طرز تهیه آب مغناطیسی چیست مزایا مفاید فواید انداختن آهن ربا در آب کشاورزی مضرات چیست خواص برای بدن قیمت تاثیر میدان مغناطیسی بر آب مغناطیسی و قلیایی

 درمان با آب مغناطیسی خواص


طرز تهیه آب مغناطیسی چیست مزایا مفاید فواید دستگاه ساخت آب مغناطیسی درمان کشاورزی مضرات چیست خواص برای بدن قیمت تاثیر میدان مغناطیسی بر آب مغناطیسی و قلیایی

.

.

آهن ربایی کردن آب و خواص آب مغناطیسی

.

آب مغناطیسی یا آب مغناطیس شده، آبی هست که در معرض میدان مغناطیسی قرار گرفته است..

با آب مغناطیسی یا آهن ربایی کردن آب و خواص آن آشنا شویم

اکثر افراد فعال در امور آهن ربا درمانی نوشیدن آب مغناطیسی را همراه با استفاده همزمان آهن ربا توصیه می کنند.

به این ترتیب درمان کامل می شود. آب آهن ربایی شده را می توان برای مقاصد پیشگیری از بیماری یا ادامه رژیم غذایی پس از درمان مصرف کرد.

وقتی آب یا مایع دیگری برای مدتی در ارتباط با آهن ربای دائمی باشد، خاصیت آهنربایی وارد آب می شود. آب را می توان به شیوه های گوناگون آهن ربایی کرد.

طرز تهیه آب مغناطیسی

آهن ربایی کردن آب :

یک روش آن است که یک آهن ربا را روی ظرف خالی آویزان کنید و بعد آب را به صورت جریان باریکی روی آهن ربا بریزید تا در ظرف جمع شود. این روش زیاد توصیه نمی شود زیرا نقایصی دارد.

روش دیگر آن است که آهن ربایی را به مدت چند ساعت در ظرف پر از آب قرار دهید. به این ترتیب آب به تدریج آهن ربایی می شود. این روش نیز محدودیت های مخصوص به خود را دارد.

و اما روش سوم که بهترین روش است این است که:

آب را داخل دو لیوان یا دو ظرف با کف صاف بریزید. یک ظرف باید روی مرکز آهن ربایی قرار بگیرد که قطب شمال آهن ربا در آن قرار داده شده است و ظرف دیگر باید روی ظرفی گذاشته شود که در آن معرض نیروی قطب جنوب آهن ربا قرار دارد.

آهن رباها باید از نوع دیسکی، صاف و گرد با قطر حدودا ده سانتیمتر باشند. کف ظرف باید سطح آهن ربای مورد استفاده را بپوشاند. ظرف ها باید از جنس شیشه، فولاد، ضد زنگ یا پلاستیک باشند. این امر به جریان آزاد نیروی آهن ربا کمک خواهد کرد.

آب دو قطبی مغناطیسی :

می توانید ظرف ها را ساعت ها روی آهن رباها قرار دهید. پس از برداشتن ظرف ها از روی آهن رباها، می توانید آب هر دو ظرف را مخلوط کنید و یا جداگانه نگه دارید.

اگر آب ها را با هم مخلوط کنید، تبدیل به آب دو قطبی می شوند و اگر مخلوط نکنید می توانید از هر کدام به عنوان آب آهن ربایی شده با قطب شمال یا جنوب به طور جداگانه استفاده کنید.

وقتی آب آهن ربایی می شود، میزان مغناطیسی شدن و کارایی درمانی خاصیت آهن ربایی دو قطبی یا تک قطبی آن باید بررسی شود.

میزان مگنتی شدن آب بستگی به مقدار آب مورد استفاده، قدرت آهن ربا و طول مدت تماس با آب دارد. قدرت آهن رباها را می توان اندازه گرفت ولی هیچ راهی برای میزان آهن ربایی شدن آب وجود ندارد.

مصرف آب مغناطیسی برای تکمیل روند آهن ربا درمانی توصیه می شود. انواع متخصصان آهن ربا درمانی برای درمان بیماری های گوناگون مقادیر مصرف متنوعی را تجویز می کنند. هیچ معیار یا ضابطه استانداردی وجود ندارد و تغییر مقدار مصرف بستگی به نظر درمان گر، نوع بیماری و وضعیت بیمار دارد.

 

 

آهن ربایی کردن مایعات :

غیر از آب، می توان مایعات دیگری را نیز با نتایج خوبی مغناطیسی کنید. اگر شیر را حدود نیم ساعت روی قطب جنوب آهن ربا قرار دهید و بعد هر روز آن را بیاشامید، می تواند درمان عالی برای رفع خستگی باشد.

آب میوه و حتی آب جو نیز با آهن ربایی شدن، خواص بهتری پیدا می کنند. روغن طبی آهن ربایی شده به خصوص در درمان رماتیسم موثر است.

فواید آب مغناطیسی شده :

آب آهن ربایی شده حرکات داخل دل و روده را منظم می کند و بدن را از شر مواد سمی خلاص می کند. افراد سالم نیز می توانند آن را برای پیشگیری استفاده کنند.

می توانید آبی را که شش ساعت در یک ظرف آهن ربایی نگه داشته شده است، هر روز مصرف کنید.

برخی فواید مغناطیسی کردن آب عبارتند از : کمک به تنظیم فشار خون، کمک به عادی کردن جریان خون، کمک به برطرف کردن لخته های داخل رگ ها. همچنین برای درمان تنگی نفس، آماس جدار نایژه، سرفه و سرماخوردگی نیز مفید است.

آب مغناطیسی شده را می توانید برای شستن ورم ها، زخم ها، چشم های خسته و برخی بیماری های پوستی نیز به کار برید. شستن مرتب چشم ها با آب مغناطیسی یک شیوه درمان پیشگیرانه عالی است.

 

مغناطیس درمانی بر بدن:

در سال های اخیر دانشمندان  روسیه با کار کردن بر روی آب مغناطیسی و قرار دادن دو آهنربا در دو طرف لوله رسوب زده و مغناطیسی کردن آب در حال گذر در لوله به نتایج جالبی دست یافتند و توانستند رسوبات داخل لوله ها را از بین ببرند و در پی این اکتشاف به فکر استفاده از این فناوری و کاربرد آن در زمینه درمان شدند و با آزمایشاتی بر روی موجودات زنده دریافتند که آب مغناطیسی می تواند باعث سم زدایی و پاکسازی رسوبات داخل عروق خونی شود . به دنبال این موفقیت آنها این علم را در کشاورزی استفاده نمودند و محصولات با کیفیت تر ، بهتر و بیشتری را تولید کردند .

مغناطیس‏ درمانی ریشه در قوانین طبیعی دارد. لذا به کارگیری آن ساده و ارزان است. برای شروع و ادامه کار هیچ نیازی به مقدمه چینی یا آماده‏سازی طولانی و پویا ندارید، فقط دو عدد آهن‏ربا تجویز می‌شود. با استفاده از این دو آهن‏ربا می‌توانید افراد زیادی را در طی سالهای طولانی درمان کنید. با همان آهن‏رباها می‌توانید آب یا هر مایع دیگری را نیز آهن‌ربایی کنید و آن را در روند اصلی درمان به کار بگیرید. 

آهن‏ربا وسیله‌ای است که با آن می‌توان در زمان نیز صرفه‌جویی کرد. دیگر نیازی نیست در صف انتظار برای درمان شدن در بیمارستان‏ها بایستید و می‌توانید ناخوشی‏های متداول را در خانه درمان کنید.

اگر علاوه بر نوشیدن آب مغناطیسی روزی ده دقیقه از مغناطیس استفاده کنید، می‌تواند تأثیر بازدارنده علیه بیماری‏ها و خستگی داشته باشد.

اگر پیوسته از مغناطیس استفاده کنید، هیچ خطر اعتیاد به آن نیز وجود ندارد. اگر مغناطیس را مدت زیادی روی بدن خود استفاده کنید، به هیچ وجه تأثیر آن به دلیل استفاده طولانی کاهش نمی‌یابد.در ضمن هیچ عوارض جانبی یا مضراتی آب مغناطیسی ندارد.

یک اتفاق تصادفی باعث شد تحقیقات علمی بر روی آثار مغناطیسی شدن آب انجام گیرد. این تحقیقات علمی به سرعت گسترش یافت. فن‌آوران و دانشمندان روسی، چند دهه قبل به دنبال روش ساده‌ای می‌گشتند تا دیواره‏های داخلی لوله‌ها را از رسوبات نمک پاک کنند. آنها در طی آزمایش‏های خود با کمال حیرت متوجه شدند که اگر آب مغناطیسی از داخل لوله‌ها عبور کند، رسوبات سفت نمک می‌افتند و در آب حل می‌شوند. علاوه بر این مسئله متراکم شدن رسوبات نیز کاهش می‌یافت و یا اصلاً قطع می‌شد. آنها در مورد رادیاتور خودروها نیز به چنین نتایجی دست یافتند.

به این ترتیب ثابت شد که خاصیت مغناطیسی می‌تواند آب را به مایعی پرجاذبه تبدیل کند. طبق این پژوهش‏ها معلوم شد که پس از قرار گرفتن آب در معرض میدان آهن‌ربایی دما، غلظت، تنش سطحی چسبندگی، و خاصیت رسانایی جریان برق در آن تحت تأثیر قرار می‌گیرد. خاصیت آهن‌ربایی باعث افزایش سرعت میزان رسوب‏گذاری ذرات ریز معلق در آب و تشدید خاصیت رسانایی آن می‌شود. این امر روند یونیزاسیون در آب را نیز سرعت می‌بخشد.

مطالعه تأثیر خاصیت آهن‌ربایی بر آب به طور طبیعی توجه زیست‏ شناسان مغناطیس شناس را به خود جلب کرد. بعد آنها مهمترین مایع بدن یعنی خون را مورد مطالعه مشابهی قرار دادند. نتایج آن نیز حیرت انگیز بود.

آنها متوجه شدند که تماس آن با مغناطیس بلافاصله باعث فعال شدن مقدار آهن موجود در خون می‌شد و در نتیجه جریان ضعیفی ایجاد می‌کرد. این افزایش از نظر تعداد کانون‏های بلورسازی که به وجود می‌آورد، نسبت مستقیمی با قدرت میدان آهن‌ربایی داشت. روند یونیزاسیون (یعنی جدا شدن اتم‏ها و ملکول‏ها به ذرات باردار الکتریکی) نیز سریعتر انجام می‌شد.

این امر خطر انعقاد خون در رگ‏ها را کاهش می‌داد و باعث جریان فی‌البداهه و آسانتر خون در سرخرگ‏ها و سیاهرگ‏ها می‌شد. جریان مغناطیسی ایجاد شده در خون منجر به افزایش گلبول‏های قرمز و گلبول‏های فاسد غیرفعال خون می‌شد و آن‌ها را تقویت می‌کرد. حرکت هموگلوبین در رگ‏های خونی تسریع می‌شد و رسوبات کلسیم و کلسترول خون به حداقل می‌رسید.

علاوه بر این، متوجه شدند که خاصیت مغناطیسی، تأثیر مشابهی بر همه مایعات دیگر بدن دارد. این امر همچنین به ترشح هورمون‏ها کمک می کرد، بافت های جدید می‌ساخت و بافتها را دوباره جوان می‌کرد و بر کدهای ژنتیکی نیز تأثیر پایداری می‌گذاشت.

پدیده‌های مغناطیسی در تمام اعصار، تأثیر مسحور کننده‌ای بر ذهن انسان داشته است. سنگ ماگنتیتی (که نوعی سنگ آهن‏ربا است) به صورت رسوب در رگه‌های آهنی مغناطیس‌دار جمع شده و اولین ماده مغناطیسی بوده که بشر از آن آگاهی یافته است.

 درمان با آب مغناطیسی خواص

.

نحوه عملکرد مغناطیس درمانی به چه صورت است؟ 

تمام عملکردهای فیزیکی و ذهنی هر فرد با میدانهای الکترومغناطیسی کنترل می شود که با حرکت یون های الکتروشیمیایی در بدن تولید می شوند .
وقتی جایی از بدن زخم می شود و بافتی از بدن آسیب می بیند یون های مثبت به سمت مکان آسیب دیده حرکت کرده و باعث ایجاد درد و ورم می شوند . برای اینکه این زخم بهبود یابد می بایست قسمت آسیب دیده به یون های منفی طبیعی خود بازگردد ، مواد الکترو شیمیایی مربوط به ورم و درد نیز می بایست برداشته شده و اکسیژن و مواد مغذی به منطقه آسیب دیده برسد.

میدان مغناطیسی با بازگشت تعادل الکترومغناطیس خون به حالت متعادل اولیه به بهبود منطقه آسیب دیده کمک می کند .

میدان مغناطیسی دیواره های مویرگها و همچنین ماهیچه های بدن وبافت های مربوط به آن را به حالت آرامش در آورده و باعث افزایش جریان خون می شود در نتیجه اکسیژن و مواد غذایی بیشتری به منطقه آسیب دیده رسیده و باعث از بین رفتن مواد الکتروشمیایی مضر و موادشیمیایی درد آور می شود و باعث کاهش درد و از بین رفتن عوارض شده و به فرایند بهبود سرعت می بخشد .

.

بدن ما بیش از 70 درصد از آب تشکیل‌شده است. تمام توابع بیولوژیکی شامل گردش خون، هضم، جذب و دفع مواد به آب بستگی دارد.

یک مولکول آب از یک اتم اکسیژن O و دواتم هیدروژن H تشکیل‌شده است. اتم اکسیژن O دارای بار منفی و اتم هیدروژن H دارای بار مثبت می‌باشد.

یک مولکول آب هیچ زمان تنها نیست، بلکه چندین مولکول آب به یکدیگر متصل شده و یک کلستر آب ( خوشه آب) را تشکیل می‏دهد.

خوشه ‏های آب بسته به تعداد مولکول‏ های آب درگیر شده، اندازه ‏های مختلفی دارند.

خوشه آب‏ هایی که ساختار مغناطیسی ندارند، از مولکول‏های آب زیادی تشکیل‌شده‌اند. درنتیجه اندازه‏ ی بزرگی دارند که نهایتاً جذب بسیار سختی از طریق غشای سلولی خواهند داشت.

 

شکل سخت جذب آبمعمولی و تفاوت آن با آب مغناطیسی:

1- اجازه‏ ی حل شدن و خروج سموم و آلاینده‏ های شیمیایی موجود در سلول‌های بدن را از طریق غشای سلولی نمی‌دهد

2- و همچنین اجازه ورود ویتامین‏ ها و مواد مغذی حل‌شده در آب را از طریق غشای سلولی بسیار دشوار می‌کند.

میدان مغناطیسی مشخص با توان حساب‌شده، زمانی که به آب معمولی اعمال می‏شود

 خوشه ‏های بزرگ آب را به خوشه ‏های کوچک تبدیل می‌کند

درنتیجه خوشه ‏های کوچک آب جذب فوق‌العاده راحتی از طریق غشای سلولی دارند و همچنین سموم و آلاینده‌های شیمیایی بسیار راحت‌تر در آب مغناطیسی حل و از غشای سلولی خارج و دفع می‌شود.

سموم و افزودنی‌های شیمیایی نظیر کلر، کلرامین، فلوراید و ... را تقریباً می‌توان از آب آشامیدنی به کمک دستگاه‏های تصفیه آب خانگی از بین برد ولی عملاً چنین دستگاه ‏هایی کوچک‌ترین دخالتی بر روی خوشه‌های آب، اندازه‏ی آن‌ها و ... ندارد .

آب خوب به چه آب گفته می‏شود؟

قبل از هر چیز زمانی می‌توانیم به آب، آب خوب بگوییم که چنین آبی بتواند به‌راحتی وارد ساختارهای سلولی شود و به‌راحتی در زمان اندک و به‌اندازه‌ی درست بتواند از غشای سلولی عبور (ورود و خروج)کند.

 با اعمال میدان مغناطیسی مشخص با توان حساب‌شده، اکسیژن محلول در آب افزایش‌یافته و درنهایت باعث می‌شود مواد معدنی در بدن قابل‌دسترس‌تر باشد

هر چه بدن اسیدی‌تر باشد فرد بیمارتر است. میدان مغناطیسی باعث افزایش PHو قلیایی شدن آب می‌شود. آب قلیایی بدن را قادر می‌سازد تا مواد سمی را بیشتر و سریع‌تر دفع کند.

تاریخچه استفاده از آب مغناطیسی طب سنتی و آهنربا:

آب مغناطیسی دوقطبی ( تحت قرار گرفتن با هر دو قطب شما و جنوب) بیشترین استفاده از آب مغناطیسی برای رفع بیماری‏ های است.

روس ‏ها پیشگامان استفاده از آب مغناطیسی هستند. آن‏ها بر روی آب مغناطیسی Wonder water به معنای آب شگفت‌انگیز نام نهادند.

آب مغناطیسی در ابتدا توسط سه متخصص در روسیه مورداستفاده قرار گرفت.

Drs.   G. Gerbenshchikow ،  I.Shetsov  & K.Tovstoles

که هر سه متخصص اورولوژی در آکادمی پزشکی Kirov در Leningrad بودند.

آن‌ها بیماران خود را تشویق به نوشیدن آب مغناطیسی دوقطبی می‌کردند. درنهایت شاهد شکستن سنگ کلیه، سنگ مثانه بودند . به شکلی و به‌اندازه‌ای چنین سنگ‏هایی توسط این آب شکسته می‌شد که بدون کوچک‌ترین دردی از طریق ادرار دفع می‌شدند.

همچنین شاهد پیشگیری از تشکیل بیشتر سنگ‏ ها در کلیه و کیسه صفرا بودند .

پزشکان شوروی به مدت بیش از سی سال به بیماران خود آب مغناطیسی در خصوص مشکلات گوارشی ، کلیوی و اعصاب ، بیماری‌هایی مانند درد و تورم ، ادرار دردناک و بسیاری از اختلالات دیگر پیشنهاد می‌دادند.

به دلیل اینکه آب مغناطیسی نفوذ بیشتری دارد، مواد مغذی و ویتامین‌های محلول در آب مغناطیسی بسیار سریع‏تر و کامل‏تر توسط سلول‏ها جذب می‌شوند.

آهن ربایی کردن آب درمان

Dr. louis donnet در کتاب آهنربا برای سلامتی نوشت:

 آب مغناطیسی در کنترل وزن و به‌عنوان مکمل برای رژیم غذایی صحیح مفید می‌باشد. دلیل این امر بهبود فعالیت متابولیک و درنهایت سوختن بافت‌های چربی مازاد است.

دکتر H.L.Bansul  اعلام نمود که آب مغناطیسی در تنظیم مسائل جنسی زنان بسیار مفید است. آب مغناطیسی برای رفع خستگی در فعالیت‌های روزانه بسیار مفید است.علاوه بر آب می‌توان آب‌میوه، شیر،شربت، عرقیجات و انواع نوشیدنی‌های مایع را مغناطیسی نمود.

علاوه بر همه‌ی این‌ها، می‌توان روغن، پماد، لوسیون های مورداستفاده برای زیبایی یا بیماری‌هایی مانند رماتیسم را مغناطیسی نمود و برای درمان چنین بیماری‌هایی از کرم، لوسیون و روغن‌های مغناطیسی استفاده کرد.

اغلب ما به‌اندازه کافی خوش‌شانس نیستیم که آب آشامیدنی خود را از آب چشمه، کوه‌های خاص، آب باران ( آب باران غیر اسیدی) یا چاه‌های روستایی بکر به دست بیاوریم.

انتخاب ما آب‌های کلردار لوله‌کشی، آب بطری یا سیستم تصفیه آب شهری است .

فراموش نکنیم که ما به آب پاک‌شده و همچنین احیاشده نیاز داریم. سیستم‌های تصفیه آب خانگی تنها آن‌هم به مقداری آب را تصفیه و پاک می‌کنند اما از احیا کردن آب به‌هیچ‌وجه خبری نیست.

احیا شدن آب از طریق میدان مغناطیسی محاسبه‌شده با توان مشخص امکان‌پذیر است.

آب مغناطیسی محلول سازی مواد معدنی را افزایش می‌دهد و بنابراین انتقال مواد مغذی را برای تمام قسمت‌های بدن بهبود می‌بخشد و این امر باعث افزایش کارایی ارگان‌های مختلف در بدن می‌شود.

Johan Grander می‌گوید به دلیل اختلالات الکتریکی ، ماهواره‌ها و ... آب قدرت خود را از دست می‌دهد و منشأ بروز و پیشرفت بیماری‌های می‌شود. از سوی دیگر قرار دادن آب در یک میدان مغناطیسی محاسبه‌شده با توان خاص می‌تواند باعث احیاء آب‌شده و درنهایت به انرژی طبیعی خود بازمی‌گردد.

محققان شوروی اعلام کردند که میدان مغناطیسی می‌تواند غلظت‌های یون‌های موجود در آب را به‌اندازه‌ای تغییر دهد که درنهایت باعث افزایش PH آب و قلیایی شدن آب می‌شود .

آب مغناطیسی امروزه در صنعت پزشکی روسیه، فرانسه، ایالات‌متحده و سایر کشورهای پیشرفته در حال استفاده است .

Kyoichi nakagawa دکتر ژاپنی در مجله پزشکی اعلام کرد که کره زمین از سندروم آب مغناطیسی برای نوشیدن رنج می‌برد که گامی همگانی در تأمین آب مغناطیسی برای نوشیدن مردم باید برداشته شود.

دکتر H.L.Bunsel اشاره می‌کند که آب مغناطیسی موجب هدایت الکتریکی خون می‌شود و مقدار یون‌ها را افزایش می‌دهد . خون جدید یونیزه که در سراسر بدن گردش می‌کند می‌تواند به‌طور قابل‌توجهی به کارایی جریان خون کمک کند و همچنین اثرات ثبات دهنده‌ای بر روی فشارخون داشته باشد .


فلاسک آب مغناطیسی اهنربایی

فلاسک آب قلیایی یونیزه انرژی (با 5 کیسه همراه)

.

.

.

.

✅ جهت مطالعه تمامی مقالات و تحقیقات درمورد مغناطیس درمانی و بحث چاکرا و هاله انرژی بدن به لینک زیر مراجعه فرمایید.

https://Amega.ir/mag

بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶ - ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱
7/24 ساعت شبانه روز (حتی تعطیلات) پاسخگو و آماده ارائه مشاوره رایگان خدمت شما عزیزان تلفنی و یا در واتساپ/تلگرام هستیم 😊🙏

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2024
ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید