چگونه فرکانس خود را بالا ببریم بالا بردن فرکانس بدن تمرینات بالا بردن ارتعاش بالا فواید غذا عدد ثروت عشق افزایش مغز پاکسازی افزایش نشانه های فرکانس ارتعاش بالا مدیتیشن چگونه

 

بالا بردن فرکانس بدن

 


چگونه فرکانس خود را بالا ببریم تمرینات بالا بردن ارتعاش ثروت عشق افزایش مغز پاکسازی افزایش نشانه های فرکانس ارتعاش بالا مدیتیشن چگونه ثروت موسیقی ثروت بالا بردن بدن ثروت چیست دوپینگ عدد
 

 

تمرینات بالا بردن ارتعاش

چگونه انرژی ارتعاش و فرکانس خود را بالا ببریم؟

 


 

همه ما بدنی پرانرژی داریم که دائماً در فرکانس خاصی در حال ارتعاش است.

بسته به افکار، احساسات و اعمال ما، این فرکانس می تواند به سمت بالا یا پایین تغییر کند.

وقتی ارتعاش ما زیاد است، احساس خوبی داریم و چیزها به راحتی برای ما جریان دارند. ما افراد و شرایط مثبت را به زندگی خود جذب می کنیم و به نظر می رسد همه چیز درست می شود. وقتی ارتعاش ما بالا می‌رود، می‌توانیم به خرد بی‌نهایت دست پیدا کنیم و انسان بهتری شویم.

از سوی دیگر، زمانی که ارتعاش ما کم است، ممکن است احساس استرس، اضطراب یا حتی افسردگی کنیم. همه چیز مانند یک مبارزه به نظر می رسد، و ممکن است متوجه شویم که افراد و تجربیات منفی بیشتری را به زندگی خود جذب می کنیم.

 

 

هنگامی که ارتعاش شخصی خود را بالا می برید، فواید زیادی دارد:

تمرینات بالا بردن ارتعاش

1.استرس و اضطراب کمتر
این شاید یکی از بهترین چیزهایی باشد که تا به حال تجربه کرده اید، به خصوص برای کسانی از شما که از اختلالات مرتبط با استرس رنج می برند.

2. آرامش و ذهن آرام
افکار شما احساسات شما را تحریک می کند که اعمال را هدایت می کند. هر فکری حال و هوای خاصی ایجاد می کند.

به عنوان مثال، خشم شما را عصبانی می کند. غم تو را غمگین می کند؛ و شادی خوشبختی می آورد ارتعاش بالاتر بدون توجه به موقعیت شما را در حالت ذهن ارام و آرامش قرار می دهد.

3. تحقق اهداف
وقتی ارتعاش خود را بالا می برید، حواس پرتی به مراتب کمتر است. شما با احساس اعتماد به نفس زندگی می کنید بدون اینکه نگران باشید, که آیا ممکن است اتفاقی بیفتد.

4. سلامتی بهتر
هنگامی که ارتعاش خود را افزایش می دهید، بدن شما به طور خودکار در یک صفحه مرتفع شروع به کار می کند. سیستم ایمنی بدن شما قوی تر و سالم تر می شود، که به نوبه خود به شما کمک می کند با سرماخوردگی، آنفولانزا و سایر بیماری ها مبارزه کنید.

5. شادی و لذت
هنگامی که در ارتعاشات بالاتری هستید شادتر می شوید زیرا از شر تمام انرژی های منفی که در اطرافتان شناور هستند خلاص می شوید. این بدان معنی است که شما احساس سبکی، شادی و خوشحالی بیشتری دارید.

 

 

 

لطفا بخوانید:

محصولات کمک درمانی هاله انرژی چاکراهای بدن با تقویت ارتعاش و فرکانس 

https://amega.ir/nano

بالا بردن فرکانس بدن

 

به منظور بهبود فرکانستان ، مهم است که در برابر ارتعاشات بالاتر باشید.

توانایی گرفتن ارتعاشات بالاتر، مهارتی است که می توان آن را آموخت و پرورش داد. کسانی که این توانایی را دارند، می توانند پیام هایی از طبیعت دریافت کنند که می تواند آنها را در مسیر زندگی خود راهنمایی کند.

 

 چگونگی تمرینات و تکنیک بالا رفتن ارتعاش:

 تمرینات بالا بردن ارتعاش

1. پذیرای این احتمال باشید که واقعیت بیش از آنچه به چشم می آید وجود دارد.

2. با انجام کارهایی که به شما احساس خوبی می دهد، انرژی خود را بالا ببرید. این می تواند شامل مواردی مانند مدیتیشن، بازی، ورزش و غیره باشد.

3. رویاها و اهداف خود را هر روز بنویسید، بنشینید و واضح تجسم کنید. هر آنچه را که تجسم می کنید می توانید به دست آورید زیرا این امر باعث می شود ضمیر ناخودآگاه شما بر اساس آنها عمل کند.

4. وقت خود را در طبیعت بگذرانید - هیچ چیز مانند گذراندن وقت در طبیعت برای افزایش انرژی شما وجود ندارد!

اتصال و پا گذاشتن روی زمین، ترجیحاً با پای برهنه، به شما کمک می‌کند تا هر گونه انرژی منفی را که ممکن است در اطراف خود حمل می‌کنید، از بین ببرید.

تمرینات بالا بردن ارتعاش ثروت

5. مدیتیشن - مدیتیشن به آرام کردن ذهن و ارتباط با خود برتر شما کمک می کند. هرچه بیشتر مراقبه کنید، دسترسی به آن حالت آرامش و سعادت که در درون شما نهفته است آسان تر خواهد بود.

6. از شر هر چیزی که به شما کمک نمی کند خلاص شوید - این شامل روابط سمی، غذاهای ناسالم، افکار منفی، هر چیزی که ارتعاش شما را پایین می آورد. اگر چیزی حال شما را خوب نمی کند، از شر آن خلاص شوید!

7. کارهایی را انجام دهید که دوست دارید - وقتی کارهایی را انجام می دهید که دوست دارید، در زمینه انرژی شما نشان داده می شود!

وقتی از خواسته های قلبی خود پیروی می کنید، احساس سبکی، شادی و آرامش بیشتری می کنید. پس هر کاری که شما را شاد می کند انجام دهید!

 

ضد امواج الکترومغناطیس گردنبند تشعشع امواج پارازیت

8. خود درمانی و توانمندسازی - محصولات امایزد آمگا

انجام منظم و روزانه با قلم اموند بهترین راه برای پاکسازی، تعادل، التیام و تجدید انرژی شما است.

شفای کوانتومی AFT بهترین راه برای پاکسازی میدان انرژی هاله و چاکرا با آزاد کردن الگوها و باورهای قدیمی است که دیگر به شما خدمتی نمی‌کنند. خودتوانمندسازی با قصد و تأیید مثبت هنگام «سرگردان» راهی عالی برای بالا بردن ارتعاش شخصی شماست.

دوره ویدیویی رایگان (پاکسازی یا افزایش فرکانس و ارتعاش ) را در زیر مشاهده کنید.

https://amega.ir/Videos

 

 

9. با گردنبند امپندنت از انرژی و حاله خود محافظت کنید. انرژی ما توسط EMF و امواج مضر وسایل برقی الکترونیکی در محیط ما تحلیل می رود، مختل می شود و مخدوش می شود، آویز کوانتومی امپندنت AFT می تواند به تعادل و پایه انرژی شما کمک کند و در عین حال از فرکانس های مضر و آلودگی محافظت کند.

10. شکرگذاری - به طور مرتب چیزهایی را که به خاطر آنها سپاسگزار هستید، افرادی که دوستشان دارید و کسانی که شما را دوست دارند، مرور کنید و از آنها قدردانی کنید. هر چه بیشتر سپاسگزار باشید، ارتعاش شما بالاتر می رود.

خدایا شکرت 😊

 

 منبع

سایت رسمی وبلاگ کمپانی امگا

https://amwellinc.com/blog-details.aspx?BlogId=30#amworld

 

✅ جهت مطالعه تمامی مقالات و تحقیقات درمورد مغناطیس درمانی و بحث چاکرا و هاله انرژی بدن به لینک زیر مراجعه فرمایید.

https://Amega.ir/mag

بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶ - ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱
7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز (حتی تعطیلات) پاسخگو و آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان تلفنی و یا در تلگرام هستیم 😊

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2024
ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید