بایو مغناطیس مگنت تراپی چیست آهنربا درمانی اموزش تست کتاب نظر افسردگی دیسک کمر گذاشتن آهنربا روی سر|درمان مانتیسمی

مغناطیس درمانی (مگنت تراپی) و درمان مانتیسمی 

بایو مگنت تراپی آهنربا


گذاشتن آهنربا روی سر مغناطیس مگنت تراپی چیست آهنربا درمانی نظر افسردگی دیسک کمر سر

مغناطیس درمانی (مگنت تراپی) چیست و درمان مانتیسمی 

مغناطیس درمانی مگنت تراپی

 


خاصیت مغناطیسی را مردم از زمان های قدیم می شناختند ولی به مرور زمان آن را به فراموشی سپردند!

بر اساس تحقیقات به عمل آمده مصریان قدیم از خاصیت آهنربایی در ساخت اهرام استفاده کردند تا بدین طریق از فاسد شدن اجساد در داخل اهرام جلوگیری کنند.

میدان مغناطیسی در همه عالم وجود دارد، خورشید و تمام ستاره ها و سیارات این خاصیت مغناطیسی را دارند و می توانند تا کیلومترها فراتر از خود آنرا گسترش داده و بر روی اجرام آسمانی دیگر تأثیر بگذارند.

زمین نیز از این قاعده مستثنی نبوده و مدام تحت تأثیر نیروی جاذبۀ ماه و خورشید و سایر اجرام آسمانی قرار می گیرد، زمین خود یک آهنربای بزرگ محسوب می شود و با داشتن قطبین شمال و جنوب و نیروی مغناطیسی اش بر روی تمام موجودات زندۀ  روی خود تأثیر می گذارد.


بدن انسان نیز خاصیت مغناطیسی دارد، به همین علت همۀ موجودات زنده رابطۀ محکمی با زمین دارند، به همین خاطر وقتی به هنگام خستگی با پای برهنه روی چمن یا زمین راه میرویم احساس شادابی می کنیم .

اگر در موقع خواب سر به سمت شمال و پاها به سمت جنوب باشد خواب راحت تری خواهیم داشت ولی اخیرا ثابت شده است که اگر در موقع خواب رو به شرق بخوابید خیلی بهتر خواهد بود زیرا میدان مغناطیسی خورشید هزار برابرزمین است و تغییرات در میدان مغناطیسی آن مستقیما بر روی زمین و موجودات آن تأثیر می گذارد.

ماه نیز مانند خورشید میدان مغناطیسی دارد که بر روی زمین و موجودات آن تأثیر گذاشته بطوریکه در موقع ماه  کامل، بیماران روانی دچار تحریک و برانگیختگی شدید می شوند.

دربعضی از آیینهای سری در این شب مراسم خاصی را برگزار می کردند و معتقد بودند که می توانند انرژی ماه را در مدار خاصی هدایت نمایند. تمام آهنرباها دو قطب دارند قطب شمال و قطب جنوب. این دو قطب بطور قراردادی با قطبین مغناطیسی زمین هم جهت هستند.در نظام مغناطیسی، دو قطب ناهمنام یکدیگر را جذب و قطبین همنام یکدیگر را دفع می کنند. خطوط مغناطیسی که در اطراف یک آهنربا  قرار دارد میدان مغناطیسی آهنربا نامیده می شود.

وسعت میدان مغناطیسی بستگی به قدرت آهنربا دارد. آهنرباهای قوی برای اعضای قوی مانند دستها ، پشت، شانه ها، شکم، مفاصل و آهنرباهایی با قدرت کم یا متوسط برای اعضای ضعیف به کار می روند مانند گوشها، چشمها، بینی، گلو و همچنین کودکان و نوزادان را با این نوع آهنرباها درمان می کنند.

آب مغناطیسی و قدرست شفا بخشی:

وقتی آب در میدان مغناطیسی قرار می گیرد بسیاری از خواص آن از جمله غلظت، دما، توانایی جریان الکتریسیته، کشش سطحی,و...تغییر می یابد.

یکی دیگر از کاربردهای آهنربا برای تولید آب مغناطیسی شده می باشد، برای تهیۀ آن کافی است که یک لیوان یا بطری شیشه ای را روی یک آهنربای صاف به مدت 8 ساعت قرار دهیم، برای تولید آب مغناطیسی قطب جنوب لازم است که قطب جنوب آهنربا را زیر بطری قرار داده و برای تولید آب مغناطیسی با قطب شمال، قطب شمال آهنربا را زیر بطری قرار می دهیم.

 

 

 مقاله ی کامل درمورد آب مغناطیس:  

تهیه ساخت و خواص آب مغناطیسی چیست

http://amega.ir/Magnetic-water


 

اگر هر دو نوع آب را با نسبت مساوی در ظرف دیگری مخلوط کنیم آب مغناطیسی با هر دو قطب بدست می آید. مقدار مصرف آب مغناطیسی در بزرگسالان دو تا سه بار و برای کودکان بر مبنای سنشان مقدار کمتری در روز مورد نیاز است.

استفاده از آب مغناطیسی شده با قطب شمال فعالیت باکتریها را کند می کند و بر عکس استفاده از آب مغناطیسی با قطب جنوب فعالیت باکتریها را افزایش می دهد. بنابراین در بیماری های عفونی نباید از آب مغناطیسی شدۀ قطب جنوب استفاده  نمود.

استفاده از آهنربا و آب مغاطیسی در طول درمان نتایچ ثمربخشی به همراه خواهد داشت و مدت درمان بستگی به نوع بیماری و مدت زمان ابتلا به بیماری دارد.

میدان مغناطیسی بر ترکیبات یونی خون اثر میگذارد و ایجاد لخته های خونی را کاهش و جریان خون در رگها را روانتر کرده، تعداد گلبولهای خون را افزایش داده و تعداد ذرات کلسترول و کلسیم را در خون کاهش می دهد که این شرایط برای سلامتی فرد ایده آل خواهد بود 😊

نکتۀ حائز اهمیت اینست که ، این یک روش درمانی مکمل است و بیمار باید در کنار آن زیر نظر پزشک متخصص به معالجۀ بیماریش پرداخته، داروهای لازم را مصرف کرده تا به کمک هر دو روش هرچه سریعتر شفا یابد.

این روش درمانی بسیار ارزان است و همۀ اعضاء خانواده میتوانند از آهنربا استفاده کرده و خود را درمان کنند. این روش برای کلیۀ افراد و با هر سن و سالی قابل استفاده است..

قطب جنوب آهنربا دارای خواص پیش گیرندگی، خنکی و آرامش، باعث انقباض رگهای بدن، کند نمودن جریان خون در مویرگها، جلوگیری نمودن از فعالیت باکتریها و کاهش درد، ورم و دمای بدن و ... می شود.

قطب شمال آهنربا دارای خواص تحریک کنندگی، گرما و نیرو، انبساط رگهای بدن، تشدید جریان خون در مویرگها ، تقویت و رشد باکتریها و مقابله با عفونت و افزایش تورم، رشد سریع میوه و سبزی، افزایش دمای بدن، درمان بیماریهای قلبی، کچلی، ضعف ماهیچه، بیهوشی و ... می گردد.

مغناطیس درمانی چیست

در درمان موضعی باید قطب مورد نظر را در محل درد که بدون پوشش بوده روی بدن قرار داد. این نکته هم قابل ذکر است که چنانچه در محل به کار بردن مغناطیس زخم و یا آلودگی وجود داشته باشد، می توان از یک پارچۀ نازک که روی محل قرار داده می شود استفاده کرد که در این حالت و در صورت لزوم قطب دیگر آهنربا را در کف دست یا زیر پای همان طرف مبتلا قرار می دهیم.

اگر محل درد مشخص نباشد آهنربا را در کف دست و پا قرار می دهیم از نظر مغناطیس درمانی بدن به قسمتهای مثبت و منفی تقسیم بندی می شود .

که شامل قسمتهای فوقانی، سمت راست و جلوی بدن با قطب شمال  و قسمتهای تحتانی، سمت چپ و پشت بدن با قطب جنوب هماهنگ است.

در بیماری التهاب مفاصل، تورم و خشکی گردن، برونشیت ... کف دست راست روی قطب شمال و کف دست چپ روی قطب جنوب آهنربا قرار می گیرد.

در بیماریهای کبد، طحال، معده و روده، قطب شمال آهنربا روی کف دست راست و کف پای چپ روی قطب جنوب آهنربا قرار می گیرد.

و در درمان بیماریهای فلج اطفال و ضعف طرف چپ بدن، کف دست چپ روی قطب شمال و کف پای چپ روی قطب جنوب قرار می گیرد.

بعضی از بیماران وقتی برای اولین بار تحت درمان  با آهنربا  قرار می گیرند شاید دچار تعریق درمحل آهنربا و خشکی زبان و سنگینی سر می شوند که جای نگرانی نیست و با گذشت زمان از درمان، این عوارض از بین خواهند رفت.

بهترین زمان برای درمان صبحها قبل از صبحانه است. تا یک ساعت بعد از درمان نباید چیزهای سرد خورده شود. بعد از درمان، خوردن یک وعده غذای سبک و یا مایعات گرم مجاز است. بعد از درمان نباید با آب سرد استحمام کرد.

 

 

توضیحات کامل مغناطیس درمانی را در این لینک مشاهده بفرمایید.

Amega.ir/Magnetictherapy

 

 

بطور خلاصه  اینکه میدان مغناطیسی تأثیر فراوانی در موارد ذیل دارد:

گیاهان در میدان مغناطیسی سریعتر رشد می کنند و محصول بهتری می دهند.

رشد سلولهای سرطانی در میدان مغناطیسی یا کاملا متوقف شده و یا تا حد قابل ملاحظه ای کند می شود.

ذخایر ژنتیکی موجودات در میدان مغناطیسی ثبات بیشتری خواهند داشت.

مغناطیس درمانی از وسعت بیماریها می کاهد.

مگنت تراپی بر روی تمامی بافتهای بدن اثر مثبت می گذارد.

اهنریا درمانی بر روی خون و مایعات آن بسیار مؤثر است.

توضیحات کامل دستبند مغناطیسی را در این لینک مشاهده بفرمایید.

Amega.ir/Magnetictherapy

 

✅ جهت مطالعه تمامی مقالات و تحقیقات درمورد مغناطیس درمانی و بحث چاکرا و هاله بدن به لینک زیر مراجعه فرمایید.

https://amega.ir/mag

بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱ - ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶
7/24 ساعت شبانه روز (حتی تعطیلات) پاسخگو و آماده ارائه مشاوره رایگان خدمت شما عزیزان تلفنی و یا در واتساپ/تلگرام هستیم 😊🙏

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2024
ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید