خرید قیمت مضرات آهنربا برای بدن تاثیر مغز خرید نیکن خواص پوست صورت آهنربا درمانی طب سنتی تاثیر آهنربا بر چاکراها

تاثیر آهنربا بر مغز قلب


خرید قیمت مضرات آهنربا برای بدن تاثیر مغز خرید نیکن خواص پوست صورت آهنربا درمانی طب سنتی تاثیر آهنربا بر چاکراها

تاثیر آهنربا بر چاکراها

مغناطیس مگنت تراپی آهنربا درمانی چیست ؟
 


ما در میدان مغناطیسی بزرگی زندگی می کنیم و در معرض حوزه های میدان مغناطیسی که در اثر آن به وجود آمده قرار می گیریم.
معالجه توسط میدان مغناطیسی به عنوان یک روش تکمیل کننده و بدون احتیاج به عمل جراحی مورد استفاده قرار گرفته است برای بهبود و شفا دادن دهها هزار نفر از بیماران در سراسر دنیا که فوائد و منافع این روش قدرتمند درمان را برای خودشان کشف نموده اند.


میدان های درون زا  آندوژن
تمام موجودات و مخلوقات زنده بستگی به حوزه و میدان های درون زا دارند ، انرژی الکتریکی داخلی و حوزه های مغناطیسی علائمی را در پیرامون و اطراف بدن به اعصاب و ماهیچه ها می فرستند.


مغز انسان میدان مغناطیسی ساطع می نماید که قابل اندازه گیری یا نمونه گیری MEG می باشد .

این موارد اثبات نموده اند که مغز انسان ممکن است شیمی بدن را از طریق حوزه میدان های مغناطیسی خاص کنترل کند.


یون ها:
 
یون های مثبت که در هوا موجودند ممکن است دارای تأثیرات مضر و خطرناک باشند و برای سلامتی و تندرستی مضر باشند ، در حالی که یون های منفی دارای فوائد و منافع اند.
بدن ما استفاده گسترده ای از یون های مثل کلسیم (Ca2+ ) پتاسیم (K+ ) سدیم (Na+) برای انتقال دادن سیگنال های الکتریکی بین مغز واعصاب می کند.


یون ها با سیستم ارتباطات داخلی بدن ما تداخل می نمایند ، رگ های بدن و سلول های قرمز خون به طور جزئی بار منفی پیدا می کنند .

سلول های خونی به جداره های رگ های خونی نمی چسبند و به یکدیگر وصل نمی شوند چون آنها در برابر همدیگر قرار گرفته اند و یکدیگر را دفع می کنند (دارای بار منفی هستند ) ، واز جریان یکنواخت و آرام خون در کانال های باریک مارا مطمئن می نمایند.


با همه این ها وقتی که یون های مثبت را استنشاق می کنیم . (نفس می کشیم ) آنها وارد ریه ها می شوند و سپس وارد جریان خون می شوند تا جائیکه آنها باعث می شوند بارمنفی روی سلول های خونی کمتر شوند بنابراین چسنبدگی روی جداره های رگ افزایش یافته و راندمان سیستم گردش خون کاهش می یابد ، برعکس یون های منفی راندمان سیستم گردش خون را افزایش می دهند

 

لطفا بخوانید:

دستبند مغناطیسی و مغناطیس درمانی چیست ؟

 http://www.amega.ir/dastband


 

آهنربا بدن تاثیر خواص
 
اهنربا چگونه این کار انجام می گیرد ؟
اعتقاد بر این است که انرژی بدن از طریق کانالهایی که موسوم به مدارهای انرژی یا چاکرا می باشد جریان پیدا می کند .

به این مدارهای انرژی اصطلاحاً نصف النهار های انرژی نیز می گویند . این ها رامی توان با جریان هایی مقایسه کرد که در میدان مغناطیسی وجود دارد.
به نصف النهار های انرژی می توان از طریق نقاط سرسوزنی سوراخ شده روی سطح پوست دسترسی پیدا کرد و از طریق اعتقادات طب سنتی (طب سوزنی ) وپایه واساس آن ها از قبیل نقاطی که سوزن روی پوست فرو می رود ونقاطی که فشار وارد می نمایند معالجات خود را انجام می دهند.


در مواقعی که سلامتی و تندرستی در وضعیت خوبی باشد، انرژی از طریق این نصف النهار های انرژی جریان پیدا می کند به طریقی که دارای توازن می باشد..

در مواردی که بیمار می شویم اعتقاد بر این است که دچار عدم توازن وناهماهنگی یا ایجاد موانع بلوکه شدن جریان انرژی دربدن گردیم .

بسیاری از بیمای ها روی عملکرد ها و وظایف بیولوژیک سلول ها تاثیر می گذارند ، موقعی که جریان انرژی غیر طبیعی می شود ، نقاط سرسوزنی روی محیط های پیرامون سطح پوست دچار کشیدگی شده و درد می کشیم موقعی که آنها را لمس می کنیم.
این ها مواردی هستند که به Tsubos موسوم می باشد ودر طب سوزنی ، ایجاد سوراخ ها ی سرسوزنی دراین نقاط باعث می شوند که مورد تحریک قرار گیرند و به وسیله سوزن های خیلی ظریف تا ایجاد پالس های الکتریکی بنمایند و مجدداً موازنه انرژی را بر قرار نمایند


در معالجه به روش اهنربا مغناطیسی، نقاط زیر سوراخ شده با سوزن به وسیله پالس های خیلی ظریف از انرژی الکترومغناطیسی مورد تحریک قرار می گیرند.


امروزه بدن های ما در محیط هایی پرورش یافته اند که غنی از آب اکسیژن داراست ومواد غذایی سرشار دارد و مغناطیسی نیز در آن وجود دارد .

تمام سیستم های طبیعی بدن که در انسان وجود دارد از نظر ماهیت الکترومغناطیسی هستند وبه مغناطیسی طبیعی که در زمین وجود دارد پاسخ و عکس العمل نشان می دهند

حوزه مغناطیسی طبیعی بدن های ما به وسیله جریان یون هایی که دارای بار الکتریکی هستند ایجاد می شوند که به سلول ها داخل شده یا از آن خارج می شوند وانتقال پالس های الکتریکی از طریق پوسته و غشاء سلول انجام می گیرد
به خاطر پیشرفت سریع موجودات زنده مدرن و رشد و توسعه مداوم تکنولوژی وپیشرفت جامعه ، حوزه ژئومغناطیسی زمین در سال های اخیر نسبت به گذشته رشد خیلی زیادی داشته است .

این میدان به طور مداوم توسط ما به وسیله کارهایی که روز مره انجام می دهیم و مزایایی که ما از آن بهره مند شده و به ما اعطا شده مورد پوشش قرار می گیرد ، ازقبیل ، اتومبیل ، ترن (قطارها ) هواپیما ، کشتی ها و ساختمان هایی که دارای اسکلت فلزی می باشند.


اندازه گیری هایی که فعلاً برای میدان مغناطیسی مورد استفاده قرار می گیرد موسوم به «گاوس » GAUSS می باشد .

که به خاطر دانشمند آلمانی وفیزیکدان قرن نوزدهم کارل گوس نامگذاری شده است .واحد اندازه گیری گوس بر اساس وپایه قدرت ونیروی است که یک آهن ربا دارد .

همچنین شکل واندازه ای که برای ساختن یک آهنربا درنظر گرفته ایم می تواند روی قدرت آن تاثیر بگذارد . این یک روش معمول و طبیعی است برای به تحریک وا داشتن بدنتان تا با درد مقابله کند ، برخی از انواع دردها وبیماری ها همراه هستند با عدم توازن در این حوزه های مغناطیسی ومیدان الکتریکی وبیولوژیکی.


معالجه و درمان با روش بیو-مغناطیسی اثبات شده که بستگی دارد به عدم توازن صحیح این میدان ها و با برقراری درست آن ها یک تعداد از شرایط معمول و متداول را می توان تخفیف داد ودرد را برطرف نمود از جمله:

آرتروز و رماتیسم
درد عضلات ومفاصل
درد شانه و کتف
دردپشت (کمر ) ، سر درد ودردناحیه گردن
مشکلات تنفسی ، سرفه ، آسم
 یبوست مزاج ودردشکم
تورم وبادکردن
عدم یا تأخیر در گردش خون ودفع ادرار
استرس وناراحتی

 

 

 آهنربا طب سنتی

 

 


معالجه به روش مغناطیسی عبارت است از: کاربرد مغناطیسی ها روی بدن برای به تحریک واداشتن اعصاب و ایجاد جریان بهتری برای خون روی نقاط مختلف بدن ، به نوبه خود این به اعضاو جوارح کمک می کند تا عملکرد بهتری داشته باشند .

از آن جایی که هیچ دارویی تجویز نمی گردد چه خوراکی و چه تزریقی درروش درمان با مغناطیسی علم پزشکی به خودی خود نامربوط تلقی می گردد . این یک روش کلینیکی است که درآن اعمال انسانی به وسیله آهنربایی که در شکل واندازه های مختلف وهم از قطب شمال و هم از قطب جنوب یا به طور مجزا استفاده می گردد مورد استفاده قرار می گیرند.


محققین بسیاری با به کارگیری داروها و عوامل مداخله گر فیزیکی سعی در تسهیل روند ترمیم بافتی نموده اند دراین راستا استفاده از میدان مغناطیسی درمان از سال 1979 به تصویب انجمن غذا ودارویی آمریکا رسید امروزه بالغ بر 173 میلیون دلار سالانه در آمریکا هزینه خرید ادوات مغناطیسی می شود.


ترمیم بافت های نرم و سخت متعاقب صدمات و جراحی ها از جمله موارد بحث برانگیز در علم پزشکی می باشد .

میدان های مغناطیسی ضربانی وایستا در درمان کشیدگی های عضلانی ، صدمات رباطات وکاهش درد متعاقب جراحی ها و آرتروز به کار رفته اند . علی رغم اثبات اثرات مثبت میدان مغناطیسی به دلیل عدم دسترسی به بیومگنت های تجاری در ایران کاربرد درمانی آن در مجامع پزشکی ایران هنوز مرسوم نگردیده است.


توجه: استفاده از این محصولات برای خانمهای باردار، و بیمارانی که برای درمان از دستگاههای الکترونیکی استفاده میکنند و بیماران سرطانی ممنوع میباشد
 

مجله علمی خبری سلامت و تندرستی پاکیمان

http://www.nasrpakiman.com/%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C/

تاثیر آهنربا بر بدن مغر چاکرا

لطفا بخوانید:

https://amega.ir/Magnetictherapy

 طب مغناطیس درمانی

✅ جهت مطالعه تمامی مقالات و تحقیقات درمورد مغناطیس درمانی و بحث چاکرا و هاله انرژی بدن به لینک زیر مراجعه فرمایید.

https://Amega.ir/mag

بازگشت به بالا
شماره تلفن های پشتیبانی: ۰۹۱۲۶۲۲۲۶۱۱ - ۰۲۱۴۴۳۸۸۸۱۶
7/24 ساعت شبانه روز (حتی تعطیلات) پاسخگو و آماده ارائه مشاوره رایگان خدمت شما عزیزان تلفنی و یا در واتساپ/تلگرام هستیم 😊🙏

همراه ما باشید!

Copyright AMEGA © 2016 - 2024
ورود/ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید