انگشتر مغناطیسی
انگشتر مغناطیسی

انگشتر مغناطیسی Silver

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
38

ناموجود

معرفی

انگشتر مغناطیسی

بررسی تخصصی

خرید گوی مغناطیسی جادویی,انگشتر حلقه مغناطیس درمانی محصولات مغناطیس درمانی,انگشتر مغناطیسی,

 

حلقه و انگشتر مغناطیسی امگا

 

همه ی ما در طول روز با انگشت های خود فعالیت های زیادی را انجام میدهیم, از این رو مچ دست و انگشتانمان در معرض خطر جراحت و آسیب های زیادی مانند: شکستگی استخوان ، دررفتگی رباط و تاندون ,مشکلات در مفاصل,آسیب و مشکلات عصب و..قرار دارد

 

 این انگشتر مغناطیسی را می توان بر روی هر انگشت  که دچار ضرب دیدگی یا جراحت شده است استفاده نمود, این کار باعث تسکین درد و ترمیم سریعتر انگشت یا دست آسیب دیده میشود.اگر شغل شما نیز با انگشتهایتان مرتبت است مانند کار زیاد و مدام با کامپیوتر, انواغ طراحی و نقاشی, تایپیست یا آرایشگری و هر شغلی که در درجه اول انگشت های شما بیشترین فعالیت شغلی شما را در بدن تشکیل میدهد, استفاده از این محصول حتما توصیه میگردد.

 

همچنین بسیار مناسب برای مبتلایان به بیماری آرتریت ورم و التهاب مفاصل میباشد چرا که با گردش خون بهتر در دست ها و انگشتان تا حد زیادی از روند رشد بیماری جلوگیری و با استفاده متداوم بهبود می بخشد.

 

 دستبند مغناطیسی سلامت و مغناطیس درمانی چیست ؟

 

 

 

چاکراهای انرژی و چاکرای دست:

 وظایف چاکرا رساندن انرژی به سلول های بدن است .همچنین نیروگاه‌هایی هستند که انرژی حیاتی را برای اعضای حیاتی و اصلی تامین می‌کنند. اگر این نیروگاهها به خوبی کار نکنند اعضای حیاتی ضعیف یا بیمار می‌شوند، زیرا برای درست کارکردن، انرژی حیاتی کافی ندارند.

 

1 جذب، گوارش و توزیع پرانا (انرژی حیاتی) در بخش‌های مختلف بدن بر عهده آنهاست.

2 کنترل، تقویت و مسئولیت درست کار کردن کالبد جسمانی و اعضای مختلف آن را برعهده دارند. غدد درون ریز به وسیله بعضی از چاکراهای اصلی تنظیم می‌شوند و انرژی می‌گیرند. با کنترل و دستکاری چاکراهای اصلی می‌توان غدد درون ریز را تحریک یا مهار کرد. تعداد زیادی از ناخوشی‌ها، تا حدودی ناشی از خوب کار نکردن چاکراها هستند.

3 بعضی از چاکراها مراکز استعدادهای روانی هستند. فعال سازی چاکراهای خاص ممکن است باعث توسعه یافتن استعدادهای روانی خاص شود. برای مثال چاکراهای کف دست برای فعال کردن، آسانترین و امن ترین چاکراها هستند. با فعال کردن چاکراهایی که در مرکز کف دستها قرار دارند فرد می‌تواند توانایی خود را در احساس کردن انرژی‌های لطیف، هاله درونی، هاله تندرستی و هاله بیرونی توسعه دهد. این کار با تمرکز کردن به سادگی انجام می‌شود.

 

منبع:

https://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%86%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7

 

انگشتر حلقه مغناطیسی با در نظر گرفتن حرکت خون و انرژی در چاکرای دست اگر به درستی و در قسمت مناسب دست استفاده شود می تواند در کاهش اشتها ودرنهایت کم کردن اضافه ی وزن افراد کمک کند.

 

 

http://shapf.ir/files/GOD/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C.jpghttp://shapf.ir/files/GOD/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C/%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C.jpg

 

 

 

 

کاهش چربی صورت و گردن - انگشت شست.

 

کاهش چربی بازو - انگشت اشاره.

 

کاهش چربی از معده و کمر - انگشت وسط.

 

کاهش چربی شکم و باسن - انگشت حلقه.

 

کاهش چربی ران - انگشت کوچک.

 

استفاده برای افراد لاغر یا نرمال تاثیری ندارد

 http://shapf.ir/files/GOD/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D8%B1%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C.gif

 

محصولات شرکت آمگاگلوبال Amega Global با بیش از بیست پنج سال سابقه، دارای مجوز ثبت از کشورهای مختلف دنیا از جمله آمریکا, بریتانیا, استرلیا, کانادا, دبی و ...
صادر کننده به 150 کشور جهان وهفده دفتر رسمی در کشورهای فوق با شعار سلامتی, ثروت ,شادکامی آماده ارائه بهترین خدمات به شمامشتریان عزیز میباشد.
یکی از محصولات این شرکت که در ایران هم اکنون موجود است انگشتر مغناطیسی است

 جنس این حلقه مغناطیسی دارای ویژگی های زیر می باشد:

از تیتانیوم CP از نوع گرید 2 می باشد در این نوع گرید تیتانیوم به علت فشرده شدن زیاد, اکسیژنی در بین مولکول های آن قرار نگرفته است؛ از این رو هیجگونه فعل و انفعالات شمیایی در آن صورت نمیگیرد و میزان آلرژی و حساسیت این نوع گرید تیتانیوم به 0% رسیده است و این فلز در ساخت وسایل جراحی و دندان پزشکی استفاده میشود .

همچنین از لحاظ استحکام مانند فولاد بوده در مقابل ضربه, خش و مواد شوینده کاملا مقاوم است و از لحاظ وزن سبکی آلومینیوم را داراست و از لحاظ قیمت نیز تیتانیوم سی پی گرید 2 از نقره گرانتر است.

  

مغناطیس درمانی چیست؟


 
میدان مغناطیسی زمین: ما روی یک میدان مغناطیسی بزرگ به نام کره زمین زندگی می کنیم. تمام موجودات در طول میلیون ها سال تحت تاثیر این میدان رشد و تکامل پیدا کرده اند.

بدن ما هم به زبان ساده یک میدان مغناطیسی کوچک است و از ارتباط میدان بدنمان با زمین انرژی بسیاری از فعالیت های حیاتی بدن ما تامین میشود.


این فعالیت ها شامل کلیه فعل و انفعالات داخلی بدن از جمله متابولیسم, گردش خون و بسیاری از فعالیت های مهم دیگر است.

بنابراین هرگونه اختلال در تاثیرگذاری این میدان روی بدن باعث ایجاد اختلال در این فعل و انفعالات میشود که در کوتاه مدت باعث ایجاد عوارض متعددی مثل کوفتگی و درد مفاصل و در دراز مدت باعث بروز مشکلات و بیماری های جدی تر میشود.

 

فروش مغناطیس درمانی مگنت تراپی

استفاده از مغناطیس درمانی یا آهنریا به عنوان یک طب درمانی از قرن ها پیش مورد توجه بشر بوده است

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngارسطو 300 سال قبل از میلاد مسیح از کاربرد مغناطیس برای درمان صحبت کرده است.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدویست سال قبل از میلاد مسیح فیزیکدانان یونانی در می یابد استفاده از آهنربا در کاهش دردهای موضعی بر روی مفاصل بدن تاثیر مثبتی دارد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngهفتاد سال پیش از میلاد ملکه زیبای رم باستان کلِئوپاترا برای حفظ زیبایی خود روی پیشانی یک تکه آهنربا مانند جواهر آویزان میکرد و راز زیبایی خود را در آن می دانست .

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر ایران نیز حکیم ابو علی سینا از آهنربا در درمان بیماری هایی مانند زانو درد استفاده می نمود. کهربا و سنگ درمانی میتواند به نوعی پیشینه این درمان باشد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر قرن 15 و 16 میلادی دانشمندان و دکتران اروپایی کتابهای متعددی درمورد مغناطیس درمانی نوشته اند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر قرن 16 پاراسلوس از مگنت برای درمان انواع بیماری ها استفاده کرد و از همه مهمتر در سال 1970 زمانی که پروفسور دیوروس متوجه شد مغناطیس میتواند سلول های سرطانی را در حیوانات بکشد، استفاده از مگنت به شکل مدرن کنونی آغاز شد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngفارادی دانشمند انگلیسی، آمپر فیزیکدان فرانسوی و لوئیس پاستور هم در مورد تاثیرات مغناطیس درمانی تحقیق بسیاری کرده اند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر سال 1954 لنیس پاولینگ جایزه نوبل را در شیمی به خاطر کشف ویژگیها و تاثیرات مفید مغناطیس درمانی روی هموگلوبین خون در بدن دریافت کرد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر سال 1996 اولین کنگره جهانی در مورد مغناطیس درمانی در انجمن پزشکی در لندن برگزار شد.

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngمحققین بسیاری با به کارگیری داروها و عوامل مداخله گر فیزیکی سعی در تسهیل روند ترمیم بافتی نموده اند دراین راستا استفاده از میدان مغناطیسی از سال 1979 به تصویب انجمن غذا ودارویی آمریکا رسید امروزه بالغ بر 173 میلیون دلار سالانه در آمریکا هزینه خرید ادوات مغناطیسی می شود.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر اروپا از مغناطیس درمانی برای صنایع مختلف از جمله کشاورزی و باغداری استفاده می شود به این صورت که میوه ها و سبزی ها با نام (بایو مگنت) که توسط آبهای مغناطیسی آبیاری شده و تحت تاثیر این نیرو رشد میکنند این محصولات در آلمان یا استرالیا به علت مغذی تر بودن و اثرات مثبت آن گران تر از نوع معمولی بفروش میرسند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngاستفاده از طب مغناطیسی در کشاورزی باعث 50 تا 100 درصد رشد بیشتر میوه ها و سبزی ها و طعم عالی شده و در دامداری باعث افزایش شیر دهی گاو ها شده است. 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png و هزارتن مورد دیگر....

 

استفاده از مغناطیس درمانی امروزه یک صنعت بزرگ در اروپا و آمریکا تبدیل شده است و سال هاست در کشورهای آسیای شرقی مانند ژاپن, مالزی, سنگاپور, تایلند و ... به طور گسترده مصرف و صادر میگردد.

 

 

 

همانطور که مشاهده می فرمایید در حال حاضر نیز کتاب های متنوعی از طریق دکتر های مغناطیس درمانی در کشورمان به زبان فارسی به چاپ رسیده است و این نوع درمان روز به روز در حال گسترش و شکوفایی می باشد.
مغناطیس درمانی

  

در قسمت مغناطیس درمانی چندین تحقیق و آزمایشات از کشورهای گوناگون را برای ایمان بیشتر در مورد مغناطیس یا مگنت و آهنربا درمانی به صورت تصادفی برای شما انتخاب کرده ایم.

amega.ir/Magnetictherapy

 

 

 

 

فواید و خواص محصول مغناطیسی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png بالا بردن سطح انرژی و شادابی روزانه و کیفیت خواب بهتر

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png تسکین دهنده اعصاب و آرامش بخش (عدم استرس اضطراب و دلشوره بی مورد) میگرن وسردرد های عصبی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png بسیار موثر در جهت تعادل فشار خون و کم خونی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png افزایش درک ذهنی و تمرکز ذهن و فکر

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png ایجاد یک گارد محافظ در برابر امواج مضر الکترومغناطیسی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png به دلیل تنظیم صحیح گردش خون در بیماری های خونی بسیار موثر است (کاهش کلسترول, تری گلیسرید, اوره, چربی و...)

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png کمک به حرکت و دفع سنگ کلیه و مشکلات گوارشی

 

 

 


 

🔶با مراجعه به قسمت زیر اطلاعاتتان را درمورد شناخت محصولات مغناطیسی اصل تکمیل نمایید.

Amega.ir/original

 

 

 


مغناطیس درمانی مزایا و مفاید بسیاری را داراست و در درمان بیماریها و  زیر بسیار موثر است:

کاهش کلسترول، تلیگریسین، اوره و چربی

تنظیم فشار خون

بهبود سریعتر شکستگی استخوان ها و ترمیم سریعتر زخم در بدن

حرکت ودفع شدن سنگ کلیه

تاثیر و کاهش دردهای مختلف عضلانی و مفاصل و ماهیچه ای

تنظیم قند خون (دیابت)

استرس و عصبانیت، دلشوره بی دلیل و اضطراب، میگرن وسردرد های عصبی 

بد خوابی، بی خوابی وپر خوابی 

مشکلات گوارشی ویبوست

 

 


 

لطفا قبل از تماس لینک "پرسش های متداول" را مطالعه نمایید.

 

 

  

  

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
38
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید