Top

دستبند مغناطیسی چیست


دستبند مغناطیسی قیمت
دستبند مغناطیسی مردانه
تاثیر دستبند مغناطیسی
دستبند مغناطیسی چیست
قیمت دستبند مغناطیسی اصل
دستبند مغناطیسی ابزار
 

دستبند مغناطیسی و مغناطيس درمانی چیست ؟

 

 

 برای شنیدن متن دستبند مغناطیسی زیر میتوانید از فایل صوتی استفاده کنید.

 

 

 

 

دانلود فایل صوتی دستبند مغناطیسی

amega.ir/Magnetictherapy.mp3

 

 

 

 

چرا به استفاده از این محصولات نیاز داریم ؟
 
تابحال توجه کرده اید, چرا زمانی که از شهر و لوازم الکتریکی دور میشویم و در دامان جنگل و طبیعت هستید: خواب شما عمیق و راحت تر،احساس شادابی و آرامش بیشتری میکنید ؟

خرید و قیمت دستبند مغناطیسی اصل

 

دلیل اینکه بعد از کار با کامپیوتر، صحبت با تلفن همراه و... دچار سردرد، خستگی و در نهایت استرس میشوید چیست؟

 

تمامی وسایل برقی اطراف زندگیمان(موبایل، دکلهای مخابرات و برق فشار قوی، ماکروویو, پارازیت های ماهواره ای و...) از خود امواج و پالس هایی تولید می کنند که با برخورد به بدن انسان ایجاد اختلال و تولید استرس میکنند.


دستبند و گردنبند ضد استرس

 

 

طبق آخرین تحقیقات دانشمندان, عامل اصلی بوجود آمدن 67% از بیماری های غیر ویروسی به خاطر تاثيرات امواج الکترومغناطیسی مزاحم (استرس) بر روي بدن انسان مي باشد.

 

 

راهکار مقابله با امواج مضر الکترومغناطیسی

بسیاری از افراد هنگام آشنایی با دستبند مغناطیسی و محصولات شرکت ما, نظرشان اینگونه است که: چون من بیماری خاصی ندارم و الان سالم هستم پس نیازی به استفاده از این محصولات ندارم؛ در صورتی که در بلند مدت این امواج الکترومغناطیسی تاثیر مخرب خود را گذاشته و انواع بیماری ها در بدن انسان بروز پیدا میکنند و شما میبایست با صرف هزینه های بیشتر برای ویزیت، دارو، زمان های رفت وآمد و مراجعه متعدد به پزشک و مصرف داروهای شیمیایی با درد و رنج، آن بیماری را کنترل کنید.

 

از خداوند متعال پرسیدند عجیب ترین مخلوق تو کیست؟

   خداوند فرمود انسان

                      پرسیدند چرا؟

                                فرمودند : در طول عمر خود  سلامتیش را صرف بدست آوردن ثروت میکند

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     و بعد از آنکه به پول رسید

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                ثروتش را صرف سلامتی ازدست رفته اش میکند!

 

 

 

 "کسی که برای پیشگیری سرمایه گذاری کمی نکند؛ قطعا برای بیماری اش هزینه زیادی خواهد کرد"شعار فروشگاه امول آمگا "سلامتی از طریق پیشگیری" است. پیشنهاد ما این است از هم اکنون با پیشگیری به بدن و سلامتی خود ارج دهید. 😊

 

دستبند ژرمانیوم سلامت

 

 


اما برای مقابله با این امواج مضر چه باید کرد؟ راه حل چیست؟


در کنار فواید و راحتی زیادی که تکنولوژی و لوازم برقی قرن 21 به ما میدهد, مضراتی نیز در پشت این فواید وجود دارند.
همه ما از مضرات امواج و حالتهایی که بعد از کار با وسایل برقی در بدن تاثیر میگذارد مطلع هستیم, ولی جز استفاده کمتر از این وسایل راه دیگری را می شناسید؟


ما با جرات و اطمینان استفاده از دستبند مغناطیسی و محصولات کمپانی آمگا را توصیه میکنیم تا با آسودگی خاطر و در کمال آرامش به فعالیت روزمره خود ادامه دهید و از فواید وسایل برقی نیز لذت ببرید. smile

 

 

 شما در زندگی طبیعی هر وقت مریض و بیمار می شوید به دکتر مراجعه میکنید و پول می دهید یک داروی شیمیایی مصرف میکنید که در دراز مدت همان دارو شیمیایی نیز برای بدن شما مضرات فراوانی را بهمراه دارد.


امروزه به درمان هاي مغناطيسي "درمان هزاره سوم" گفته مي شود به علت اینکه اثرات منفي داروهاي شيميايي را ندارد و کاملا طبیعی میباشد.


علت ديگر استفاده از آن ارزان بودن مغناطيس درمانی است زيرا انرژي آهنربا بر خلاف ساير انرژي ها مصرف نمي شود بلکه به منبع خود به صورت چرخشي باز مي گرددبه زبان ساده یعنی مادام العمر میباشد.

 


🔴حتما بخوانید:در لینک زیر چندین تحقیق و پژوهش علمی جهت ایمان بیشتر در مورد مغناطیس درمانی مگنت آهنربا بر روی انواع بیماری ها آماده کرده ایم:

مستندات و تحقیقات علمی در مورد مغناطیس درمانی 

Amega.ir/Magnetictherapy

 

 

 

قیمت خرید دستبند ژرمانیوم اصل

 

 

مغناطیس درمانی چیست؟


 
میدان مغناطیسی زمین: ما روی یک میدان مغناطیسی بزرگ به نام کره زمین زندگی می کنیم. تمام موجودات در طول میلیون ها سال تحت تاثیر این میدان رشد و تکامل پیدا کرده اند.

بدن ما هم به زبان ساده یک میدان مغناطیسی کوچک است و از ارتباط میدان بدنمان با زمین انرژی بسیاری از فعالیت های حیاتی بدن ما تامین میشود.


این فعالیت ها شامل کلیه فعل و انفعالات داخلی بدن از جمله متابولیسم, گردش خون و بسیاری از فعالیت های مهم دیگر است.

بنابراین هرگونه اختلال در تاثیرگذاری این میدان روی بدن باعث ایجاد اختلال در این فعل و انفعالات میشود که در کوتاه مدت باعث ایجاد عوارض متعددی مثل کوفتگی و درد مفاصل و در دراز مدت باعث بروز مشکلات و بیماری های جدی تر میشود.

 

فروش مغناطیس درمانی مگنت تراپی

استفاده از مغناطیس درمانی یا آهنریا به عنوان یک طب درمانی از قرن ها پیش مورد توجه بشر بوده است.

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngارسطو 300 سال قبل از میلاد مسیح از کاربرد مغناطیس برای درمان صحبت کرده است.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png200 سال قبل از ميلاد مسيح فيزيکدانان يوناني در مي يابد استفاده از آهنربا در کاهش دردهاي موضعي بر روی مفاصل بدن تاثير مثبتي دارد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png70 سال پيش از ميلاد ملکه زیبای رم باستان کلِئوپاترا براي حفظ زيبايی خود روي پيشاني يک تکه آهنربا مانند جواهر آویزان میکرد و راز زيبايي خود را در آن مي دانست .

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر ایران نیز حکيم ابو علي سينا از آهنربا در درمان بيماري هایی مانند زانو درد استفاده مي نمود. کهربا و سنگ درماني ميتواند به نوعي پيشينه اين درمان باشد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر قرن 15 و 16 میلادی دانشمندان و دکتران اروپایی کتابهای متعددی درمورد مغناطیس درمانی نوشته اند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر قرن 16 پاراسلوس از مگنت برای درمان انواع بیماری ها استفاده کرد و از همه مهمتر در سال 1970 زمانی که پروفسور دیوروس متوجه شد مغناطیس میتواند سلول های سرطانی را در حیوانات بکشد، استفاده از مگنت به شکل مدرن کنونی آغاز شد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngفارادی دانشمند انگلیسی، آمپر فیزیکدان فرانسوی و لوئیس پاستور هم در مورد تاثیرات مغناطیس درمانی تحقیق بسیاری کرده اند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر سال 1954 لنیس پاولینگ جایزه نوبل را در شیمی به خاطر کشف ویژگیها و تاثیرات مفید مغناطیس درمانی روی هموگلوبین خون در بدن دریافت کرد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر سال 1996 اولین کنگره جهانی در مورد مغناطیس درمانی در انجمن پزشکی در لندن برگزار شد.

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngمحققین بسیاری با به کارگیری داروها و عوامل مداخله گر فیزیکی سعی در تسهیل روند ترمیم بافتی نموده اند دراین راستا استفاده از میدان مغناطیسی از سال 1979 به تصویب انجمن غذا ودارویی آمریکا رسید امروزه بالغ بر 173 میلیون دلار سالانه در آمریکا هزینه خرید ادوات مغناطیسی می شود.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر اروپا از مغناطیس درمانی برای صنايع مختلف از جمله کشاورزي و باغداري استفاده مي شود به اين صورت که ميوه ها و سبزي ها با نام (بايو مگنت) که توسط آبهاي مغناطيسي آبياري شده و تحت تاثير اين نيرو رشد ميکنند اين محصولات در آلمان یا استرالیا به علت مغذي تر بودن و اثرات مثبت آن گران تر از نوع معمولي بفروش میرسند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngاستفاده از طب مغناطيسی در کشاورزي باعث 50 تا 100 درصد رشد بيشتر ميوه ها و سبزي ها و طعم عالی شده و در دامداری باعث افزایش شیر دهی گاو ها شده است. 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png و هزاران مورد دیگر....

 

استفاده از مغناطیس درمانی امروزه یک صنعت بزرگ در اروپا و آمریکا تبدیل شده است و سال هاست در کشورهای آسیای شرقی مانند ژاپن, مالزی, سنگاپور, تایلند و ... به طور گسترده مصرف و صادر میگردد.

 

 

 

همانطور که مشاهده می فرمایید در حال حاضر نیز کتاب های متنوعی از طریق دکتر های مغناطیس درمانی در کشورمان به زبان فارسی به چاپ رسیده است و این نوع درمان روز به روز در حال گسترش و شکوفایی می باشد.
مغناطیس درمانی

  

فواید و خواص دستبند مغناطیسی امگا:

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png بالا بردن سطح انرژی و شادابی روزانه و کیفیت خواب بهتر

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png تسکین دهنده اعصاب و آرامش بخش (عدم استرس اضطراب و دلشوره بی مورد) ميگرن وسردرد هاي عصبي

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png بسیار موثر در جهت تعادل فشار خون و کم خونی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png افزایش درک ذهنی و تمرکز ذهن و فکر

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png ایجاد یک گارد محافظ در برابر امواج مضر الکترومغناطیسی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png به دلیل تنظیم صحیح گردش خون در بیماری های خونی بسیار موثر است (کاهش کلسترول, تری گلیسرید, اوره, چربی و...)

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png کمک به حرکت و دفع سنگ کليه و مشکلات گوارشي

 شرکت امول آمگا با بیش از بیست هشت سال سابقه دارای مجوز ثبت از کشورهای مختلف دنیا: آمریکا, کانادا, بریتانیا, استرلیا و ...صادر کننده به 151 کشور جهان و هفده دفتر رسمی در کشورهای فوق میباشد.

خرید و قیمت دستبند سلامت مغناطیسی اصل

 

 

🔶با مراجعه به قسمت زیر اطلاعاتتان را درمورد شناخت دستبند مغناطیسی امگا اصل تکمیل نمایید.

Amega.ir/original

 

 

 

جنس دستبند مغناطیسی امگا دارای ویژگی های زیر می باشد: از تیتانیوم CP از نوع گرید 2 می باشد در این نوع گريد تیتانیوم به علت فشرده شدن زیاد, اکسیژنی در بین مولکول های آن قرار نگرفته است؛ از این رو هيجگونه فعل و انفعالات شميايي در آن صورت نميگيرد و میزان آلرژی و حساسیت این نوع گرید تیتانیوم به 0% رسيده است و این فلز در ساخت وسایل جراحی و دندان پزشکی استفاده میشود .

همچنین از لحاظ استحکام مانند فولاد بوده در مقابل ضربه, خش و مواد شوینده کاملا مقاوم است و از لحاظ وزن سبکی آلومینیوم را داراست و از لحاظ قيمت نيز تیتانیوم سی پی گرید 2 از نقره گرانتر است.

 خرید دستبند مغناطیسی امگا

 آهنرباهای بکار رفته در دستبند مغناطیسی امول آمگا چهار ویژگی مهم دارند:

 

1 از جنس رئل مگنت می باشند.

2 قدرت مگنت ها 3000 گاوس است.

3 مگنت ها از گرانترین نوع آن یعنی نئودیمیوم تهییه شده است.

4 در کنار مگنت از سنگ دیگری با نام ژرمانیوم نیز استفاده می شود.

 


1 - رئل مگنت: بدن ما از جنس خاک و آب است پس هر چه از طبیعت به آن برسد باعث شادی وآرامش بدن میشود. در پشت دستبندهای مغناطیسی سنگ هایی قرار گرفته که از دل طبیعت و از معدن هایی در کوه های آلمان و کشورهای دیگر برداشت میشود. اسم این مگنت ها رئل مگنت یا آهنربای خالص است و هیچگونه عنصر دیگر و ناخالصی درآنها وجود ندارد.

این نوع مگنت سفید بوده و با آهنرباهای معمولی مشکی بازار بسیار متفاوت است زیرا آنها تکه آهنی هستند که با روش القای الکترونیکی به آهنربا تبدیل شدند. (آزمایش بارور کردن میخ در کتاب علوم ابتدایی)

 
2 - قدرت مگنت ها: طی مراحلی بارهای الکتریکی و مغناطیسی موجود در این مگنت ها تنظیم ميشود تا میدان مغناطیسی مفید برای بدن انسان یعنی 3000 تا 3300 گاوس (گاوس واحد سنجش میدان مغناطیسی) به وجود آید.

 
3 - جنس مگنت ها: مگنت های به کار رفته در این محصولات از جنس "نئودیمیوم" ساخته شده است.

مگنت های نئودیمیوم از کمیاب ترین مگنت های دائم ساخته شده در جهان است. چند گرم از این نوع مگنت میتواند چند هزار برابر وزن خود را بالا ببرند.

این نوع مگنت ها سبکترین و قوی ترین نوع بین مگنت هاست و بدون تاریخ انقضاء و مادالعمر است.


 
4 - ژرمانیوم: از سال 2007 به بعد با تلاش متخصصین و محققین کمپانی آمگا برای ارتقاء محصولات مغناطیس درمانی تصمیم گرفته شد که غیر از سنگ مگنت, سنگ ژرمانیوم نیز در دستبند های سری آیون آمگا استفاده شود.

 

❇️ خواص درمانی ژرمانیوم در بدن


1- تولید ویتامین D و تسریع روند بازسازی سلول ها و بافت ها (زخم)
2-محافظت در برابر سموم و سم زدایی طبیعی؛ توليد بیشتر آنتي اكسيداني كه سبب كاهش درد مي گردد.
3-با تولید یا تقویت گلبولهای سفید باعث افزایش قدرت سیستم دفاعی و اعصاب در بدن میشود.
4-افزایش و تنظیم حس جنسی و بیماریها مربوط به آن


 
 در نهایت تاثیر دستبند مغناطیسی آمگا با سنگ مگنت 3000 گاوسی از جنس رئل مگنت و نئودمیوم همراه با سنگ ژرمانیوم تولید شده است
یعنی شما از بهترین و کامل ترین دستبند مغناطیسی در جهان استفاده میکنید 😊

 

 

این نوع دستبند در جهان به اسامی دیگری همچون:,دستبندمغناطیسی اسکالر یونی اصل ژرمانیوم استیل ,خرید قیمت دستبند مغناطیسی امگا امول اورجینال و...  نیز معروف است.
 

 

 

 

 
چگونگی عملکرد دستبند سلامت مغناطیسی روی بدن انسان:


وقتی شما این دستبند را روی دست خود میبندید به محض تماس سنگ های مغناطیسی با پوست و رگهای شما، رگ هایی که به علت بارهای مثبت موجود در امواج مزاحم دچار گرفتگی یا همان چسبندگی و لختگی خون شده باز ميشود و خون در بدن شما به طور یکنواخت و منظم جریان پیدا میکند و در نتیجه خون و مواد غذایی به تمامی عضلات واندام های بدن بدرستي تقسیم و توزیع می گردد.

 

 

تست دستبند مغناطیسی

 

 قیمت دستبند مغناطیسی سلامت اصل

 

دستبندهای مغناطیسی آمگا هر نوع رسوب در رگها که باعث به وجود آمدن بیماری هایی مانند: دیابت، فشار خون، واریس، سکته، میگرن و... شده است را با به جریان انداختن صحیح خون در رگ ها ومویرگ ها بهبود می بخشد.

