گوشواره لاغری مغناطیسی

گوشواره لاغری مغناطیسی

Titanium ION Pendant & Earring Set
۵ از ۵ (۱ رای)
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1090
۷,۴۹۷,۰۰۰

معرفی

خرید دستبند لاغری چیست لاغری مغناطیسی گوشواره لاغری چیست چسب مغناطیسی این گوشواره با استفاده از مگنت یا مغناطیس درمانی روی مرکز تنظیم اشتها در هیپوتالاموس مغز اثر می‌گذارد و اشتها را کم دستبند (لاغری) می‌کند.قیمت عوارض گوشواره لاغری فروش ناف چسب گوش مغناطیسی مگنت سوزنی طب آهنربایی مردانه پسرانه

دستبند و گوشواره لاغری

بررسی تخصصی

قیمت خرید دستبند لاغری چیست گوشواره لاغری فروش ناف چسب گوش مغناطیسی مگنت

گوشواره لاغری مغناطیسی چیست ؟

این گوشواره روی مرکز تنظیم اشتها در هیپوتالاموس مغز اثر می‌گذارد و اشتها را کم و در نتیجه لاغر می‌کند.

همان طور که می‌دانید هیپوتالاموس کار کنترل و تنظیم درجه حرارت بدن، تعادل آب، فعالیت غده هیپوفیز و ترشحات معده را به عهده دارد.

گوشواره لاغری مغناطیسی

.

هیپوتالاموس درواقع یک دستگاه کنترل‌کنندهٔ بدن است. این بخش از مغز با تأثیری که بر هیپوفیز می‌گذارد، فعالیت بسیاری از غده‌های بدن مثل پانکراس (لوزالمعده)، تیروئید و … را کنترل می‌کند.

این عمل از طریق ترشح دونوع هورمون به نام‌های آزادکننده و مهارکننده می‌باشد (گوشواره لاغری مغناطیسی مگنت) که نوع اول ترشحات هیپوفیز را زیادتر و نوع دوم آن را کمتر می‌کند.

علاوه بر آن هیپوتالاموس دمای بدن، گرسنگی، تشنگی و چرخه زمانی بدن را تنظیم می‌کند.

.

به‌طور کلی هیپوتالاموس مرکز اعمال غریزی است، مانند احساس گرسنگی، سیری، تشنگی، تنظیم دمای بدن، تنظیم فشار خون، رفتارهای هیجانی مثل خشم و ترس و اضطراب و نیز عاطفه. نیز باعث ترشح هورمون رشد -که باعث رشد استخوان می‌گردد.

منبع ویکیپدیا

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%DB%8C%D9%BE%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B3

ویژگی های گوشواره مغناطیسی: از تیتانیوم CP از نوع گرید 2 می باشد در این نوع گرید تیتانیوم به علت فشرده شدن زیاد, اکسیژنی در بین مولکول های آن قرار نگرفته است؛ از این رو هیجگونه فعل و انفعالات شمیایی در آن صورت نمیگیرد و میزان آلرژی و حساسیت این نوع گرید تیتانیوم به 0% رسیده است و این فلز در ساخت وسایل جراحی و دندان پزشکی استفاده میشود .

همچنین از لحاظ استحکام مانند فولاد بوده در مقابل ضربه, خش و مواد شوینده کاملا مقاوم است و از لحاظ وزن سبکی آلومینیوم را داراست و از لحاظ قیمت نیز تیتانیوم سی پی گرید 2 از نقره گرانتر است.

 گوشواره لاغری مغناطیسی

 

مغناطیس درمانی چیست؟


 
میدان مغناطیسی زمین: ما روی یک میدان مغناطیسی بزرگ به نام کره زمین زندگی می کنیم. تمام موجودات در طول میلیون ها سال تحت تاثیر این میدان رشد و تکامل پیدا کرده اند.

بدن انسان هم به زبان ساده یک میدان مغناطیسی کوچک است و از ارتباط میدان بدنمان با زمین انرژی بسیاری از فعالیت های حیاتی بدن ما تامین میشود.


این فعالیت ها شامل کلیه فعل و انفعالات داخلی بدن از جمله متابولیسم, گردش خون و بسیاری از فعالیت های مهم دیگر است.

 

گوشواره لاغری مگنت

استفاده از مغناطیس درمانی یا آهنریا به عنوان یک طب درمانی از قرن ها پیش مورد توجه بشر بوده است.

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngارسطو 300 سال قبل از میلاد مسیح از کاربرد مغناطیس برای درمان صحبت کرده است.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png200 سال قبل از میلاد مسیح فیزیکدانان یونانی در می یابد استفاده از آهنربا در کاهش دردهای موضعی بر روی مفاصل بدن تاثیر مثبتی دارد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png70 سال پیش از میلاد ملکه زیبای رم باستان کلِئوپاترا برای حفظ زیبایی خود روی پیشانی یک تکه آهنربا مانند جواهر آویزان میکرد و راز زیبایی خود را در آن می دانست .

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر ایران نیز حکیم ابو علی سینا از آهنربا در درمان بیماری هایی مانند زانو درد استفاده می نمود. کهربا و سنگ درمانی میتواند به نوعی پیشینه این درمان باشد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر قرن 15 و 16 میلادی دانشمندان و دکتران اروپایی کتابهای متعددی درمورد مغناطیس درمانی نوشته اند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر قرن 16 پاراسلوس از مگنت برای درمان انواع بیماری ها استفاده کرد و از همه مهمتر در سال 1970 زمانی که پروفسور دیوروس متوجه شد مغناطیس میتواند سلول های سرطانی را در حیوانات بکشد، استفاده از مگنت به شکل مدرن کنونی آغاز شد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngفارادی دانشمند انگلیسی، آمپر فیزیکدان فرانسوی و لوئیس پاستور هم در مورد تاثیرات مغناطیس درمانی تحقیق بسیاری کرده اند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر سال 1954 لنیس پاولینگ جایزه نوبل را در شیمی به خاطر کشف ویژگیها و تاثیرات مفید مغناطیس درمانی روی هموگلوبین خون در بدن دریافت کرد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر سال 1996 اولین کنگره جهانی در مورد مغناطیس درمانی در انجمن پزشکی در لندن برگزار شد.

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngمحققین بسیاری با به کارگیری داروها و عوامل مداخله گر فیزیکی سعی در تسهیل روند ترمیم بافتی نموده اند دراین راستا استفاده از میدان مغناطیسی از سال 1979 به تصویب انجمن غذا ودارویی آمریکا رسید امروزه بالغ بر 173 میلیون دلار سالانه در آمریکا هزینه خرید ادوات مغناطیسی می شود.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر اروپا از مغناطیس درمانی برای صنایع مختلف از جمله کشاورزی و باغداری استفاده می شود به این صورت که میوه ها و سبزی ها با نام (بایو مگنت) که توسط آبهای مغناطیسی آبیاری شده و تحت تاثیر این نیرو رشد میکنند این محصولات در آلمان یا استرالیا به علت مغذی تر بودن و اثرات مثبت آن گران تر از نوع معمولی بفروش میرسند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngاستفاده از طب مغناطیسی در کشاورزی باعث 50 تا 100 درصد رشد بیشتر میوه ها و سبزی ها و طعم عالی شده و در دامداری باعث افزایش شیر دهی گاو ها شده است. 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png و هزاران مورد دیگر....

 

استفاده از مغناطیس درمانی امروزه یک صنعت بزرگ در اروپا و آمریکا تبدیل شده است و سال هاست در کشورهای آسیای شرقی مانند ژاپن, مالزی, سنگاپور, تایلند و ... به طور گسترده مصرف و صادر میگردد.

 

 

 

همانطور که مشاهده می فرمایید در حال حاضر نیز کتاب های متنوعی از طریق دکتر های مغناطیس درمانی در کشورمان به زبان فارسی به چاپ رسیده است و این نوع درمان روز به روز در حال گسترش و شکوفایی می باشد.


گوشواره مغناطیس درمانی

  

فواید و مزایا گوشواره و آویز مغناطیسی :

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png بالا بردن سطح انرژی و شادابی روزانه و کیفیت خواب بهتر

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png تسکین دهنده اعصاب و آرامش بخش (عدم استرس, اضطراب و دلشوره بی مورد) میگرن وسردرد های عصبی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png بسیار موثر در جهت تعادل فشار خون و کم خونی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png افزایش درک ذهنی و تمرکز ذهن و فکر (عدم حواس پرتی)

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png ایجاد یک گارد محافظ در برابر امواج مضر الکترومغناطیسی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png به دلیل تنظیم صحیح گردش خون در بیماری های خونی بسیار موثر است (کاهش کلسترول, تری گلیسرید, اوره, چربی و...)

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png کمک به حرکت و دفع سنگ کلیه و مشکلات گوارشی

 شرکت امول آمگا با بیش از بیست هشت سال سابقه دارای مجوز ثبت از کشورهای مختلف دنیا: آمریکا, کانادا, بریتانیا, استرلیا و ...صادر کننده به 151 کشور جهان و هفده دفتر رسمی در کشورهای فوق میباشد.

سایت رسمی کمپانی:

https://amwellinc.com

.

.

آهنرباهای بکار رفته در آویز مغناطیسی امول آمگا چهار ویژگی مهم دارند:

 

1 از جنس رئل مگنت می باشند.

2 قدرت مگنت ها 3000 گاوس است.

3 مگنت ها از گرانترین نوع آن یعنی نئودیمیوم تهییه شده است.

4 در کنار مگنت از سنگ دیگری با نام ژرمانیوم نیز استفاده می شود.

 


1 - رئل مگنت: بدن ما از جنس خاک و آب است پس هر چه از طبیعت به آن برسد باعث شادی وآرامش بدن میشود. در پشت دستبندهای مغناطیسی سنگ هایی قرار گرفته که از دل طبیعت و از معدن هایی در کوه های آلمان و کشورهای دیگر برداشت میشود. اسم این مگنت ها رئل مگنت یا آهنربای خالص است و هیچگونه عنصر دیگر و ناخالصی درآنها وجود ندارد.

این نوع مگنت سفید بوده و با آهنرباهای معمولی مشکی بازار بسیار متفاوت است زیرا آنها تکه آهنی هستند که با روش القای مصنوعی الکترونیکی به آهنربا تبدیل شدند. (آزمایش بارور کردن میخ در کتاب علوم ابتدایی)

 
2 - قدرت مگنت ها: طی مراحلی بارهای الکتریکی و مغناطیسی موجود در این مگنت ها تنظیم میشود تا میدان مغناطیسی مفید برای بدن انسان یعنی 3000 تا 3300 گاوس (گاوس واحد سنجش میدان مغناطیسی) به وجود آید.

 
3 - جنس مگنت ها: مگنت های به کار رفته در این محصولات از جنس "نئودیمیوم" ساخته شده است.

مگنت های نئودیمیوم از کمیاب ترین مگنت های دائم ساخته شده در جهان است. چند گرم از این نوع مگنت میتواند چند هزار برابر وزن خود را بالا ببرند.

این نوع مگنت ها سبکترین و قوی ترین نوع بین مگنت هاست و بدون تاریخ انقضاء و مادالعمر است.

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D9%87%D9%86%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C_%D9%86%D8%A6%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%88%D9%85


 
4 - ژرمانیوم: از سال 2007 به بعد با تلاش متخصصین و محققین کمپانی آمگا برای ارتقاء محصولات مغناطیس درمانی تصمیم گرفته شد که غیر از سنگ مگنت, سنگ ژرمانیوم نیز در سری آیون آمگا استفاده شود.

 https://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%98%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85

.

❇️ خواص درمانی ژرمانیوم در بدن


1- تولید ویتامین D و تسریع روند بازسازی سلول ها و بافت ها (زخم)
2-محافظت در برابر سموم و سم زدایی طبیعی؛ تولید بیشتر آنتی اکسیدانی که سبب کاهش درد می گردد.
3-با تولید یا تقویت گلبولهای سفید باعث افزایش قدرت سیستم دفاعی و اعصاب در بدن میشود.
4-افزایش و تنظیم حس جنسی و بیماریها مربوط به آن

خرید چسب لاغری مغناطیسی

.

.

حتما ببینید:

✅قسمت "رضایت مشتری" نظر و تجربیات جالبی که مشتریان عزیز بعد از استفاده از محصولات آمگا داشتند😍

amega.ir/Customer-Satisfaction

.

.

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png با استفاده از گوشواره و آویز مغناطیسی میتوانید روی مزایای درمانی زیر حساب کنید:

گردش خون را افزایش می دهد.
سطح اکسیژن را بالا می برد.
متابولیسم سلول های بدن را تسریع می کند.
یون های مثبت و منفی بدن را تنظیم می کند.
سموم مضر را از بین می برد.
درد مفاصل و عضلات را تسکین می دهد.
استرس فیزیکی، اسپاسم، گرفتگی یا ناراحتی را کاهش می دهد.
خواب با کیفیت را ترویج می کند.
سطح گرمای بدن را متعادل می کند.
مقابله با یون های مثبت مضر تولید شده توسط وسایل الکتریکی (مانند تلفن همراه، کامپیوتر، تلویزیون) و زباله های صنعتی EMF.

.

.

جلوگری امواج مغناطیس

 

شما برای موبایل خود یک محافظ قاب یا کاور گلس تهیه میکنید تا آسیب نبیند ولی برای بدن خود که بسیار با ارزش است چه می کنید؟

 

 

 بدن ما در میان بمباران امواج وسایل برقی مضر قرار دارد و میبایست برای بدنمان نیز یک کاور در نظر بگیریم.

به محض استفاده از آویز مغناطیسی 3000 گاوسِ موجود در آن از ورود امواج مضر برقی مانند: موبایل، دکل های مخابرات و برق فشار قوی، پارازیت های ماهواره ای و... به بدن شما جلوگیری میکند.

 

 

گوشواره مغناطیسی مضرات


 

 
سوال متداول: تاثیر و خاصیت گوشواره مغناطیسی و واقعیت این مطالب چند روز یا چند ماه بعد از استفاده آن معلوم میشود؟


جواب: تمامی محصولات آمگا تست ها و آزمایشهای فیزیکی در لحظه ای دارد که ایمان و اطمینان از تاثیر محصول را بلا فاصله بعد از استفاده به شما نشان می دهد؛ بدیهی است در صورت استفاده طولانی مدت بمراتب اثرات بهبودی را در انواع بیماری هایتان به وضوح احساس خواهید کرد 😊

 

 

❇️ مشاهده تمامی ویدیوهای تست محصولات  مغناطیسی 

Amega.ir/Videos

 

 

 

 

 آیا استفاده از گوشواره مغناطیسی برای لاغری عوارض دارد؟

فقط  افراد زیر باید با مشاوره پزشک از محصولات مغناطیسی استفاده کنند و برای عام جامعه هیچ گونه عوارضی ندارد:


1- خانمهای باردار  2- کسانی که از باطری قلبی یا پمپ انسولین استفاده میکنند 3- افرادی که به تازگی عمل باز رگ انجام داه اند 5- مبتلایان به تومورهای سرطانی

 


ست آویز و گوشواره تیتانیوم ION

طول

9.5 اینچ

قطر آویز

3.5 سانتی متر / 1.4 اینچ

نوع گوشواره

STUD - 1.8 سانتی متر / 0.7 اینچ

.

 

✅ لینک گوشواره لاغری مغناطیسی در سایت رسمی کمپانی امول آمگا:

https://amwellinc.com/Product-Details/TURIES-Silver-Black-ION-Set---I/267-498-4

.

خرید با دلار: قیمت جهانی این محصول 119 دلار آمریکا میباشد.

❇️ شما میتوانید به جای پرداخت ریالی؛ بصورت اسکناس یا تتر دلار را پرداخت و محصول را تهییه کنید.

TRC20:

TNHtHkR6PzEcHrEzAyL61vikBHGqnhu5Fy

BEP20 & Polygon:

0xd9B9d37560c33399119a723d9d354D0Ecf7A4d35

 http://www.amega.ir/files/GOD/all/%D9%BE%DA%A9%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3.jpg

 

لطفا قبل از تماس لینک "پرسش های متداول" را مطالعه نمایید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

۵ از ۵
از مجموع ۱ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
۵.۰

سه شنبه 16 خرداد 1402 ساعت 23:05:35
systeminfo

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1090
۷,۴۹۷,۰۰۰
بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱ - ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶
7/24 ساعت شبانه روز (حتی تعطیلات) پاسخگو و آماده ارائه مشاوره رایگان خدمت شما عزیزان تلفنی و یا در واتساپ/تلگرام هستیم 😊🙏

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2024
ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید