بالا بردن فرکانس بدن چگونه ارتعاش فرکانس خود را بالا ببریم تمرینات نشانه های فرکانس بالا بردن ارتعاش کلمات با ارتعاش بالا بردن ثروت بردن ارتعاش فواید ارتعاش بالا

سلامتی همراه با انرژی کامل😊

چگونه ارتعاش خود را بالا ببریم


تمرینات بالا بردن فرکانس بدن چگونه ارتعاش فرکانس خود را بالا ببریم نشانه های فرکانس بالا بردن ارتعاش کلمات با ارتعاش بالا بردن ثروت بردن ارتعاش فواید ارتعاش بالا


سلامتی همراه با انرژی کامل 😊


همه چیز در زندگی ارتعاش است
آلبرت انیشتین

1-همه چیز انرژی است
قانون طبیعی حکم می کند که هر چیزی دارای ارتعاش باشد.

زیرا همه چیز از اتم تشکیل شده است. این اتم‌ها حرکت ثابتی از خود نشان می‌دهند و حالت درک شده ماده - جامد، مایع یا گاز - به سرعت این حرکات اتمی بستگی دارد. صدا نیز مانند افکار مظهر ارتعاش است. اتفاقات زندگی شما، طبق این اصل، با ارتعاش شخصی شما هماهنگ است.

یک قانون علمی از این ایده حمایت می کند که انرژی نمی تواند ایجاد یا از بین برود، بلکه دستخوش تغییر شکل می شود.

انرژی نیروی حیات جهانی، نیروی حیات خلاق که تمام ابعاد جهان را به هم متصل می کند، از مکان و زمان فراتر می رود و سریعتر از نور حرکت می کند.

هر شکلی از زندگی تمرکزی از انرژی است. بدن‌های زنده از تریلیون‌ها سلول تشکیل شده‌اند که هر کدام از انرژی (اتم‌ها) تغذیه می‌کنند. عملکرد کلی بدن به بلوک های بنیادی (سلول ها) و حیات آنها متکی است.

این انرژی متمرکز با هم ترکیب می‌شود و میدانی به نام میدان انرژی زیستی ایجاد می‌کند: یک ماتریس پرانرژی شبیه یک "پوست" که بدن‌های انرژی درونی شما را در بر می‌گیرد و در اطراف بدن فیزیکی شما در همه جهات گسترش می‌یابد.

Biofield شما با همه چیز در درون و اطراف شما درگیر می شود و فوراً به افکار، کلمات، احساسات، انتخاب ها و اعمال پاسخ می دهد.

این میدان الکترومغناطیسی است و انرژی در بدن فیزیکی شما نفوذ می کند. Biofield یک سیستم هوشمند خودسازمانده است و انرژی درون آن گاهی اوقات انرژی کوانتومی نامیده می شود.

2. وجود پر انرژی
ما مجموع باورها، افکار و عواطف خود هستیم که به ساختار کلی روانی یا وضعیت روانی ما اشاره دارد. این شامل باورهای اصلی ما در مورد خود، دیگران و جهان و همچنین افکار و احساسات ما است که در پاسخ به موقعیت های مختلف به وجود می آیند.

باورهای ما عقاید و اعتقاداتی هستند که در مورد خود، دیگران و دنیای اطرافمان صادق هستند. این باورها می توانند آگاهانه یا ناخودآگاه باشند و می توانند درک و تفسیر ما از رویدادها و افراد زندگی ما را شکل دهند.


باورها اغلب از طریق تجربیات و تعاملات ما با دنیای اطراف و همچنین تربیت، فرهنگ و محیط اجتماعی ما شکل می گیرند. آنها می توانند مثبت یا منفی، منطقی یا غیرمنطقی باشند و می توانند رفتار و فرآیندهای تصمیم گیری ما را شکل دهند.

افکار فرآیندهای ذهنی هستند که به ما امکان استدلال، تجزیه و تحلیل، حل مسئله و تصمیم گیری را می دهند. آنها می توانند خودآگاه یا ناخودآگاه باشند و می توانند بر احساسات و رفتار ما تأثیر بگذارند.

در نهایت، احساسات، تجربیات ذهنی هستند که ما در پاسخ به افکار و باورهای خود داریم. آنها می توانند مثبت یا منفی باشند و می توانند از نظر شدت و مدت متفاوت باشند.

همچنین بخوانید:

https://amega.ir/products1/nano

ارتعاش شخصی
باورها، افکار و احساسات ما به هم مرتبط هستند و می توانند بر یکدیگر تأثیر بگذارند. فعل و انفعال پیچیده افکار، باورها و احساسات ما، در هم تنیده با انرژی ظریف ما، باعث ایجاد یک ارتعاش شخصی متمایز در ذات هر فرد می شود.


رزونانس این ارتعاش به وضعیت بهزیستی پرانرژی ما بستگی دارد و بر این که آیا ما حالتی رانده، متمرکز، مثبت یا منفی را تابش می کنیم، تأثیر می گذارد.

جزر و مد انرژی و سرزندگی ما به طرز پیچیده ای فرکانس منحصر به فرد ارتعاش شخصی ما را شکل می دهد و در نتیجه رفتارها و عملکرد ما را شکل می دهد.

ارتعاش در فرکانس مثبت و داشتن طرز فکر فراوانی می تواند به ما کمک کند مثبت و فراوانی بیشتری را به زندگی خود جذب کنیم.

3. هوش ذاتی در انسان
بزرگترین قدرت در جهان، نیروی زندگی شماست!

بدن انسان دارای هوش شفابخش ذاتی است که دائماً برای حفظ و بهبود رفاه خود تلاش می کند. این انرژی نیروی حیاتی به فرآیند بهبودی، ترمیم و بازسازی سلول ها، بافت ها و اندام ها کمک می کند. توانایی بدن برای التیام خود با مکانیسم های مختلفی مانند بسیج گلبول های سفید خون برای مبارزه با عفونت و بازسازی سلول های آسیب دیده تسهیل می شود.

حفظ یک حالت تعادل که به عنوان هموستاز شناخته می شود، برای بهبودی بهینه و جوان سازی بسیار مهم است.

فرآیند ترمیم و جوانسازی سلولی تماماً در مورد ایجاد هماهنگی مناسب در ذهن، بدن و روح است. وقتی در حالت تعادل هستید، سلول های ما ارتعاش سالمی دارند و سلول های یکسان بیشتری تولید می کنند.

در بدن ما سلول‌های زیادی وجود دارد که در درمان بیماری‌ها به ما کمک می‌کنند که هرگز به آن توجه نمی‌کنیم و این سلول‌ها وظایف خود را ماهرانه انجام می‌دهند.

احساس، فکر و عمل شما در هر جنبه ای از زندگی شما ریشه عمیقی در سلامتی و انرژی شما دارد.
آرون کمر


4. سلامتی پر انرژی
تندرستی حالت بهینه رفاه و تعادل جسمی، عاطفی، اجتماعی، ذهنی و معنوی است. این یک فرآیند فعال برای انتخاب بیشتر است

زندگی سالم و رضایت بخش

سلامتی پرانرژی حالتی عمیق از وجود است که در آن سطوح بهینه انرژی ظریف و تعادل در هر چهار بعد وجود دارد: جسمی، عاطفی، اجتماعی، ذهنی و معنوی.

این حالتی از هماهنگی و جریان است که در آن انرژی فرد به طور بهینه با بالاترین هدف خود و هماهنگ با محیط اطرافش هماهنگ است.

حالت پرانرژی توسط این دو : قدرت اصلی 1) انرژی ظریف و 2) تعادل هر 4 بعد تعیین می شود. هر چه سطح انرژی ظریف و "زمین" بودن در هر 4 بعد متعادل تر باشد، آگاهی و پتانسیل های درونی ما را بالاتر می برد.

این به ما اجازه می دهد تا به طور مؤثر استرس خارجی (امواج الکترونیکی مضر، EMF و آلودگی)، پاسخ به نیازهای ذهنی، عاطفی، روحی و جسمی را مدیریت کنیم و هموستاز را حفظ کنیم و در نتیجه به عملکرد بهتری دست یابیم.

سلامتی پر انرژی
همانطور که بدن فیزیکی ما از طریق غذای سالم و ورزش نیاز به تغذیه دارد، بدن انرژی ما نیز به مراقبت و توجه نیاز دارد.

بدن‌های انرژی ما از انرژی‌های ظریفی تشکیل شده‌اند که با انرژی‌های متراکم‌تر بدن فیزیکی ما تعامل دارند - اگر این انرژی‌ها نامتعادل شوند، می‌تواند منجر به ناهماهنگی در درون ما شود که به صورت بیماری (فیزیکی یا روانی) ظاهر می‌شود.

برعکس، اگر بدن انرژی ما متعادل و هماهنگ باشد، این امر در سلامت جسمانی ما منعکس خواهد شد، بنابراین، صرف زمان و تلاش برای مراقبت از سلامت پرانرژی ما به همان اندازه مهم است که برای سلامت جسمانی ما مهم است.

چگونه فرکان خود را بالا ببریم

5. اهمیت سلامتی پرانرژی!
تندرستی پرانرژی ما را قادر می‌سازد تا با همسو کردن انرژی خود با بالاترین هدف خود، زندگی را با حداکثر پتانسیل زندگی کنیم/ به ما امکان می‌دهد از خرد و شهود درونی خود بهره ببریم تا بتوانیم انتخاب‌هایی انجام دهیم که با طبیعت واقعی ما همسو هستند.

وقتی از نظر انرژی متعادل هستیم، احساس خوبی نسبت به خود داریم و اعتماد به نفس تراوش می کنیم. ما نشاط و اشتیاق به زندگی داریم! ما آنچه را که می خواهیم جذب می کنیم زیرا در فرکانس بالایی در حال ارتعاش هستیم.

روابط ما رضایت بخش تر است، زیرا ما از یک مکان عشق می آییم تا ترس.

حفظ تعادل انرژی به پیشگیری از بیماری‌ها کمک می‌کند و در مواقعی که قبلاً بیمار یا مجروح شده‌ایم بهبود می‌یابد.

همچنین منجر به احساس آرامش، افزایش نشاط و استقامت، بهبود تمرکز و حافظه و همچنین خلاقیت و شهود بیشتر می شود.

این به شما کمک می کند تا به جای واکنش به موقعیت های زندگی، همزمان با قصد خود ارتعاش کنید و زندگی ایده آل خود را بسازید. ب

ه عبارت دیگر - به ما احساس خوبی می دهد! این نه تنها ما را به افراد بهتری تبدیل می کند، بلکه برای اطرافیانمان نیز مفید است زیرا انرژی مثبت ما بر آنها نیز تأثیر می گذارد.

با توانمندسازی و پرورش این حالت، افراد می توانند سرزندگی و رفاه کلی خود را حفظ کنند و هماهنگی و جریان را تجربه کنند زیرا انرژی آنها با بالاترین هدف و محیط اطراف خود هماهنگ است.

همانطور که بدن فیزیکی خود را از طریق غذای سالم و ورزش تغذیه می کنیم، باید مراقب بدن انرژی خود باشیم و به آن توجه کنیم.

تندرستی پرانرژی یک حالت دگرگون کننده است که نیاز به توجه آگاهانه و مراقبت جامع دارد. همانطور که ما بهزیستی فیزیکی را در اولویت قرار می دهیم، سرمایه گذاری در بدن انرژی ما نیز به همان اندازه حیاتی است.

با اذعان به تأثیر متقابل انرژی ظریف و تعادل در چهار بعد، می توانیم پتانسیل درونی خود را مهار کنیم و به حالتی از سرزندگی، هماهنگی و جریان بهینه برسیم.

در آغوش گرفتن سلامتی پرانرژی به ما قدرت می‌دهد تا زندگی رضایت بخشی داشته باشیم و در عین حال ذهن، بدن و روح خود را به روش‌هایی عمیق پرورش دهیم.

بالا بردن سلامتی پرانرژی شما
یک رویکرد کل نگر برای زندگی پر جنب و جوش

باز کردن پتانسیل کامل وجود پرانرژی شما مستلزم یک رویکرد سلامتی کل نگر ذهن-بدن-روح است، با ادغام اقداماتی که سلامت و رفاه بهینه را ارتقا می دهد.

مانند حفظ یک رژیم غذایی مغذی، درگیر شدن در فعالیت بدنی منظم و ترکیب فعالیت های کاهش استرس، اولویت دادن به پاکسازی انرژی روزانه، متعادل کردن و جوان سازی برای شادابی پایدار بسیار مهم است.

این پنج مرحله روزانه را به عنوان عناصر ضروری سبک زندگی خود بپذیرید تا سلامتی پرانرژی خود را افزایش دهید.

https://amwellinc.com/page/energetic-wellness/2#Ariya01


 تقویت هاله انرژی یا چاکرا مریدین بدن با گردنبند کوانتوم آمگا:

 

چاکرا ها در بدن انسان مراکز اصلی انرژی می باشند.وقتی این هاله یا میدان بایو انرژی در حالت تعادل خودش قرار داشته باشد ما در سلامت کامل به سر میبریم.

به این حالت اصطلاحا حالت تعادل یا هموستاز میگویند.

 

مریدین یا کانال های انرژی چاکرا در بدن در مجموع 12 مسیر اصلی و 8مسیر فرعی دارند که همچون رودی جاری به هم، پیوند می خورند و ادامه دهنده مسیر مریدین قبلی می شوند.

بر روی مریدین ها نقاطی وجود دارند که محل تجمع انرژی بوده که به آن ها در زبان ژاپنی تسویو گفته می شود. 

محیط زندگی ما, زندگی شهریست که متاسفانه پر از آلودگی هاست.

❌آلودگی ها از قبیل آلودگی هوا، آبهای آلوده، غذا های که فاقد ارزش غذای هستند و از همه شایع تر تشعشعات مغناطیسی EMF دستگاه های مثل: دکل های مخابرات و پارازیتهای ماهواره, گوشی موبایل، کامپیوترها،کابل های فشار قوی برق و غیره.

.

همه این دستگاهها میدان مغناطیسی مضری تولید می کنند که فرکانسشان از میدان مغناطیس بدن ما بالاتر است. این امواج ها باعث به وجود آمدن تاثیر منفی در بدن می شود.

 

عکسهای گرفته شده توسط دستگاه "عکسبرداری از هاله انرژی و چاکرا بدن  GDV کرلیان " قبل و بعد از استفاده از گردنبند امگا

عکسبرداری از هاله

تست هاله انرژی چاکرا عکس

اسکن هاله انرژی کرلیان

 

توضیحات بیشتر در لینک زیر:

https://amega.ir/products1/ONENESS-G

بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱ - ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶
7/24 ساعت شبانه روز (حتی تعطیلات) پاسخگو و آماده ارائه مشاوره رایگان خدمت شما عزیزان تلفنی و یا در واتساپ/تلگرام هستیم 😊🙏

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2024
ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید