فیلتر تصفیه آب آمریکایی امواتر
معرفی کمپانی امول امگا و محصولات بایوانرژیک اسکالر نانو - Amega.ir
️ مزایای خاصیت آب مغناطیسی قلیایی برای بدن - Amega.ir
فلاسک سلامتی آمگا AMFLASK - Amega.ir
قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی چیست ام واتر امگا- Amega.ir
قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی| Amega.ir
بهترین دستگاه تصویه آب خانگی امریکایی برند - Amega.ir

فیلتر تصفیه آب آمریکایی امواتر

AMWater amega Filter
۵ از ۵ (۱ رای)
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
47
۱۱,۹۹۷,۷۰۰

معرفی

بهترین خرید قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی امواتر آمگا گلوبال فیلتر AMWater amega Filter قیمت فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی اصلی اورجینال

اما آیا می دانید که در صورت عدم تعویض به موقع فیلترهای دستگاه تصفیه آب علاوه برآسیب رساندن به اجزای دستگاه و تحمیل هزینه های بیشتر؛ در فرآیند تصفیه آب آشامیدنی اختلال ایجاد کرده و منجر به خطر افتادن سلامت شما میشود؟

بررسی تخصصی

بهترین قیمت فیلتر تصفیه آب آمریکایی امواتر

 

 فیلتر دستگاه تصفیه آب آمریکایی امواتر امگا سری جدید (کربن فعال‌شده با نقره)

 فیلتر تصفیه آب امریکایی

 

 مسلم است که هدف اصلی شما از خریداری دستگاه تصفیه آب خانگی، بالا بردن سطح بهداشت و کیفیت آب آشامیدنی خود و خانواده محترمتان بوده است.

 

اما آیا می دانید که در صورت عدم تعویض به موقع فیلترهای دستگاه علاوه برآسیب رساندن به اجزای دستگاه و تحمیل هزینه های بیشتر؛ در فرآیند تصفیه آب آشامیدنی اختلال ایجاد کرده و منجر به خطر افتادن سلامت شما میشود؟

 

 
مواد مضر موجود در آب شهری توسط فیلترها از آب گرفته می شوند، این ذرات در اطراف فیلتر تجمع می کنند و تبدیل به محل مناسبی برای رشد میکروارگانیزم های بیماری زا می گردنند؛ و در واقع خود منشاء ایجاد آلودگی های ثانویه خواهند شد.

این فیلترهای کربنی خاصیت جذب کنندگی خود را از دست داده و اصطلاحا اشباع می شوند.
اشباع شدن فیلترهای کربن فعال، تجمع مواد آلی در این فیلترها را نیز به دنبال دارد.

مواد آلی جذب شده توسط این فیلترها پس از اینکه فیلتر دیگر قادر به جذب کلر نباشد، محیط بسیار مناسبی برای تغذیه و رشد باکتریها، انگلها و سایر میکروارگانیزم ها را فراهم آورده و باعث بوجود آمدن انواع بیماری و مشکلات جدی دربهداشت و سلامت آب میشوند.

 
کارشناسان بهداشت جهانی NSF و WQA تاکید بر تعویض به موقع فیلترها یعنی حدودا هر 1 سال یکبار را توصیه می کنند .

 

 

 قیمت فیلتر تصفیه آب اصل

 

 

❌ برخی از افراد از فیلترهای معمولی رایج بازار برای این دستگاه استفاده میکنند, که میبایست یادآوری کنیم قابلیت انرژی زایی فرآیند آمایزدفیوژن دستگاه امواتر در داخل فیلتر آن میباشد و با این کار دستگاه ویژگی اصلی خودرا ازدست داده است!

 

 


 خواص و ویژگی های متفاوت فیلتر آمریکایی ام واتر:


شرکت آمگاگلوبال با ارایه فیلتر جدید تصفیه آب کار را برای مشتری و استفاده کنندگان بسیار آسان نموده است.


این فیلتر هوشمند دارای 9 لایه میباشد و بر خلاف اکثر دستگاه های تصفیه آب که چند عدد فیلتر را شامل میشود و به غیر از حجم زیاد در دستگاه و اشغال فضای آشپزخانه از لحاظ اقتصادی نیز بسیار گران هستند؛ با کمک محققین و دانشمندان تمامی خواص فیلتر های موجود در بازار را تنها در یک فیلتر جمع آوری نموده است.

 

 

فلیتر ممبرآن

 

 در 2 لایه از فیلتر جدید، از کلسیم مرجانی کاملاً گیاهی استفاده شده است همچنین پتاسیم، آهن و دیگر مواد مفید مورد نیاز بدن انسان را که در اکثر آبهای لوله کشی شهری یافت نمی شود نیز به آب تصفیه شده اضافه میکند.


کربن فعال همراه با نقره و سنگ سرامیکی بیولوژیکی (تورمالین) –  و کلسیم مرجانی (کورال کلسیم)


تورمالین:شناخته شده به عنوان کهربای اصل که بالاترین کریستال انرژی در جهان است.

خواص تورمالین

  

وظیفه فیلترهای کربنی: حذف کلر، گازهای شیمیایی، ناخالصی های آلی، بو و طعم نامطبوع و حشره کش ها از آب آشامیدنی می باشد.


این فیلتر ناخالصی های جامد محلول در آب نظیر: نیترات، فلزات سنگین ( کادمیوم، سرب، جیوه، مس و ... ) آرسنیک، املاح تشکیل دهنده سختی آب و...  را در حد مطلوبی حذف میکند.

 

 

 قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی

توجه داشته باشید عمر قویترین فیلترها در جهان در بهترین حالت 2 سال خواهد بود و همانطور که در ابتدای متن توضیح داده شد بعد از این مدت فیلتر محیطی آلوده برای تولید آبی با انواع باکتری ها و انگل ها خواهد شد, پس ضروریست در اسرع وقت نسبت به تعویض فیلتر دستگاه خود اقدام کنید.

 

 

 

 

بهترین تصفیه آب آمریکایی 

به سفارش تولید اختصاصی در کشور کره جنوبی

 فیلتر تصفیه آب خانگی اصل

 

 

.

.

حتما ببینید:

✅قسمت "رضایت مشتری" نظر و تجربیات جالبی که مشتریان عزیز بعد از استفاده از محصولات آمگا داشتند😍

amega.ir/Customer-Satisfaction

.

.

  مفتخر به کسب 4 گواهینامه ی بین المللی:

 

 http://www.amega.ir/files/GOD/%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B1%20%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D9%87%20%D8%A2%D8%A8%20%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B1/WQA_logo.jpg

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png انجمن کیفیت آب (WQA) یک انجمن صنفی به نمایندگی از جامعه تصفیه اب در ایالات متحده مستقر است . این انجن دارای بیش از 2500 عضو می باشد و در سال 1974 تاسیس گردید.

شرکتهای عضو انجمن متعهد میگردند که تمامی استانداردهای مربوطه را در تجهیزات و دستگاهها تولیدی در بخش مسکونی و تجاری رعایت نمایند . استانداردهای مربوطه در حوزه آب و تجهیزات تصفیه آب از  ANSI , SCC ,NSF می باشد.

چشم انداز WQA بهبود کیفیت آب جهت افزایش کیفیت زندگی از طریق تکنولوژی ها و خدمات پایدار می باشد. دریافت علامت استاندارد WQA مستلزم گذراندن آزمایشهای متعدد در آزمایشگاه های فوق مدرن این سازمان می باشد.

 

 

http://www.amega.ir/files/GOD/%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B1%20%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D9%87%20%D8%A2%D8%A8%20%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B1/Food_and_Drug_Administration_logo.jpg

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png اداره مواد غذایی و دارویی ایالات متحده آمریکا (به انگلیسی: Food and Drug Administration) مشهور به اف‌دی‌اِی (FDA) یکی از نهادهای وابسته به وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده آمریکا می‌باشد.


FDA مسئول حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه از طریق تنظیم و نظارت بر ایمنی است. مدرک FDA یک گواهینامه بین‌المللی است که از طریق سازمان دارو و غذای آمریکا جهت تولیدکنندگان محصولات غذایی، دارویی و پزشکی سر تا سر جهان صادر می‌شود.

این مدرک به منزله به رسمیت شناختن شرکت تولیدکننده توسط FDA، در خصوص بهداشتی بودن و سلامت عمومی محصولات آن شرکت بوده و حکم مجوز ورود محصولات آن شرکت را به آمریکا دارا است.

 

 

http://www.amega.ir/files/GOD/%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B1%20%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D9%87%20%D8%A2%D8%A8%20%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B1/hhs-logo-and-title.jpg

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده آمریکا (HHS) یک سازمان در سطح کابینه در شاخه اجرایی دولت فدرال است.

ماموریت آن این است به منظور ارتقاء و حفاظت از رفاه همه آمریکایی ها با ارائه موثر بهداشتی و خدمات انسانی و پرورش پیشرفت در پزشکی، بهداشت عمومی و خدمات اجتماعی است. 

 

 امگا امول دستبند

 

لطفا قبل از تماس لینک "پرسش های متداول" را مطالعه نمایید.

 

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

۵ از ۵
از مجموع ۱ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
۵.۰

پنج شنبه 24 آذر 1401 ساعت 10:54:38
systeminfo

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
47
۱۱,۹۹۷,۷۰۰
بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶ - ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱
7/24 ساعت شبانه روز (حتی تعطیلات) پاسخگو و آماده ارائه مشاوره رایگان خدمت شما عزیزان تلفنی و یا در واتساپ/تلگرام هستیم 😊🙏

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2024
ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید