Administration. All information, content, and material listed above is for informational purposes only and are not intended to serve as a substitute for the consultation, diagnosis, and/or medical treatment of a qualified physician or healthcare provider
AmWell Products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease and no inference should be made in that regard about any of the information contained herein