 

 

فیلم تاثیر تست دستبند مغناطیسی امول و باز شدن چسبندگی و لختگی عروق با دستگاه "گردش خون Microcirculation"

مشاهده      http://aparat.com/v/ijv

دانلود     http://hw1.asset.apa053.mp4

 

 

 

 

 

شما برای موبایل خود یک محافظ قاب یا کاور گلس تهیه میکنید تا آسیب نبیند ولی برای بدن خود که بسیار با ارزش است چه می کنید؟

دستبند ضد امواج استرس

 

 بدن ما در میان بمباران امواج وسایل برقی مضر قرار دارد و میبایست برای بدنمان نیز یک کاور در نظر بگیریم

به محض استفاده از دستبند امول میدان مغناطیسی 3000 گاوسی موجود در آن از ورود امواج مزاحم برقی مانند:موبایل، دکل های مخابرات و برق فشار قوی، پارازیت های ماهواره ای و... به بدن شما جلوگیری میکند.

 

 

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%D9%87%D8%A7%D9%84%D9%87%20%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C.jpg


 

 
سوال متداول: تاثیر این محصولات و واقعیت این مطالب چند روز یا چند ماه بعد از استفاده آن معلوم میشود؟


جواب:محصولات آمگا تست ها و آزمایشهای فیزیکی درلحظه ای دارد که ایمان و اطمینان از تاثیر محصول را بلا فاصله بعد از استفاده به شما نشان می دهد؛ بدیهی است در صورت استفاده طولانی مدت بمراتب اثرات بهبودی را در انواع بیماری هایتان به وضوح احساس خواهید کرد.


 برای مشاهده ی هر ویدیو روی آن کلیک وتا بارگزاری کامل یک دقیقه صبر کنید.

 

 

تاثیر تست گردنبند بایو انرژی امپندنت و دستبند مغناطیسی

مشاهده   http://aparat.com/v/NEo2c

دانلود        http://sset.apar_72.mp4

 

 

 

استفاده از محصول دستبند مغناطیسی وقلم نانو اموند دفع سنگ کلیه

مشاهده    http:.aparat.com/v/R8JSF

دانلود      http://hn6.aa63755.mp4 

 

 


خرید و قیمت دستبند مغناطیسی ژرمانیوم,خرید دستبند مغناطیسی سلامت,قیمت دستبند مغناطیسی اصل,خرید و قیمت دستبند مغناطیسی زنانه مردانه,

 

 

❇️ مشاهده تمامی ویدیوهای تست نظر دستبند مغناطیسی اصل سلامتی آمگا 

Amega.ir/Videos

 

 

 

💢 آیادستبند مغناطیسی امگا مجوز وزارت بهداشت ایران را دارد؟

Amega.ir/Certificate

 

 

 

 
ساخت دستبند مغناطیسی
دستبند امگا اصل
خواص دستبند مغناطیسی امگا
قيمت دستبند امگا اصل
دستبند امگا اورجینال
دستبند امگا دیجی کالا
خرید دستبند امگا دست دوم
دستبند امگا چیست

 

 

 

بایو مغناطیس مگنت آهنربا درمانی در شبکه ی اول

 

دانلود    http://hn8665__56573.mp

 

 

پکیج آموزشی و هدایای تبلیغاتی در راستای تکریم از مشتریان گرامی که بر روی هر سفارش تقدیم شما میگردد.

 http://www.amega.ir/files/GOD/all/%D9%BE%DA%A9%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3.jpg

 

لطفا قبل از تماس لینک "پرسش های متداول" را مطالعه نمایید.

 

 توجه: افرادی که باید با مشاوره پزشک از محصولات مغناطیسی استفاده کنند:
1- خانمهای باردار 2- خانمهای شیرده 3- کسانی که از باطری قلبی استفاده میکنند 4- کسانی که به تازگی عمل باز رگ انجام داه اند 5- مبتلایان به تومورهای سرطانی

سلب مسولیت:تمامی محصولات کمپانی ام ول جایگزینی بعنوان پزشک یا متخصص برای شما نمیباشد و از طب مکمل درمانی استفاده میگردد و بمنظور درمان یا تشخیص یا جلوگیری هیچ گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

:Disclaimer
The statements made here not been evaluated by the Food and Drug Administration. All information, content, and material listed above is for informational purposes only and are not intended to serve as a substitute for the consultation, diagnosis, and/or medical treatment of a qualified physician or healthcare provider
AmWell Products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease and no inference should be made in that regard about any of the information contained herein.