مزایا کارایی بهبود خواص آهن ربا برای بدن درمانی تفاوت قطب های آهنربا شمال جنوب منفی مثبت بیماری خواص آهن ربا برای بدن مغز سر درمانی صورت پوست

خواص آهن ربا برای بدن


خواص آهن ربا برای بدن مزایا کارایی بهبود درمانی تفاوت قطب های آهنربا شمال جنوب منفی مثبت بیماری خواص آهن ربا برای بدن مغز سر درمانی صورت پوست

خواص مزایا درمانی قطب اهنربا شمال جنوب بار منفی مثبت برای بدن

همان طور که می دانید آهن رباها دو قطب شمال و جنوب دارند.

حالا می خواهیم ببینیم وقتی که این دو قطب را روی بدن می گذاریم تاثیر یکسانی دارند یا خیر.خواص آهن ربا برای بدن!

پزشک بنیانگذار هومیوپاتی به این تفاوت پی برده و دو نوع شیوه درمان با استفاده از این دو قطب آهن ربا برای دو نوع بیماری با عوارض کاملا متفاوت تهیه کرده بود.

در همان زمان دانشمندان متوجه شدند که اگر آب را با قطب شمال آهن ربا مغناطیسی کنند، فعالیت باکتری های داخل آن خنثی می شد، در حالی که قطب جنوب آهن ربا عکس این کار را انجام می داد و باعث توسعه و تسریع فعالیت باکتری ها می شد.

در سال های اولی که مغناطیس درمانی به کار می رفت، نمی دانستند چرا یک قطعه آهن ربا در مورد یک بیماری هیچ کارایی ندارد، در حالی که قطب متضاد آن کاملا موثر عمل می کرد.

تحقیقات بعدی نشان داد که قطب شمال آهن ربا برای درمان بیماری هایی موثر است که منشا آن ها عفونت باکتری ها است و قطب جنوب در تسکین انواع دردهاست.

به کارگیری نیروی قطب های آهن ربا 

برای به کار گیری نیروی قطب های آهن ربا برای بدن دو فرضیه وجود دارد. طبق فرضیه تک قطبی در هر زمان فقط باید از یک قطب آهن ربا استفاده شود، ولی طبق نظریه دو قطبی استفاده از هر دو قطب آهن ربا به طور همزمان برای درمان بیماری موثرتر است.

فرضیه دو قطبی بهتر تایید شده و در حال حاضر به شکل متداولی اجرا می شود.

 

 

مغناطیس درمانی

از قطب های آهن ربا برای درمان موضعی و درمان عمومی می توانید استفاده کنید. در درمان موضعی قدرت مورد نظر مستقیما به سمت آسیب دیده بدن اعمال می شود.

وقتی بیماری موضعی نیست و گسترده است باید از درمان عمومی استفاده کنید. در این حالت هر دو قطب آهن ربا با کف دست یا پا تماس می یابند. نیروی مغناطیسی از طریق کف دست و پا که انتهای اعصاب بدن به آن ها ختم می شود، فورا به تمام قسمت های بدن منتقل می شود.

اگر بیماری در نیمه بالای بدن است، آهن ربا باید در زیر کف دست قرار داده شوند و اگر در نیمه پایین بدن است آهن رباها باید در کف پا قرار داده شوند. تعداد دفعات و مدت زمان استفاده از آهن ربا بستگی به میزان وخامت بیماری دارد.

خود بدن ما یک آهن ربا است و دارای قطب های آهن ربایی است و هنگام درمان، نیروی قطب شمال آهن ربا باید به قسمت راست بدن و نیروی قطب جنوب آهن ربا باید به نیمه پایین بدن اعمال شود.

همراه خواص آهن ربا سر

درمان بیماری ها با مگنت تراپی 

قطب جنوب آهن ربا باعث تحریک و پیشبرد روند معالجه، رشد و فعالیت می شود. قطب شمال آهن ربا خاصیتی تسکین دهنده و آرام بخش دارد و عفونت را کاهش می دهد.

وقتی با غده، سرطان یا عفونت مواجه می شوید، سعی نکنید آن ها را با به کار گیری قطب جنوب آهن ربا معالجه کنید. از آن جایی که قطب جنوب، رشد سلول ها را تحریک می کند، از طرفی هم می تواند باعث افزایش رشد یاخته های سرطانی، باکتری ها یا ویروس ها شود.

 

آهن ربا بر کل بدن تاثیر می گذارد، ولی تاثیر آن بر جریان خون بیشتر است، چون که خون دارای آهن است. بیشتر آهن بدن در خون وجود دارد و مابقی آن در عضلات موجود است.

در نتیجه به کارگیری آهن ربا باعث فعال شدن خون می شود. لذا فرآیند یونیزاسیون، تسریع و باعث جریان روان خون در بدن می شود. این امر باعث شادی سیستم بدن می شود و غده ها را فعال می کند، در نتیجه ترشحات آن ها نیز منظم می شود. آهن ربا روی سایر مایعات و مواد شیمیایی بدن نیز تاثیر دارد. آهن ربا می تواند بر میدان های مغناطیسی داخل بدن تاثیر بگذارد. این امر باعث ایجاد جریان برق می شود و کل بدن فعال می شود.

توصیه :

  • اطراف رحم زنان حامله نباید به این روش معالجه شود.
  • از آهن ربا در اطراف سینه افرادی که در بدنشان ضربان ساز نصب شده است، نباید استفاده کرد.
  • هر روز از آهن ربای قوی در اطراف سر، گردن، غدد یا اندام ها برای مدت طولانی استفاده نکنید.
  • از نزدیک کردن قطب های آهن ربا به قسمت های از بدن بیمار که باعث وخیم تر شدن آن ها می شود بپرهیزید.

به خاطر داشته باشید که می توانید هر بیماری را با آهن ربا درمان کنید. انجام این کار هیچ عوارض جانبی مضری ندارد، ولی وقتی عفونت های ناشی از باکتری در بدن شیوع دارد، نمی توانید آن ها را با مغناطیس درمانی معالجه کنید. باید دقت داشت که بعد از این درمان نباید از شکم بند و زانو بند و یا هر چیز سرد به مدت یک ساعت استفاده کنند.

 

 قطب آهن ربا

باید بدانیم که امروزه مغناطیس درمانی جایگاه ویژه ای در طب مکمل دارد.

بر اساس تحقیقات بعمل در آمده ، آهن رباها خواص گوناگونی دارند و یکی از خواص آنها جذب و خنثی کردن بیماریها از جمله بیماریهای جلدی و داخلی در بدن انسان می باشد .

در این نوع درمان ، آهنرباهایی با قدرت متفاوت در محلهای درد قرار داده می شوند تا بیماری را درمان کنند، در این روش درمانی هیچ نوع دارویی چه خوراکی ، تزریقی و استعمال خارجی وجود ندارد و در وافع نوعی درمان طبیعی محسوب می شود .

این روش ساده ترین نوع درمان بوده و هیچ نوع عوارض جانبی در پی ندارد . اگر شخصی ، آهنربا را در جای نامناسب قرار داده و یا زمان قرار دادن آهنربا بیش از زمان مورد نیاز باشد فرد می تواند کف پاها را روی سطحی از جنس فلز " روی " قرار داده تا اثر آهنربا را از بین ببرد.

در این روش درمانی فقط از آهنربا استفاده می شود چرا که این خاصیت را مردم اززمانهای قدیم می شناختند ولی به مرور زمان آن را به فراموشی سپردند. بر اساس تحقیقات به عمل آمده مصریان قدیم از خاصیت آهنربایی در ساخت اهرام استفاده کردند تا بدین طریق از فاسد شدن اجساد در داخل اهرام جلوگیری کنند.

میدان مغناطیسی در همه عالم وجود دارد ، خورشید و تمام ستاره ها و سیارات این خاصیت مغناطیسی را دارند و می توانند تا کیلومترها فراتر از خود آنرا گسترش داده و بر روی اجرام آسمانی دیگر تأثیر بگذارند.

زمین نیز از این قاعده مستثنی نبوده و مدام تحت تأثیر نیروی جاذبۀ ماه و خورشید و سایر اجرام آسمانی قرار می گیرد ، زمین خود یک آهنربای بزرگ محسوب می شود و با داشتن قطبین شمال و جنوب و نیروی مغناطیسی اش بر روی تمام موجودات زندۀ  روی خود تأثیر می گذارد.

بدن انسان نیز خاصیت مغناطیسی دارد ، به همین علت همۀ موجودات زنده رابطۀ محکمی با زمین دارند ، به همین خاطر وقتی به هنگام خستگی با پای برهنه روی چمن یا زمین راه میرویم احساس شادابی می کنیم .

اگر در موقع خواب سر به سمت شمال و پاها به سمت جنوب باشد خواب راحت تری خواهیم داشت ولی اخیرا ثابت شده است که اگر در موقع خواب رو به شرق بخوابید خیلی بهتر خواهد بود زیرا میدان مغناطیسی خورشید هزار برابرزمین است و تغییرات در میدان مغناطیسی آن مستقیما بر روی زمین و موجودات آن تأثیر می گذارد.

ماه نیز مانند خورشید میدان مغناطیسی دارد که بر روی زمین و موجودات آن تأثیر گذاشته بطوریکه در موقع ماه  کامل ، بیماران روانی دچار تحریک و برانگیختگی شدید می شوند. دربعضی از آیینهای سری در این شب مراسم خاصی را برگزار می کردند و معتقد بودند که می توانند انرژی ماه را در مدار خاصی هدایت نمایند.

تمام آهنرباها دو قطب دارند قطب شمال و قطب جنوب. این دو قطب بطور قراردادی با قطبین مغناطیسی زمین هم جهت هستند.

در نظام مغناطیسی ، دو قطب ناهمنام یکدیگر را جذب و قطبین همنام یکدیگر را دفع می کنند. خطوط مغناطیسی که در اطراف یک آهنربا  قرار دارد میدان مغناطیسی آهنربا نامیده می شود.

وسعت میدان مغناطیسی بستگی به قدرت آهنربا دارد . آهنرباهای قوی برای اعضای قوی مانند دستها ، پشت، شانه ها ، شکم ، مفاصل و آهنرباهایی با قدرت کم یا متوسط برای اعضای ضعیف به کار می روند مانند گوشها، چشمها ، بینی ، گلو و همچنین کودکان و نوزادان را با این نوع آهنرباها مداوا می کنند.

وقتی آب در میدان مغناطیسی قرار می گیرد بسیاری از خواص آن از جمله غلظت  ، دما، توانایی جریان الکتریسیته ، کشش سطحی.....تغییر می یابد.

یکی دیگر از کاربردهای آهنربا  برای تولید آب مغناطیسی شده می باشد، برای تهیۀ آن کافی است که یک لیوان یا بطری شیشه ای را روی یک آهنربای صاف  به مدت 8 ساعت قرار دهیم ...

برای تولید آب مغناطیسی قطب جنوب لازم است که قطب جنوب آهنربا را زیر بطری قرار داده و برای تولید آب مغناطیسی با قطب شمال ، قطب شمال آهنربا را زیر بطری قرار می دهیم. اگر هر دو نوع آب را با نسبت مساوی در ظرف دیگری مخلوط کنیم آب مغناطیسی با هر دو قطب بدست می آید.

مقدار مصرف آب مغناطیسی در بزرگسالان دو تا سه بار و برای کودکان بر مبنای سنشان مقدار کمتری در روز مورد نیاز است. استفاده از آب مغناطیسی شده با قطب شمال فعالیت باکتریها را کند می کند و بر عکس استفاده از آب مغناطیسی با قطب جنوب فعالیت باکتریها را افزایش می دهد. بنابراین در بیماری های عفونی نباید از آب مغناطیسی شدۀ قطب جنوب استفاده نمود.

استفاده از آهنربا و آب مغاطیسی در طول درمان نتایچ ثمربخشی به همراه خواهد داشت و مدت درمان بستگی به نوع بیماری و مدت زمان ابتلا به بیماری دارد .

میدان مغناطیسی بر ترکیبات یونی خون اثر میگذارد و ایجاد لخته های خونی را کاهش و جریان خون در رگها را روانتر کرده ، تعداد گلبولهای خون را افزایش داده و تعداد ذرات کلسترول و کلسیم را در خون کاهش می دهد که این شرایط برای سلامتی فرد ایده آل خواهد بود.

نکتۀ حائز اهمیت اینست که ، این یک روش درمانی مکمل است و بیمار باید در کنار آن زیر نظر پزشک متخصص به معالجۀ بیماریش پرداخته، داروهای لازم را مصرف کرده تا به کمک هر دو روش هرچه سریعتر شفا یابد. این روش درمانی هزینۀ زیادی دربر نداشته و همۀ اعضاء خانواده میتوانند از یک آهنربا استفاده کرده و خود را درمان کنند. این روش برای کلیۀ افراد و با هر سن و سالی قابل  استفاده است.

قطب جنوب آهنربا دارای خواص پیش گیرندگی ، خنکی و آرامش ، باعث انقباض رگهای بدن ، کند نمودن جریان خون در مویرگها ، جلوگیری نمودن  از فعالیت باکتریها و کاهش درد ، ورم و دمای بدن و ... می شود.

قطب شمال آهنربا دارای خواص تحریک کنندگی ، گرما و نیرو، انبساط رگهای بدن ، تشدید جریان خون در مویرگها ، تقویت و رشد باکتریها و وخیم شدن عفونت و افزایش تورم ، رشد سریع میوه و سبزی ، افزایش دمای بدن ، درمان بیماریهای قلبی ، کچلی ، ضعف ماهیچه ، بیهوشی و ... می گردد.

در درمان موضعی باید قطب مورد نظر را در محل درد که بدون پوشش بوده روی بدن قرار داد. این نکته هم قابل ذکر است که چنانچه در محل به کار بردن مغناطیس زخم و یا آلودگی وجود داشته باشد، می توان از یک پارچۀ نازک که روی محل قرار داده می شود استفاده کرد که در این حالت و در صورت لزوم قطب دیگر آهنربا را در کف دست یا زیر پای همان طرف مبتلا قرار می دهیم . اگر محل درد مشخص نباشد آهنربا را در کف دست و پا قرار می دهیم .

از نظر مغناطیس درمانی بدن به قسمتهای مثبت و منفی تقسیم  بندی می شود که شامل قسمتهای فوقانی ، سمت راست و جلوی بدن با قطب شمال ، و قسمتهای تحتانی ، سمت چپ و پشت بدن با قطب جنوب هماهنگ است.

در بیماری التهاب مفاصل ، تورم و خشکی گردن ، برونشیت ... کف دست راست روی قطب شمال و کف دست چپ روی قطب جنوب آهنربا قرار می گیرد . در بیماریهای کبد ، طحال ، معده و روده ، قطب شمال آهنربا روی کف دست راست و کف پای چپ روی قطب جنوب آهنربا قرار می گیرد و در درمان بیماریهای فلج اطفال و ضعف طرف چپ بدن ، کف دست چپ روی قطب شمال و کف پای چپ روی قطب جنوب قرار می گیرد .

بطور خلاصه  اینکه میدان مغناطیسی تأثیر فراوانی در موارد ذیل دارد:

-          گیاهان در میدان مغناطیسی سریعتر رشد می کنند و محصول بهتری می دهند.

-          رشد سلولهای سرطانی در میدان مغناطیسی یا کاملا متوقف شده و یا تا حد قابل ملاحظه ای کند می شود.

-          ذخایر ژنتیکی موجودات در میدان مغناطیسی ثبات بیشتری خواهند داشت.

-          میدان مغناطیسی از وسعت بیماریها می کاهد.

-          میدان مغناطیسی بر روی همۀ بافتهای بدن اثر مثبت می گذارد.

-          میدان مغناطیسی بر روی خون و مایعات آن بسیار مؤثر است.

.

فیلم تاثیر کارایی عملکرد دستبند مغناطیسی امول و باز شدن چسبندگی و لختگی عروق با دستگاه "گردش خون Microcirculatio


مشاهده      https://aparat.com/v/ijv

دانلود     http://hw1.asset.apa053.mp4

 

 

✅ جهت مطالعه تمامی مقالات و تحقیقات درمورد مغناطیس درمانی و بحث چاکرا و هاله انرژی بدن به لینک زیر مراجعه فرمایید.

https://Amega.ir/mag

بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶ - ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱
7/24 ساعت شبانه روز (حتی تعطیلات) پاسخگو و آماده ارائه مشاوره رایگان خدمت شما عزیزان تلفنی و یا در واتساپ/تلگرام هستیم 😊🙏

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2024
ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید