Top
قلم اموند پلاس  آمگا AMWandPlus

قلم انرژی اموند پلاس نانو

قلم اسکالر نانو انرژی درمانی اموند پلاس امگا


قیمت: 24000000 تومان
قیمت برای شما: 21900000 تومان

 

  سری جدید اموند پلاس با بسته بندی و کاور جدید همراه یک عدد قلم اموند کلاسیک اسکالر رایگان 😍

 

قلم نانو اسکالر جادویی درمانی

 

  تفاوت قلم اموند پلاس با اموند سرمشکی و کلاسیک:

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png داشتن تمامی مزایا و خواص درمانی قلم های کلاسیک و سرمشکی

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png %30 پودر الماس بیشتر برای تشدید قدرت اسکالر آمایزد

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png استفاده از مواد درجه یک در تولید محصول, برای استفاده ی نامحدود (مادام العمر) در مقابل تمامی خطرات احتمالی و اصطحلاک های جانبی

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png دارای دو سر اضافه دیگر: یک سر برای ماساژ صورت وبدن؛ و دیگری برای طب سوزنی و طب فشاری چینی (Acupressure)

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png به کار بردن یاقوت قرمز اصل بر روی گیره محصول که با انرژی آمایزد 21 روز در خلاء انرژی زایی شده است.

 

 

قلم نانو امگا اسکالر

 

تکنولوژی آمایزد فیوژن چیست؟ Amized Fusion Technology


در بین اجسام سنگ ها و عناصر تک اتمی مانند: الماس, یاقوت, زمزد و غیره ای هستند که خاصیت جذب انرژی را دارند.


فناوری آمایزد فیوژن با یک همجوشی محرمانه 14 عنصر تک اتمی را با یکدیگر پیوند داده و با قدرتی 100 برابر بیشتر بوجود می آورد که باعث میشود شما با قیمت ناچیزی از مزیت سلامتی سنگ های گران قیمت استفاده نمایید.


این فناوری در طول بازه زمانی 25 سال تحقیق به کمک دانشمندان فیزیک کوانتوم و فیزیک هسته ای ایجاد و توسعه یافته و در انحصار کمپانی آمگا به اختراع و ثبت رسیده است.

 
به زبان ساده تکنولوژی آمایزد فیوژن انرژی نقطه ی صفر را به بدن منتقل میکند و باعث افزایش گردش جریان انرژی در بدن شده و یک نظم ساختاری صحیح در بدن انسان ایجاد میکند تا بدن از طریق بالا رفتن سطح انرژی در چاکرا و هاله ی خود بدن؛ خودش را تکمیل و درمان کند.
 

  

تاریخچه ی ساخت قلم های کمپانی آمگا

 کمپانی کار خود را با قلم نانو وند آغاز نموده و سپس در سال 2007 قلم اموند کلاسیک را تولید نموده و در سال 2010 قلم اموند سرمشکی و در نهایت در سال 2012 قلم اموند پلاس به تولید رسید و در آخرین بروزرسانی در سال 2019 با شکل و بسته بندی جدیدی ارائه میگردد.

 

 از لحاظ ساختارفنی با مواد معدنی ویژه و کریستالی که با استفاده از AFT پیوند می خورند تولید شده که باعث تبدیل انرژی کاتالیزوری و ایجاد یک رزونانس دراز مدت میشود. (مادام العمر بودن محصول)

 

 

جنس این محصول از فلز بسیار بادوام استیل (فولاد) ضدزنگ با گرید 316 میباشد.

تشکیل شده از: ترکیب نوعی از کروم 18٪ و 10٪ نیکل

فولاد ضد زنگ 316 نوع استاندارد شده حاوی مولیبدن molybdenum-bearing grade

مقاوم در برابر: خش وخط, شکاف ,کلرید آلوده, آب دریا و بخارات اسید استیک و عرق بدن.

 

 

 

 قلم اسکالر نانو amega

 

 

amwand amega اموندقلم نانو,قیمت قلم آمگا,خرید قلم آمگا اموند,فروش خرید قلم اموند,قلم Amega,قیمت خرید قلم اسکالر,

 

قلم چاکرا انرژی هاله ضد استرس

 

 

ویژگی های اموند پلاس آخرین دستآورد کمپانی آمگا:

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png افزایش تشدید انرژی از اتمها بدلیل بکار بردن پودر الماس، باعث تقویت سلول ها در پاکسازی، دوباره جوان سازی و تجدید حیات تمام بافت ها و سلول های بدن میشود.

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png باعث فعال و متصل شدن تمام مراکز اصلی انرژی (چاکرا) و ایجاد پرانا جریان بهتر انرژی در سراسر بدن میشود.

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png تاثیرگزار در وضعیت ایجاد محیط هموستاز (حالت متعادل بدن)

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png کمک به ترشح صحیح تمام غدد اصلی در بدن که از طریق سیستم غدد درون ریز فعال میشوند

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png همچنین احساساتی مانند حس شهودی, ثبات عاطفی، غریزه جنسی، حافظه, کنترل استرس و توانایی مدیریت را نیز افزایش می دهد.

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png هنگامی که بر روی مواد غذایی و یا پوست و بدن استفاده می شود، باعث انرژی زایی مواد ساختار مولکولی آن ونیز ترمیم و جوان سازی شود.

 

 اموند پلاس یک ابزار حرفه ای مورد استفاده توسط  2،000 متخصص بهداشت و سلامت و درمان حرفه ای، از متخصصان کایروپرکتیک، فیزیوتراپیست ها، طب فشاری چینی و درمانگران ماساژور و غیره در دنیا میباشد.

 

 

توضیحات کامل این تکنولوژی بکار رفته در اموندپلاس

Amega.ir/nano

 

نحوه کارکرد با قلم اموند امگا

amega.ir/products1/nano/amwand

 

 

 

 قلم امگا amega amwand

 

 

 توضیح کوتاه از ویژگی های هر سر قلم اموند پلاس:(به ترتیب عکس زیر)


سر مخصوص ماساژ صورت Facial Tip : استفاده در عضلات صورت و گردن برای  گردش خون بهتر، چین و چروک (لیفتینگ)و ایجاد آرامش عمیق و از بین بردن تنش استرس است.

 

سر همه منظوره All-Purpose Tip : مانند قلم اموند سرمشکی اما با 30% قدرت بیشتر است. استفاده از سر همه منظوره در جهت عقربه های ساعت برای انرژی زایی مواد و کار بر روی مفاصل آسیب دیده و چاکراها و هاله دور بدن.


سر ویژه طب فشاری Acupressure Tip : مورد استفاده برای انرژی نقاط طب سوزنی هستند که از انرژی تخلیه شده به منظور کاستن از ناراحتی در بخش های خاصی از بدن مورد استفاده قرار میگیرد.


ameand amega

همراه با این محصول یک جلسه ی آمورزشی رایگان بصورت تلفنی یا حضوری برای آموزش استفاده ی کامل از هر سه سر این محصول به خریدار تعلق میگیرد.

 

 

با قلم اسکالر پلاس بصورت بسیار تخصصی میتواند روی اندام و چاکرا های بدن کار کنید, این قلم همانند یک دکتر همه کاره عمل میکند و همواره درکنار شماست.

❇️ در مقایسه با قلم های دیگر انرژی اموند پلاس به حدی زیاد و مشهود است, که طبق تجربه افراد که قلم نانو کلاسیک یا سرمشکی را از قبل استفاده  کرده بوداند؛ به محض لمس محصول در دستانشان متوجه انرژی فوق العاده اموند پلاس می شدند. 😍

 

 

نحوه انرژی دهی :قلم اموند را به سمت هدف بگیرید و بین 3 تا 18 بار ( اموند کلاسیک 18دور, اموند سرمشکی 9 دور و اموند پلاس 3 دور ) به صورت ساعت گرد بچرخانید و برای تاثیر بیشتر آن را نزدیک به هدف بگیرید.

 

 

قابل استفاده برای فیزیوتراپ و ارتوپد ها, دکترین طب سوزنی, ماساژورها, مربی های یوگا, انرژی درمانی و غیره (برای اقشار معمولی جامعه پیشنهاد نمیشود)

 

 

 

اندازه ی قلم با بستن بلندترین سری فقط 14 سانتیمتر

 اموند امگا نانو اسکالر

 

 

 

قیمت خرید قلم نانو

 

 

قلم اموند امگا

 

 

 

 

 

 

 

 

کاور جدید اموند پلاس همراه با یک قلم اموند کلاسیک اشانتیون

 

نانو وند میله قلم اسکالر

 

 

 

این محصول با آرم حک شده ی eAMEGA ؛ همراه با دفترچه ی راهنما, کارت سرتیفکیت(شناسنامه) و همراه با پک آموزشی تحویل مشتری گرامی میگردد.

 

 

 

روش شناخت قلم اسکالر نانو اورجینال

 

 

🔶با مراجعه به قسمت زیر اطلاعاتتان را درمورد شناخت قلم اسکالر نانو تکمیل نمایید.

Amega.ir/original

 

 

 

 

لطفا قبل از تماس لینک "پرسش های متداول" را مطالعه نمایید.

 

 

 

 

✅ لینک قلم اموند امگا در سایت رسمی کمپانی امول آمگا:

https://amwellinc.com/Product-Details.aspx?pId=215&pvId=386&product=AMWand-Plus--Multi-Tip-Professional-Energy-Healing-Tool-with-AMwand-Classic---FREE-(Worth-USD149)---P&pCount=1

 

خرید با دلار:قیمت جهانی این محصول 698 دلار آمریکا میباشد.

❇️ شما میتوانید به جای پرداخت ریالی؛ بصورت اسکناس یا تتر دلار را پرداخت و محصول را تهییه کنید.

 

 

نظرات کاربران

نظر بدهید