خواص دستبندهای مغناطیسی سلامت قیمت ژرمانیوم اصل امگا خرید دیجی کالا چیست دستبند مغناطیسی iroriginal بایو انرژی زا خواص عملکرد مزایا عوارض

 

مقایسه دستبند مغناطیسی اصل امگا با دستبندمغناطیسی فیک تقلبی 

 

❌قبل از خرید دستبندهای مغناطیسی اصل در بازار ایران این نکات را حتما بررسی کنید

 

قیمت دستبند مغناطیسی اصل


✅ به توصیه سازمان بهداشت جهانی حتما قبل از خرید محصولات مغناطیسی چند فاکتور مهم را بررسی نمایید:


  1- تاریخچه کمپانی از سایت اصلی و رزومه فعالیت آن در جهان و کشور نمایندگی

  2- جنس فلزی که در بدنه ی محصول بکار رفته شده است.

  3- میزان قدرت گاوس سنگهای مغناطیسی / خالص یا اصطلاحا رئل مگنت بودن سنگ های مغناطیسی /نئودیمیوم بودن سنگ مغناطیسی / عمر سنگ مگنت چند سال است؟

 4- نوع سنگ های بکار رفته در محصول که تنها مگنت استفاده شده یا سنگ دیگری نیز بکار رفته است؟

 


اما بررسی فاکتورهای فوق از شرکت آمگا امول:


شرکت امول امگا

 

کمپانی امول آمگا با بیش از بیست هشت سال سابقه دارای مجوز ثبت از کشورهای مختلف دنیا: آمریکا, کانادا, بریتانیا, استرالیا و... صادر کننده به 151 کشور جهان و 17 دفتر رسمی در کشورهای فوق میباشد.🌐سایت رسمی کمپانی امول آمگا :

Amwellinc.com

 


❇️ نماینده فروش این کمپانی در ایران فروشگاه آمگا خلیج پارس است که مفتخر به داشتن 17 سال سابقه درخشان میباشد.

 

شما میتوانید با مراجعه به سایت رسمی کمپانی امول امگا با مشاهده نام ایران و شماره فروشگاه؛ در مورد تنها فروشنده کمپانی در ایران اطمینان لازم را کسب نمایید.
ارتباط با کمپانی:


https://amwellinc.com/Contact-Us.aspx


 

(متاسفانه بدلیل تحریم ها, فعلا کمپانی مجبور به حذف نام ایران از سایت شده است)

 

 

   آدرس و شماره تلفن های شعب شرکت امول آمگا

دستبند امگا اورجینال اصل

 

 


 دوم جنس فلز دستبند که از تیتانیوم CP هستند :

 
1-تیتانیوم بیش از 38 نوع گرید دارد. در این نوع گرید تیتانیوم به علت فشرده شدن زیاد, اکسیژنی در بین مولکول های آن قرار نگرفته است از این رو هیجگونه فعل و انفعالات شمیایی در آن صورت نمیگیرد و میزان آلرژی و حساسیت این نوع گرید تیتانیوم به 0% رسیده است.

این تیتانیوم CP از نوع گرید 2 می باشد و این فلز در ساخت وسایل جراحی و دندان پزشکی استفاده میشود زیرا هیچگونه آلرژی و حساسیتی را روی اشخاص نمیگذارد همچنین از لحاظ استحکام مانند فولاد بوده در مقابل ضربه, خش و مواد شوینده کاملا مقاوم است و از لحاظ وزن سبکی آلومینیوم را داراست.


2-اگر از تیتانیوم یا دستبند های استیل معمول که در بدلیجات فروشی ها ارایه میشود استفاده کرده باشید, به این نکته واقف هستید که بعد از چند هفته استفاه رنگ تیتانیوم کدر شده و شروع به سیاه شدن میکند، و در بعضی افراد ایجاد حساسیت همراه با سوزش، قرمزی و خارش بر روی پوستشان مشاهده میشود؛ اما همانطور که اشاره کرد ایم این محصولات با این نوع تیتانیوم کاملا طبیعی و ضد آلرژی میباشد.


 
3-از سوی دیگر این نوع گرید تیتانیوم دارای استحکامی مانند فولاد و وزنی مثل آلومینیوم است که به همین علت در صنعت هواپیما ,هلکوپتر سازی و صنایع دریایی از آن استفاده میشود.
و از لحاظ قیمت نیز تیتانیوم سی پی گرید 2 از نقره گرانتر است.

 

 

دستبند مغناطیسی اصل امگا

 
 سوم سنگ های مغناطیسی بکار رفته در دستبند مغناطیسی:

1 - رئل مگنت: بدن ما از جنس خاک و آب است پس هر چه از طبیعت به آن برسد باعث شادی وآرامش بدن میشود. در پشت دستبند مغناطیسی سنگ هایی قرار گرفته که از دل طبیعت و از معدن هایی در کوه های آلمان و کشورهای دیگر برداشت میشود. اسم این مگنت ها رئل مگنت یا آهنربای خالص است و هیچگونه عنصر دیگر و ناخالصی درآنها وجود ندارد.

 
2 - قدرت مگنت ها: طی مراحلی بارهای الکتریکی و مغناطیسی موجود در این مگنت ها تنظیم میشود تا میدان مغناطیسی مفید برای بدن انسان یعنی 3000 تا 3300 گاوس (گاوس واحد سنجش میدان مغناطیسی) به وجود آید.

 
3 - جنس مگنت ها: مگنت های به کار رفته در این دستبندها از جنس "نئودیمیوم" ساخته شده است.

مگنت های نئودیمیوم از کمیاب ترین مگنت های دائم ساخته شده در جهان است. چند گرم از این نوع مگنت میتواند چند هزار برابر وزن خود را بالا ببرند.این نوع مگنت ها سبکترین و قوی ترین نوع بین مگنت هاست و بدون تاریخ انقضاء و مادالعمر است.

 
4 - سنگ ژرمانیوم: از سال 2007 به بعد با تلاش متخصصین و محققین شرکت آمگا برای ارتقاء محصولات مغناطیس درمانی تصمیم گرفته شد که غیر از سنگ مگنت, سنگ ژرمانیوم نیز در دستبند های مغناطیسی سری آیون آمگا استفاده شود.
این دو نوع سنگ مگنت و ژرمانیوم آخرین فناوری محققین مغناطیس درمانی در جهان بوده و تکنولوژی جدیدتری از  دستبند مغناطیسی در دنیا وجود ندارد.

 

 

 

❇️ خواص درمانی ژرمانیوم در بدن

https://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%98%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85


1- تولید ویتامین D و تسریع روند بازسازی سلول ها و بافت ها (زخم)
2-محافظت در برابر سموم و سم زدایی طبیعی؛ تولید بیشتر آنتی اکسیدانی که سبب کاهش درد می گردد.
3-با تولید یا تقویت گلبولهای سفید باعث افزایش قدرت سیستم دفاعی و اعصاب در بدن میشود.
4-افزایش و تنظیم حس جنسی و بیماریها مربوط به آن
 

 ما کلمه دستبند مغناطیسی به انگلیسی (Bracelet magnetic) را در گوگل به انگلیسی برای شما سرچ کرده ایم که شما با مراجعه به آدرس زیر میتوانید به این نکته پی ببرید که دستبند مغناطیسی حتی با جنس استیل و قدرت پایین و ... نیز قیمتی کمتر از 50$ در دنیا وجود ندارد.


پس نتیجه میگیریم قیمت یک دستبند مغناطیسی ساده میبایست با هزینه ی شیپینگ و مالیات و غیره حداقل 3 میلیون تومان باشد و تمام دستبندهای پایین تر از این قیمت تقلبی بوده یا تاثیرات و کیفیت بسیار پایینی دارد.

 

 

 

 تست دستبند های مغناطیسی اصل و تقلبی امگا:

 


نکته ی اول: این دستبندها دارای هیچگونه آرم یا برندی نمی باشد و شرکت تولید کننده ی آنها نامشخص و فاقد آدرس و سایت معتبر می باشند و مشتری نمیتواند به تاریخچه شرکت و مواردی از قبیل: جنس, مدت کارکرد, میزان قدرت و ... محصول به آن پی ببرد.

 
در مقابل تمامی دستبند های شرکت آمگا دارای آرم حک شده ی EAMEGA با فونت خاصی میباشند.

(مطابق شکل)

 دستبند مغناطیسی امول امگا

دستبند مغناطیسی امول

 

 نکته ی دوم: پشت هر دستبند مغناطیسی امول شماره شناسه ی مخصوصی حک شده است.

دستبند مغناطیسی

نکته ی سوم : با توجه به ازدیاد محصولات تقلبی کمپانی آمگا در راستای اطمینان مشتریان خود هم اکنون از هولگرام های متفاوتی استفاده میکند.

خرید و قیمت دستبند

نکته ی چهارم: جعبه های کمپانی امول  آمگا با نام و لوگو مخصوص, بسته به نوع کالا در ابعاد و سایزهای زیر توزیع میگردد. 

قلم نانو امگا

 

گردنبند بایو انرژی اسکالر

 

 

 

قیمت خرید گردنبند مغناطیسی

قیمت تست خرید دستبند امگا امول

 

 

 

 

 شرکت امول

روش شناخت گردنبند اصل بایو انرژی امپندنت کوانتوم اسکالر و قلم اموند امگا

 

 

 

قلم نانو اسکالر امگا

 

هشدار:
تکنولوژی استفاده شده در این محصولات آمایزد فیوژن (اموند و امپندنتبصورت انحصاری توسط کمپانی آمگا اختراع و به ثبت رسید است .

لذا این محصول هیچ نمونه ی مشابه ای در ایران وسراسر جهان حتی با قدرت کمتر یا جنس ارزانتر نیز ندارد.

گردنبند اسکالر اصل بایوانرژی

❌اخیرا مشاهده شده است افراد کلاهبردار نمونه ی تقلبی ساخت چین این محصول را در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی, وبلاگ و سایت ها به فروش میرسانند.

❇️قیمت جهانی گردنبند امپندنت 289$ دلار میباشد.❇️


رنگ مشکی و رزگلد امپندنت که تنها با این مشخصات قابل تایید می باشد.

گردنبند کوانتوم امپندت

 

 رنگ طلایی و نقره ای امپندنت کمپانی باطراحی جدید, که ابتدای شماره شناسه ی با  APG و APS شروع شده و در زیر لوگو آمگا Energized By Aft درج شده است.

 گردنبند بایو انرژی امگا

 

 

 

گردنبند اسکالر

 

 

 

قلم نانو اموند همراه با دفترچه ی راهنما, کارت سرتیفکیت (شناسنامه) کاور چرم یا مخمل و جعبه مخصوص؛ مانند عکس زیر تحویل مشتری گرامی میگردد.

 

قلم نانو  بایو انرژی اسکالر

  

همراه با جعبه و کاور مخصوص کمپانی که آرم کمپانی آمگا بر روی آن حک شده ونیز پکیج آموزشی خلیج پارس تحویل مشتری محترم میگردد.

 

 

 دستبند گردنبند مغناطیسی اصل

لطفا قبل از تماس لینک "پرسش های متداول" را مطالعه نمایید.

 

 http://www.amega.ir/files/GOD/all/%D9%BE%DA%A9%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3.jpg

 

 

سلب مسولیت:تمامی محصولات کمپانی ام ول جایگزینی بعنوان پزشک یا متخصص برای شما نمیباشد و از طب مکمل درمانی استفاده میگردد و بمنظور درمان یا تشخیص یا جلوگیری هیچ گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

:Disclaimer
The statements made here not been evaluated by the Food and Drug Administration. All information, content, and material listed above is for informational purposes only and are not intended to serve as a substitute for the consultation, diagnosis, and/or medical treatment of a qualified physician or healthcare provider
AmWell Products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease and no inference should be made in that regard about any of the information contained herein.

 

بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱ - ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶
7/24 ساعت شبانه روز (حتی تعطیلات) پاسخگو و آماده ارائه مشاوره رایگان خدمت شما عزیزان تلفنی و یا در واتساپ/تلگرام هستیم 😊🙏

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2024
ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید