EMF چیست:امواج emf در بدن تاثیر امواج emf خرید دستگاه emfs عوارض امواج الکترومغناطیسی محافظت از امواج 5g خنثی کننده امواج الکترومغناطیس دستگاه سنج دستگاه چیست


دستگاه خنثی کننده امواج الکترومغناطیس کیولینک گردنبند ضد امواج الکترومغناطیس بهترین فلز برای جذب امواج تراشه ضد امواج الکترومغناطیس حفاظت در برابر امواج الکترومغناطیس دفع امواج الکترومغناطیسی محصولات ضد امواج سنگ ضد امواج

میدان های مضر امواج الکترومغناطیسی EMF  در بدن چیست؟

امواج emf در بدن چیست

آیا باید نگران قرار گرفتن در معرض EMF باشید؟
تعریف EMF

اکثر ما به وسایل الکترونیکی زندگی مدرن عادت کرده ایم. اما تعداد کمی از ما از خطرات سلامتی ناشی از ابزارهایی که دنیای ما را کار می‌کنند آگاه هستیم.

خطوط برق، تلفن‌های همراه، مایکروویوها، مودم Wi-Fi، رایانه‌ها و سایر وسایل ما جریانی از امواج انرژی نامرئی را ارسال می‌کنند. میدان های الکتریکی و مغناطیسی (EMF) در هر مکانی که از الکتریسیته استفاده می شود، از جمله در خانه و محل کار، تولید می شود.

برخی از کارشناسان در مورد اثرات بالقوه سلامتی ناشی از این زمینه ها نگران هستند. اما آیا باید نگران باشیم؟

در حالی که اکثر محققان معتقد نیستند که بیشتر EMF ها خطرناک هستند، هنوز هم برخی از دانشمندان وجود دارند که ایمنی قرار گرفتن در معرض EMF را زیر سوال می برند.

بسیاری می گویند که تحقیقات کافی برای درک اینکه آیا EMF ها ایمن هستند یا خیر، انجام نشده است. بیایید نگاه دقیق تری بیندازیم.

EMF چیست؟
از ابتدای پیدایش جهان، خورشید امواجی را به بیرون فرستاده است که EMF یا تشعشع را ایجاد می کند. در همان زمان که خورشید EMF را به بیرون می فرستد، ما می توانیم انرژی آن را ببینیم که به بیرون تابش می کند. این نور مرئی است.

در آغاز قرن بیستم، خطوط برق و روشنایی داخلی در سراسر جهان گسترش یافت. دانشمندان دریافتند که خطوط برقی که تمام انرژی را برای جمعیت جهان تامین می‌کنند، EMF را ارسال می‌کنند، درست مانند خورشید.

در طول سال ها، دانشمندان دریافتند که بسیاری از وسایل الکتریکی در حال ظهور، EMF را نیز ایجاد می کنند. با پیشرفت دنیای پزشکی، بسیاری از تجهیزات تشخیصی و درمانی آن، مانند دستگاه های تصویربرداری برای اشعه ایکس و سی تی اسکن، برای ساخت EMF نیز یافت شد.

امروزه 90 درصد از جمعیت جهان به برق دسترسی دارند و از وسایل برقی استفاده می کنند. این بدان معناست که مقدار زیادی برق و EMF در سراسر جهان ایجاد می شود.

انواع قرار گرفتن در معرض امواج EMF


تابش در سراسر آنچه که طیف الکترومغناطیسی نامیده می شود وجود دارد. این تابش از انرژی بسیار بالا (به نام فرکانس بالا) در یک سر طیف تا انرژی بسیار کم (یا فرکانس پایین) در طرف دیگر متغیر است.

نمونه هایی از تشعشعات پرانرژی عبارتند از:

اشعه ایکس
اشعه گاما


برخی از پرتوهای فرابنفش (UV) با انرژی بالاتر:
این تابش یونیزان است، به این معنی که این انرژی می‌تواند سلول‌های سطح اتمی را با حذف یک الکترون از اتم یا "یونیزاسیون" آن، تحت تاثیر قرار دهد. تشعشعات یونیزان می تواند به DNA و سلول های بدن آسیب برساند که ممکن است به جهش های ژنتیکی و سرطان کمک کند.

در طرف دیگر طیف، تابش بسیار کم فرکانس (ELF) قرار دارد. این یک نوع پرتوهای غیر یونیزه است. می‌تواند اتم‌ها را در بدن به حرکت درآورد یا آنها را به ارتعاش درآورد، اما اکثر محققان معتقدند که برای آسیب رساندن به DNA یا سلول‌ها کافی نیست.

در بین تابش ELF و تابش پرانرژی در طیف، انواع دیگری از تشعشعات غیریونیزان وجود دارد، مانند:

تابش فرکانس رادیویی (RF)
نور مرئی
فرو سرخ


میدان های الکتریکی و مغناطیسی در اکثر اشکال تابش به صورت یک میدان به هم می پیوندند. نتیجه میدان الکترومغناطیسی (EMF) نامیده می شود.

اما میدان های الکتریکی و مغناطیسی در تابش ELF می توانند به طور مستقل عمل کنند. بنابراین ما از اصطلاحات "میدان مغناطیسی" و "میدان الکتریکی" برای اشاره به این دو میدان مختلف در تابش ELF استفاده می کنیم.

به طور خلاصه، در اینجا دو نوع EMF وجود دارد که ممکن است در معرض آنها قرار بگیرید:

EMF های فرکانس بالا این نوع پرتوهای یونیزه کننده است. ادبیات علمی موافق است که قرار گرفتن در معرض زیاد می تواند به DNA یا سلول ها آسیب برساند.

دستگاه های پزشکی مانند دستگاه های تصویربرداری اشعه ایکس و سی تی اسکن سطوح پایینی از این نوع تابش را تولید می کنند. منابع دیگر عبارتند از تابش گاما از عناصر رادیواکتیو و اشعه UV از تخت‌های برنزه یا خورشید.


EMF با فرکانس پایین تا متوسط این نوع تابش غیریونیزان است. خفیف است و تصور می شود برای مردم بی ضرر است.

وسایل خانگی مانند اجاق‌های مایکروویو، تلفن‌های همراه، سشوار و ماشین‌های لباسشویی و همچنین خطوط برق و ام‌آر‌آی، این نوع تشعشع را تولید می‌کنند. این دسته از EMFها شامل EMFهای با فرکانس بسیار پایین (ELF-EMF) و EMFهای فرکانس رادیویی (RF-EMFs) می شوند.


EMF های غیر یونیزه هم از منابع طبیعی و هم از منابع ساخته شده توسط انسان می آیند. میدان مغناطیسی زمین نمونه ای از EMF طبیعی است. EMFهای ساخت بشر به دو نوع طبقه بندی می شوند که هر دو توسط تشعشعات غیریونیزان تولید می شوند:

EMF های بسیار کم فرکانس (ELF-EMF). این میدان تشعشع غیر یونیزه را می توان توسط منابع مختلفی از جمله خطوط برق، سیم کشی برق، و وسایل شخصی مانند ریش تراش های برقی، سشوار و پتوهای برقی تولید کرد.


تابش فرکانس رادیویی. این میدان تشعشع غیریونیزان از دستگاه‌های بی‌سیم مانند تلفن‌های همراه، مترهای هوشمند، تبلت‌ها و رایانه‌های لپ‌تاپ ساطع می‌شود. همچنین توسط سیگنال های رادیویی و تلویزیونی، رادار، ایستگاه های ماهواره ای و دستگاه های MRI تولید می شود.


منابع تشعشع
شدت نوردهی EMF با افزایش فاصله خود از جسمی که امواج را به بیرون می فرستد کاهش می یابد. برخی از منابع متداول EMF که سطوح مختلفی از تابش ساطع می کنند شامل موارد زیر است:

راد غیر یونیزه

اجاق های مایکروویو
کامپیوترها
کنتورهای هوشمند
روترهای بی سیم (Wi-Fi).
تلفن های همراه
دستگاه های بلوتوث
خطوط برق
دستگاه های ام آر آی

 خرید دستگاه emfs خنثی کننده

علائم احتمالی مربوط به EMF در مطالعات عبارتند از:

سردرد
لرزش
سرگیجه
از دست دادن حافظه
از دست دادن تمرکز
اختلال خواب

توسط منبع معتبر سازمان جهانی بهداشت (WHO)

در سال 2020، WHO دستورالعمل های بین المللی ICNIRP خود را برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض میدان های الکترومغناطیسی RF بزرگتر از 100 کیلوهرتز (کیلوهرتز) تا 300 گیگاهرتز (گیگاهرتز) به روز کرد.

دستورالعمل های ICNERP در حال حاضر مشخص می کند که افراد در محل کار نباید در معرض تراکم الکتریکی جریان در سر، گردن و تنه بدن بیش از 10 میلی آمپر متر مربع ("محدودیت اساسی") قرار گیرند.

حد پایین 2 mA m-2 برای جمعیت عمومی داده شده است تا کودکان و افرادی که ممکن است حساس تر باشند در نظر گرفته شود.

عبارت 10 mA m-2 نشان دهنده اندازه گیری چگالی جریان الکتریکی است. این به عنوان "10 میلی آمپر بر متر مربع" ترجمه می شود.

میلی آمپر یک هزارم آمپر است. این سطحی است که نشان داده شده است که میدان های الکتریکی و مغناطیسی بالاتر از آن بر بافت بدن و عملکرد شناختی مغز تأثیر دارند.

میدان های الکتریکی به دلیل تفاوت در مقدار ولتاژ استفاده شده توسط دستگاه های مختلف متفاوت است. هرچه ولتاژی که به دستگاه وارد می شود بیشتر باشد، میدان الکتریکی قوی تر خواهد بود. میدان الکتریکی حتی زمانی که جریانی در جریان نباشد وجود دارد.

میدان های مغناطیسی توسط جریان الکتریکی تولید می شوند و بنابراین بسته به قدرت و مقدار جریان مورد استفاده تغییر می کنند. هر چه دستگاه از جریان الکتریکی بیشتری استفاده کند، میدان مغناطیسی قوی‌تر خواهد بود.

شاید تعجب آور باشد که بدانید سطوح میدان مغناطیسی در اطراف محصولات چقدر متفاوت است.

محصولات ضد امواج emf

بستگی به بزرگ یا قدرتمند بودن دستگاه دارد. همچنین، قدرت میدان مغناطیسی ممکن است حتی در بین محصولات مشابه بسیار متفاوت باشد.

به عنوان مثال، برخی از سشوارها میدان بسیار قوی دارند، در حالی که برخی دیگر به سختی EMF تولید می کنند. همه چیز به طراحی محصول بستگی دارد. همچنین، بسته به فاصله شما از دستگاه و مدت زمانی که در معرض قرار می گیرید، سطوح نوردهی به طور قابل توجهی متفاوت است.

به دلیل این واریانس ها، نمی توان با دقت گفت که EMF برای محصولات چیست. اما هم ICNERP و هم منبع WHOTrusted در سطح بین‌المللی و هم EPA در سطح ملی بیان کرده‌اند که قرار گرفتن در معرض EMF در محیط زندگی متوسط بسیار کم است.

برای آشنایی با برخی از رایج ترین میدان های EMF که ممکن است در زندگی روزمره با آنها مواجه شوید:

خطوط برق
قوی‌ترین میدان‌های الکتریکی که در زندگی روزمره با آن مواجه می‌شویم، زیر خطوط انتقال فشار قوی است.

ترانسفورماتورها این ولتاژ بالا را قبل از ورود به خانه یا محل کار شما کاهش می دهند. همچنین دیوارهای خانه شما تا حدی به عنوان سپر عمل می کنند. درست در زیر خطوط برق جایی است که میدان قوی ترین است.

هر دو میدان (الکتریکی و مغناطیسی) با فاصله به طور قابل توجهی کاهش می یابند. هرچه خانه شما از خطوط برق فشار قوی دورتر باشد، میدان ضعیف تر است. در خانه هایی که در نزدیکی خطوط برق قرار ندارند، میدان مغناطیسی پس زمینه ممکن است نسبتاً سبک باشد.

تلویزیون و صفحه نمایش کامپیوتر
نمایشگرهای کامپیوتر و تلویزیون به طور مشابه کار می کنند و میدان های الکتریکی و مغناطیسی را در فرکانس های مختلف تولید می کنند. صفحه نمایش های کریستال مایع (LCD) میدان های الکتریکی و مغناطیسی قابل توجهی تولید نمی کنند.

به همین دلیل، تلویزیون های مدرن که عموما از صفحه نمایش LCD، LED یا پلاسما استفاده می کنند، تنها مقدار کمی تابش ساطع می کنند. اما همین کافی است که کودکان را از نزدیک شدن بیش از حد دور نگه دارید. 

دستگاه های بی سیم
FCC ایجاب می‌کند که همه دستگاه‌های ارتباطی بی‌سیم فروخته شده در ایالات متحده حداقل دستورالعمل‌ها را برای قرار گرفتن ایمن انسان در معرض انرژی فرکانس رادیویی (RF) رعایت کنند.

برای دستگاه‌های بی‌سیمی که با فرکانس 6 گیگاهرتز یا کمتر کار می‌کنند و برای استفاده در نزدیکی یا روی بدن طراحی شده‌اند (تلفن‌های همراه، تبلت‌ها، و سایر دستگاه‌های قابل حمل)، FCC محدودیت‌هایی برای قرار گرفتن در معرض از نظر نرخ جذب خاص (SAR) تعیین کرده است.

این معیار میزان جذب انرژی RF توسط بدن است. حد FCC 1.6 وات بر کیلوگرم (W/kg) است.

مایکروویو
اجاق‌های مایکروویو در سطوح توان بسیار بالا کار می‌کنند، اما دارای محافظ‌هایی هستند که نشت تشعشعات را در خارج از اجاق تقریباً کاهش می‌دهند.

منبع مطمئن FDAT مقدار مایکروویوهایی را که یک اجاق می تواند در طول عمر خود نشت کند به 5 میلی وات (mW) منبع مورد اعتماد در هر سانتی متر مربع محدود می کند که در فاصله حدود 2 اینچ اندازه گیری می شود. FDA می گوید این حد بسیار کمتر از سطحی است که به مردم آسیب می رساند.

اجاق‌های مایکروویو نیز باید دارای ویژگی‌های ایمنی باشند تا در صورت باز بودن درب، از تولید مایکروویو جلوگیری شود. FDA کوره ها را در آزمایشگاه خود آزمایش می کند تا از رعایت استانداردهای آن اطمینان حاصل کند. تمام اجاق های فروخته شده در ایالات متحده باید دارای برچسبی باشند که نشان دهد استاندارد ایمنی را برآورده می کند.

امواج الکترومغناطیس مضر خطر

EMF در خانه شما
هر وسیله الکتریکی در خانه شما EMF ساطع می کند. با این حال، طبق دستورالعمل های ICNIRP، مواجهه بیشتر افراد با EMF در زندگی روزمره بسیار کم است. بیشتر قرار گرفتن در معرض EMF شما در خانه احتمالاً از سیم هایی است که جریان الکتریکی را حمل می کنند.

همچنین هنگامی که در نزدیکی وسایل برقی مانند یخچال، مایکروویو و ماشین لباسشویی قرار دارید، در معرض نوردهی بالا قرار می گیرید. با دور شدن از این وسایل، تابش EMF به شدت کاهش می یابد.

علائم قرار گرفتن در معرض EMF
اثرات احتمالی سلامت انسان از قرار گرفتن در معرض EMF ها هنوز با دقت و دقت مشخص نشده است. تحقیقات در سال های آینده ممکن است بهتر به ما اطلاع دهد.

برخی از مطالعات به علائم مختلف ناشی از قرار گرفتن در معرض EMF اشاره می کنند، اما محققان به طور کلی می گویند مطالعات بیشتری مورد نیاز است. بسیاری از مطالعات از مدل‌های حیوانی یا سلولی استفاده می‌کنند که اگر برای سلامت انسان به کار بروند، قابل اعتماد نیستند.

همچنین، برخی از این علائم به وضعیتی به نام حساسیت الکترومغناطیسی (EHS) نسبت داده شده است، که در آن افراد علائم مختلف غیر اختصاصی را با قرار گرفتن در معرض EMF مرتبط می‌کنند.

رشته پزشکی EHS را اثبات نکرده است، اگرچه افراد علائمی را تجربه می کنند که گاهی اوقات ناراحت کننده و حتی ناتوان کننده است.

با این حال، برخی تحقیقات به طور آزمایشی از علائم EMF پشتیبانی می کند. در اینجا علائمی وجود دارد که برخی مطالعات پیشنهاد کرده اند:

اختلالات خواب، از جمله بی خوابی
سردرد
افسردگی و علائم افسردگی
خستگی و خستگی
دیسستزی (احساس دردناک و اغلب خارش دار)
عدم تمرکز
تغییرات در حافظه
سرگیجه
تحریک پذیری
کاهش اشتها و کاهش وزن
بی قراری و اضطراب
حالت تهوع
سوزش و سوزن سوزن شدن پوست

خنثی کننده امواج الکترومغناطیس


محافظت در برابر قرار گرفتن در معرض EMF
اقداماتی که می توانید برای کاهش قرار گرفتن در معرض EMF انجام دهید بستگی به نوع تشعشع مورد نظر شما دارد. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چه مراحلی را می توانید بردارید.

EMF با فرکانس پایین تا متوسط
به یاد داشته باشید که این دسته از EMFها شامل EMFهای فرکانس بسیار پایین (ELF-EMF) و EMFهای فرکانس رادیویی (RF-EMFs) می شوند. این نوع تابش توسط هر وسیله الکتریکی تولید می شود.

این دستگاه ها از یخچال و جاروبرقی گرفته تا تلویزیون و مانیتور کامپیوتر (زمانی که روشن هستند) را شامل می شود.

نزدیک وسایل برقی ننشینید یا معطل نشوید.

یکی از بهترین راه‌ها برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض EMF در خانه، حفظ فاصله از وسایل است. برای روشن کردن تلویزیون، باز کردن یخچال یا مایکروویو و قرار دادن ماشین لباسشویی باید از نزدیک نزدیک شوید.

فقط این برخوردهای نزدیک را کوتاه نگه دارید و کنار وسایل ننشینید - یا به فرزندانتان اجازه این کار را بدهید.


گوشیتو بذار زمین به خصوص زمانی که از تلفن استفاده نمی کنید، آن را دور از خود قرار دهید.

شب هنگام خواب، آن را در اتاق دیگری قرار دهید.
از عملکرد بلندگو یا هدفون با تلفن خود استفاده کنید.

این باعث کاهش قرار گرفتن در معرض RF در سر شما می شود. گوشی‌ها فیلدهایی را تولید و منتشر می‌کنند، اما نه به اندازه تلفن شما. با استفاده از گوشی یا بلندگو، می توانید تا حد زیادی نوردهی به سر خود را کاهش دهید.


گوشی خود را در جیب نبرید سعی کنید وقتی بیرون هستید گوشی خود را در کیف داشته باشید.
گهگاه از وسایل الکترونیکی و برق جدا کنید. یک روز یا حتی چند روز از وسایل الکترونیکی مرخصی بگیرید. بدن شما از شما تشکر خواهد کرد!


EMF های فرکانس بالا
به یاد داشته باشید، این نوع پرتوهایی است که به طور بالقوه برای سلامتی شما خطرناک است. سطوح بالای EMF های فرکانس بالا می تواند به DNA و سلول ها آسیب برساند. سطوح پایین این تابش از دستگاه‌های پزشکی مانند دستگاه‌های تصویربرداری اشعه ایکس و اشعه‌های فرابنفش از تخت‌های برنزه یا خورشید می‌آیند.

برای کاهش قرار گرفتن در معرض سطح بالا و خطرات مرتبط، این نکات را امتحان کنید:

اشعه ایکس را محدود کنید فقط اشعه ایکس را دریافت کنید که از نظر پزشکی ضروری است.
زمان خود را در آفتاب محدود کنید. شما برای سلامتی خود به مقداری آفتاب نیاز دارید، نه زیاد. همچنین در اواسط روز که پرتوها قوی ترین هستند، از آفتاب خودداری کنید.


زمان حضور در سولاریوم را محدود کنید. اگر باید آن برنزه شدن سریع تابستان را داشته باشید، فقط زمان خود را در زیر نورها محدود کنید.

محصولات ضد امواج emfWi-Fi

آیا وای فای باعث سرطان می شود؟

در سال 2011، آژانس بین المللی تحقیقات سرطان سازمان بهداشت جهانی (IARC) اعلام کرد که EMF ها "احتمالاً برای انسان سرطان زا هستند." این برچسب توسط 30 دانشمند که مطالعات روی EMF و سرطان را ارزیابی کردند، ایجاد شد.

مطالعات مربوط به EMF و سرطان متناقض هستند. به عنوان مثال، طبق یک بررسی تحقیقاتی در سال 2017، EMF های دستگاه های بی سیم، خطر گلیوما، نوعی تومور مغزی را افزایش می دهند. اما یک مطالعه در سال 2018 بیان می کند که هیچ ارتباط واضحی بین EMF و تومورهای مغزی وجود ندارد.

مطالعات حیوانی
علاوه بر این، بیشتر مطالعاتی که ارتباط بین Wi-Fi و سرطان را مورد بررسی قرار داده اند

شناخته شده است که استرس اکسیداتیو در ایجاد سرطان نقش دارد. در یک مطالعه حیوانی در سال 2015، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض Wi-Fi باعث ایجاد استرس اکسیداتیو در رحم موش ها شد.

علاوه بر این، یک مطالعه حیوانی در سال 2018 نشان داد که Wi-Fi فعالیت آنزیم های آنتی اکسیدانی را کاهش می دهد که با استرس اکسیداتیو مبارزه می کنند.

 

آیا وای فای خطرات دیگری دارد؟
مشخص نیست که آیا Wi-Fi خطرات دیگری برای سلامتی دارد یا خیر. باز هم، بیشتر مطالعات موجود شامل حیوانات است و نتایج قطعی نیست.

این چیزی است که علم تاکنون می گوید:

ناباروری مردانه
طبق یک مطالعه حیوانی در سال 2014، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض تشعشعات Wi-Fi عملکرد تولید مثل موش های نر را کاهش می دهد. یک مطالعه حیوانی در سال 2016 نشان داد که تشعشعات ساطع شده از Wi-Fi باعث آسیب DNA در بیضه موش ها می شود.

در مطالعه ای در سال 2015، محققان حرکت اسپرم بیش از 1000 مرد را بررسی کردند. این مردان به سوالاتی در مورد استفاده از وای فای و تلفن همراه خود پاسخ دادند. محققان دریافتند مردانی که از اینترنت بی سیم استفاده می کنند، در مقایسه با مردانی که از اینترنت سیمی استفاده می کنند، تحرک اسپرم کاهش یافته است.

عملکرد شناختی
یک مطالعه حیوانی در سال 2017 نشان داد که تشعشعات وای فای تشخیص را در موش ها مختل می کند. بر اساس یک منبع مورد اعتماد دیگر مطالعه حیوانی در سال 2017، تشعشعات ساطع شده از وای فای همچنین ممکن است به بیماری های عصبی و عملکرد مغز در موش ها کمک کند.

سلامت قلب
در یک مطالعه بر روی حیوانات در سال 2015، قرار گرفتن در معرض Wi-Fi ریتم قلب و فشار خون خرگوش‌ها را تغییر داد. به گفته محققان، این نشان می دهد که Wi-Fi بر قلب تأثیر می گذارد. اما مکانیسم ها نامشخص است و مطالعات انسانی بیشتری مورد نیاز است.

طبق این ادعاها، Wi-Fi باعث ایجاد شرایطی مانند:

اوتیسم
مسائل پوستی
سردرد
درد
سرگیجه
حالت تهوع
خستگی
تپش قلب

5G اینترنت مضرات و خطرات
5G یا نسل پنجم، نوع دیگری از فناوری بی سیم است. این یک شبکه تلفن همراه است که برای اولین بار در سال 2019 در دسترس قرار گرفت.

از زمان انتشار آن، شایعاتی در مورد 5G و خطرات سلامتی آن وجود دارد.

بحث بر سر 5G چیست؟
در سال 1996، WHO منبع معتبر پروژه بین المللی EMF را تأسیس کرد. پروژه EMF روی ارزیابی خطر سلامتی EMF ها کار می کند.

این جدا از ارزیابی سال 2011 توسط IARC است که EMF ها را "احتمالا سرطان زا" نامیده بود. IARC نیز بخشی از WHO است.

در مورد پروژه EMF بحث و جدل وجود دارد. دکتر لنارت هاردل، سرطان شناس، در یک بررسی تحقیقی در سال 2017 اشاره کرد که پنج نفر از شش عضو اصلی گروه EMF با کمیسیون بین المللی حفاظت در برابر تشعشعات غیریونیزان (ICNIRP) درگیر بوده اند.

در بررسی، هاردل می گوید که این یک تضاد منافع است. او معتقد است که با توانایی اعضا برای ایجاد یک ارزیابی علمی انتقادی تداخل خواهد داشت.


آخرین بررسی پزشکی در 22 ژوئن 2021

https://www.healthline.com/health/does-wifi-cause-cancer

تاثیر عوارض امواج پارازیت ماهواره بر بدن انسان

http://www.aparat.com/v/Flota

 

 امواج الکترومغناطیسemf  چیست

.

.

.

.

.

اما چه باید کرد؟ راه حل چیست ؟

ما که نمیتوانیم از شهر فرار کنیم و به غار و جنگل پناه ببریم!

خنثی ضد امواج الکترومغناطیس

 


در کنار فواید و راحتی زیادی که تکنولوژی به ما میدهد, مضراتی نیز در پشت این فواید وجود دارند. همه ما از مضرات امواج و حالتهایی که بعد از کار با وسایل برقی بر روی بدن تاثیر میگذارد مطلع هستیم ولی آیا جز استفاده کمتر از این گونه وسایل راهی دیگر می شناسید؟


ما با جرات واطمینان استفاده از محصولات مغناطیسی و آمایزد فیوژن کمپانی آمگا را توصیه میکنیم تا با آسودگی خاطر و در کمال آرامش به فعالیت روزمره خود ادامه دهید و از فواید محصولات تکنولوژی نیز لذت ببرید.

 تفاوت گردنبند جدید واننس با گردنبند قبلی امپندنت :

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png داشتن تمامی مزایا و خواص درمانی گردنبند امپندنت

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngبیش از 30% قدرت بیشتر در محصول بکار رفته است

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngاستفاده از فلزدرمانی مس با خلوص بالا برای تاثیرگزاری بیشتر در درمان و انرژی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngاولین و تنها محصول بایو انرژی درجهان که با بکاربردن تراشه خنثی کننده امواج الکترومغناطیس EMF, از ورود امواج مضر  4G و 5G موبایل به بدن محافظت میکند.

 گردنبند کوانتوم ONENESS چیست و با امپندنت چه تفاوتی دارد ؟

 

آویز ONENESS با استفاده از اصول تشدید کوانتومی طراحی و تولید شده است، با ترکیبی از مواد معدنی و کریستال ها, در یک پوشش آویز تیتانیومی محصور شده و با یک میکروتراشه تگ ضد امواج الکترومغناطیس موبایل AFT در پشت آن تعبیه شده است.

گردنبند ONENESS به مدت 21 روز در یک محفظه خلاء AFT با فناوری AMized Fusion (AFT) انرژی می گیرد.

امایزد فیوژن یک فناوری رزونانس کوانتومی اختصاصی برای طنین‌اندازی در نیروی حیات است.

این محصول فوق العاده دارای رزونانس انرژی طبیعی رسانای قدرتمندی است که از گرما و ارتعاش بدن فعال می شود. این امر باعث تغییر موج EMF در ناحیه اطراف به طول موج ایمن برای ساختار سلولی بدن می شود.

 

تقویت هاله انرژی و چاکرا های بدن با گردنبند کوانتوم سلامتی

 

چاکرا ها در بدن انسان مراکز اصلی انرژی می باشند.وقتی این هاله یا میدان بایو انرژی در حالت تعادل خودش قرار داشته باشد ما در سلامت کامل به سر میبریم.

به این حالت اصطلاحا حالت تعادل یا هموستاز میگویند.

 

محیط زندگی ما, زندگی شهریست که متاسفانه پر از آلودگی هاست.

❌آلودگی ها از قبیل آلودگی هوا، آبهای آلوده، غذا های که فاقد ارزش غذای هستند و از همه شایع تر تشعشعات مغناطیسی EMF دستگاه های مثل: دکل های مخابرات و پارازیتهای ماهواره, گوشی موبایل، کامپیوترها،کابل های فشار قوی برق و غیره.

.

همه این دستگاهها میدان مغناطیسی مضری تولید می کنند که فرکانسشان از میدان مغناطیس بدن ما بالاتر است. این امواج ها باعث به وجود آمدن تاثیر منفی در بدن می شود.

 

عکسهای گرفته شده توسط دستگاه "عکسبرداری از هاله انرژی و چاکرا بدن  GDV کرلیان " قبل و بعد از استفاده از گردنبند امگا

عکسبرداری از هاله

تست هاله انرژی چاکرا عکس

اسکن هاله انرژی کرلیان انسان

 

3_جلوگیری از ورود امواج الکترومغناطیس بشدت مخرب اینترنت 4G و 5G گوشی مویایل:

در پشت گردنبند تراشه AFT ساخته شده و یونیزه شده با فرمول و تکنولوژی رزونانس کوانتومی منحصر به فرد تعبیه شده است.

چیپ ورق تراشه تگ ضد امواج الکترومغناطیس موبایل

 

چیپ ورق تراشه تگ ضد امواج الکترومغناطیس موبایل

میکروتراشه AFT مانند فیلتر هوا یا آب عمل می کند، ذرات مضرر امواج 4G و 5G اینترنت موبایل را فیلتر می کند و به آن اجازه می دهد تا با EMF ها تعامل داشته باشد و EMF ها را در ناحیه اطراف تغییر می دهد و همچنین انرژی نقطه صفر نیروی حیات را جذب می کند.

✅ گردنبند واننس باعث میشود هاله بدن شما دوبل و قویتر شود و در نتیجه امواج الکترومغناطیس مضر ماکروویو، پارازیت های ماهواره، موبایل 4G و ... وارد بدنتان نشود.

آقای کوین ترودو نیز در دوره های آموزشی خود بارها بر استفاده از این محصولات تاکید کرد است.

گردنبند ضد تشعشع امواج پارازیت سقط جنین

✅ جهت مطالعه تمامی مقالات و تحقیقات درمورد مغناطیس درمانی و بحث چاکرا و هاله انرژی بدن به لینک زیر مراجعه فرمایید.

https://Amega.ir/mag

بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶ - ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱
7/24 ساعت شبانه روز (حتی تعطیلات) پاسخگو و آماده ارائه مشاوره رایگان خدمت شما عزیزان تلفنی و یا در واتساپ/تلگرام هستیم 😊🙏

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2024
ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید