قیمت گردنبند انرژی زا
گردنبند بایو انرژی کپسولی
گردنبند تعادل
گردن بند مغناطیسی
گردنبند اسکالر
دستبند مغناطیسی اصل

 

 

 

 

 آخرین اخبار و تخفیف کلیه محصولات در این قسمت قرار می گیرد, برای مشاهده ی کامل هر خبر روی آن کلیک کنید.

 

 

 

http://shapf.ir/files/GOD/news%20amega.jpg

 

 

 

✅باعث افتخار ماست که 15 سال در خدمت شما دوستان بودیم و محصولات فوق العاده کمپانی آمگا را خدمتتان ارائه کردیم😊

🔶همانگونه که مستحضر هستید در سال گذشته نوسانات بی سابقه قیمت دلار را شاهد بودیم.
تمام تلاش فروشگاه خلیج پارس این بوده که قیمت محصولات را به حداقل رسانده که دوستان عزیز از هر قشر جامعه بتوانند از آن ها استفاده کنند.

🔵اگر بحث قیمت دلار را هم کنار بگذاریم متاسفانه با تورم وحشتناک قیمت تمام کالاها چند ده درصد افزایش داشته است.
اما خدا را شکر با تمام تلاش و به حداقل رساندن سود، ما توانستیم نزدیک به 9 ماه قیمت‌های محصولات را بدون تغییر در نظر بگیریم. 👌👍
❤️انشالله همانطور که ما از بُعد مادی و عدم افزایش قیمت ها صرف نظر کردیم، شما عزیزان هم با دعای خیر و انرژی مثبت تان ما را همراهی بفرمایید🙏

❇️در نهایت این دوره تخفیف تا اول شهریور بوده و نسبت به هزینه‌های جاری فروشگاه و تورم کشور ما مجبور به افزایش قیمت هستیم.

🔷 بنابراین پیشنهاد می‌شود برای استفاده خود و عزیزانتان از این دوره تخفیف حتماً استفاده فرمایید.

 

 

 

 


✅ سلام و درود
فروشگاه خلیج پارس همیشه سعی در ارائه متنوع ترین محصولات کمپانی آمگا را داشته است.

خوشبختانه در طول مدت این 15 سال همیشه انواع مدلهای محصولات در سبد فروشگاه موجود بوده است.
.


♦️ با تشکر از استقبال خوب شما مشتریان گرامی متاسفانه به دلیل نوسانات بسیار شدید چند ماه گذشته دلار نتوانستیم اقدام به سفارش پارت جدیدی بکنیم.

🔷 هم اکنون نیز دو مدل از قلم های اموند و مدل های زیادی از دستبند ها به اتمام رسیده است و حداقل تا اردیبهشت سال آینده سفارش و موجود شدن در ایران طول خواهد کشید.

❇️لازم به ذکر است که فروشگاه آمگا در طول پنج ماه گذشته تمام محصولات خود را به قیمت ثابت و بدون افزایش فروخته است, این پدیده در کشورمان همانطور که در جریان هستید , که تمام کالاها و خدمات افزایش های قیمت وحشتناکی داشتند، بسیار تحسین و تبریک شما مشتریان گرامی را داشته است 🙏

👌بنابراین به دور از هر نوع تبلیغ و شگرد تبلیغاتی می بایست خدمتتان عرض کنیم موجودی دستبندها از 17 مدل به تنها 3 مدل رسیده است و تعداد آنها نیز بسیار کم است.
همچنین گردنبند امپندنت نیز به تعداد محدود موجود میباشد.

❤️ امیدوارم که شما بتوانید از این فرصت ویژه حداکثر استفاده را ببرید قطعاً در پارت آینده نسبت به تورم و هزینه های گمرکی و غیره داخل ایران حتی با فرض ثبات قیمت دلار نیز، ناخواسته محصولات با قیمت بالاتری محاسبه خواهد رسید.

💠@ShopAmega
🌐 Amega.ir
🆔 @Amwell
☎️ 02144388816
📱 09126222611

 5 بهمن 99

 

 

 

 

 

به نام خدا
با درود 10 اردیبهشت روز ملی شاخاب پارس (خلیج فارس) را به همه ی شما هموطنان گرامی تبریک عرض مینمایم.

روز ملی خلیج همیشه پارس
چرا نام شاخاب پارس (خلیج فارس) را برای برند شرکت انتخاب کرده ایم؟
در شروع فعالیت ما در سال 1385 تا 1387 و در پی حَجمه و بُه بُهی ادعای کذب کشورهای عربی در مورد جزایر و نام مقدس خلیج پارس؛ برخود وظیفه دانستیم کوچکترین کاری را که میتوانیم برای حفظ نام و باقی ماندن این اسم بعنوان یک ایرانی و در راه ادامه ی هدف شهدای عزیزمان یعنی "حفظ تمامیت ارضی" کشورمان انجام دهیم, انتخاب نام شرکتمان بجای تکنیک های برند سازی استفاده از نام مقدس و پرارزش خلیج پارس بود.
که با افتخار از نام خلیج پارس استفاده نمودیم و با لطف خدای متعال خوشبختانه پس از 15 سال فعالیت به خود میبالیم که توانستیم از این نام مقدس با خدمات و محصولاتمان به خوبی دفاع کنیم و سرفرازانه همراه با دفاع جانانه ی دولت و نظام؛ و کوشش ملت غیور کشورمان از این امتحان سخت بیرون بیاییم و کشورهای عربی شیطنت های گذشته خود را تکرار نکرده و سر تعظیم نسبت به ملت و کشور ما فرود آورده اند.


به عنوان یک فرزند کوچک و سرباز این کشور از تمام هموطنانی که به هر نحوه ی از نام و تاریج خلیج همیشگی پارس در این دهه ی حساس دفاع کردند تشکر و سپاسگزاری می نمایم. 🙏

تخفیفات:
در انتهای هر محصول ما قیمت به دلار و لینک مرجع آن از سایت کمپانی را قرار داده ایم.

قیمت محصولات با دلار 15000 هزار تومان محاسبه گردیده است که نسبت به نرخ دلار حواله ای فعلی بازار... نزدیک به 10 درصد زیر قیمت یا تخفیف برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است. 😊

🔶بنابراین پیشنهاد میشود فرصت تخفیف را غنیمت شمرده و این محصولات را برای سلامتی خودتان و یا عزیزانی که سلامتیشان برایتان اهمیت دارد استفاده نمایید. 😍


✅خدمتی دیگر از فروشگاه خلیج پارس ,خرید محصولات با دلار

🔴شما میتوانیدبا پرداخت قیمت جهانی هر محصول از دلار اسکناسی یا تتر همانند پرداخت با پول نقد محصولات ما را خرید کنید.
10 اردیبهشت 99 

 

 

 

 

 

✅ از مرداد سال 1385 تاکنون شعار فروشگاه آمگا "سلامتی از طریق پیشگیری" بوده است.😊

⭕️هم اکنون با ورود این ویروس و اینکه متاسفانه تاکنون برای کورونا واکسنی کشف نشده؛ مسلما پیشگیری و رعایت نکات بهداشتی و تقویت سیستم ایمنی بدن؛ قطعا بهترین روش برای مقابله با این بیماری است.

🔶 خوشبختانه از بین ده ها محصول کمپانی آمگا, دو محصول امپندنت و دستبند مغناطیسی تاثیر فوق العاده ای بر تقویت سیستم دفاعی و ایمنی بدن دارند.

بطور مختصر:
🔵 امپندنت با کمک به ترشح لنفوسیت های تی در غده ی تیموس که مهمترین نوع گلبول های سفید خون میباشد سیستم ایمنی بدن را بشدت قوی و آماده مقابله با انواع ویروس, میکروب و باکتری میکند.

🔴دستبند مغناطیسی نیز با داشتن سنگ شفا بخش ژرمانیوم, با تولید یا تقویت گلبولهای سفید باعث افزایش قدرت سیستم دفاعی و اعصاب در بدن میشود.

🌐 مشروح این توضیحات در لینک (http://amega.ir/aft/protection) زیر:
💠 Amega.ir/aft/protection

❌ لازم به یادآوریست هم اکنون تمام محصولات با قیمت دلار 13 هزارتومانی پارت گذشته بفروش میرسد و شما میتوانید تا پایان سال این محصولات را برای سلامتی خودتان و یا عزیزانی که سلامتیشان برایتان اهمیت دارد با تخفیف بعنوان هدیه عیدی سفارش دهید. 😍
🆔 @ShopAmega

اسفند 99

 

 

 

 

 

❇️ علارغم افزایش قیمت دلار, سوخت و هزینه های جاری، فروشگاه آمگا تا اتمام پارت فعلی هیچگونه افزایش قیمتی نخواهد داشت 👌😍

🔶بنابراین میتوانیداز این موقعیت عالی جهت خرید موجودی محدود محصولات با بهترین قیمت ممکن استفاده فرمایید .

جهت سفارش لطفا سریعتر اقدام فرمایید🛒
🌐 Amega.ir
🆔 @Amwell
☎️ 02144388816
📱 09126222611

10 آذر 98

 

 

با سلام و درود
خدمت دیگر از فروشگاه آمگا: ارائه کانال فایل های آموزشی محصولات 😊

❇️ما برای احترام به شما مشتریان گرامی ونیز تقویت دانش مغناطیس درمانی علاوه بر ارائه ی محصول, پکیج آموزشی را که از لحاظ زمان , هزینه و انرژی زیادی را از از ما می گرفت تولید و تقدیم شما کردیم زیرا همانطور که در جریان هستید در سراسر جهان با خرید از کمپانی فقط محصول همراه با جعبه آن تقدیم شما می شود و هیچ بحث تبلیغاتی یا آموزشی در کنار آن قرار ندارد.

💢 اما ما در این 14 سال سعی در بهتر کردن پکیج آموزشی خود کرده ایم .
یکی از موارد آن فایل های ویدیویی و اسناد آموزشی است که ابتدا در سی دی و سپس در دی وی دی و در نهایت با فلش مموری خدمت مشتریان ارائه می گردید.

🔸اما متاسفانه با گران شدن فلش مموری ها به نزدیک 50 هزار تومان این هزینه اضافی بر روی مشتریان تحمیل می گردد .
پس بر آن شدیم که روش جدید دیگری را برای ارائه فایل های آموزشی را پیدا کنیم خوشبختانه نرم افزار تلگرام که اکثریت مردم از آن استفاده می کنند قابلیت این را داراست که به صورت رایگان فایل های آموزشی را در اختیار شما قرار دهد .
✅از دیگر مزایای آن در اختیار بودن همیشه آن بر روی گوشی و هر وقت شما نیاز داشتید می توانید به کانال مراجعه کنید و دیگر نیازی به نرم افزار خاص یا سخت افزار سی دی فلش لپ تاپ چیز دیگری ندارد.
بنابراین از امروز به بعد دیگر در پکیج آموزشی ما فلش مموری قرار ندارد و دوستان می توانند از کانال مخصوص فایل های آموزشی استفاده نمایند .

🔷تمام مواردی که در فلش قرار داشت اعم از فایل های پاورپوینت, ورد تمام فایل فیلم های آموزشی و عکس و غیره در کانال قرار دارد.
از مزایای دیگر آن نیز می‌توان به آپدیت کردن آن اشاره کرد که به محض اینکه اطلاعات یا فایل جدید ی به دست ما برسد می‌توانیم سریع درکانال گزاشته تا شما دوستان از آن استفاده نمایید.

🔴بنابراین حتی دوستانی که در گذشته از محصولات ما نیز استفاده کردند می توانند وارد کانال اختصاصی شوند.
لطفاً برای ورود به کانال مخصوص فایل های آموزشی یک پیام به آیدی زیر بفرستید.
با تشکر از همراهی 14 ساله شما با فروشگاه آمگا خلیج پارس😊🙏
🆔 @AmWell

24 شهریور 98

 

 

چهاردهمین سال تاسیس کمپانی آمگا

خوشحالیم توانستیم 13 سال با افتخار در خدمت شما سروران گرامی باشیم و هم اکنون چهاردهمین سال تاسیس فروشگاه خلیج پارس و کمپانی امول را جشن بگیریم .

 

 

http://amega.ir/14Anniversary

23 مرداد 98

 

 

 

 سیزدهمین سال تاسیس کمپانی آمگا

به لطف خدای متعال دوازده سال با افتخار در خدمت شما بودیم 

با افتخار سیزدهمین سالگرد تاسیس کمپانی آمگا و فروشگاه خلیج پارس را به تمام همکاران و مشتریان گرامی در سراسر جهان تبریک عرض می کنیم.

http://amega.ir/13Anniversary

20 مرداد 

 

 

 

 

 

 محصولات با پارت 6 هزار تومانی

✅ برخلاف اکثر فروشندگان کشور که مبنای قیمت محصولاتشان را نرخ روز دلار درنظر میگیرند؛ به لطف خدا فروشگاه امگا افتخار دارد جزء معدود فروشندگانی باشد که علارغم افزایش قیمت دلار نزدیک 12 هزار تومان ؛ بعد از گذشت 4 ماه از سال هنوز محصولاتش را با دلار 6 هزار تومانی در خرید پارت قبل ارائه میکند.

♥️ این کمترین احترام و کاریست که میتوانیم به شما مشتریان محترم و خاص برای استفاده از محصولات خاص آمگا ارائه کنیم 🙏

دستبند 169$ * 6000 =980,000
امپندنت 289$ *6000=1,800,000

💢 موجودی پارت قدیم با دلار 6 هزار تومانی بسیار محدود است❗️
جهت سفارش لطفا سریعتر اقدام فرمایید:
🆔 @Amwell
☎️ 02144388816
📱 09126222611
🌐 Amega.ir

8 مرداد

 

 


گردنبند سلامت اسکالر,
بایو دیسک جی پندنت,
گردنبند امپندنت اسکالر نانو کوانتوم
گردنبند مغناطیسی,
خرید قیمت گردنبند امپندنت,
گردنبند ضد تشعشع امواج پارازیت سقط جنین,
گردنبند سلامت بایو انرژی نظر تست,
قیمت خرید گردنبند بایو انرژی کوانتوم اسکالر اصل,

گردنبند سلامت اسکالر,بایو دیسک جی پندنت,گردنبند امپندنت اسکالر نانو کوانتوم گردنبند مغناطیسی,خرید قیمت گردنبند امپندنت,گردنبند ضد تشعشع امواج پارازیت سقط جنین,گردنبند سلامت بایو انرژی نظر تست,قیمت خرید گردنبند بایو انرژی کوانتوم اسکالر اصل,

 

 

 

 

 

تعطیلات خرداد ماه


✅ در ایام تعطیلات شما میتوانید براحتی سفارشات خود را در سایت ثبت نمایید؛ تمامی سفارشات در روز 19 خرداد برای مشتریان گرامی ارسال خواهد شد.

 پشتیبانی 24 ساعته ما از طریق تلگرام, واتسآپ و ایمو (باشماره 09126222611 ) همچنان برقرار خواهد بود.

12 خرداد

 

 

 

 

 

 

 

پروموشن ویژه روز ملی خلیج پارس
با درود 10 اردیبهشت روز ملی شاخاب پارس(خلیج فارس) را به همه ی شما هموطنان گرامی تبریک عرض مینمایم.

 

 

http://www.amega.ir/files/GOD/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3/%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B35.jpg

 

به منظور پاسداشت این روز بزرگ پروموشن های متنوعی را با 10% تخفیف تا 15 اردیبهشت ارائه نموده ایم

پروموشن ویژه روز ملی خلیج پارس

Amega.ir/amega/products2

5اردیبهشت

 

 

 

 

 

 

http://www.amega.ir/files/GOD/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3/%D8%B9%DB%8C%D8%AF%20%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B297.jpg

با درود و شادباش پیشاپیش عید باستانی نوروز را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنیم😊

❎ با توجه به قیمت فعلی دلار حواله ای 4800 تومان و بدون درنظرگرفتن افزایش تعرفه مالیات و گمرک و غیره در سال آینده؛ شاهد افزایش قیمت بر روی کلیه محصولات در فروردین ماه هستیم.

✅بنابراین از شما دعوت میکنیم با سفارش آخرین موجودی محصولات پارت گذشته (4200) از تخفیفی حدودا 15 درصدی استفاده نمایید.

20 اسفند

 

 

 

 

✅ ثبت کشور ایران در بین نمایندگی ها آمگا در جهان
افتخاری دیگر برای فروشگاه خلیج پارس

 

✅ با یاری خداوند متعال توانستیم نام کشورمان ایران را در جمع نمایندگان فروش کمپانی آمگا در سایت رسمی این شرکت قرار دهیم.

با تشکر از همراهی شما مشتریان گرامی در طول این 12 سال 🙏

سایت رسمی کمپانی:
 https://amwell.biz/index.php?getpage=store&getsec=contact

 5 اسفند

http://www.amega.ir/files/GOD/mojavez/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C%20%D8%A7%D9%85%DA%AF%D8%A7%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86.jpg

 

 

تمدید جشواره کریسمس 2018

🔴 باتوجه به  اختلال در اینترنت کشور و فیلترینگ تلگرام ؛ بسیاری از مشتریان عزیز از طرح جشواره کریسمس ما مطلع نشده و خواستار تمدید آن شده اند.
 بنابراین علارغم افزایش شدید قیمت دلار به 4400 تومان, یک هفته ی دیگر(تا21 دی) تخفیفات این جشواره تمدید میگردد.

🔵 همچنین در تلگرام و واتس آپ (باشماره 9126222611) پشتیبانی 24 ساعته ما همچنان برقرار است.
 🆔 @Amwell
 ☎️ 02144388816
📱 09126222611

16 دی

 

 

 

جشواره کریسمس 2018 آمگا

 

 بادرود و عرض تبریک به مناسبت شب باستانی یلدا و میلاد حضرت مسیح(ع) و آغاز سال 2018 میلادی

 فروشگاه آمگا محصولات خود را با کمترین نوسان قیمت نسبت به تغییر دلار از 3700 تا 4200 در این جشواره ارائه می نماید

همچنین محصولاتی مانند قلم اموند پلاس و ساعت مدل الماس و... به مدت محدود همراه با تخفیف تقدیم شما میگردد.

http://www.amega.ir/files/%D8%AC%D8%B4%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87%20%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D9%85%D8%B3%202018%20%D8%A2%D9%85%DA%AF%D8%A7.jpg

اطلاعات بیشتر:

http://www.amega.ir/2018

 

5 دی

 

 

 

 

 

 

 

 

تولید جدید امپندنت 2018  🆕

http://www.amega.ir/files/GOD/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3/new%20box%20ampendant.jpg✅ ازاین پس گردنبند امپندنت با بسته بندی جدید در کاور مخملی همراه با کارت سرتیفیکیت مطابق عکس فوق تقدیم شما میگیرد.

 

http://www.amega.ir/files/GOD/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3/new%20ampendant.jpg

🌀رنگ نقره ای امپندنت به دلیل فروش بیشتر بین دیگر رنگها, با سه زنجیر مختلف ارائه شده است.

🛍 امپندنت های پارت جدید 2018 هم اکنون آماده ی تحویل به شما مشتریان گرامی میباشد.

http://amega.ir/products1/nano

 

3 دی

 

 

 

 

 

با سلام و عرض ادب
🔷 باتوجه به محدودیت محصولات پارت شهریور که با دلار 3700 خریداری شده بود در پارت جدید که با دلار فعلی 4100 خریداری خواهد شد؛ ناخواسته شاهد افزایش قیمت برروی محصولات خواهیم بود.

✅ لذا پیشنهاد میشود از این فرصت تا پایان موجودی فعلی (حدودا اواسط آذر) استفاده فرمایید.
ابراهیمی -مدیر فروش

1 آذر

 

 

 

 


✅ پکیج آموزشی جدید:

http://www.amega.ir/files/GOD/all/%D9%BE%DA%A9%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3.jpg


🔴 در راستای تکریم مشریان گرامی؛ بجای استفاده از DVD در پکیج از این پس اطلاعات در فلش مموری تقدیم شما میگردد.

 😊 فلش مموری آکبند 16 گیگ و با گارانتی مادام العمر میباشد.

16 مهر

 

 

 

 

 دوازدهمین سال تاسیس کمپانی آمگا

 http://www.amega.ir/files/GOD/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3/%D8%B3%D8%A7%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF%20%D8%AA%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%B3%20%D8%A2%D9%85%DA%AF%D8%A7.jpg

با افتخار دوازدهمین سالگرد تاسیس کمپانی آمگا و فروشگاه خلیج پارس را به تمام همکاران و مشتریان گرامی در سراسر جهان تبریک عرض می کنیم.

اطلاعات بیشتر:

http://www.amega.ir/12anniversary

28 مرداد

 

 

 سری 2017 امپندنت


نمونه ی رنگ طلایی و نقره ای امپندنت تولید جدید سال 2017 کمپانی باطراحی جدید, که ابتدای شماره شناسه ی با  APG وAps شروع شده و در زیر لوگو آمگا Energized By Aft درج شده است.

http://www.amega.ir/files/GOD/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3/%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%86%D8%AF%D9%86%D8%AA%20%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%202017.jpg

8مرداد

 

 

 

موجودی محصولات

🔴🔚موجودی روغن آمگا کمتر از 10 عدد میباشد و پس از اتمام در پارت بعدی با قیمت جدید و درچند ماه آینده شارژ خواهد شد.

 

✅با تشکر از استقبال شما تیم فروش مانیز انتظار چنین استقبال و فروشی را نداشت و موجودی قلم اموند پلاس در کمتر از سه هفته به اتمام رسید 🙌

ضمن قدردانی از حمایت شما🙏 عزیزانی که مایل به سفارش اموند پلاس میباشند برای پارت بعدی در شهریور جهت رزرو و پیش خرید از هم اکنون با شرکت تماس حاصل فرمایند.

20 تیر

 

 

✅ کاملترین مجموعه ی مدل های دستبند مغناطیسی با 17 مدل 😎
مشاهده و سفارش:
Amega.ir/products3

25خرداد

 

 

 

مهلت استفاده از پروموشن ها:

Amega.ir/products2


سلام و درود دوستان عزیز
✅ جهت سفارش پروموشن ها موجود درسایت فقط تا پایان این هفته فرصت باقیست.

 🔴 لازم به ذکر است شرکت برای چندماه آینده برنامه ی تخفیف یا پروموشن دیگری در نظر ندارد, بنابراین پیشنهاد میشود از این فرصت باقیمانده برای خود یا اطرافیانتان استفاده نمایید.

باتشکر ابراهیمی مدیر فروش فروشگاه 🙏 

8 خرداد

 

 

 

10 اردیبهشت روز ملی خلیج همیشه پارس گرامی باد

 برای مشاهده کامل مطلب روی این لینک کلیک کنید.

5 اردیبهشت

 

 

اطلاعیه مهم:

http://www.amega.ir/files/GOD/original/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%20%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%86%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D9%81%DB%8C%DA%A9%20%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87.jpg

☠️ 📡 پس از کلاهبرداری در وبلاگ ها و فضای مجازی این بار این افراد از طریق شبکه های ماهواره ای اقدام به فروش محصولات تقلبی باسو استفاده از برند معتبر آمگا کرده اند.

🔴 جهت اطلاع رسانی به مشتریان گرامی اعلام میکنیم: کلیه محصولات آمگا فقط  در سایت Amega.ir با نماد اعتماد الکترونیکی بفروش میرسند؛ و پخش آگهی و فروش در ماهواره هیچ ارتباطی با کمپانی آمگا و فروشگاه خلیج پارس ندارد.

👮‍♀️خوشبختانه  مردم فهیم ما به این نتیجه رسیده اند که این نوع فروش از طریق پیامک و شماره موبایل در ماهواره فقط برای اجناس تقلبی و چینی بی کیفیت میباشد .

🔔 البته با درنظر گرفتن قیمت جهانی 289$ گردنبند امپندنت, فروش آن در ماهواره باقیمت 100هزارتومان خود بهترین گواه بر جعلی بودن این اجناس می باشد.

10 فروردین

 

 

 

با درود و سپاس بابت ارسال تبریک های نوروزی به مجموعه آمگا 🙏

http://www.amega.ir/files/GOD/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3/%D8%B9%DB%8C%D8%AF%201396.jpg

⭐️  از امروز فروشگاه به روال عادی خود بازگشته و آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی میباشد.

5 فروردین

 

 

 

اتمام طرح پروموشن و برنامه کاری ایام سال 1396

 برای مشاهده کامل مطلب روی این لینک کلیک کنید.

28 اسفند

 

 

 

✅با درود و تبریک پیشاپیش عید باستانی نوروز فروشگاه آمگا خلیج پارس تقدیم میکند:


🆓🎁🎀🎉 جشواره ای از تخفیفات انواع پروموشن ها و اشانتیون

http://www.amega.ir/files/%D8%AA%D8%AE%D9%81%D9%8A%D9%81-%D8%B9%D9%8A%D8%AF-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2.jpg
برای مشاهده لطفا به سایت زیر مراجعه فرمایید.
🌐 Amega.ir/products2

 

  4 اسفند

 

 

 

تولید جدید امپندنت طلایی:

نمونه ی رنگ طلایی امپندنت تولید جدید سال 2017 کمپانی با همان کیفیت و قدرت فوق العاده ی همیشگی, که ابتدای شماره شناسه ی جدید با APG شروع میشود.

http://www.amega.ir/files/GOD/AMPendant/gold.jpg

 

 

 

 

 

 25 بهمن

 

 

 

1 عدد پودر امجنیکس:

بادرود

بنا به درخواست و پیشنهاد شما مشتریان گرامی از این پس محصول پودر امجنیکس به صورت 1 عددی نیز ارائه میگردد.

Amega.ir/amega/1pcsamgenex

 

 14 بهمن

 

 

 

 

فایل صوتی محصولات:

بادرود

جهت سهولت آشنایی شما عزیزان با محصولات آمگا؛ فایل صوتی به صورت عامیانه ضبط و در ابتدای توضیحات هر محصول قرار گرفته است.

 5 بهمن

 

 

 

پارت جدید :
با درود و تبریک میلاد حضرت مسیح(ع) و شادباش پیشاپیش سال 2016 میلادی

ضمن تشکر از عزیزانی که به ما اطمینان کردید و با سفارش های متعدد پارت شهریور باعث شداند علاوه بر بهره مندیشان از قیمت های بسیارمناسب؛ برای سفارش جدید نیز بتوانیم سریعتر اقدام و با دلار 3900 تومان پارت جدید را سفارش و وارد کنیم.

🔘 همین اکنون که قیمت دلار حواله ای 4200 تومان میباشد نیز شما میتوانید تا اتمام محصولات از قیمت مناسب فعلی استفاده نمایید. زیرا مسلما در پارت آینده با نرخ دلار فوق پیش بینی میشود مجددا افزایش قیمت داشته باشیم.

✅ لذا پیشنهاد میشود سریعتر نسبت به ثبت سفارش محصولات خود اقدام فرمایید.


8 دی 

 

افتتاح قسمت نظرات

با درود

باتوجه به آپدیت و تغییرات متعدد اعم از هاست، قالب، دامین و سرورهای سایت در طول این 10 سال؛ تمامی نظرات که حذف گردیده بود در سایت مجددا کپی و درج میگردد.

لطفا شما نیز با گذاشتن نظر خود مبنی بر تاثیر استفاده محصولات به پیشرفت فرهنگ محصولات مکمل در ایران کمک کنید.

5 دی

 

 

 

💥آخرین موجودی ساعت های مچی آمگا

با قیمت پارت قدیم در پروموشن 30% تخفیف

مشاهده و سفارش:
www.Amega.ir/products2

15 آذر

 

تخفیف حداقل 5%

درود خدمت دوستان عزیز
 با افزایش قیمت دلار به بالای💲 3700 تومان در هفته جاری پس از اتمام موجودی محصولات پیش بینی میشود در سفارش پارت جدید افزایشی حدود پنج درصد بر روی قیمت محصولات داشته باشیم.

لذا شما میتوانید هم اکنون با سفارش محصولات پارت شهریور در خرید خود حداقل پنج درصد صرفه جویی نمایید.

 27 آبان

 

 

 

قالب جدید سایت:

با درود قالب و محتوای سایت طبق پیشنهادات شما مشتریان عزیز بروزرسانی گردیده است.

✅ لطفا نظر خود را مبنی برهرگونه بهبود یا تجربه شخصی استفاده از محصولات آمگا در قسمت نظرات سایت درج بفرمایید.
پیشاپیش از بذل توجه و زمانی که میگزارید سپاسگزاریم 😊 🙏

1 آبان

 

 

 

مدل های جدید دستبد مغناطیسی

با درود

برای تکریم در انتخاب مدل های دستبند برای مشتریان گرامی هماکنون بیش از 20 مدل دستبند مغناطیسی در سبد خرید شرکت قراداده ایم.

www.Amega.ir/products3

17 مهر

 

 

یازدهمین سال تاسیس کمپانی آمگا گرامی باد

 برای مشاهده کامل مطلب روی این لینک کلیک کنید.

20 شهریور

 

 

 

 

پکیج آموزشی و هدایای تبلیغاتی فروشگاه خلیج پارس

 برای مشاهده کامل مطلب روی این لینک کلیک کنید.

15 lمرداد

 

 

 

محصولات جدید ساعت مغناطیسی, جواهرات اجمز, پودر خوراکی امجنیکس و روغن درمانی

 برای مشاهده کامل مطلب روی این لینک کلیک کنید.

18 تیر

 

 

 

 

 

10 اردیبهشت روز ملی خلیج همیشه پارس گرامی باد

 برای مشاهده کامل مطلب روی این لینک کلیک کنید.

6 اردیبهشت

 

 

 

 

 

سال جدید اخبار و محصولات جدید

برای مشاهده کامل مطلب روی این لینک کلیک کنید.

21 فروردین

 

 

 

 

پایان طرح تخفیف نوروزی و گزارش آن

برای مشاهده کامل مطلب روی این لینک کلیک کنید.

27 اسفند

 

 

 

 

تخفیف 20% بمناسبت عید نوروز

برای مشاهده کامل مطلب روی این لینک کلیک کنید.

 8 اسفند

 

 

 

 

 


تبریک شب یلدا و سال 2016

برای مشاهده کامل مطلب روی این لینک کلیک کنید.

 29 آذر

 

 

 

 

دهمین سالگرد تاسیس کمپانی آمگاگلوبال

برای مشاهده کامل مطلب روی این لینک کلیک کنید.

 8 شهریور

 

 

بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶ - ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱
7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز (حتی تعطیلات) پاسخگو و آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان تلفنی و یا در تلگرام هستیم 😊

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2024
ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید